>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
Dzięki wielkie za rady, jak widzimy mam ograniczone pole operacji przeciwko nim, wszystko jest wirtualne po drugiej stronie.

No nic, będę działał tak jak mogę.

Akurat mam szerokie grono znajomych grających za sensowne pieniądze, nie dzieciaków rzucających się na nich spiny i inne badziewia.

Odcięli mnie od moich pieniędzy, ja ich odetnę od powyższych - tyle mogę.
Z tego co pamiętam oni mają też whatssapa, gdzie piszesz normalnie z konsultantem.
Odprowadziłeś podatek jeden i drugi od tej kasy, należy Ci się ona i nie mają prawa w żaden sposób Ci jej blokować, bo to jest Twoja własność, Twoje stracone nerwy i czas poświęcony na granie.
Może zbyt delikatne są te Twoje maile :)
 
B 0

barca68fcb

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Mam ten sam problem co opisali wcześniej vanpe i sopel1916.

Założyłem konto ale nie mogłem wykorzystac bonusu cashback. Pisałem na czacie, chcieli dodatkowe weyfikacje. Po tygodniu napisali cos takiego

Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Coraz gorzej z tą pseudo firmą z tego co widzę.

Ja dzisiaj się z nimi kontaktowałem w sprawie pieniędzy które mi zablokowali (opis posty wyżej) i jedyne co usłyszałem to że "rozpatrzą" sprawę w 72h

Ciekawe czy u mnie też będzie:

"Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu."

Zabieramy Pana 7.000zł i co nam Pan zrobi?
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Nigdy u nich nie grałem na żadnych bonusach, ani w żadnym innych buku.

Ja gram tylko realne pieniądze, po prostu takie mam zasady.

To był zwykły depozyt (któryś z rzędu) i wreszcie "większa" wygrana, po której zablokowali mi możliwość wypłaty.

Czekam 72h jakie usłyszałem w ostatniej próbie podjęcia odzyskania własności, jestem cierpliwy człowiek.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
U mnie podobnie. Na początku wszystko ok, ale po kilku większych wypłatach, napisali z prośbą o kolejna (chyba już 4) weryfikację konta. Wysłałem po raz kolejny wszystkie dokumenty, napisali że wszystko się zgadza i potrzebują jeszcze zdjęcie karty. Dosłałem, ale od ok. dwóch tygodni przestali mi odpisywać na maile. Omijać/zamykać konto, bo jak widać ciężko nawet swoje pieniądze wypłacić...
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Update w sprawie walki o moje pieniądze z tymi krętaczami.

To bardziej "asertywnej" rozmowie z nimi (czemu ludzi trzeba "straszyć" żeby cokolwiek zrobili) przysłali nagle mail potwierdzający że oni przecież nagle wszystko mają od dawna ode mnie: te śmieszne fotki z dowodem, karteczkami, ryjkiem, dowody przelewów itp.

Oczywiście nic nie odblokowali, poprosili o kolejne potwierdzenie (z czasów początku konta) i uwaga - PRINT-SCREEN PAYSAFE-CARD KONTO - KTÓREGO W OGÓLE NIE MAM - do Waszej oceny co o tym myśleć.

Po rozmowie na czacie miły Pan potwierdził że moje pieniądze są zablokowane i oni nie wiedzą kiedy to będzie w ogóle odblokowane.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ale o co konkretnie im chodzi skoro grasz za swoje środki?Że niby masz Multi po poprzedniej blokadzie?Chyba jakieś uzasadnienie tego musieli ci podać?
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Chodzi im pewnie o to że wreszcie coś wygrałem i nie chcą wypłacić tych 7.000zł zasłaniali się wieki trwającą weryfikacją, potem urwali w ogóle kontakt.

Teraz proszę o dane których w ogóle nie posiadam, jak wspomniane wyżej konto pay-safe-card - nigdy z tych "gówienek" nie korzystałem, tylko przelewy mBank <-> "super" bet.

To trochę tak jakby mnie poprosili o zdjęcie dowodu osobistego obywatelstwa Zimbabwe - sam zadecyduj co o tym myśleć.

No nic, póki co będę nagłaśniał sprawę kradzieży tam gdzie mogę, tyle mogę niestety plus odcięcie osób grubiej grających które znam od "super" bet, zobaczymy kto w dłuższym czasie lepiej na tym wyjdzie.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
No kolego nie mówisz żadnych konkretów, w twoim przypadku uzasadnienie być jakieś musiało bo chodzi o prywatne pieniądze a nie bonus, a skoro nie masz sobie nic do zarzucenia i nie wiesz o co chodzi no to musiałeś się o to ich pytać.Nawet nie mówisz co ci powiedzieli, a piszesz jakbyś się nawet o to nie pytał.
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Ich odpowiedź - > WCIĄŻ TRWA WERYFIKACJA KONTA
(miałem tę podstawową na początku (dowód), teraz zdjęcia twarzy, karteczki, dowody, potwierdzenia przelewów WIELOKROTNE)

Nie wiem jak Ci to opisać przejrzyściej, może co się działo na koncie:
1 - mam tylko jedno konto "super bet",
2 - nigdy nie korzystałem z żadnych bonusów,
3 - wpłacałem tylko z jednego konta (mBank),
4 - chciałem wypłacić obecną wygraną (7.000zł) i tu zaczęły się schody (weryfikacja która trwa i trwa)

Czy teraz wszystko jasne?
Widzę że oni nie chcą wypłacić tych pieniędzy, ale to jest chyba moja własność?

I na koniec - nie wydaje Ci się dziwne że proszą o rzeczy które nie istnieją?
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jasne że twoja, i jeśli jest tak jak piszesz do k..wo z ich strony, 7k to znów nie są jakieś pieniądze żeby buk kręcił aż takie jazdy.Napisz im że jak mają wątpliwość możesz przyjechać do nich osobiście, pokazać dowód przy twarzy i zalogować się przy nich do twojego mbanku jeśli przy potwierdzeniu twojej osoby zwrócą ci koszta podróży :ROFLMAO: Zresztą ten buk ma chyba punkty w każdym większym mieście, więc tak to spróbuj wyperswadować.Jak faktycznie nic nie kombinowałeś z kontem i grałeś normalnie bez jakiś przeciwnych kontr to prędzej czy później muszą to puścić, a jak było inaczej to pewnie zwrócą sam depozyt.
 
Ostatnia edycja:
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Tommy, dla mnie to też nie są nie wiadomo jakie pieniądze, ale mi jest to obojętne czy byłoby to 70zł czy jak jest 7000zł, złodziejstwa nie popuszczę.

Chodzi o to że z tego już się cyrk robi, proszą sto razy o dowód, zdjęcia moje, przelewy, daty, kwoty i tak w kółko - wysłanie - prośba o nowe dane - wysłanie - prośba o nowe dane i tak w nieskończoność.

Widzę do czego to zmierza, żeby w ogóle tego nie wypłacić, poczekam jeszcze do jutra niech będzie te 72h po potwierdzeniu że wszystko dostali (dowód, przelewy, twarz, karteczki i inne gówna, daty, kwoty) i opiszę tę kradzież gdzie się da.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ja tylko napisze jeszcze raz to co wyżej - u mnie dokładnie taka sama sytuacja. Już nawet nie chcą nowych dokumentów, bo wszystko się zgadza. Po prostu przestali odpisywać na maile a wypłaty zablokowane.
 
Do góry Bottom