>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Nie widać bonusu, bo nie spełniłeś jego warunków. W bonusie jest napisane, że masz wpłacić 50zł a nie 200zł.


3 maj 2021, 12:30 CEST
Chat started: 2021-05-03 10:25 AM UTC
(10:25:36 AM)
(10:25:50 AM) *** Daria joined the chat ***
(10:25:55 AM) Daria: Witam, w czym mogę pomóc?
(10:26:43 AM) : Czy aby otrzymac 50bonusu w poniedzialek to musze wplacic dokladnie 50 czy moge wiecej
(10:26:54 AM) Daria: można więcej.
(10:26:59 AM) Daria: 50 zł to minimum.
 
Ostatnia edycja:
K 650

kamil997

Użytkownik
Ja też nie dostałem jeszcze bonusu za poniedziałek, i to jest pierwszy raz że to długo, zawsze był już we wtorek a korzystam co tydzień.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Chcialem zlozyc reklamacje

Szanowny Kliencie,

Reklamacja nie służy do kierowania spraw bonusowych.
Prosimy przesłać treść na [email protected]
Z poważaniem,
Dział Reklamacji

Po przeslaniu tresci zgloszenia na podany email
otrzymalem odpowiedz
Szanowny Kliencie,

Reklamacje można składać na adres e-mail [email protected] lub pisemnie na adres Firmy
Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. 73. Pułku Piechoty 7A
40-496 Katowice........
Nieźle sie bawia w tym superbet :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Było dawno temu, że to antybukmacher nawet jak na nasz krajowy rynek - najgorsza "firma" z jaką się spotkałem.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Gdyby dziś zamknęło konto chociaż ze 100 osób w tym krzaku, to może zaczęli by trochę poważniej podchodzić do klientów widząc że się odwracamy. Ale solidarności w tej branży nie ma dlatego robią co chcą. Ja na pewno wpłaciłem tam ostatni raz bo za dużo tych jazd z nimi.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Ja też nie dostałem jeszcze bonusu za poniedziałek, i to jest pierwszy raz że to długo, zawsze był już we wtorek a korzystam co tydzień.
Ja w ten poniedziałek nie wplacalem bo nie dostalem emaila z informacją o akcji 50 za 50. Sprawdźcie czy mieliście taki email bo w Regulaminie jest zapis, że w akcji promocyjnej biorą udział gracze, ktorzy zostali poinformowani o promocji przez Organizatora. Kiedyś zwrócił uwagę na to konsultant na chacie. Przy okazji wspomnę, że mam duże szanse na pobicie rekordu kolegi Xavano - miesiąc bez wygranej w Superspinie, buki nie lubią gdy się zarabia ;)
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Podobno dzisiaj ma byc
Szanowny Kliencie,

Z powodu bardzo dużej ilości zgłoszeń Bonus za aktywny poniedziałek zostanie dodany 6 maja.
Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiamy,
Zespół Superbet.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Hej,
Też macie takiego "farta" w superspin ?
Od dwoch tygodni codziennie losuje i zawsze to samo.
Przecież wiadomo ze nie ma nic za darmo ale po co w ogóle takie cos maja na stronie.
Jak dla mnie tylko tracą na tym wiarygodność
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Hej,
Też macie takiego "farta" w superspin ?
Od dwoch tygodni codziennie losuje i zawsze to samo.
Przecież wiadomo ze nie ma nic za darmo ale po co w ogóle takie cos maja na stronie.
Jak dal mnie tylko tracą tym wiarygodność
U mnie ponad miesiąc nawet 5zl nie wpadlo. Trochę juz przesadzają i od kilku dni nawet nie probuje
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja znów napiszę, że to kwestia farta jest w dużym stopniu. Kiedyś, jak sporo stamtąd wypłacałem, często miałem właśnie szczęście i zdarzyło się nawet trafić 30zł 2 dni z rzędu. Przez cały kwiecień za to miałem podobnie, jak tu pisaliście - rzadko się udawało. Przez cały miesiąc jak już trafiałem, to tylko 5zł i było to parę razy, ale dłuższej serii niż 5 dni bez bonusu nie miałem. Teraz w maju jednak szczęście wróciło i jest dziś 6.05, a ja trafiałem już 3x 10zł, 1x wirtualne zakłady (5zł) i 1x 30zł, a dziś bez szczęścia. Nie wiem, czy ma cokolwiek wspólnego godzina kręcenia, ale w kwietniu sporo siedziałem w domu (Covid dopadł) i kręciłem zawsze chwilę po północy, taki rytuał to był. Może po prostu tym, co tak nie mogą się doczekać zakręcenia rzadziej się udaje? Te 3x 10zł wykręciłem po 4:00, jak wstawałem rano do pracy i wtedy wpadało. Tak czy siak jest to po prostu urozmaicenie i nawet, jak się Wam nie udaje, nie ma co narzekać, tym bardziej, że to i tak żadne wielkie pieniądze do wygrania. Bardziej na jakąś taśmę np.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Ja znów napiszę, że to kwestia farta jest w dużym stopniu. Kiedyś, jak sporo stamtąd wypłacałem, często miałem właśnie szczęście i zdarzyło się nawet trafić 30zł 2 dni z rzędu. Przez cały kwiecień za to miałem podobnie, jak tu pisaliście - rzadko się udawało. Przez cały miesiąc jak już trafiałem, to tylko 5zł i było to parę razy, ale dłuższej serii niż 5 dni bez bonusu nie miałem. Teraz w maju jednak szczęście wróciło i jest dziś 6.05, a ja trafiałem już 3x 10zł, 1x wirtualne zakłady (5zł) i 1x 30zł, a dziś bez szczęścia. Nie wiem, czy ma cokolwiek wspólnego godzina kręcenia, ale w kwietniu sporo siedziałem w domu (Covid dopadł) i kręciłem zawsze chwilę po północy, taki rytuał to był. Może po prostu tym, co tak nie mogą się doczekać zakręcenia rzadziej się udaje? Te 3x 10zł wykręciłem po 4:00, jak wstawałem rano do pracy i wtedy wpadało. Tak czy siak jest to po prostu urozmaicenie i nawet, jak się Wam nie udaje, nie ma co narzekać, tym bardziej, że to i tak żadne wielkie pieniądze do wygrania. Bardziej na jakąś taśmę np.
Nic nie ma wspólnego godzina, czy nawet aktywność "depozytowa" tak czy siak zawsze losuje, spróbuj ponownie.
 
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Jak dla mnie superbet jest okej.Stronka jest przejrzysta,czytelna,łatwa w obsłudze.Kursów nie mają najgorszych i zawsze coś wpadnie kasy ze superspina (obrót kołem),
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Mamy tu może jakiegoś przedstawiciela tego buka? Do tej pory nigdy nie było problemów, zdarzało się wygrywać z 300 zł kolo 2000 i wypłaty tez bez problemu. Aż tu nagle dzisiaj takie coś :

Screenshot_2021-06-15-21-28-30.png Screenshot_2021-06-15-21-28-36.png Screenshot_2021-06-15-21-28-40.png

Co ciekawe początkowo rozliczyli jako wygrana dopiero gdy kupon juz prawie wszedł cofneli pierwsza pozycję jako zwrot. Jako ciekawostka - kurs całkowity wygranego kuponu się nie zmienił jedynie kwota do wypłaty zdecydowanie niższa

Ktoś może wie o co chodzi?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pokaz godzinę zagrania kuponu. Ok juz widze
Ciezko powiedzieć dlaczego zwrot. Być może wynik byl stykowy ok 16:17 o tej godzine 10:44 i uznali ze kurs wystawiony był błędnie. Ale to tylko domysły. W każdym razie nigdy nie miałem z nimi takich problemow
Mysle ze powinieneś najpierw napisac do ich supportu, a nie tutaj
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wynik był 7:6 dla Rosjan wiec kursy poprawnie. Nic nie było kombinowane. Pierw napisałem na czacie do nich ale babeczka podała mi jedynie maila gdzie się składa reklamacje i info ze maja 2 tygodnie na rozpatrzenie
 
A 0

arielooo_pl

Użytkownik
Wynik był 7:6 dla Rosjan wiec kursy poprawnie. Nic nie było kombinowane. Pierw napisałem na czacie do nich ale babeczka podała mi jedynie maila gdzie się składa reklamacje i info ze maja 2 tygodnie na rozpatrzenie
kursy i wynik nie nie były aktualizowane poprawie i zwrócone zostały wszystkie zakłady na ten mecz.

kurs na kuponie zostanie zaktualizowany.
 
K 18

kovval92

Użytkownik
Dzięki temu bukmacherowi zaczynam rozumieć, że żyjemy w czasach, w których koniecznie trzeba dymać ludzi na kasę. Stawiałem zakład live na konkretną sumę ponad 800 zł w pewnym meczu piłki ręcznej. W trakcie przetwarzania zmienili mi zarówno typ z over 53.5 na over 54.5, a także kurs. Mecz zakończył się wynikiem 54 bramek. Na moją reklamację na razie nie odpowiedzieli, na whastappie nie odczytują moich wiadomości. Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni w najbliższym czasie, to kieruję sprawę do sądu, ponieważ mam na to dowody. Mam już dosyć użerania się z podłym skurwysyństwem jakie ostatnimi czasy prezentują mi BUKi. Mam nieodparte wrażenie, że faktycznie żyjemy w takich czasach, żeby wygrywanie u nich stało się bardzo utrudnione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Zrobili promocje 20+20 sobie mysle no fajnie przez miesiąc wychodzi 600 złotych bonusu który trzeba obrócić raz po kursie 1.80 więc wygląda obiecująco. Lecz oczywiście w polsce nie może nic normalnie działać. W regulaminie pisze że bonus do 24 godzin, a dzisiaj już czwartek i nie ma za poniedziałek, wtorek i środę więc oczywiście jak zawsze ich nie dotyczy regulamin tylko graczy bo po co. W poprzednim tygodniu to samo i połowa wygasła bo niby ma się jeden dzień na zaakceptowanie jego, ale ich oczywiście nigdzie nie było. Livechat działa jak chce bo wczoraj działał, a dzisiaj nie działa. No i e-mail można pisac do nich ile wlezie i jeszcze odpowiedzi nie dostałem ani razu w tym tygodniu wysłałem trzy razy i cisza tylko to

Odpowiemy najszybciej, jak tylko to możliwe, nastepuje to zwykle w ciągu kilku godzin.

Z poważaniem,
Zespół obsługi Klienta

** Prosimy nie odpowiadać na ten email **
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Mi za każdym razem bonus wpadał po rozstrzygnięciu zakładu (czasami konieczne było przelogowanie się)
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Kupon przykładowy ze wczoraj bonusu nie ma tak samo z poniedziałku i wtorku. Kolejna rzecz po 3 dniach dostałem odpowiedz na e-mail i tu kolejna porazka tego bukmachera:
Szanowny Kliencie,

Reklamacje można składać na adres e-mail [email protected] lub pisemnie na adres Firmy
Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. 73. Pułku Piechoty 7A
40-496 Katowice


Reklamacja musi zawierać:
Imię i nazwisko
nazwę użytkownika
datę oraz miejsce zdarzenia
rodzaj gry
numer kuponu w formie pisemnej
oraz treść żądania

Pozdrawiamy,
Zespół Superbet.

W jakim terminie otrzymam odpowiedź na reklamację?
Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania.

Czyli mam czekać 14 dni zeby otrzymać bonus który do 24 godzin powinien być:

Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 24 godzin po rozliczeniu objętego promocją kuponu. W przypadku kanału Retail, bonus będzie przyznawany w postaci e-vouchera do wykorzystania na darmowy zakład.

Więc jak kolega wyżej pisze jedni dostają a drudzy nie Chat jak nie działał nie działa dalej, 3 dni na e-mail odpisują bonus który miał byc nadal nie ma mimo iż od poniedziałkowego kuponu mineło 72 godziny i nie ma. Zdecydowanie nie polecam jak ktoś jakieś większe pieniądze chce tutaj zainwestować bo sobie moga robic co chca, a i tak nic nie zrobisz ja za tymi 60 złotych bonusu płakać nie bede.
 

Załączniki

Do góry Bottom