>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A może po prostu nie traktują skoków jako odwołane, ponieważ zostały przesunięte na jutro. Być może jutrzejsza rywalizacja rozliczy kupony. Choć jeśli tak to byłoby to ryzykowne posunięcie, ponieważ przegrywający mogliby reklamować, że na innej skoczni to inaczej by typowali.
Zalezy od regulaminu bukmachera. Tam trzeba zerknąć
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zalezy od regulaminu bukmachera. Tam trzeba zerknąć
Nie chce mi się teraz szukać ale często regulamin mówi, że jeśli będzie znana nowa data danego zdarzenia (i nie będzie ona odległa, tj. do 2-3 dni), to nie zostaje ono zwrócone w stawce, tylko czekamy na jego rozstrzygnięcie. Przypuszczalnie różnie buki to traktują. Fortuna zwróciła (pewnie dlatego że zmiana skoczni), a Superbet? Cały czas kupon oczekujący.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ostatnio wpłaciłem tam pewna kwotę i postawiłem zakład za całość. Zakład został wygrany i chciałem wypłacić wygraną, to mi odrzucili i na czacie powiedzieli że nie obróciłem depozytem. Jakiś totalny wał, jak może być obrót niezaliczony skoro postawiłem za cały depozyt? Lepiej omijać tego buka, nigdzie indziej nie doświadczałem takich praktyk
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Siemka. Mam nietpową sprawę. Mianowicie, poprosiłem o zakmniecie konta na superbet. Nie wnikajmy jaki był powoód i dlaczego chiałbym tam wracać bo to nieistonne. Mailowo napisałem prośbę o ponowne otwarcie konta i co ? NIE DA SIĘ. na czacie potwierdzili mi, że nie da się tam wrócić. Macie jakiś pomysł bądź siłę przebicia w SUpberbet ?
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
M michalkin Nietrudno domyślić się z jakiego powodu zamknąłeś konto, jeżeli nie chcą ponownie otworzyć. Jeżeli się nie mylę, co do powodu zamknięcia to nie ma takiej możliwości, żebyś mógł otworzyć to konto ponownie w przyszłości. Jedyne wyjście to otworzyć nowe konto na kogoś z domowników. Natomiast na twoim miejscu zastanowiłbym się, czy warto dalej brnąć w to...
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
M michalkin Nietrudno domyślić się z jakiego powodu zamknąłeś konto, jeżeli nie chcą ponownie otworzyć. Jeżeli się nie mylę, co do powodu zamknięcia to nie ma takiej możliwości, żebyś mógł otworzyć to konto ponownie w przyszłości. Jedyne wyjście to otworzyć nowe konto na kogoś z domowników. Natomiast na twoim miejscu zastanowiłbym się, czy warto dalej brnąć w to...
nie no ziom. żaden uzależnienie, po prostu się razu jednego zdenerwowalem lekko na superbet i to wszystko. ale przemyslalem i chcialem im dac druga szanse.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Głupia decyzja, bo o ile buk nie odwalił akcji takiego typu jak totolotek, to bez sensu jest zamykać sobie konto. Można nie grać jak się nie podoba ale zamykać totalnie bez sensu. Bo z tego co wiem to żaden buk nie otworzy zamkniętego raz konta, jeśli sam im napisałeś że chcesz to zrobić na stałe, niezależnie od powodu. Tak więc zgodnie z ich regulaminem konta tam już raczej nie otworzysz. A czy kombinowanie z kontem na inną osobę i ryzykiem utraty środków się opłaca to już twoja decyzja, choć osobiście bym stanowczo odradzał.
 
M 0

martin123154

Użytkownik
Ma ktoś u nich kłopoty z szybkimi wypłatami? konto mam w pko - i za każdym razem wybierajac opcje wypłat online musze normalnie czekać na sesje przychodzącą w dniu robocznym. Pisałem do nich to sypneli regułką z regulaminu ze po prostu mam czekać do 7 dni aż dojdzie. A to nie kwestia mojego konta bo na każdym innym bukmacherze ekspresowe wypłaty działają. Na samym bukmacherze mi sie gra bardzo dobrze, apka chyba najlepsza wśród licencjonowanych buków, dużo promocji - ale osobiście dla mnie to ostry gwóźdź do trumny kiedy sobie postawie coś w piątek/sobote a na wypłate musze czekać do poniedziałku. Wtedy wole wpłacić i postawić u konkurencji.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
To załóż sobie konto w Santander albo innym banku i nie będzie problemu.
Ja nawet na Revolut mam ekspresowo poprzez metodę wypłaty kartą.
Spróbuj jeszcze wpłacić kartą PKO, nie wiem czy Visa czy Mastercard bo nie mam PKO, ale spróbuj zrobić depo kartą i wypłacić na kartę też metodą online. :)
Prędzej Ty się będziesz musiał dostosować jak chcesz mieć szybko, niż Superbet do Ciebie, no takie fakty. (y)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ma ktoś u nich kłopoty z szybkimi wypłatami? konto mam w pko - i za każdym razem wybierajac opcje wypłat online musze normalnie czekać na sesje przychodzącą w dniu robocznym. Pisałem do nich to sypneli regułką z regulaminu ze po prostu mam czekać do 7 dni aż dojdzie. A to nie kwestia mojego konta bo na każdym innym bukmacherze ekspresowe wypłaty działają. Na samym bukmacherze mi sie gra bardzo dobrze, apka chyba najlepsza wśród licencjonowanych buków, dużo promocji - ale osobiście dla mnie to ostry gwóźdź do trumny kiedy sobie postawie coś w piątek/sobote a na wypłate musze czekać do poniedziałku. Wtedy wole wpłacić i postawić u konkurencji.
PKO sa nie obsługuje szybkich wyplat
 
M 0

martin123154

Użytkownik
Up@ to jak wyjaśnić to że wypłaty ekspresowe dostaje normalnie w lvbecie który korzysta również z ekspres przelewy 24. W przypadku obu bukmacherów dostaje informacje na maila że zlecono wypłate. Tylko że ta lvbetowska ląduje na moim koncie po 5 minutach, a ta z superbetu już w trybie tradycyjnym.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Up@ to jak wyjaśnić to że wypłaty ekspresowe dostaje normalnie w lvbecie który korzysta również z ekspres przelewy 24. W przypadku obu bukmacherów dostaje informacje na maila że zlecono wypłate. Tylko że ta lvbetowska ląduje na moim koncie po 5 minutach, a ta z superbetu już w trybie tradycyjnym.
Mam tak samo, ale to zależy też zapewne od buka
 
M 3K

morgo

Użytkownik
U mnie bonus za american z reguły przychodzi po 48h , bonus weekendowy na Superbet 20zl przychodzi bardzo szybko bo zazwyczaj na drugi dzień już o 11 rano . A z tym niestety często spotykam się po kilku dniach
 
Do góry Bottom