>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

A 0

arielooo_pl

Użytkownik
no tak juz to pisalem jak kiedys zacytowales mojego posta... taka sama stronka afiliacyjna jak to forum tylko ma inne umowy afiliacyjne. JAk che to moze skorzystac z jednej opcji, jego wybor 🤷‍♂️ mi strony afiliacyjne pomagaly rozwiazywac problemy z bukami.
ja nie mówię, że nie pomagają, ale oficjalną i najbezpieczniejszą drogą jest reklamacja.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie wiem czy jest osobny post na reklamacje więc pisze tu skoro dotyczy to superbeta.
Przechodząc do meritum, zagrałem wczoraj kupon z ligi mistrzów i jedyny zakład, który nie wszedł to był na over 3.5 kartki w meczu Sportingu z Besiktasem. W meczu były 3 żółte kartki ale gracz Besiktasu dostał 2 żółte, które ich regulamin traktuje jako 3 kartki a nie 2. Plus jeszcze jeden gracz Besiktasu miał żółtą kartkę więc wychodziłoby zgodnie z ich regulaminem iż w meczu były 4 kartki więc over wszedł.
Na czacie pisałem to mi kazali napisać reklamacje mailowo i się odpieprzyć bo oni na czacie nic zrobić nie mogą (po co ten czat w takim razie). Myślicie że jest szansa na pozytywną odpowiedź?
Reklamacja nic nie da. Kupon jest przegrany. Pograles over 3.5 żółtych kartek, a byly 3zolte. Kupon rozliczony prawidłowo. Z reszta zobacz sobie do ich regulaminu.
 
M 0

mlk060593

Użytkownik
Zajrzałem, i widzę takie coś.
Rozliczanie zakładów na kartki w SuperBets:
Kartki pokazane sztabu szkoleniowemu oraz zawodnikom na ławce rezerwowych nie będą brane pod uwagę.
Kartki pokazane po ostatnim gwizdku nie będą brane pod uwagę
Żółta kartka liczona jest jako 1 kartka
Czerwona kartka liczona jest jako 2 kartki
Wykluczenie zawodnika z powodu 2 żółtych kartek liczone jest jako 3 kartki
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zajrzałem, i widzę takie coś.
Rozliczanie zakładów na kartki w SuperBets:
Kartki pokazane sztabu szkoleniowemu oraz zawodnikom na ławce rezerwowych nie będą brane pod uwagę.
Kartki pokazane po ostatnim gwizdku nie będą brane pod uwagę
Żółta kartka liczona jest jako 1 kartka
Czerwona kartka liczona jest jako 2 kartki
Wykluczenie zawodnika z powodu 2 żółtych kartek liczone jest jako 3 kartki
Ty pograles żółte kartki a nie kartki , a to różnica. Kupon przegrany
 
M 0

mlk060593

Użytkownik
Nie wiem czy taka różnica, bo dzisiaj rano odpisali i zweryfikowali pozytywnie. I mam pieniądze za wygrany kupon. Więc nie miałeś racji że reklamacja nic nie da.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Dzisiaj kończy się promocja z bonusem 50PLN w poniedziałek. Ktoś ma jakies info czy zostanie przedłużona? Jednak co by o nich nie mówić z tego promo korzystałem zawsze. 5 dych zupełnie za darmo bo nie było wymaganego kursu z łatwym obrotem.
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
Dzisiaj kończy się promocja z bonusem 50PLN w poniedziałek. Ktoś ma jakies info czy zostanie przedłużona? Jednak co by o nich nie mówić z tego promo korzystałem zawsze. 5 dych zupełnie za darmo bo nie było wymaganego kursu z łatwym obrotem.
Kiedy superbet przyznaje bonusy? Skorzystałem w weekend z bonusu 100% od wpłaty i w regulaminie jest, ze bonus do 48h. Przychodzi szybciej?
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Grał ktos z zagranicy tutaj? W iforbet sobie pykam maxizyski i wypłata bez problemu dochodzi na konto, zastanawiam się, czy mogę założyć konto tutaj dla bonusów.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Peszko o plebiscycie Złotej Piłki: „Robert wygrał!”

Sławomir Peszko stanowczo nie zgadza się z kapitułą France Football i dał temu wyraz. Były zawodnik Reprezentacji Polski jest jednocześnie twarzą bukmachera Superbet, który również podważa decyzję kapituły i wszystkie postawione na „Lewego” zakłady postanowił rozliczyć jako wygrane.

Lewandowski Złota Piłka Superbet.png


Drugie miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie „Złotej Piłki” France Football, to najlepszy wynik w historii polskiej piłki. Wcześniej na ostatnim miejscu podium stawali tylko Zbigniew Boniek
i Kazimierz Deyna. W Paryżu Lewandowski został wybrany także najlepszym napastnikiem roku 2021. Ten tytuł to z pewnością ogromne wyróżnienie, jednak dla Sławomira Peszki, który jest najbliższym przyjacielem Roberta Lewandowskiego, to jednak wciąż zdecydowanie za mało. Zawodnik Wieczystej Kraków ostro skomentował werdykt.

Piłka nożna to gra zespołowa i Robert Lewandowski pokazuje w Bayernie, że jest najlepszy na świecie. Patrzmy na samą grę, piłkarską jakość, także statystyki. Nie można brać pod uwagę marki i popularności. Argentyńczyk jest najlepszym piłkarzem w historii, ale to co reprezentuje na boisku w tym i poprzednim sezonie, nie powinno moim zdaniem zapewnić mu tej nagrody w tym roku. Cieszę się, że Robert zajął drugie miejsce, bo to olbrzymi sukces, ale jednocześnie jestem tak po ludzku rozczarowany, cała Polska jest pewnie rozczarowana...” – powiedział Sławomir Peszko dla SUPERBET.PL. Bukmacher również nie zgadza się z werdyktem i postanowił wszystkie zakłady postawione na Roberta rozliczyć jakby „Lewy” rzeczywiście zdobył Złotą Piłkę. Dzięki temu, nikt typujący Polaka nie straci swoich pieniędzy, a wręcz przeciwnie - będzie cieszył się wygraną!

zagranie kupon Lewandowski.png
 
Do góry Bottom