>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - opinie

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Źle sie wyraziłem, grube kupony w sensie real+barca. a i do puszczania niszówek konto idzie 'wychodować' - jednak na dłuższą metę taki sts nie pozwoli klepać niszy przez dajmy na to pół roku.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Sts zmierza drogą totolotka? Żadnych promocji na stronie już od pewnego czasu, a ostatnie ich promocje to były już zapowiedzią końca wszelkich bonusów. Czy to cisza przed burzą, czy koniec bonusowej ery?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Sts zmierza drogą totolotka? Żadnych promocji na stronie już od pewnego czasu, a ostatnie ich promocje to były już zapowiedzią końca wszelkich bonusów. Czy to cisza przed burzą, czy koniec bonusowej ery?
Przeciez oni nigdy nie słynęli z bonusow. Slabo to u nich wyglada i raczej nic się nie zmieni skoro maja większość graczy z Polski
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Nie standard. Także chyba podpadłeś im
Zakladając konto i póki co nie grając za wiele, może dwa zakłady za drobne i to przegrane :), ostrzegam tylko innych ja bez problemu dosle co chca jak beda sie upierac, ale jako klienci powinnismy olewac takie firmy na przyszlosc to oducza sie takich praktyk.
Zadac zwrotu depozytow i zamkniecia konta to wtedy pomysla dwa razy :).
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Chciałem dziś wpłacic minimalną sumkę by zagrać małą tasiemke dla emocji u pseudobuka to wyskoczyła mi informacja "podaj zródło dochodów". Ludzie ta firma to jakiś ku... inwigilacyjne ścierwo... Oby jak najwięcej graczy uciakało z tego gów... bez bonusów i promocji
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Chciałem dziś wpłacic minimalną sumkę by zagrać małą tasiemke dla emocji u pseudobuka to wyskoczyła mi informacja "podaj zródło dochodów". Ludzie ta firma to jakiś ku... inwigilacyjne ścierwo... Oby jak najwięcej graczy uciakało z tego gów... bez bonusów i promocji
Przeciez kazdy legalny bukmacher teraz wymaga takich informacji. Ustawa to reguluje.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
tylko że w innych firmach te pola mam niewypełnione i umożliwiaja gre, a ten krzak za dużo informacji juz sie dopomina.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
tylko że w innych firmach te pola mam niewypełnione i umożliwiaja gre, a ten krzak za dużo informacji juz sie dopomina.
Przy rejestracji w każdym polskim buku musisz uzupełnić źródło dochodu. Jesli zakładałeś wcześniej to w każdej chwili mogą sobie tego zażyczyć. Zamknij konto, skoro uważasz, że Cie inwigiluja
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Grosik do zwrotu z konta bankowego też jest normalną praktyką :), bo też chcieli, aby im przelać na jakiś numer konta ich. Dziwne, bo skoro robi się przelew z kontra do nich to chyba mają dane skąd przyszedł i czy dane kont się pokrywają co?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Przecież jak robisz wpłatę przez payu/blik/przelewy24 to oni nie wiedzą z jakiego numeru konta był zrobiony ten przelew. Mogą Cię nawet poprosić o to żebyś im wysłał potwierdzenie przelewu. Forbet np wymagał ode mnie przelew na 1 zł i nie miałem problemu tego zrobić i latać po forum i beczeć. Jak takie problemy robi Ci przejście weryfikacji w legalnym buku, to lepiej nie zaczynaj grać w zagranicznych, bo zejdziesz na zawał.
 
Do góry Bottom