>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher STS - opinie

D 4

dgv

Użytkownik
Witam, zleciłem ostatnio wypłatę, poproszono mnie o dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0.01 zł. Dostałem informacje ma live chat, ze teoretycznie może to potrwać nawet do 7 dni roboczych. Czy orientujecie się jak to wygląda w praktyce?

z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam, zleciłem ostatnio wypłatę, poproszono mnie o dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0.01 zł. Dostałem informacje ma live chat, ze teoretycznie może to potrwać nawet do 7 dni roboczych. Czy orientujecie się jak to wygląda w praktyce?

z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.
Dojdzie przelew to zweryfikują od razu. Zapewne jutro
 
D 4

dgv

Użytkownik
Witam, zleciłem ostatnio wypłatę, poproszono mnie o dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0.01 zł. Dostałem informacje ma live chat, ze teoretycznie może to potrwać nawet do 7 dni roboczych. Czy orientujecie się jak to wygląda w praktyce?

z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.
Wciąż żadnej odpowiedzi zwrotnej na mailu, czy miał ktoś z Was przypadek, że musiał czekać dłużej na weryfikacje konta bankowego? Przelew wysłany w poniedziałek po 20 od razu po zleceniu wypłaty. Czyli dzisiaj już mamy 3-ci dzień od kiedy maja pieniądze zaksięgowane u siebie na koncie.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Wciąż żadnej odpowiedzi zwrotnej na mailu, czy miał ktoś z Was przypadek, że musiał czekać dłużej na weryfikacje konta bankowego? Przelew wysłany w poniedziałek po 20 od razu po zleceniu wypłaty. Czyli dzisiaj już mamy 3-ci dzień od kiedy maja pieniądze zaksięgowane u siebie na koncie.
Jeśli przejdziesz weryfikacje pozytywnie to równo po 7 dniach dostaniesz przelew.
 
D 4

dgv

Użytkownik
Jeśli przejdziesz weryfikacje pozytywnie to równo po 7 dniach dostaniesz przelew.
Dzięki za odpowiedź.
Napisałem do nich maila oraz załączyłem potwierdzenie przelewu, to dostałem odpowiedź, że trwa to zazwyczaj 2-3 dni, maksymalnie 7 dni roboczych.
Ja jak zwykle pechowo, oczywiście muszę się łapać tego górnego pułapu..
No nic czekam na rozwój wydarzeń do środy wieczora, gdyż wtedy akurat minie te 7 dni. Jestem w szoku, myślałem że tak mocno osadzona marka na rynku rozpatruje tego typu rzeczy w miarę szybko względem konkurencji a tu klops.

Dzięki raz jeszcze, pozdro!
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Co cie tak skłania do gry u nich? Możesz wytłumaczyć mi ten fenomen bo ja tam nie widzę żadnego sensownego powodu by im powierzać swoje pieniądze
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Może choćby to ze maja bardzo dobry bonus powitalny
No dobrze, a jak ktoś go wykorzystał już , jaki jest sens gry w sts? Porównałem go kiedyś z innymi legalnymi i wszędzie mają jakiś cwane ograniczenia w porównaniu z innymi .Fakt wziąć bonus powitalny i zwijać się stamtąd bo nic nie oferują
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
No dobrze, a jak ktoś go wykorzystał już , jaki jest sens gry w sts? Porównałem go kiedyś z innymi legalnymi i wszędzie mają jakiś cwane ograniczenia w porównaniu z innymi .Fakt wziąć bonus powitalny i zwijać się stamtąd bo nic nie oferują
Dokładnie to jeden z gorszych polskich buków na, rynku. Zero jakichkolwiek bonusów i innych rzeczy dla klientów, a za to wszystko by jak najbardziej utrudnić im grę i dymać na kasę.
Kiedyś miałem tam konto ale zawczasu się ogarnąłem i zamknąłem konto w tym syfie dawno temu.
 
D 4

dgv

Użytkownik
Krótkie pytanie, stało się to co przeczuwałem, ze się może stać a mianowicie przed wypłata chciałem zmienić swoje konto z Santandera na PKO, niestety nie skopiowało mojego numeru konta i w schowku telefonu pozostał nr konta ma który dokonywałem wcześniej przelew.. dokonałem wypłaty i po fakcie zorientowałem się, że to nie właściwy numer podczas gdy miałem dokonać przelewu weryfikacyjnego. Świadomy regulaminu i swojego błędu niezwłocznie zmieniłem rachunek bankowy na poprawny i dokonałem przelewu, myślałem ze to przejdzie...
Po tygodniu dostałem wiadomość ze przelew musi być dokonany z rachunku, na który zlecona była wypłata.. Tym samym zapędziłem się w tzw. kozi róg..

Czy miał ktoś podobna sytuacje i STS akceptuje zwykle ludzkie błędy i mam jakaś szanse na odzyskanie kasy?
Czy oni dopuszczają do głosu tylko swoje błędy własne i potrafią zaskakiwać swoich graczy ujemnym saldem na koncie.. heh

z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
HAHA. Piękne rozdwojenie jaźni u bukmacherów STS :LOL::oops: W 48h mocno pozmieniał się punkt widzenia osoby wystawiającej ofertę na 4. ligę pomorską.

1652512525082.png
1652512549859.png
 

Załączniki

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ten buk jest tak żałosny haha. Aż musieli mi wysłać SMSa i dupę zawracać swoim niesamowitym bonusem. Dostanę 5 zł. Nie za darmo. Jak zaryzykuję 5 razy tyle haha. Ekstra, podkreślam, E K S T R A bonus, w dodatku "Tylko dla ciebie". W dodatku to przecież BONUS a nie gotówka. Srogie piguły tam biorą ludzie od kampanii promocyjnych. Powiem prosto - wsadźcie sobie w d. swój EKSTRA bonus i nie zawracajcie mi również d. smsami, w których nie jest napisana kwota tej niesamowitej nagrody. OK, złapaliście mnie, zalogowałem się i sprawdziłem - ale straciliście, bo przez to sam z siebie nie zamierzam się już tam logować. I do tego macie tu dla lepszego PRu moją opinię. Żenada.

Tak z innej beczki to wysłałem im protest w sprawie pewnego wydarzenia i mojego przegranego kuponu, mają miesiąc na odpowiedź, no ale czekam. Pewnie nic protest nie da, więc wtedy do lektury mojej opinii o STS zaproszę Was w osobnym temacie i pokażę co ta banda ch... wyprawia.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Mało tego ,zobaczcie jak te [CUT] złodziejskie oszukuja na żywo na kursach w żużlu z podatkiem -przykład dla porównania z forbet :
1 bieg wczorajszy mecz : jeleniewski kurs 5 sts forbet kurs 5
musielak sts kurs 2,5 forbet kurs 2,5
BJERRE sts kurs 2 forbet kurs 3
Milik sts kurs 3,25 forbet kurs 3,75

Nie dośc ,że jeb... podatek to jeszcze te [CUT] obniŻaja kurs ,ze jakby wam to ładnie porównać H2H to w tym pierwszyM biegu po odjęciu podatku sts złodziejski dawałby dwudrogowy kurs 1,4-1,4 niezła MARŻA CO????
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +224
power30 18K

power30

Forum VIP
Ten buk jest tak żałosny haha. Aż musieli mi wysłać SMSa i dupę zawracać swoim niesamowitym bonusem. Dostanę 5 zł. Nie za darmo. Jak zaryzykuję 5 razy tyle haha. Ekstra, podkreślam, E K S T R A bonus, w dodatku "Tylko dla ciebie". W dodatku to przecież BONUS a nie gotówka. Srogie piguły tam biorą ludzie od kampanii promocyjnych. Powiem prosto - wsadźcie sobie w d. swój EKSTRA bonus i nie zawracajcie mi również d. smsami, w których nie jest napisana kwota tej niesamowitej nagrody. OK, złapaliście mnie, zalogowałem się i sprawdziłem - ale straciliście, bo przez to sam z siebie nie zamierzam się już tam logować. I do tego macie tu dla lepszego PRu moją opinię. Żenada.

Tak z innej beczki to wysłałem im protest w sprawie pewnego wydarzenia i mojego przegranego kuponu, mają miesiąc na odpowiedź, no ale czekam. Pewnie nic protest nie da, więc wtedy do lektury mojej opinii o STS zaproszę Was w osobnym temacie i pokażę co ta banda ch... wyprawia.
Oni zajęli już stanowisko w tej sprawie, iż nie biorą pod uwagę weryfikacji wyniku. Jak by się coś zmieniło to daj znać.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Polski 'najlepszy' bukamcher nie ma dwa dni przed meczami szerokiej oferty na 2ligę. Dlaczego? Bo jeszcze bet365 nie wjechał ze swoją ofertą, wielki polski sts czeka na zagranicznego bukamchera i jego kursy żeby dodać szeroką ofertę na polskie rozgrywki. Nie pierwsza to taka sytuacja :ROFLMAO:
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
O ile dodatkowe weryfikacje na superbet i lvbet z selfie kartkami itp przetrawiłem to sts juz poszedl na całego. Selfie, wyciagi, dodatkowe przelewy, wizyty w oddziale itp.
Screenshot_20220727-092025_WP Poczta.jpg Screenshot_20220727-092046_WP Poczta.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +476
Marisini 52

Marisini

Użytkownik
U mnie weryfikacja w STS przeszła bez problemu - w prawdzie swoja chwilę czekałem, ale żadnych dodatkowych dokumentów nie wymagali.
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Zgłupiałem i dałem się nakręcić na bonus 100% do 300 zł. Wpłaciłem wykonałem obrót a tu niespodzianka. W stsie obrót liczą tylko na wygranych kuponach 🙃 Szkoda że w regulaminie promocji nie było o tym słowa, żenada
 
Do góry Bottom