>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik

Numery kuponów
KUPON WYGRANY
899H-E9GY5K
KUPON PRZEGRANY
898G-76TYLY
KUPON PRZEGRANY
899I-E6TXBE

Reklamacja:
W Weekend zawałem 3 zaklady spełniające warunki Weekendowego Cashback 10% kurs AKO 2.5 (1.60 dla każdego zdarzenia)
2 zaklady przegrane po 390 oraz 1 wygrany za 200 otrzymalem zwrot 35 zl w bonusie po obliczeniu powinienem otrzymac 51.04 zl (390+390-200=580-12%podatku=510.40x10% cashback =51.04)​
Mieliscie pdobne sytuacje jak mi dojda na email zapisy z live chatu suportu to wam wkleje bo takie glupoty wypisuja



 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik

Numery kuponów
KUPON WYGRANY
899H-E9GY5K
KUPON PRZEGRANY
898G-76TYLY
KUPON PRZEGRANY
899I-E6TXBE

Reklamacja:
W Weekend zawałem 3 zaklady spełniające warunki Weekendowego Cashback 10% kurs AKO 2.5 (1.60 dla każdego zdarzenia)
2 zaklady przegrane po 390 oraz 1 wygrany za 200 otrzymalem zwrot 35 zl w bonusie po obliczeniu powinienem otrzymac 51.04 zl (390+390-200=580-12%podatku=510.40x10% cashback =51.04)​
Mieliscie pdobne sytuacje jak mi dojda na email zapisy z live chatu suportu to wam wkleje bo takie glupoty wypisuja
Nie chce mi się spr regulaminu, ale zapewne nie odejmujesz -200zl za wygrany kupon tylko kase która wygrałeś na czysto na tym kuponie.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Nie chce mi się spr regulaminu, ale zapewne nie odejmujesz -200zl za wygrany kupon tylko kase która wygrałeś na czysto na tym kuponie.
Na live chat dostalem odpowiedz ze oni nie wiedza jak to jest liczone
Kurs całkowity:
3.87
Stawka:
200.00 PLN
Podatek:
24.00 PLN
Wkład:
176.00 PLN
Podatek0.00 PLN
Wypłata:681.12 PL
Ten wygrany zaklad 681-200 481 na czyst to takze nie wychodzi
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Masz regulamin poczytaj. A ile wygrałeś z tego kuponu za 200zl?
"Pamiętaj, że wygrane kupony, spełniające kryteria promocji, zmniejszają kwotę Twoich przegranych!"


Wpłata

Regulamin Promocji „Weekendowy 10% Cashback w dniach od 01.05.2021 roku do 31.05.2021 roku”

I. Postanowienia Ogólne:
  • Niniejszy regulamin (dalej: „Regulamin”) określa warunki sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą „Weekendowy Cashback” zwanej dalej „Promocją”.
  • Organizatorem Promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie” Sp. z o. o. z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000666114, REGON 366704393, NIP 9542775133.
  • Promocja prowadzona będzie na stronie internetowej Organizatora www.superbet.pl, w ramach przyjmowania zakładów przez sieć Internet, na zasadach określnych w Regulaminie. Regulamin należy stosować z zachowaniem postanowień Regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet urządzanych przez Organizatora (dalej: „Regulamin zakładów online”) dostępnym na stronie internetowej www.superbet.pl oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
  • Każdy uczestnik Promocji ma prawo i obowiązek zapoznania się z postanowieniami niniejszego Regulaminu i warunkami danej Promocji oraz do ich przestrzegania.
  • Wzięcie udziału w Promocji wiążę się z zaakceptowaniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
  • Promocja obowiązuje w każdy weekend objęty promocją, w okresie od dnia 01.05.2021 roku do dnia 31.05.2021 roku.
II. Uczestnictwo w Promocji „Weekendowy Cashback”
  • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej Organizatora, uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz którzy zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu. Każdy taki Gracz może otrzymać jeden Bonus.
III. Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Weekendowy Cashback”
  • W promocji bierze udział wiele zakładów akumulowanych, które zostały postawione przez Gracza z konta depozytowego w okresie trwania promocji o łącznej wartości minimum 100 PLN z minimalnym łącznym kursem wynoszącym: 2.5, z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia wynoszącym 1.6.
  • Tylko kupony rozliczone podczas trwania promocji biorą w niej udział.
  • Każda tura promocji zaczyna się w piątek, o godzinie 00:01 i trwa do niedzieli do godziny 23:59.
  • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
  • Kupony zawierające mecze z „Super Mecz” oraz z zakładki „Specjalne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
  • Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu wymaganego do wzięcia udziały w niniejszej Promocji.
  • Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
  • Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.
  • Do promocji zaliczają się kupony, który zawierają tylko mecze z regularnej oferty zakładów Organizatora. Jeśli na kuponie znajdzie się wydarzenie z Oferty Specjalnej zakładów lub wydarzenie nie określone w tym punkcie, kupon nie zostanie zakwalifikowany do Promocji.
  • Bonus to zwrot 10% z kwoty netto z przegranych przez gracza w okresie trwania promocji zakładów akumulowanych określonych w niniejszym Regulaminie. Minimalna wysokość bonusu to 8,8 PLN, a maksymalna 150 PLN.
  • Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.
  • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
  • Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
  • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować „Weekendowy Cashback”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu " Weekendowy Cashback" nie zostaną aktywowane.
  • Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
  • Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu Bonusem Weekendowy Cashback środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
  • Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane pieniądze z depozytowego salda, a następnie pieniądze z przyznanego bonusu.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wygrane kupony zmniejszają zwrot, także dobrze policzyli. Odlicz zysk z wygranego kuponu i wyjdzie Ci tyle ile dostałeś.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy moglbys napisac jakies obliczenie
Nie trzeba pisać nawet obliczeń. Nie licz zagranych kuponów, tylko swój bilans. Jeśli na początku weekendu miałeś 1000zł na koncie, a na koniec masz 850zł, a wszystkie grane kupony były spełniające kryterium, to dostajesz zwrot za te 150zł.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
A podasz mi ile wygrałeś z kuponu za 200zl? Bez tego nic nie policze
Kurs całkowity:
3.87
Stawka:
200.00 PLN
Podatek:
24.00 PLN
Wkład:
176.00 PLN
Podatek0.00 PLN
Wypłata:681.12 PL
Post automatycznie złączony:

Nie trzeba pisać nawet obliczeń. Nie licz zagranych kuponów, tylko swój bilans. Jeśli na początku weekendu miałeś 1000zł na koncie, a na koniec masz 850zł, a wszystkie grane kupony były spełniające kryterium, to dostajesz zwrot za te 150zł.
Chyba nie o tej samej promocji piszesz
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
(390x2 - 422) x10% i masz 35zl bonusu. Z zysku 481zl jest odliczony podatek a z przegranych kuponow juz nie. Tak to wygląda choc regulamin nie mówi tego zbyt jasno. Jedno jest pewne ze 50zl na pewno nie dostaniesz. Max 35zl, czyli tyle ile dali
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Czy ten supersyf to kiedyś dopisał sam jakiś bonus, czy zawsze trzeba ich prosić i upominać po upływie regulaminowych 48h? Jeszcze nigdy nie dostałem tam nic na czas jak już przysyłają jakąś promocje i u nich zagram.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy ten supersyf to kiedyś dopisał sam jakiś bonus, czy zawsze trzeba ich prosić i upominać po upływie regulaminowych 48h? Jeszcze nigdy nie dostałem tam nic na czas jak już przysyłają jakąś promocje i u nich zagram.
Nie mam pojęcia, ale ja z nimi nigdy nie miałem problemów i bonusy zawsze dopisują sami i nigdy nawet do regulaminowych 48h się nie zbliżyli. Nie wiem, od czego to może zależeć 🤔
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Nie mam pojęcia, ale ja z nimi nigdy nie miałem problemów i bonusy zawsze dopisują sami i nigdy nawet do regulaminowych 48h się nie zbliżyli. Nie wiem, od czego to może zależeć 🤔
Ja wplacilem w poniedzialek 200 zagralem za 50 a bonusu poniedzialkowego 50 nie widac nie slychac
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Ja wplacilem w poniedzialek 200 zagralem za 50 a bonusu poniedzialkowego 50 nie widac nie slychac
Ja też czekam na bonus kilka dni bo chciałem zagrać kupon na LM. No ale nie ma na co liczyć że dziś dodadzą. Za każdym razem trzeba się prosić. Poczekam aż dodadzą i zamykam konto.
Nie widać bonusu, bo nie spełniłeś jego warunków. W bonusie jest napisane, że masz wpłacić 50zł a nie 200zł.
Nie dopisali nikomu bonusu. Kumpel pytał na czacie to jak zwykle wklejają tą samą regułkę z tym korporacyjnym pier.....niem. Za każdym razem praktycznie to samo że się nie wywiązują i trzebw się prosić po 3,4 dniach o swoje. Grając w poniedziałek liczyłem na to, że dopiszą ten bonus we wtorek bądź środę i będzie na ligę mistrzów no ale jak zwykle w ich przypadku się przeliczyłem.
 
Do góry Bottom