>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

C 0

chelseapoznan

Użytkownik
Rozjaśni mi ktoś ten zapis pod wysłanymi kuponami w sts przez internet ? ponieważ odnosząć się do tego punktu w regulaminie wnioskuje że maksymalnie można wypłacić 500zł więc troche mało podejrzewam że źle to zrozumiałem.
jakie były wasze największe jednorazowe wypłaty na konto w sts ?

&quot;Wszelkie wygrane objęte niniejszym zakładem nie mogą być wyższe niż przewidziane w pkt. 5 Regulaminu Internetowych Zakładów Wzajemnych, nawet gdy wyświetlona w zakładzie wygrana wykazuje kwotę wyższą niż określona w pkt. 5 Regulaminu.&quot;
 
A 14

anu

Użytkownik
W skrócie chodzi o to że nie wygrasz więcej niż przewiduje regulamin maksymalnych wygranych na poszczególne zakłady (np.tenis, koszykówka, golf - max 100.000), nawet jeśli na kuponie widnieje kosmiczna kwota. Jeśli zatem nasz na kuponie z zakładami na tenis EWG 300.000 to przy trafieniu otrzymasz &quot;tylko&quot; 100.000. ????
 
H 13

hooma

Użytkownik
Dawno nie korzystalem z sts online. Do tej pory placilem ze swojego banku, a teraz widze, ze depozyt mozna wykonac z transferuj.pl i dotpay. Czy przejdzie wplata z innego konta bo widze, ze trzeba podac nazwisko wplacajacego?
 
K 0

kabako

Użytkownik
Witam
W STS przy wyplacie jak pisze zeby podac swoje haslo to rozumiem ze to samo co podaje sie w celu zalogowania sie na konto tak ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam
W STS przy wyplacie jak pisze zeby podac swoje haslo to rozumiem ze to samo co podaje sie w celu zalogowania sie na konto tak ?
Wiesz, że w czasie, gdy pisałeś ten post zdążyłbyś wpisać spokojnie swoje hasło do zalogowania się na konto i sprawdzenia samemu, czy to o to hasło chodzi? :jezora: Tak, chodzi dokładnie o to hasło ;)
 
K 0

kabako

Użytkownik
Dzięki , wiem ze to pytanie moze wydawac sie glupie lecz zdziwilo mnie to ze bylem zalogowany na swoje konto w sts i gdy wpisalem kwote jaka chce wyplacic to jeszcze pytali mnie o to haslo . Pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem i chcialem sie upewnic ????
 
A 0

atypy

Użytkownik
Dzięki , wiem ze to pytanie moze wydawac sie glupie lecz zdziwilo mnie to ze bylem zalogowany na swoje konto w sts i gdy wpisalem kwote jaka chce wyplacic to jeszcze pytali mnie o to haslo . Pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem i chcialem sie upewnic ????
Nie możliwe. Oni tylko potrzebują twój login i 3 cyfry z peselu.
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Witam.
Widzę że u wszystkich wypłaty z STS idą w ciągu 24 h.ja zlecilem wypłatę w piątek 26 grudnia o godzinie 20:00 a do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy na konto. Wiem ze niby trzeba czekać do 14 dni ale Czytając wypowiedzi innych gdzie otrzymują pieniądze na drugi dzień niepokoi mnie to.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam.
Widzę że u wszystkich wypłaty z STS idą w ciągu 24 h.ja zlecilem wypłatę w piątek 26 grudnia o godzinie 20:00 a do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy na konto. Wiem ze niby trzeba czekać do 14 dni ale Czytając wypowiedzi innych gdzie otrzymują pieniądze na drugi dzień niepokoi mnie to.
Spokojnie na pewno dojdzie trzeba po prostu poczekać, to jest Twoja pierwsza wypłata ?
 
K 8

katalonczykfcb

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, ponieważ udało mi się wygrać ostatnio dużą kwotę(ponad 2k) i teraz zastanawiam się czy nie będę miał jakiś nieprzyjemności gdybym wszystko na raz wypłacił... Niby legalny bukmacher, ale nigdy nie wiadomo. Lepiej wypłacić np w czterech turach po 500zł co tydzień? Czy ktoś z Was wyplacal już takie kwoty? Obyło się bez problemów?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, ponieważ udało mi się wygrać ostatnio dużą kwotę(ponad 2k) i teraz zastanawiam się czy nie będę miał jakiś nieprzyjemności gdybym wszystko na raz wypłacił... Niby legalny bukmacher, ale nigdy nie wiadomo. Lepiej wypłacić np w czterech turach po 500zł co tydzień? Czy ktoś z Was wyplacal już takie kwoty? Obyło się bez problemów?
Ale jakie Ty chcesz miec problrmy skoro to legalnie dzialajacy bukmacher odprowadzajacy podatji w Polsce ? Postawiles kupon od ktorego zostal odprowadzony lichwiarsko wysoki podatek i wygrales wiec wszystko jest ok. Jesli do czegos Ci potrzebne zaswiadczenie o tej wygranej to mozesz poprosic o takie zaswiadczenie o wygranej ale to chyba do 24h od zakonczenia kuponu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, ponieważ udało mi się wygrać ostatnio dużą kwotę(ponad 2k) i teraz zastanawiam się czy nie będę miał jakiś nieprzyjemności gdybym wszystko na raz wypłacił... Niby legalny bukmacher, ale nigdy nie wiadomo. Lepiej wypłacić np w czterech turach po 500zł co tydzień? Czy ktoś z Was wyplacal już takie kwoty? Obyło się bez problemów?
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam. Mam pytanie, ponieważ udało mi się wygrać ostatnio dużą kwotę(ponad 2k) i teraz zastanawiam się czy nie będę miał jakiś nieprzyjemności gdybym wszystko na raz wypłacił...
Skoro to kwota ponad 2k, to jedyną ew. &quot;nieprzyjemnością&quot; jaka może Cię spotkać, będzie (w przypadku gry zakładem prostym i wygranej ponad 2280zł ) konieczność zapłacenia 10% podatku od wygranych, liczonego od podstawy wygranej.
Dlatego zawsze warto sprawdzić, czy ew. wygrana nie przekracza tej w/w kwoty - a jeśli tak, to rozłożyć grę na kilka oddzielnych kuponów.
 
A 14

anu

Użytkownik
...Lepiej wypłacić np w czterech turach po 500zł co tydzień? Czy ktoś z Was wyplacal już takie kwoty? Obyło się bez problemów?
.
Jeśli wygrana jest na jednym kuponie to nie ma możliwości wypłacenia jej na raty.

W przypadku większych wygranych możesz poprosić o wypisanie zaświadczenia o wygranej. Zaświadczenie możesz otrzymać w dniu wypłaty kuponu lub najpóźniej w dniu następnym. Jeśli wygrałeś większą kwotę na wszelki wypadek poproś o wypisanie zaświadczenia.
 
Do góry Bottom