>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jeśli ktoś lubi grać tenisa to radzę uważać. Grając np DW w tenisa 2-0 gdy zawodnik kreczuje i przegrywa zakład jest rozliczany jako przegrana mimo że de facto żadna opcja nie jest w tym przypadku wygrana Zapis ewidentnie pod buka jeszcze z czymś takim w PL się nie spotkałem.
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Proszę jak szybko sie stało chyba czytają forum:


Superbet (Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.)

24 cze 2021, 17:11 CEST

Szanowny Kliencie,

Bonus został przyznany do konta.
Od jutra system będzie przyznawał bonusy automatycznie po spełnieniu warunków.

Pozdrawiamy,
Zespół Superbet.

Czyli wczesniej nie był automatycznie ale od jutra juz będzie brak słów na takie kwiatki.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Proszę jak szybko sie stało chyba czytają forum:


Superbet (Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.)

24 cze 2021, 17:11 CEST

Szanowny Kliencie,

Bonus został przyznany do konta.
Od jutra system będzie przyznawał bonusy automatycznie po spełnieniu warunków.

Pozdrawiamy,
Zespół Superbet.

Czyli wczesniej nie był automatycznie ale od jutra juz będzie brak słów na takie kwiatki.
Nawet nie wiedziałem o tej promocji. Wychodzi że warunki spełniłem kilka razy, ani razu nie otrzymałem bonusu. Fajny mi automat, chyba do kręcenia lodów.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Dziwne bo u mnie nie ma, miałem 3 dobre odpowiedzi - będzie z tego chociaż 20 zł ??

edit : dobra wystarczyło się przelogować, całe 8 zł :)
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
No niestety od kilku dni grywam kupony by dostać 20+20. Kolejny dzień z rzędu i musze do nich pisac maila , żeby bonus 20zl został łaskawie dopisany po regulaminowych 24h od zakończenia spotkania. Trochę to żałosne, ale mimo wszystko dopisują kilka minut po wysłanym mailu. Zapewne bez przypomnienia bonus 20zl poszedłby w zapomnienie.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
No niestety od kilku dni grywam kupony by dostać 20+20. Kolejny dzień z rzędu i musze do nich pisac maila , żeby bonus 20zl został łaskawie dopisany po regulaminowych 24h od zakończenia spotkania. Trochę to żałosne, ale mimo wszystko dopisują kilka minut po wysłanym mailu. Zapewne bez przypomnienia bonus 20zl poszedłby w zapomnienie.
Mają jakieś problemy, bo też muszę pisać maile (z jakiegoś powodu od paru tygodni czatu nawet włączyć nie mogę) tylko w trochę innej kwestii związanej z tym samym bonusem - po tym jak wykonam wymagany obrót, pieniądze dalej zostają u mnie na bonusie. I faktycznie też po max godzinie mi to poprawiają, no ale jest to uciążliwe
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mają jakieś problemy, bo też muszę pisać maile (z jakiegoś powodu od paru tygodni czatu nawet włączyć nie mogę) tylko w trochę innej kwestii związanej z tym samym bonusem - po tym jak wykonam wymagany obrót, pieniądze dalej zostają u mnie na bonusie. I faktycznie też po max godzinie mi to poprawiają, no ale jest to uciążliwe
To nie problem, u nich czesto trzeba upominać się o swoje bonusy. Także musisz się przyzwyczaić. Rok temu za brak bonusu, który przyznali z opóźnieniem kilku dni, wysłali mi kilka gadżetów pocztą. Ale widzę, że nic się nie zmieniło w tej kwestii
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
❌OPINIA NEGATYWNA❌
Parę dni temu pochwaliłem firmę za sporą ofertę na Euro (różne kombinacyjne zakłady), dziś muszę ją zganić.
Miałem wątpliwości, wszedłem na czat, oczekiwałem pomocy. W zamian dostałem odpowiedź "nie", bez żadnej argumentacji czy wyciągu z regulaminu, bo Pani Ania wstała lewą nogą.
Jeżeli tak wygląda obsługa klienta na profesjonalnym poziomie to jestem zniesmaczony. Może zbytnio się czepiam, bo komuś innemu może to nie przeszkadzać, ale mnie bardzo to drażni, lekceważąca postawa w stosunku do klienta. W dobie firm zewnętrznych obsługujących czaty, pytających po kilka razy czy na pewno wszelkie problemy zostały rozwiązane, taka postawa po prostu nie przystoi i wielki minus w stronę bukmachera. Mimo bogatej oferty - po takim potraktowaniu nie wrócę do nich.
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Miał ktoś z was taką sytuację, iż kupon widnieje jako rozstrzygnięty i wygrany a wygrana nie została zaksięgowana?
Support twierdzi, iż kupon nie został rozliczony, więc nie wiem dlaczego u mnie widnieje w sekcji "Rozstrzygnięte kupony".
Gdy staram się dopytać o tą nieścisłość cały czas otrzymuje odpowiedź typu kopiuj-wklej.

Edit :
Trochę to trwało, ale zaksięgowali. Ogólnie co do bukmachera mam mieszane odczucia. Czasami support odpowiada szybko i rzeczowo, a niekiedy jest z tym tragedia. Mają bardzo fajne bonusy, ale często nie aktywują się automatycznie i trzeba prosić o to support.
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Typowy buk do zabawy. Dla tych ktorzy graja po 5zl i podniecaja sie na widok freebeta 10zl albo jakiegos bonusa. Czyli dla dawcow kapitalu. Po 10 typach na pingpong i Vietnam granych po 100zl limit. Kazdy zaklad do akceptacjii i obnizka kursow. Smieszny buczek. Dzieciaki sie nim podniecaja bo ma duzo bonusow a koniec koncem i tak wszystko przegrywaja. Jak ktos gra zeby zarobic to tam nie pogra.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Może ktoś miał podobny problem do mnie, miałem typ over 3.5 żółtych kartki w meczu Bilbao vs Barcelona.
Mecz skończył się z 3 zółtymi oraz jedną czerwoną. Oczywiście zakład został niezaliczony.
Jednak regulamin mówi, że czerwona kartka jest liczona jako 2 kartki, a w nawiasie jest podane, że chodzi o zakłady na łączną ilość żółtych kartek. Napisałem reklamacje, jak myslicie czy jest jakakolwiek szansa na zmianę decyzji.
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Ten bukmacher to żart a zwłaszcza jego livechat , kilka wypłat online zleconych w czwartek koło 15. Wszystkie oprócz jednej przyszły, ta jedna wisi w toku z przyciskiem anuluj obok, oczywiście nie można anulować ze względu na status :) Na czacie nie umieją powiedzieć co jest nie tak, codziennie inny powód :) ogólnie na czacie umieją przeklejać gotowe regułki i nic więcej. Nie polecam
 
Z 0

Zsuetam0

Użytkownik
Ten bukmacher to żart a zwłaszcza jego livechat , kilka wypłat online zleconych w czwartek koło 15. Wszystkie oprócz jednej przyszły, ta jedna wisi w toku z przyciskiem anuluj obok, oczywiście nie można anulować ze względu na status :) Na czacie nie umieją powiedzieć co jest nie tak, codziennie inny powód :) ogólnie na czacie umieją przeklejać gotowe regułki i nic więcej. Nie polecam
Mam to samo, już ponad 24h mijają i cały czas te same formułki o problemach technicznych. Ktoś jeszcze ma problem z wypłata przez przelewy24? Bo już mnie to drażni. Wygrałem 5 tysięcy i od razu problemy z wypłatami.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wygraliscie pare groszy ktorych nie mozecie juz teraz natychmiast wyplacic bo buk ma jakies tam problemy techniczne i przez to jest zly i niedobry😁 Praca z ludzmi to naprawde ciezki kawalek chleba.
 
Do góry Bottom