>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Prosze bardzo co smieciarze z STS zrobili. Przed dzisiejszym konkursem wprawdzie Prevc mial 113 pkt przewagi nad Ammannem i wydawalo mi sie, ze to moze byc blad buka ale ze zwrotem czekali chamy az do zakonczenia konkursu. Sprawdzalem zaklad czy przypadkiem nie dali zwrotu tuz przed kwalifikacjami ale nie dali. Kupon zagrany 05.01 godz 21:10 a konkurs rozpoczynal sie 06.01 godz 14:30 wiec mieli kupe czasu zeby zrobic zwrot. Oni jednak poczekali az do zakonczenia konkursu bo zawsze przeciez mogl kupon nie wejsc bo Prevc by nie przeszedl przez kwali albo odpadl po 1 serii a Ammann przeszedl do drugiej. Co ciekawe mam drugi taki kupon za 500zl i zeby go mozna bylo puscic to baba z punktu dzwonila do gory z prosba o pozwolenie i tamci zgode po kilku minutach w koncu wydali. Smieszny bukmacherek. Chwile po tym jak ja to zagralem juz zdjeli to z oferty. Aha i zeby nie bylo nie mialbym zalu jakby mi dali zwrot do czasu rozpoczecia kwalifikacji ale gowno buk wolal poczekac do konca jak sie sytuacja rozwinie.

1641499196220.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Obrzydliwa praktyka tego buka, też miałem podobnie w zeszłym roku. Gram tam 2 kupony w roku tylko ze wzgledu na jakas wyjatkowa oferte.

Na czym polega fenomen tego buka? jestem na jakis starych grupach bukmacherskich na FB, 95% tych dzieciaków wali taśmy i inne debilne zakłady, wszystko w STS. We wrocławiu przechodzę, STS zapchany pod korek u konkurencji 10m obok pusto.

Przecież nawet jak grasz tasmy dla zabawy to oni chyba jako jedyni nie mają tego bonusu multi więc nawet w końcu jak trafisz to tracisz kilka stów na tym. Zero bonusów, żadnej promocji bez podatku jak np. w Totalbet, kursy normalne + takie obrzydliwe praktyki. Pytałem pojedynczych ludzi co wy tam robicie i ciągle jedyną odpowiedź jaką dostaje to: MaJą FaJną ApLikAcjĘ. Jakiś dramat i fenomen społeczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Obrzydliwa praktyka tego buka, też miałem podobnie w zeszłym roku. Gram tam 2 kupony w roku tylko ze wzgledu na jakas wyjatkowa oferte.

Na czym polega fenomen tego buka? jestem na jakis starych grupach bukmacherskich na FB, 95% tych dzieciaków wali taśmy i inne debilne zakłady, wszystko w STS. We wrocławiu przechodzę, STS zapchany pod korek u konkurencji 10m obok pusto.

Przecież nawet jak grasz tasmy dla zabawy to oni chyba jako jedyni nie mają tego bonusu multi więc nawet w końcu jak trafisz to tracisz kilka stów na tym. Zero bonusów, żadnej promocji bez podatku jak np. w Totalbet, kursy normalne + takie obrzydliwe praktyki. Pytałem pojedynczych ludzi co wy tam robicie i ciągle jedyną odpowiedź jaką dostaje to: MaJą FaJną ApLikAcjĘ. Jakiś dramat i fenomen społeczny.
Mnie też wydymali na kilka koła ale suma sumaru najkonkretniejszy (niekoniecznie najlepszy) polski buk. Zanim zlimitowali mnie do zera to kilka lat minęło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Największy monopolista na rynku z największymi limitami nawet jeśli chodzi o naziemne granie. Tfu na tą bandę ch..a

Tak czy siak wyjdą na swoje dymając stacjonarnie rzesze dziadów w całej Polsce, na taśmach wszelkiego rodzaju nie objętych żadną korzyścią bonusową z perspektywą wygranej raz na pół roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Grajcie przeciwstawnie takie zaklady, grubo na zawyzony kurs i za minimalna stawke na zanizony. Wtedy mozna obrocic sytuacje na swoja korzysc. Mialem taka sytuacje w jednym buku, ze rozliczal mi zaklady jak chcial w zaleznosci od tego na jakiego konsultanta trafilem. Po x takich sytuacjach dostawalem dostawalem same zwroty albo wygrane za blednie wystawione kursy. Nie gralem przeciwstawnie, po prostu bukmacher takie same zaklady rozliczal mi przeciwstawnie podajac rozna argumentacje co z czasem zadzialalo na jego niekorzysc.

Z sts jest jak z radio zet i gazeta wyborcza. Kto pierwszy wejdzie na rynek ten zdobywa rynek. Ludzie nie chca sie rozwijac i niechetnie zmieniaja swoje przyzwyczajenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Z sts jest jak z radio zet i gazeta wyborcza. Kto pierwszy wejdzie na rynek ten zdobywa rynek. Ludzie nie chca sie rozwijac i niechetnie zmieniaja swoje przyzwyczajenia.
Bardzo prawdziwe słowa, swego czasu dużo grałem na STS, ale ich promocje ze względu na monopol do mnie nie przemawiają, bo nie potrzebują się starać.
Dlatego dla mnie numerem 1 jest Superbet na tą chwilę z Polskich bukmacherów.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Odnośnie zwrotów stawek. Czy jest jakiś inny buk nieważne legalny nielegalny który tak anuluje w perfidny sposób, tzn czeka na koniec obstawionego zakładu by mieć możliwość zagarnięcia kasy gracza przez nietrafiony bet>? Zna ktoś przykład ? W sts lubią też robić tak, obstawiam zakład widze kursik 2.2 stawiam stawkę na ten mecz a oni potem zrzucają mi ten piękny kurs na 1,8 w momencie zatwierdzania , sprawdzam czy zmieniły sie wtedy kursy na stronie a tam dalej kurs zawyżony i zachęcający , cały sts :LOL:
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dlatego dla mnie numerem 1 jest Superbet na tą chwilę z Polskich bukmacherów.
Mały krzaczek, który ponad więcej jak 100 złoty nie jest wstanie przyjąć? To i tak mało, bo mając postawioną kombinację powiedzmy z 3-4 zdarzeniami, kolejny raz ich się nie da wykorzystać z czymkolwiek innym bo widnieje opis "ta kombinacja jest zablokowana". Zamiast pozwolić operować większą stawką a manewrować kursami i zmniejszać je, no po prostu korygować jak na normalnego buka przystało to oni wolą limit stawki postawić na graczy a tym samym zachować wysokie kursy, czyli jakby fejkowe. Bo co z tego że coś wisi nadal powiedzmy 1,85 a na reszcie rynku 1,50. Nic to nie da jak nie zbijają ich w dół. Bukmacher może fajny dla początkujących operujących niższymi stawkami to może tak. Ale pisać że to jest nr 1 na rynku no to nie mogłem się powstrzymać by nie napisać o tym krzaku paru słów. W punktach stacjonarnych których nie było mało przy wejściu na PL rynek klika lat temu była nie mniejsza panika i wprost blokowanie niektórych miast na graczy co już jest skandalem. Teraz gdy przez covid stracili większość punktów i ogólnie wyszli na minus z postawieniem tylu lokali, zamiast poszerzyć granicę limitów i umożliwić w miarę przyzwoitą grę to i tego nie chcą zrobić. Tym bardziej że oferta specjalna jest jedną z najciekawszych w stawce, ale co z tego. Miałka polityka nie podejmowania większego ryzyka a tym samym walki o klienta.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Rozumiem twój punkt widzenia, ja osobiście nie miałem z nimi żadnych problemów.
Dlatego mamy tylu bukmacherów do wyboru i każdy niech szuka dla siebie najlepszej alternatywy. :)
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Największy monopolista na rynku z największymi limitami nawet jeśli chodzi o naziemne granie. Tfu na tą bandę ch..a

Tak czy siak wyjdą na swoje dymając stacjonarnie rzesze dziadów w całej Polsce, na taśmach wszelkiego rodzaju nie objętych żadną korzyścią bonusową z perspektywą wygranej raz na pół roku
STS najlepszy limitowo pod granie naziemnie? Polecam się przejść do superbeta ;) sts 2-3 stówki w punkcie na niektóre niszowki i się zawija z ofertą

Nie mówię tu o graniu online w super bo jak każdy polski Buk limituje szybko jak widzi kilka stówek na niszy. Ale jeśli chodzi o granie w punkcie to aktualnie sts blednie przy superbecie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
STS najlepszy limitowo pod granie naziemnie? Polecam się przejść do superbeta ;) sts 2-3 stówki w punkcie na niektóre niszowki i się zawija z ofertą

Nie mówię tu o graniu online w super bo jak każdy polski Buk limituje szybko jak widzi kilka stówek na niszy. Ale jeśli chodzi o granie w punkcie to aktualnie sts blednie przy superbecie.
Źle zrozumiałeś, albo ja to źle ująłem. Chodzi oczywiście o limity nie pozwalające na większe granie.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Odpowiedz STS na moja reklamacje. Klamcy oszukuja, ze wykryli blad dopiero w momencie rozliczania mimo, ze sciagneli ten zaklad jakies 10 min po tym jak go zagralem i pewnie sporo innych ludzi tez bo w przeciagu kilku minut kurs mocno spadl. Takie spadki spowodowane byly zapewne tym, ze ludzie zaczeli kase ladowac wiec w systemie wykryli nadmierne zainteresowanie danym zdarzeniem i go sciagneli.

1641813865855.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +499
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Muszę kolejną laurkę wystawić stsowi. Po co najlepszy bukmacher na świecie wystawia do live oferty mecze, na które nie chce przyjąć nawet 100-200zł, a jak już przyjmie tą wielką kwotę to zawija zdarzenie z oferty?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Sorry za post pod postem ale pasuje mi opisać kolejne ciekawe praktyki tej firmy.
Otóż z zasady gra w punktach powinna być anonimowa (jeśli chodzi o stawianie kuponów - nie o wypłaty i ewentualne zaświadczenia). Chyba wszyscy się z tym zgodzimy. A co robi sts? W momencie chęci postawienia 'wyższego' zakładu typu 200-300pln gdy system nie puszcza zakładu, wykonywany jest telefon z centrali do punktu z zapytaniem typu: 'a który to klient chce postawić zakład? Jakis z ulicy czy `ten co zawsze`'. Myślę że w cywilizowanym świecie do takich sytuacji nie mogło by prawa dojść, jednak nasz rodzimy bukmacher jak widać pozwala sobie na takie strzały... Nie wiem czy takie praktyki nie podpadają pod UOKIK? Ktoś ma może podobne doświadczenia? Albo zauważył że od nowego roku postawienie singla na live z meczu nie będącego topowką za kwotę większą od 100 graniczy z cudem?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Sorry za post pod postem ale pasuje mi opisać kolejne ciekawe praktyki tej firmy.
Otóż z zasady gra w punktach powinna być anonimowa (jeśli chodzi o stawianie kuponów - nie o wypłaty i ewentualne zaświadczenia). Chyba wszyscy się z tym zgodzimy. A co robi sts? W momencie chęci postawienia 'wyższego' zakładu typu 200-300pln gdy system nie puszcza zakładu, wykonywany jest telefon z centrali do punktu z zapytaniem typu: 'a który to klient chce postawić zakład? Jakis z ulicy czy `ten co zawsze`'. Myślę że w cywilizowanym świecie do takich sytuacji nie mogło by prawa dojść, jednak nasz rodzimy bukmacher jak widać pozwala sobie na takie strzały... Nie wiem czy takie praktyki nie podpadają pod UOKIK? Ktoś ma może podobne doświadczenia? Albo zauważył że od nowego roku postawienie singla na live z meczu nie będącego topowką za kwotę większą od 100 graniczy z cudem?
Limity to sprawa indywidualna.
Ja mam takie że za 2 zł nic nie przyjmują. W czerwcu wpłaciłem 100 zł na próbę by zobaczyć czy zdjęli limity. Żeby wypłacić depozyt to miałem problem by go obrócić grając ME w piłkę nożną.
Nie zmienia to faktu że są użytkownicy którzy nie mają limitów i grają dużymi stawkami co można zobaczyć na czacie gdy udostępniają kupony.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sorry za post pod postem ale pasuje mi opisać kolejne ciekawe praktyki tej firmy.
Otóż z zasady gra w punktach powinna być anonimowa (jeśli chodzi o stawianie kuponów - nie o wypłaty i ewentualne zaświadczenia). Chyba wszyscy się z tym zgodzimy. A co robi sts? W momencie chęci postawienia 'wyższego' zakładu typu 200-300pln gdy system nie puszcza zakładu, wykonywany jest telefon z centrali do punktu z zapytaniem typu: 'a który to klient chce postawić zakład? Jakis z ulicy czy `ten co zawsze`'. Myślę że w cywilizowanym świecie do takich sytuacji nie mogło by prawa dojść, jednak nasz rodzimy bukmacher jak widać pozwala sobie na takie strzały... Nie wiem czy takie praktyki nie podpadają pod UOKIK? Ktoś ma może podobne doświadczenia? Albo zauważył że od nowego roku postawienie singla na live z meczu nie będącego topowką za kwotę większą od 100 graniczy z cudem?
Czy topowa liga czy nie wszystko od kwoty wyzszej niz 500zl przechodzi do recznej weryfikacji i sie zaczynaja spadki kursow itd. A cyrki z dzwonieniem do centrali przerabialem tyle, ze u mnie zadnej weryfki nie bylo tylko po prostu pytanie czy moze puscic kolejny kupon bo limit osiagnalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Limity to sprawa indywidualna.
Ja mam takie że za 2 zł nic nie przyjmują. W czerwcu wpłaciłem 100 zł na próbę by zobaczyć czy zdjęli limity. Żeby wypłacić depozyt to miałem problem by go obrócić grając ME w piłkę nożną.
Nie zmienia to faktu że są użytkownicy którzy nie mają limitów i grają dużymi stawkami co można zobaczyć na czacie gdy udostępniają kupony.
pisałem o punkcie, nie o online.
ci uzytkownicy co puszczaja 'grube' kupony, to przeważnie dokładają do interesu. takich to każdy buk lubi
 
Do góry Bottom