>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Coraz mniej podoba mi się ten bukmacher... Pisałem wcześniej o problemach z wpłatą, że mi przepadła i nie dopisali do konta, po męczeniu supportu i minięciu 24h nagle się za to wzięli i pieniądze się znalazły. Chcąc nie chcąc trochę z tej kwoty wygrałem i dla spróbowania zleciłem wypłatę 1000zł na konto bankowe (taka sama metoda jak wpłata). OK, pieniądze doszły, czekania ponad 24h, ale doszły. Już nie będę narzekać, że w STS, czy E-Toto kasa jest po kilku minutach, ważne, że dotarły. Zleciłem wczoraj kolejną wypłatę na wyższą kwotę i już kłopoty :D skan karty kredytowej chcą, mimo, że wpłacałem przelew i jeden przelew już zrobili. Jak dla mnie to klasyczne zagranie na czas i wstrzymanie klienta. Będę informować, jak sytuacja przebiega dalej bo mam grubszą gotówkę do wypłaty. Nie dość, że emocje przy meczach to jeszcze przy wypłatach się będzie człowiek denerwować :)

pzdr
Słowo się rzekło, więc informuję, że z wielkimi bólami, ale jednak wypłacają pieniądze. Nie jest to może "od ręki", ale 2-3 dni i przelewy po 5k PLN lądują na koncie bankowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Słowo się rzekło, więc informuję, że z wielkimi bólami, ale jednak wypłacają pieniądze. Nie jest to może "od ręki", ale 2-3 dni i przelewy po 5k PLN lądują na koncie bankowym.
Skoro nic nie kombinowales to dlaczego mieli by nie wyplacic? Poprosili o dodatkowa weryfikacje co jest norma u wielu bukow a Ty poprostu zaczales panikowac. Jak bedziesz wygrywal u innych bukow to sytuacja z weryfikacja napewno sie bedzie powtarzala wiec juz wiesz, zeby nie panikowac tylko cierpliwie poczekac te kilka dni i tyle. No chyba, ze zaczniesz sie bawic w multikonta itp no to wtedy moze byc roznie😁
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Skoro nic nie kombinowales to dlaczego mieli by nie wyplacic? Poprosili o dodatkowa weryfikacje co jest norma u wielu bukow a Ty poprostu zaczales panikowac. Jak bedziesz wygrywal u innych bukow to sytuacja z weryfikacja napewno sie bedzie powtarzala wiec juz wiesz, zeby nie panikowac tylko cierpliwie poczekac te kilka dni i tyle. No chyba, ze zaczniesz sie bawic w multikonta itp no to wtedy moze byc roznie😁
Kolego, siedzę w tej branży 17-ty rok. Naprawdę wiem, jak to wygląda i od strony klienta i od strony środka, czyli pracy u buka. Moje zdziwienie i oburzenie polegało na fakcie, że "legalny" bukmacher robi wymyślone problemy, w sytuacji, gdy jedynym podejrzeniem był fakt, iż wygrałem "za dużo" u nich na koncie. Wpłat dokonywałem w 99% przelewem, raz kiedyś wpłaciłem 200zł kartą i tego się uczepili. Wiedzieli, że karta jest już nieaktualna, że nie mam do niej dostępu. Zagranie ewidentnie na czas i zniechęcenie, niż jakakolwiek forma weryfikacji. Więc przestań za przeproszeniem pier*olić, bo nie jest to NORMALNE zachowanie i każdą próbę nadinterpretacji regulaminu ze strony bukmachera należy tępić, a nie pisać, że tak jest. W innych krajach jest jeszcze gorzej, ale to nie powód, by równać się do gorszych.

Ewidentnie masz w tym jakiś interes, że zgrywasz takiego cwaniak, a pewien jestem, że zacząłbyś trząść portkami mając kwoty rzędu kilkadziesiąt tysięcy u buka, który zaczyna robić pod górkę. I co z tego, że wypłacą, kiedy ja potrzebowałem tych środków "na już", a były zamrożone dobry tydzień.

Wiele w życiu widziałem, wiele razy zostałem wydymany przez bukmachera, byś musiał mi tłumaczyć tak proste sprawy.

Koniec OT z mojej strony, żegnam kolegę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Muszę szczerze pochwaliś Superbet. Byłem sceptyczny co do tego buka, ale ten in SuperSpin jest w dechę :):) Nie wpłaciłem tam nic oprócz tego co na start a od miesiąca prawie codziennie coś mi się trafia na tym kole. Najczęsciej trafiam 5PLN ale już kilka razy trafiłem 30 PLN. Czytelnośc strony jest jeszcze do poprawy no, ale trzeba przyznać że, mógłbym się tam przesiąść na stałe. Jestem mile zaskoczony jak to wszystko działa, promocje chyba w tym momencie najlepsze, trzeba podciągnąć się kursowo i wróżę im dobrą przyszłość.Osobiście polecam 9/10
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Muszę szczerze pochwaliś Superbet. Byłem sceptyczny co do tego buka, ale ten in SuperSpin jest w dechę :):) Nie wpłaciłem tam nic oprócz tego co na start a od miesiąca prawie codziennie coś mi się trafia na tym kole. Najczęsciej trafiam 5PLN ale już kilka razy trafiłem 30 PLN. Czytelnośc strony jest jeszcze do poprawy no, ale trzeba przyznać że, mógłbym się tam przesiąść na stałe. Jestem mile zaskoczony jak to wszystko działa, promocje chyba w tym momencie najlepsze, trzeba podciągnąć się kursowo i wróżę im dobrą przyszłość.Osobiście polecam 9/10
Spokojnie. Za kilka dni może trafisz 5zl raz na miesiące, a 30zl raz na pół roku
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
ODRADZAM TEGO BUKMACHERA

Wplacone kilkaset zlotych, wygrana 2k, wyplata zlecona w czwartek tydzien temu i od razu zaakceptowana. Od tego momentu cisza, najpierw zaslaniali sie tym ze wyplata przelewem idzie 2-3 dni (co juz samo w sobie jest smieszne, gdzie teraz norma to pieniadze na koncie do godziny od zlecenia wyplaty). Pieniedzy po tym czasie nadal nie bylo, wiec nowe formulki zaczeli pisac, ze jednak maja 7 dni na przelanie srodkow. W koncu Pani na czacie laskawie napisala do dzialu platnosci, i po 24h nadal brak odpowiedzi z tego dzialu (xD).

Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie, ale serdecznie ODRADZAM korzystanie z uslug superbet. Byc moze komus szybko wyplaca, a ktos inny bedzie miec ten sam problem co ja.

Uzeranie sie z supportem o SWOJE pieniadze jest totalna zenada i utrata niepotrzebnych nerwow i czasu.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
ODRADZAM TEGO BUKMACHERA

Wplacone kilkaset zlotych, wygrana 2k, wyplata zlecona w czwartek tydzien temu i od razu zaakceptowana. Od tego momentu cisza, najpierw zaslaniali sie tym ze wyplata przelewem idzie 2-3 dni (co juz samo w sobie jest smieszne, gdzie teraz norma to pieniadze na koncie do godziny od zlecenia wyplaty). Pieniedzy po tym czasie nadal nie bylo, wiec nowe formulki zaczeli pisac, ze jednak maja 7 dni na przelanie srodkow. W koncu Pani na czacie laskawie napisala do dzialu platnosci, i po 24h nadal brak odpowiedzi z tego dzialu (xD).

Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie, ale serdecznie ODRADZAM korzystanie z uslug superbet. Byc moze komus szybko wyplaca, a ktos inny bedzie miec ten sam problem co ja.

Uzeranie sie z supportem o SWOJE pieniadze jest totalna zenada i utrata niepotrzebnych nerwow i czasu.
Masz 2 opcje wypłaty do wyboru. Transfer bankowy i wypłata online. Jeśli wybierzesz druga opcje to pieniądze są praktycznie od razu.przy transferze trwa to ok. 3 dni. Ja nigdy nie miałem z tym problemu. Takie przypadki jak Twój są to raczej pojedyncze. Ja przerobiłem praktycznie wszystkich buków polskich i jak wszystko robisz bez żadnego kombinowania to nigdy nie ma żadnego problemu.
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
Masz 2 opcje wypłaty do wyboru. Transfer bankowy i wypłata online. Jeśli wybierzesz druga opcje to pieniądze są praktycznie od razu.przy transferze trwa to ok. 3 dni. Ja nigdy nie miałem z tym problemu. Takie przypadki jak Twój są to raczej pojedyncze. Ja przerobiłem praktycznie wszystkich buków polskich i jak wszystko robisz bez żadnego kombinowania to nigdy nie ma żadnego problemu.
No wiec wlasnie, jak sam napisales, okolo 3 dni, a u mnie sprawa ciagnie sie juz 7 dzien. Nie sadze ze pojedyncze przypadki, bo z tego co widze w watku to troche tych skarg jest ;). Btw wyplata online byla niedostepna bo wplacalem blikiem (ich slowa, co oczywiscie tez jest bez sensu bo przy bliku powinno byc dostepna szybka wyplata).

"Kombinowania" nie bylo zadnego kolego drogi.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
ale z tego co zauważyłem, zawsze maja najwyższe kursy na żywo. Na tz kontrę gdy powiedzmy kupon zmayka ci wygran faworyta i faworyt prowadzi. To kurs na drużynę przegrywająca zawsze najwyższy i to sporo wiecej niz u innych.
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
ale z tego co zauważyłem, zawsze maja najwyższe kursy na żywo. Na tz kontrę gdy powiedzmy kupon zmayka ci wygran faworyta i faworyt prowadzi. To kurs na drużynę przegrywająca zawsze najwyższy i to sporo wiecej niz u innych.
W noblebet są chyba jeszcze wyższe. Bukmacher straszna lipa, ale jedynym plusem są tam wysokie kursy na niektóre zakłady. Np tenis na live itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Pytanie mam do Was. Czy macie problem z naliczaniem obrotu dla bonusów?
Na początku w miarę wszystko się zgadzało, nie naliczało pojedynczych kuponów co zgłosiłem do supportu (2-3 razy zgłaszałem). Po weekendzie gdzie nie naliczyli mi do obrotu ok 50zł, napisałem ponownie zgłoszenie i dostałem odpowiedź aby złożyć reklamację. Złożyłem reklamację z numerami kuponów i dostaje odpowiedzi, że kupony są naliczane tylko podają bonusy które były już obrócone w tym czasie. Od poniedziałku nie naliczyli mi do obrotów bonusem prawie 200zł przez co nie mogę zrealizować obrotów bonusów w terminie. Czy ja mam tylko taką sytuację?? Oczywiście wszystkie kupony spełniały warunki do obrotu bonusami.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Pytanie mam do Was. Czy macie problem z naliczaniem obrotu dla bonusów?
Na początku w miarę wszystko się zgadzało, nie naliczało pojedynczych kuponów co zgłosiłem do supportu (2-3 razy zgłaszałem). Po weekendzie gdzie nie naliczyli mi do obrotu ok 50zł, napisałem ponownie zgłoszenie i dostałem odpowiedź aby złożyć reklamację. Złożyłem reklamację z numerami kuponów i dostaje odpowiedzi, że kupony są naliczane tylko podają bonusy które były już obrócone w tym czasie. Od poniedziałku nie naliczyli mi do obrotów bonusem prawie 200zł przez co nie mogę zrealizować obrotów bonusów w terminie. Czy ja mam tylko taką sytuację?? Oczywiście wszystkie kupony spełniały warunki do obrotu bonusami.
Osobiście nigdy nie miałem problemów z obrotem bonusów w superbet.
 
S 0

szarak50

Użytkownik
Witam proszę Was o pomoc w rozwiązaniu zagadki bo te lemingi z działu pomocy tylko potrafią kopiować fragmenty regulaminu zamiast po ludzku odpowiedzieć .
Chodzi o cashback 1500 zł .
Według regulaminu przykładowo :
Suma stawek Klienta (obrót) = 1000 PLN
Suma wygranych = 600 PLN
Suma podatków od gier = 120 PLN
Przyznane i wykorzystane bonusy = 30


Przelałem 200 złotych dostałem 200 jako pierwszy bonus od depozytu .obróciłem ten bonus i zrobiłem łącznie 1400 złotych .Grałem porywczo mając z tyłu głowy ten cashback i na koncie zostało 0 złotych .
i teraz moja zagwozdka .. zaliczyłem sumę wygranych i jest to 3300 a suma postawionych zakładów 2200 ; czyli niby wychodzi że jestem według przelicznika na plus ,a jak wspomniałem na koncie zero . Jak obliczyć ile mi zwrócą Cashbacka ? Czy może aby obrót w tym Cashbacku to suma wszystkich kuponów zielonych i czerwonych - stawki postawinych - tam te podatki itp ? Wtedy by się raczej zgadzało bo w innym wypadku to bezsens .Proszę o pomoc
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam proszę Was o pomoc w rozwiązaniu zagadki bo te lemingi z działu pomocy tylko potrafią kopiować fragmenty regulaminu zamiast po ludzku odpowiedzieć .
Chodzi o cashback 1500 zł .
Według regulaminu przykładowo :
Suma stawek Klienta (obrót) = 1000 PLN
Suma wygranych = 600 PLN
Suma podatków od gier = 120 PLN
Przyznane i wykorzystane bonusy = 30


Przelałem 200 złotych dostałem 200 jako pierwszy bonus od depozytu .obróciłem ten bonus i zrobiłem łącznie 1400 złotych .Grałem porywczo mając z tyłu głowy ten cashback i na koncie zostało 0 złotych .
i teraz moja zagwozdka .. zaliczyłem sumę wygranych i jest to 3300 a suma postawionych zakładów 2200 ; czyli niby wychodzi że jestem według przelicznika na plus ,a jak wspomniałem na koncie zero . Jak obliczyć ile mi zwrócą Cashbacka ? Czy może aby obrót w tym Cashbacku to suma wszystkich kuponów zielonych i czerwonych - stawki postawinych - tam te podatki itp ? Wtedy by się raczej zgadzało bo w innym wypadku to bezsens .Proszę o pomoc
Raczej nic nie dostaniesz. Bonusy tez się odliczają od cashbacku
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Plejada gwiazd w nowych spotach TV Superbet.

"Pasja jest wszystkim", "Pasja jest super" i przewodni slogan marki "Razem jesteśmy SUPER!", to
hasła które są głównym motywem, kolejnej, nowej kampanii marki Superbet. Bukmacher z
rozmachem zaangażował w najnowsze produkcje kilka postaci popularnych w różnych
środowiskach i podkreśla, że ma najlepszą na rynku aplikację bukmacherską. W spotach wystąpili
piłkarze, zawodnik MMA, youtuber i dziennikarze. Ambasadorzy razem z fanami mają tworzyć
jedną super drużynę.
Głównym bohaterem przedstawionej w reklamie telewizyjnej historii jest Sławomir Peszko, który
dzięki aplikacji mobilnej Superbet, spędza ekscytujący dzień z pozostałymi ambasadorami marki. Były
piłkarz Reprezentacji Polski spotyka na swojej drodze piłkarzy Górnika Zabrze i Jerzego Dudka, w
ringu staje oko w oko z Janem Błachowiczem, a w studiu telewizyjnym trafia na pytania od Michała
Bugno. W spocie wystąpił również piłkarski Youtuber „Qesek”. Wszystkie te postacie są już znane z
wcześniejszej współpracy z Superbet. Całkowitym debiutem jest natomiast rola Adama Kornackiego
– dziennikarza motoryzacyjnego, który związał się umową z bukmacherem i jest zaangażowany także
w prowadzenie nowego, motoryzacyjnego formatu na kanale YouTube Superbet. Co ciekawe,
Kornacki zagrał w Ferrari należącym do innego ambasadora Superbet. Michael Löwe to były mistrz
wagi półśredniej WBO, a obecnie kierowca rajdowy.
Scenariusz nowego spotu napisany jest w luźnej, humorystycznej konwencji. Superbet chce
dostarczać rozrywki także tym, którzy nie są codziennymi użytkownikami aplikacji i serwisów
bukmacherskich. Wystarczy że czerpią z życia satysfakcję i pasja jest dla nich wszystkim. Subtelnie
zaakcentowane są także cechy serwisu superbet.pl i aplikacji mobilnej – szybkość działania, jakość,
budowa społeczności i możliwość gry wyłącznie dla zabawy, jak w SuperGame czy SuperSpin.
Superbet pozycjonuje się jako marka pełna świeżości, emocji i pozytywnej energii. A to wszystko jest
zaprezentowane w prawdopodobnie najdroższej produkcji telewizyjnej w historii polskiej branży
bukmacherskiej.
Która z gwiazd odegrała najlepszą rolę?


W outro spotu marka podkreśla moc swoich dotychczasowych sukcesów. Superbet został bowiem
uznany w ”Nagrodach Bukmacherskich” debiutantem roku 2020, najbardziej innowacyjnym
bukmacherem oraz otrzymał nagrodę użytkowników. Aplikacja mobilna Superbet została natomiast
wyróżniona i wyjątkowo dobrze oceniona przez graczy zakładów sportowych w „Badaniu
Bukmacherskim 2021”.

Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy OMD Media Direction, a spoty emitowane będą
w TV i kanałach internetowych. Uzupełnieniem głównej, 30s reklamy będzie seria krótszych produkcji
15s rozwijających historie poszczególnych ambasadorów oraz spoty komunikujące zaangażowanie
sponsoringowe Superbet. Jako pierwszy opublikowany został materiał z Janem Błachowiczem, który
już wkrótce stanie w obronie mistrzowskiego pasa federacji UFC. Kolejna produkcja z tej serii
przeniesie narrację tej super opowieści na stadion Górnika Zabrze.


Dodatkowym wzmocnieniem kampanii są ekspozycje OOH i digital w najbardziej ruchliwych punktach
miast. Superbet do końca roku będzie widoczny na ulicach Warszawy, Śląska, Trójmiasta i Krakowa.
Autorem scenariuszy dla Superbet jest Catalin Rusu, Chief Creative Partner & CEO w agencji
RUSU+BORTUN. Za reżyserię i zdjęcia odpowiadał Marek Dawid z asystą Filipa Lufta, produkcja -
Raman Statsenka. Po stronie klienta projekt prowadzony był przez Katarzynę Gawlik (Marketing
Manager Superbet w Polsce), Nicole Briggs-Kolmodin (Global Head of Brand Identity Superbet),
Martinę Živković (Global Head of Planning) oraz Vlastimira Vukadinovića (Global Head of Marketing).
„Ta kampania to dla nas przełomowy krok. Jest największym tego typu dotychczasowym projektem
na rynku bukmacherskim w Polsce. Superbet wyróżnia pełnia pasji, pozytywnych emocji i duch
sportowej rozrywki. Chcemy być dzięki temu blisko naszych użytkowników. Z drugiej strony,
przyzwyczailiśmy już rynek, że działamy z rozmachem. Jesteśmy silni i pokazujemy to. Mamy
doskonały produkt, którym się chwalimy. Efekty naszych dotychczasowych działań jasno pokazują, że
idziemy właściwą drogą, a nadchodząca kampania nada nam jeszcze dodatkowego rozpędu.” – mówi
Katarzyna Gawlik.
Rytmu, dynamiki i pozytywnych wibracji dodaje spotom muzyka Fatboy Slim, co również wyróżnią
kampanię na tle innych spotów TV, również spoza branży. Utwór powinien kojarzyć się dobrze fanom
popularnej gry piłkarskiej FIFA. Energetyczny podkład muzyczny dodatkowo podkreśla jak pozytywną
marką jest Superbet.
„Dzięki tej kampanii możemy zaprezentować dynamiczne, niezapomniane, pełne życia i dobrej
energii połączenie naszej nowej, wyrazistej tożsamości marki, naszych ambasadorów i siły popkultury.
Cieszymy się, że możemy wykorzystać w spotach ścieżkę dźwiękową „Rockafeller Skank” autorstwa

Fatboy Slim i zaprezentować nowe elementy identyfikacji wizualnej naszej marki, jak
spersonalizowana typografia Superbet Sans." – dodaje Nicole Briggs-Kolmodin.

Peszko i Górnik Zabrze.jpg

Blachowicz making of.jpg
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Pytanie mam do Was. Czy macie problem z naliczaniem obrotu dla bonusów?
Na początku w miarę wszystko się zgadzało, nie naliczało pojedynczych kuponów co zgłosiłem do supportu (2-3 razy zgłaszałem). Po weekendzie gdzie nie naliczyli mi do obrotu ok 50zł, napisałem ponownie zgłoszenie i dostałem odpowiedź aby złożyć reklamację. Złożyłem reklamację z numerami kuponów i dostaje odpowiedzi, że kupony są naliczane tylko podają bonusy które były już obrócone w tym czasie. Od poniedziałku nie naliczyli mi do obrotów bonusem prawie 200zł przez co nie mogę zrealizować obrotów bonusów w terminie. Czy ja mam tylko taką sytuację?? Oczywiście wszystkie kupony spełniały warunki do obrotu bonusami.
Miałeś kiedyś taką sytuację. Problem pojawiał się wtedy gdy gralem jednocześnie kilka kuponów. Obrót naliczał się tylko do wysokosci jednego aktywnego bonusu a nadwyżka z kolejnych kuponów nie przechodzila na bonusy będące w kolejce. Czyli grając za większe kwoty zanim postawi się następny kupon trzeba poczekać na rozliczenie i zaliczenie do obrotu wczesniejszego kuponu.
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Miałeś kiedyś taką sytuację. Problem pojawiał się wtedy gdy gralem jednocześnie kilka kuponów. Obrót naliczał się tylko do wysokosci jednego aktywnego bonusu a nadwyżka z kolejnych kuponów nie przechodzila na bonusy będące w kolejce. Czyli grając za większe kwoty zanim postawi się następny kupon trzeba poczekać na rozliczenie i zaliczenie do obrotu wczesniejszego kuponu.
Dokładnie tak jak opisałeś. Po licznych mailach z supportem w końcu ręcznie rozliczyli mi kilka bonusów i napisali, że zajmują się już tym problemem. Narazie po wczorajszym dniu mogę powiedzieć, że nadal występuje.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Superbet oferuje pracę marzeń wystarczy tylko pisać 1 formule odsylajaca do reklamacji i opuszczać czat ten Pan Pawel przechodzi sam siebie.
Teraz nawet nie trzeba być nieuprzejmym żeby mieli cię w dupie Nawet w regulaminie mają napisane że z bonusu można w każdej chwili zrezygnować wystarczy napisać do supportu a co do zachowania i popsutego obrotu po wykonaniu i braku przeniesienia kwoty na konto przedstawiam w ss 2 konsultant wysłuchał i usunął problem gdy mamy otwarty bonus nie można korzystać z innych bonusow
 

Załączniki

Do góry Bottom