>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2020/21

Status
Zamknięty.
A 638

Alpmma

Użytkownik
Uważałbym. Mogą stawiać wszystko na jedną kartę i mocno obniżać belkę Granerudowi na polelcenie trenera żeby nabić punktów. Dodatkowo zawsze łatwiej wylądować na 136 niż na 143, także niemal na 80% będą próbować mieszać belką.
Ostatnio jak tak kombinowali i nie pykło 95% HS to od tamtej pory chyba z głowy sobie wybili takie cwaniakowanie
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie
Nie pisze w tej zakładce ale skokami interesuje sie od dawna i od konkursu w Innsbruku chodzi mi po głowie jeden typ
Chodzi o Dawida Kubackiego. Widac że forma u niego mocno zwyżkuje a on sam uwielbia skocznie w Bischofshofen, czesto robi tak, ze w kwalifikacjach nie pokazuje wszystkiego a odpala w konkursie. Juz nawet Horngacher powiedział ze Dawid ma najmocniejsze odbicie z naszych a dzis ono bedzie wazne. Po cichu licze na Dawida pod kątem całego konkursu, 16 pkt mozna odrobic w dwóch skokach i ja postawie dzis na wygrana Dawida w całym turnieju

Kubacki wygra turniej czterech skoczni kurs 8 fortuna
dodatkowo mysle ze utrzyma sie przed Norwegiem
Granerud-Kubacki typ 2 kurs 2,3

pozdrawiam i powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Stoch - Kraft
Kraft wygra
@2.41

Na zakończenie turnieju mam ciekawy zaklad na zwyciestwo krafta z Kamilem na skoczni w Bischofshofen. Kamil z dużą przewaga na Dawidem i Granerudem nie musi się spinać, musi skoczyć dobrze ale bez ciśnienia żeby nie stało się cie nieprzewidywalnego. To rywale muszą próbować oddać 2 skoki życia jeśli jeszcze marzą o zwycięstwie w tym turnieju. Kraft pokazał wczoraj że lubi ta skocznie i że wraca do swojej optymalnej formy zajmując 4 miejsce w kwalifikacjach tracąc zaledwie 2 pkt do Kamila. Uwazam że Kamil wygra TCS ale niekoniecznie dzisiejsze zawody.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Geiger - Eisenbichler - 2 @1.8 Fortuna
Bazuję tutaj na aktualnej dyspozycji obu panów. Geiger jest nadal wysoko w klasyfikacji, ale mam wrażenie, że nadal jest tam gdzie jest głównie dzięki wygranej w Oberstdorfie. Uważam jednak, że na przestrzeni 3 skoczni Markus nie prezentował się gorzej od Karla, a wręcz przeciwnie jest w lepszej dyspozycji. Tylko na jednym z treningów Geiger dotrzymał kroku Eisenbichlerowi, ale w drugim treningu i kwalifikacjach zdecydowanie lepszy był Markus. Kurs zachęcający, ponieważ na innych bukach można znaleźć niższą linię.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, dzisiaj w Bischofshofen na skoczni Sepp Bradl-Skistadion m. Paula Ausserleitnera poznamy zwycięzcę 69. TCS. Obiekt na pewno miło wspomina Dawid Kubacki, do którego należy obecny rekord nasz orzeł w 2019 skoczył tu 145 metrów a rok później wygrał całą imprezę. Miejmy nadzieję, że i tym razem będzie mieć powody do świętowania w końcu to jego ulubiona skocznia i w trzech króli zobaczymy dziś dwóch króli na podium Dawida i Kamila.

1.R.Kobayashi vs Piotr Żyła typ 1 2.03 k (fortuna)

Ryoyu wczoraj bez problemu kwalifikacja do konkursu aczkolwiek nie był to jakiś wybitny skok widać było że trochę był niezadowolony i czuł pewien niedosyt co prawda 12 miejsce ale stać go było na lepszy skok, co do naszego wiewióra ciężko powiedzieć czy odpali troche obniżył loty wczoraj tak jak przewidywałem nie poradził sobie z Kraftem, oczywiście nie skreślam tutaj Piotrka ale nie jest to jego ulubiona skocznia dzisiaj zapewne będa lepsze skoki niż wczoraj ale nie spodziewam się że pokona Ryoyu któy wraca powoli do swojej optymalnej formy, przypuszczam że Piotrek dwóch solidnych skoków nie odda w przeciwieństwie do Ryoyu.


2.D.Kubacki vs M.Eisenbischler typ 1 1.60 k (fortuna)

Dawid walczy o podium i wszystko wskazuje na to że będzie za Kamilem w całym turnieju, wczoraj na luzie 6 miejsce widać było że nie był to skok na 100 % jak nas przyzwyczaił w konkursie, jest to jego ulubiona skocznia jest rekordzistą nie sądze że przegra z chimerycznym Markusem który był 8, jeżeli nic sie nie wydarzy tak jak wczoraj z Laniskiem co zaskoczył chyba wszystkich nie kwalifikując sie do konkursu to jestem dobrej myśli.

3.K.Stoch vs S.Kraft typ 1 1.50 k

Austriacy świetnie sobie radza na swoim terenie wczoraj stefan na 4 miejscu na pewno bedzie groźny i powalczy o podium, o Kamilu nie ma co pisać wiemy w jakiej jest formie i o co walczy wczoraj bez problemu wygrał kwalifikacje nie wydaje mi się że austriak zagrozi Kamilowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Prevc P. - Schlierenzauer G. - 2 @1.80
W dzisiejszym konkursie widzę wygraną Gregora który na tej skoczni spisuje się całkiem nieźle, w treningach oraz kwalfikacjach uplasował się przed Prevcem I to dość znacznie. I dziś myślę że będzie podobnie, Peter próbuje odbudować formę no ale nie do końca mu to wychodzi, Gregor jest właściwe w tej samej sytuacji I również próbuje wrócić. Jednak Austriak skacze dziś u siebie i to mu daje Przewge I myślę że kurs na niego powinien wynosić w okolicy 1.4 I osobiście wrzucam ten typ na swój kupon.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Kamil Stoch V 4,00 bułka z masłem😉

Gram w stronę Kamila. Niejednokrotnie pisałem jak niesamowitym zawodnikiem jest dla mnie i zdania nie zmieniam. Kiedy już chwyci czucie to rzadko kto potrafi go pokonać. Od Engelbergu jego forma idzie sukcesywnie w górę, a skoki oddane w Innsbrucku były naprawdę wyborne. Tutaj też pokazał w kwalifikacjach że jak już wejdzie na kosmiczny poziom, to z niego szybko nie schodzi. Dziś nie będzie żadnych kalkulacji, zaprezentuje po prostu swoje najlepsze skoki i sądzę że wygra te zawody. Ma do tego przewagę nad pozostałymi w postaci nienagannej techniki, a jego finałowy skok z poprzedniego konkursu był bliski perfekcji. Kurs 4.00 na jego wygraną to prezent od buka i polecam go wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
R 813

robssson

Użytkownik
No i Nazarov przegrał o 0.6.. eh można robić analizy, próbować przewidzieć, a później okazuje się że mimo kwalifikacji i treningów w konkursie gość Ci przegra o 0.6 pkt. Szkoda gadać
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Zakłady LIVE w STS, typ: Kubacki poza podium całego turnieju, kurs 2,8, stawka 6/10 brakło 0,5pkt

1609953226674.png


Aktualnie klasyfikacja wygląda tak:
1609952479377.png

Geiger odrobił w pierwszym skoku przeszło 10 punktów. Granerud skakał z niższej belki a też był lepszy. Wg mnie teraz Granerud skoczy z tego samego poziomu co pozostali ale przy aktualnej formie odskoczy Dawidowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
K 296

KarelLee

Użytkownik
Zawarłem dziś zakład specjalny przed 15:30: Zakład był o to ilu Polaków awansuje do pierwszej 30tki dzisiejszego konkursu. Kurs na mniej niż 6ciu Polaków był 1.70. Podobał mi się ten kurs i obstawilem go głównie solo. Oto 1 z kuponów Screenshot_20210106_190946_org.telegram.messenger.jpg Jak widzicie rozliczone po kursie 1.00. Najciekawsze, że czekali z tą decyzją do końca 1 wszej serii. Kiedy okazało się że ani Kot ani Muranka nie zostali lucky looserami i mój zakład został trafiony postanowili przyznać zwroty. A tu 2 screeny z live chatu Screenshot_20210106_185418_org.telegram.messenger.jpg Screenshot_20210106_190122_org.telegram.messenger.jpg . Jeszcze nigdy nikt mnie tak jawnie nie oszukał. Poradzcie co robić. Jedno pewne nie daruję im tego. I zawieszam obstawianie u tego booka.
 
K 296

KarelLee

Użytkownik
Nic nie poradzisz ich racja zawsze bedzie na gorze
Nie sądzę, że tak będzie mają taki regulamin, że strach grać u nich ale tu się trochę nacieli, bo idę z nimi na wojnę oto zapis rozmowy na czacie z Mateuszem. Screenshot_20210106_232028_com.facebook.orca.jpg Screenshot_20210106_232015_com.facebook.orca.jpg Screenshot_20210106_232008_com.facebook.orca.jpg Screenshot_20210106_231950_com.facebook.orca.jpg Screenshot_20210106_231932_com.facebook.orca.jpg Będzie się działo 1300, które mi łącznie ukradli odbije im się czkawką, o której im się nawet nie śniło. Ze wszystkich zakładów specjalnych tylko tu zwrot, bo pewnie nikt nie gral tego na tak. Oszustwo polega na decyzji o zwrotach po zakończeniu pierwszej serii. Przyjęli zakłady, które ponieważ weszła obstawiana opcja postanowili nie zapłacić. Skandal!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +134
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie sądzę, że tak będzie mają taki regulamin, że strach grać u nich ale tu się trochę nacieli, bo idę z nimi na wojnę oto zapis rozmowy na czacie z Mateuszem. Pokaż załącznik 6074 Pokaż załącznik 6075 Pokaż załącznik 6076 Pokaż załącznik 6077 Pokaż załącznik 6078 Będzie się działo 1300, które mi łącznie ukradli odbije im się czkawką, o której im się nawet nie śniło. Ze wszystkich zakładów specjalnych tylko tu zwrot, bo pewnie nikt nie gral tego na tak. Oszustwo polega na decyzji o zwrotach po zakończeniu pierwszej serii. Przyjęli zakłady, które ponieważ weszła obstawiana opcja postanowili nie zapłacić. Skandal!!
Przecież zagrałeś oczywisty błąd. Co tu drążyć. Oburzasz się, że w STS ktoś zorientował się, że jest błąd i dał zwrot?
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Według mnie jest to chamstwo. W taki sposób buki mogą każdy zakład traktować jako "ewidentny błąd bukmachera". Skandalem jest to, że takie info pojawia się po zdarzeniu niekorzystnym dla buka. Gdyby Murańka awansował do 30 to sts oczywiście rozliczyłby zakład jako przegrany. sts to najsłabszy bukmacher na rynku. Wycofują zakłady na których zauważają, że ludzie trafiają częściej (np. podwójna szansa w piłce nożnej) albo typy z podpórkami np. w kosza czy ręczną. Dziadostwo pełną gębą.
 
K 296

KarelLee

Użytkownik
Przecież zagrałeś oczywisty błąd. Co tu drążyć. Oburzasz się, że w STS ktoś zorientował się, że jest błąd i dał zwrot?
Ty tak na serio? Czy przedstawiciel oszukanczej firmy STS? Otoz informuje Cie, ze w zakladach specjalnych bylo wiecej "oczywistych blędow". Np. kurs na trzech Polakow w piewszej 6tce byl 15!! Dla porownania 2ch Polakow w 6tce bylo 1,42, a P.Zyla w 6tce placil 3.00, wiec 15 to byl blad i tez zagralem, ale poniewaz Polacy zajeli miejsca 1, 7, 8 i Kubacki 15, to po prostu zaliczyli kupon jako przegrany... Rowniez mieli blad za to, ze jeden zawodnik, nie wygra obu serii kurs 1.67 u konkurencji kurs na to byl 1.10, ale poniewaz Kamilek wygral serie obie, to nawet nie wpadli na to, zeby uznac to za blad, mimo iz jest pewne ze nikt nie gral tego zdarzenia na tak, skoro konkurencja placila za to zdarzenie 5.00, ale tu hipokryzja firmy STS, siegnela szczytu, nie weszlo to super wpisujemy wynik i liczymy zyski. Czy nikt na tym forum, nie zauwazyl, ze doszlo tu do kradziezy i ewidentnego oszustwa wlodarzy STS? Gdyby taki pomysl przyszedl im przed zdarzeniem i dali zwroty, przed pierwszym konkursowym skokiem, nie bylo by tej "afery", a tak trzeba przyznac, ze to bardzo wygodny sposob dla firmy bukmacherskiej, nie ma co sie przejmowac kursami na zdarzenie, moze nie wejdzie, a jak wejdzie, to przeciez zrobimy zwroty, mamy tak pokrecony regulamin, ze nikt im nic nie zrobi, a ludzie jak to ludzie i tak beda u nas grac....
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ty tak na serio? Czy przedstawiciel oszukanczej firmy STS? Otoz informuje Cie, ze w zakladach specjalnych bylo wiecej "oczywistych blędow". Np. kurs na trzech Polakow w piewszej 6tce byl 15!! Dla porownania 2ch Polakow w 6tce bylo 1,42, a P.Zyla w 6tce placil 3.00, wiec 15 to byl blad i tez zagralem, ale poniewaz Polacy zajeli miejsca 1, 7, 8 i Kubacki 15, to po prostu zaliczyli kupon jako przegrany... Rowniez mieli blad za to, ze jeden zawodnik, nie wygra obu serii kurs 1.67 u konkurencji kurs na to byl 1.10, ale poniewaz Kamilek wygral serie obie, to nawet nie wpadli na to, zeby uznac to za blad, mimo iz jest pewne ze nikt nie gral tego zdarzenia na tak, skoro konkurencja placila za to zdarzenie 5.00, ale tu hipokryzja firmy STS, siegnela szczytu, nie weszlo to super wpisujemy wynik i liczymy zyski. Czy nikt na tym forum, nie zauwazyl, ze doszlo tu do kradziezy i ewidentnego oszustwa wlodarzy STS? Gdyby taki pomysl przyszedl im przed zdarzeniem i dali zwroty, przed pierwszym konkursowym skokiem, nie bylo by tej "afery", a tak trzeba przyznac, ze to bardzo wygodny sposob dla firmy bukmacherskiej, nie ma co sie przejmowac kursami na zdarzenie, moze nie wejdzie, a jak wejdzie, to przeciez zrobimy zwroty, mamy tak pokrecony regulamin, ze nikt im nic nie zrobi, a ludzie jak to ludzie i tak beda u nas grac....
Ale przecież sam piszesz, że ewidentny błąd zrobili z kursem, gdzie inni dali 1,1, a STS miał 1,67. Chciałeś ich więc wykiwać, a teraz zdziwienie, że zrobili zwrot. Cytując klasyka "chcieliście wydymać freda, to teraz fred wydyma Was". Masz nauczkę na przyszłość. Pomyłki bukmacherów można zagrać i liczyć, że się nie zorientują, ale nie można potem mieć pretensji, gdy zdarzenie wejdzie i dadzą zwrot. I to nie jest pole do manipulacji, bo pomyłka kursowa jest wyraźna, gdyby to było, że wszędzie kurs 1,5-1,55 a oni dają 1,6 to inna sprawa, ale przy dużym przestrzale nie ma o czym dyskutować. STS to słaba bardzo firma, ale nie znaczy to, że dadzą się wykiwać. Piszesz do gościa będącego 10 lat na forum, że przedstawiciel STSa, a sam założyłeś na forum konto wczoraj, więc bardziej Ty wyglądasz na takiego, co by mógł być przedstawicielem konkurencji 🤔🤦
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom