>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

polishbet 6

polishbet

Użytkownik
Powiedzcie mi panowie czy zlecając wypłatę znika wam kasa z konta depoztyowego. Bo zleciłem dziś 600 zł, a kasa dalej widnieje w okienku.
Pewno robią to specjalnie aby ktoś się może jeszcze skusił zagrać zanim zaksięgują.
 
polishbet 6

polishbet

Użytkownik
Właśnie nie mam. I nie wiem czy zlecić jeszcze raz czy nie. A trzeba jakoś potwierdzić hasłem wypłate. Bo u mnie nic takiego nie było. Poprostu wpisałem kwotę i zleć wypłatę.
 
polishbet 6

polishbet

Użytkownik
Jednak źle zrobiłem wypłatę. Już wszystko załatwione. W sobotę do południa zlecona wypłata. Dziś tj. poniedziałek już na koncie.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Wczoraj dostałem e-mail od STS, że przyjmują wpłaty w punktach naziemnych. Ktoś coś wie na ten temat? Wydawało mi się, że ustawa (choć nie czytałem) wymaga wpłaty przez osobiste konto bankowe. Na stronie nie widzę wzmianki na ten temat.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Wczoraj dostałem e-mail od STS, że przyjmują wpłaty w punktach naziemnych. Ktoś coś wie na ten temat? Wydawało mi się, że ustawa (choć nie czytałem) wymaga wpłaty przez osobiste konto bankowe. Na stronie nie widzę wzmianki na ten temat.
No właśnie tez to dostałem, a że nigdy tam nie wpłacałem to mam jeszcze bonus 200 zeta do wykorzystania. Dziś zajadę, dowiem się coś i jak i napisze tu ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
No właśnie tez to dostałem, a że nigdy tam nie wpłacałem to mam jeszcze bonus 200 zeta do wykorzystania. Dziś zajadę, dowiem się coś i jak i napisze tu ????
No faktycznie jest tak jak tam wcześniej kolega pisał, dajesz maila + 2 losowe cyfry z peselu i wpłacasz. Kasa na koncie pojawia się automatycznie, a jak ktoś u nich z bonusu nie korzystał, to tą metodą może z niego skorzystać. Wpłaciłem 200 mam 400 na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
No faktycznie jest tak jak tam wcześniej kolega pisał, dajesz maila + 2 losowe cyfry z peselu i wpłacasz. Kasa na koncie pojawia się automatycznie, a jak ktoś u nich z bonusu nie korzystał, to tą metodą może z niego skorzystać. Wpłaciłem 200 mam 400 na koncie.
Dlaczego 2 losowe cyfry z peselu a nie caly pesel np ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dlaczego 2 losowe cyfry z peselu a nie caly pesel np ?
Taki mają pewnie system zabezpieczenia, podobnie jest np. w banku ING czy BZWBK - przy logowaniu nie wpisujesz całego hasła, tylko Cię proszą o np. drugą, czwartą i piątą literę hasła ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Taki mają pewnie system zabezpieczenia, podobnie jest np. w banku ING czy BZWBK - przy logowaniu nie wpisujesz całego hasła, tylko Cię proszą o np. drugą, czwartą i piątą literę hasła ;)
Najlepsze w tym wszystkim jest że nie każdy dostał od nich bonus od wpłaty w punkcie ja dostałem info ale bez promocji....
 
kroff 12

kroff

Użytkownik
Witam, jaki jest czas na odbior wyplaty w STS naziemnym, po znajduje rozne rozne rozbiezne informacje na ten temat z gory dziekuje.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Witam
Czy ktoś z Was wie, czy można zrobić wpłatę na internetowy sts poprzez przekaz pocztowy na takim specjalnym blankiecie? Na jakiego odbiorcę, jaki nr rachunku i jaki tytuł?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam
Czy ktoś z Was wie, czy można zrobić wpłatę na internetowy sts poprzez przekaz pocztowy na takim specjalnym blankiecie? Na jakiego odbiorcę, jaki nr rachunku i jaki tytuł?
Czy nie łatwiej iść do punktu i tam wpłacić sobie ?? STS daje taką możliwość od niedawna.
 
Do góry Bottom