>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - opinie

inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Chciałem się podzielić pewnym doświadczeniem z zakładem na skoki w Bischofshofen:

STS

przynajmniej sześciu Polaków w TOP302497/tak/nie


Pomimo iż obstawiłem NIE otrzymałem ZWROT zamiast wygranej -- odpowiedź bukmachera :

Zakład został rozliczony jako zwrot, z powodu ewidentnego błędu bukmachera. Jest tam błędna liczba zawodników. Zgodnie z punktem 5.4 Regulaminu STS.

Czy tylko mi się wydaje że w taki sposób można sobie z nami pogrywać w każdym przypadku i unieważnić każdy zakład.
Przecież to jest jawna kpina ...
 
K 296

KarelLee

Użytkownik
Chciałem się podzielić pewnym doświadczeniem z zakładem na skoki w Bischofshofen:

STS

przynajmniej sześciu Polaków w TOP302497/tak/nie


Pomimo iż obstawiłem NIE otrzymałem ZWROT zamiast wygranej -- odpowiedź bukmachera :

Zakład został rozliczony jako zwrot, z powodu ewidentnego błędu bukmachera. Jest tam błędna liczba zawodników. Zgodnie z punktem 5.4 Regulaminu STS.

Czy tylko mi się wydaje że w taki sposób można sobie z nami pogrywać w każdym przypadku i unieważnić każdy zakład.
Przecież to jest jawna kpina ...
Pisalem o tejze sytuacji powyzej, jak rowniez w watku typerskim z TCS. 2 skargi w tym samym temacie sa na stronce www.trustbet.pl/skargi Wedlug mnie to jest zwykle oszustwo, po rozstrzygnieciu zdarzenia, uniewazniac zaklad, to podobno nie pierwszy taki przypadek, tego licencjowanego buka, jak pozycja nie wejdzie zaliczaja graczowi przegrana, a jak wejdzie uniewazniaja zaklad. Skandal!!!!
 
Ostatnia edycja:
A 47

Anonymo1995

Użytkownik
Taka ciekawostka ode mnie pomijając już dziesiątki innych żałosnych i śmiesznych sytuacji związanych z firmą STS. Po tym jak postanowiłem obstawić sobie jakieś zakłady u innego buka gdzie nie ma czatu z innymi graczami i równocześnie korzystałem z czatu STS dostałem bana na czatowanie za wyrażenie "mi już ten zakład rozliczyli u konkurencji" xD Ta firma nie przestaje zadziwiać.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Dla mnie sprawa jest jasna i bardzo oczywista -- jeden szwindel i dziękuje za współpracę.
Trzeba mieć do siebie szacunek :) Jak widzę wśród swoich znajomych jakie pokaźne grono zasiliłem to aż się serce raduje -- ciekawe co na to zarząd STS , to ich pieniądze nie nasze , nie są jedynym bukmacherem ...
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Kuriozalna sytuacja, gdy dokonujesz wpłaty i stawiasz kupon spełniający wszystkie warunki do odbioru kuponu, ale okazuje się, że jak klikałeś zapisz się do promocji, to coś poszło nie tak i nie brałeś w niej nawet udziału (albo byłem niezalogowany). Ale tak na serio to chyba kliknąłem, kazało mi się zalogować, zalogowałem się i pojawiło się, że jesteś już zapisany do promocji. Na drugi dzień bonusu dalej nie było więc wszedłem ma stronę promocji i nadal mogłem się do niej zapisać. A zapisanie po fakcie już nic nie daje. Bonusu nie będzie 😂 regulamin to jednak jest regulamin!

*edit*
Bardziej opiniotwórczy edit. No to ogólnie sts ostatnio, zresztą już od jakiegoś ma w zasadzie najwyższe kursy (przynajmniej zdarzenia, które ja gram - drużyna strzeli gola/zawodnik w tenisa wygra seta, itp.). Czasami zdarza się, że bardziej się opłaca zagrać w sts bez promocji, która obniża podatek, niż u niektórych z taką promocją. Z innych kwestii to właśnie trochę kłuje brak promocji, że biorą na siebie podatek, ale poniekąd wynagradzają to tymi kursami, które jak na polskie buki są niezłe. Kolejny raz chce dobrze i próbuje wrócić do naszych i zagrać u polskiego Buka i kolejny raz dostaje w dupę - u jednego dali mi śmieszny limit na zdarzenia, które gram, a bez obrotu wypłacić nie mogę. W stsie spełniam wszystkie warunki, żeby otrzymać bonus, ale przed depozytem nie kliknąłem „zapisz się do akcji”, a po depozycie/zagraniu już jest na to za późno :)

*edit2*
Miałem już identyczną sytuację 2-3 lata temu i wtedy pan mi powiedział na czacie, że się zapisałem po fakcie, ale wtedy o dziwo bonus po rozmowie na chacie się pojawił.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Osobiscie bardzo czasto gram w punkcie zaklady live,szata graficzna i przejrzystość jak najbardziej na plus,tylko jednego nie rozumiem-Te tablety( bo rozumiem ze w kazdym punkcie sa jednakowe) dzialaja jak chca,sa calkowicie niefunkcjonalne,oprocz tego ze same sie wyłączają do tego "otwarcie" wybranego meczu to czasem droga przez mękę.Nie wiem jak jest u Was w punktach ale to dosc frustrujace i niepoważne jak na "poważna" firme miec taki sprzet.Co do samego Sts-u wiadomo szału absolutnie nie robi bo kursy niezachęcające,brak bonusów jak np u Fortuny.Ogolnie do Stsu wpadam tylko zeby pograc na zywo w swoim miescie,bo niestety w wielu innych lokalach czuc brak profesjonalizmu-ciasne lokale,psujacy sie sprzet,ogolnie ma sie uczucie jakby sie przychodzilo do jakiejs speluny.
Jesli chodzi o sts naziemny bo tylko taki mam z nim kontakt(nie lubie obstawiac zbytnio przez neta)-Typowy monopolista-klient ma zrobic kupon i wypad,a jak sie nie podoba to co z tego jak i tak przyjdzie bo nie ma innego wyboru.Firma totalnie nie zacheca do siebie w zaden sposob.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Czy ktoś ma problemy tak jak ja z automatycznym odświeżaniem wyników i czasu ? Na widoku live 'przegląd wydarzeń' jest lista meczy i np. mecz Śląsk-Pogoń. Pokazuje na widoku ogólnym minutę 20stą, a gdy wchodzę na mecz dopiero następuje aktualizacja i pokazuje minutę 40 i dopiero wtedy aktualizuje wynik i kursy
 
K 158

kamil077

Użytkownik
UWAGA NA ZŁODZIEJSKĄ PRAKTYKĘ STS.

Zagrane kilka zakładów na Live w meczu GÓRNIK - ZAGŁĘBIE: liczba rzutów rożnych drużyny i łączna liczba rzutów rożnych.
I UWAGA!!!
Zakład na drużynę - oczywiście wygrany - anulowany i zwrot.
Zakład na łączna liczbę rogów - przegrany, więc rozliczony prawidłowo :)


NIgdy tego nie robię, ale takie złodziejskie praktyki należy piętnować. Pomóżcie rozkręcić reklamę. I ewentualną pomoc, bo oczywiście STS problemu nie widzi. Ewidentnie widać po godzinie zagrania kuponu, że różnica jest sekundowa, a zakład przyjęty zaraz poprzyznanym rożnym drużynie Zagłębia.

praktyka z.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marti55 4,5K

marti55

BOSS
ja czekam od początku meczu w siatkówkę Włoch Milano-PERUGIA, kiedy zostanie to dodane na live. Leci już 3 set a meczu jak nie było tak nie ma. W ofercie live jest druga liga włoska, liga serbska, ale jednej z najlepszych lig na świecie nie ma. Wcześniejsze 2 mecze były, ale Perugii nie dadzą i ch..
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Bukmacher fatalny, wpłacam parę tys by postawić zakłady, okazuje się że przekroczone limit, zlecam wypłatę i odmowa. Po kontakcie na czacie kobieta mówi by spróbować jeszcze raz, okazuje się że nie mam depozytu i pisze jej że brak środków po czym informuje że będą jutro. Procedury... "Taki mamy klimat"
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Nie grajcie u tych oszustów. Nie dość, że kursy fatalne w porównaniu do innych to jeszcze oszuści kantują jak się da.
Krótko opiszę sytuację z dziś, a to nie pierwsza podobna.

Zagrałem miesiąc temu taki kupon (tylko i wyłącznie dlatego, że mieli jako jedni z nielicznych, albo jedyni te szachy).
kupon.png
Następnego dnia okazało się, że kupon został rozliczony na + (2 trafione z piłki nożnej i 2 zwroty za szachy z powodu błędnej godziny rozpoczęcia). Screen poniżej z "wygraną".

wygrana.png
51 x 0,88 x 2 x1,86 = 166,95

Dziś dostałem takiego oto maila:
sts.png

Z ciekawości wchodzę na konto i co widzę?
minus.png

Prawie miesiąc później postanowili sobie zmienić ten zakład i zabrać z konta 166.95.
Zamierzam wpłacić tą sumę, bo nie są to duże pieniądze i z dniem dzisiejszym usuwam tam konto.

Piszę tutaj z przestrogą dla innych, polecam wybrać innych bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Już dawno temu usunąłem tam konto bo się co do nich przekonałem i w 100% się z tobą zgadzam. Są zdecydowanie lepsze polskie buki co mają, więcej do zaoferowania a nie jadą, tylko na renomie wypracowanej przez lata.
 
U 0

Usunięty użytkownik 110919

Gość
Mialem do wyplaty 4k a teraz czeka mnie juz 3 weryfikacja bo przeciez tak latwo nie da sie wyplacic. Nie polecam tego buka ani troche. Kursy bardzo niskie i w dodatku problemy przy wyplacie. Na stronie jest mnostwo nieprawdziwych informacji co do weryfikacji.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
U mnie wyglądało to tak:
Otwarcie konta -> pełna weryfikacja -> depozyt -> obrót bonusem -> zlecenie wypłaty -> blokada konta -> ponowna weryfikacja w punkcie naziemnym, musiałem wypełnić formularz z moimi danymi i pani porównała to z dowodem -> weryfikacja konta bankowego z którego wpłacałem, musiałem wykonać przelew na 1 grosz -> równo po 7 dniach dostałem swoją wypłate o 3 w nocy.
 
Do góry Bottom