>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Śmiech, że ta firma trzyma się na 1. miejscu i nie przyjmuje kuponów z tak niską ewentualną wygraną.

1595658414721.png

Zwykły, prosty kupon składający się z 4 ligi polskiej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Śmiech, że ta firma trzyma się na 1. miejscu i nie przyjmuje kuponów z tak niską ewentualną wygraną.

Pokaż załącznik 1582

Zwykły, prosty kupon składający się z 4 ligi polskiej.
to pol biedy, gorzej jak na wszystko masz limit 50zl.
Śmiech, że ta firma trzyma się na 1. miejscu i nie przyjmuje kuponów z tak niską ewentualną wygraną.

Pokaż załącznik 1582

Zwykły, prosty kupon składający się z 4 ligi polskiej.
jak nie masz odgornego limitu to wal na pałe sto razy az przyjma. nawet jak masz limit to i tak jest szansa, ze w koncu przyjma. to ze za pierwszym razem odrzucili nie oznacza, ze za drugim, trzecim... nie przyjma. sam mam limity i tak robie.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
gdy ktoś robi zmiany kursów po odrzutach z 2.15, odrzut 2.0, odrzut 1.85 to raczej nie jest poważne

szympans by się lepiej zachował.
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
Mam pytanie Panowie i Panie, czy jeśli zlecę wypłatę w niedzielę z rana, to czy na moim koncie bankowym pieniądze pojawią się tego samego dnia? (bank ING) Jak to jest w Waszych przypadkach?
 
J 0

jerry33

Użytkownik
Witam serdecznie chciałbym podzielić się opinią o firmie STS odnośnie limitów. Założyłem konto wpłaciłem pieniądze i po pierwszym wygranym zakładzie za wszystko konto zablokowane i weryfikacja. Musiałem się udać do lokalu wypełnić formularz i wysłać 1 grosz z konta. Po tygodniu weryfikacji odblokowane konto ale limit 5zł na każdy zakład z czego da się postawić 4 takie same kupony czyli razem 20zł na wydarzenie. Do obrotu bonusem oczywiście jeszcze z 2000 na wygranych zakładach :) więc trzeba obrócić pewnie z 4-5k na kuponach po 5zł oczywiście można tylko stracić. Ogólnie nie polecam.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik

Promocja 100 zl live na europejskie puchary do 23 sierpnia czyli do niedzieli. Najważniejszego meczu czyli finału Ligi Mistrzów nie mozna jednak zagrać bo nie można już się zapisać do promocji. Nigdzie nie było informacji, że ograniczona pula ale Regulamin akcji już zniknął ze strony. Żenada. Juroszek niedawno kpił z betfana a teraz tak samo ośmiesza się jak betfan ze sztos promocją na LM
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Update
Chyba nie tylko ja zrobiłem szum bo przywrócona możliwość wzięcia udziału w promocji 100 zl live na Europejskie puchary
 
A 0

andrewww

Użytkownik
Chciałbym opisać jakie praktyki są stosowane w tym LICENCJONOWANYM bukmacherze. Wpłaciłem 1200 zł, tyle samo otrzymałem bonusu. Dokonałem obrotu depozytu i zleciłem wypłatę. Następnie wziąłem się za obrót bonusem, ale gdy zostało mi około 400 zł na koncie zaczęły się problemy polegające na tym, że nie mogę zagrać już nawet kuponu za 2 zł - bukmacher mieli zakład i po około 20 sekundach jest informacja o jego odrzuceniu. Na czacie oczywiście zbywające mnie gadki o punktach w regulaminie, które zezwalają na odrzucanie dowolnych zakładów - szkoda, że w moim wypadku wszystkich, nawet po 2 zł.

Jesteście żałosną firmą, która utrzymuje się na rynku tylko dzięki politykom i swojemu cwaniactwu. Zalecam wszystkich trzymanie się od nich z daleka, bo gorzej jak ktoś będzie miał kilka tysięcy na koncie, a nie tak jak ja 400 zł.
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Zgadzam się żałosny bukmacher i takie praktyki stosowane u nich są na porządku dziennym. Tylko kombinowanie jak klienta oskubać nie dająć mu nic w zamian, żadnych konkretnych promocji np. na gre bez podatku, średnie kursy i zbywające podejście do klienta.
Konto usunąłem u nich na własną prośbę już dawno temu i ani trochę tego nie żałuję.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
A andrewww @machlak

Popieram. chyba najgorsi pod względem promocji u legalsów. Po co tam gracie ?? Aha zapomniałem. Dobrze wiecie możecie obstawiać :LOL:

P.S> a propo jeszcze obrotu depozytam kumplowi nie chcieli wypłaty zrobić wygranego kuponu , bo zazyczyli sobie obrotu całą sumą depozytu zaznaczam nie miał bonusa.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
mi napisali ze polowa depozytu trzeba obrocic, ale nie spodziewalem sie oni moga nakladac limity, przeciez, jak Fortuna i Totolotek maja stacjonarki. bonusy, to tylko 1 x obrot mnie interesuja.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Witam serdecznie chciałbym podzielić się opinią o firmie STS odnośnie limitów. Założyłem konto wpłaciłem pieniądze i po pierwszym wygranym zakładzie za wszystko konto zablokowane i weryfikacja. Musiałem się udać do lokalu wypełnić formularz i wysłać 1 grosz z konta. Po tygodniu weryfikacji odblokowane konto ale limit 5zł na każdy zakład z czego da się postawić 4 takie same kupony czyli razem 20zł na wydarzenie. Do obrotu bonusem oczywiście jeszcze z 2000 na wygranych zakładach :) więc trzeba obrócić pewnie z 4-5k na kuponach po 5zł oczywiście można tylko stracić. Ogólnie nie polecam.
Potwierdzam, miałem dokładnie tak samo, na szczęście przegrałem bonus od razu i zaraz po tym mi zablokowali konto do czasu weryfikacji w punkcie. Musiałem więc "tylko" wykonać obrót depozytem, 1200zł w kuponach po 5zł. Żałosne praktyki sts.
 
Do góry Bottom