>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - opinie

osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Polecam się zainteresować kto stoi za STS(szkoda twojej sałaty) jaka rodzina dokladniej, oraz kto za resztą ''legalnych'' w Pl..poczytać z kilkunastu róźnych źródeł, potem porozmawiać z Ludzmi z miejscowosci skad te wszystkie rodziny pochodzą, posklejac wszystko razem i samemu wysnuć wnioski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Juroszek. Nie slyszalem polityka o takim nazwisku. Moze jakies zrodlo?

Poza tym przeciez kazdy moze zalozyc 'legalnego bukmachera online'. Kto komu zabroni stworzyc konkurencyjna firme?
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Juroszek był największym przeciwnikiem grania przez typerów w zagranicznych bukach i pisał różne petycje do rządu (PO) o blokadach w tychże bukach i wielkich karach dla grających tam i to mu się na 90% udało!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
R 0

robin99

Użytkownik
STS buce zatwierdzają już wygrane zakłady , ale niestety w odwrotną stronę nie odkręcą omijać tego bukmachera  
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
@robin99 , to jest dość poważny zarzut w kierunku Bukmachera - czy mógłbyś dla nas rozszerzyć tą wypowiedź o swój przykład? Co tam się dokładnie zadziało. Opowiedz proszę.
 
R 0

robin99

Użytkownik
Jak widać zapewne jeszcze na under by zatwierdzili, W przypadku overu na pewno zakład unieważniony.
Po mojej interwencji nie było tematu  , zakład zawarty poprawnie . Ścierwo nie bukmacher
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rzeczywiście, bardzo słabo. Jestem pewien, że w przypadku gdybyś dał over, zakład zostałby unieważniony. Buki mają w regulaminie zapis o "oczywistym błędzie we wprowadzaniu danych do aplikacji bądź na stronę internetową". Niestety zapis ten jest mocno kontrowersyjny, choć zgodny z interpretacją Ministerstwa Finansów.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jakiś konkretny powód mają wg Ciebie? Wygrałeś sporo grając single? Podejrzewają Cię o stosowanie arbitrażu? Z ciekawości pytam.
Za dużo ostatnio wygrywałem (aczkolwiek w przeszłości bywały lepsze okresy u nich). Dziewczyna na czacie podała punkt regulaminu który mówi że mają prawo odmówić przyjęcia zakładu.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W takim razie czeka Cię przeprowadzka do innego buka...
Raczej zakończenie przygody z zakładami bukmacherskimi. Ja już mam polimitowane konta u wszystkich polskich i zagranicznych buków w których można u nas grać. Zacząłem trochę przez brokera sportmarket ale mi ich oferta nie podchodzi
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Raczej zakończenie przygody z zakładami bukmacherskimi. Ja już mam polimitowane konta u wszystkich polskich i zagranicznych buków w których można u nas grać. Zacząłem trochę przez brokera sportmarket ale mi ich oferta nie podchodzi
Chyba nie pozostaje mi zatem nic innego jak - jakkolwiek to zabrzmi - tak po ludzku pogratulować. Skończyć przygodę z bukmacherką gdy się jest na szczycie. Właśnie o to chodzi. Oczywiście niektórzy bawią się też w kolejny stopień wtajemniczenia typu multikonta itp.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Raczej zakończenie przygody z zakładami bukmacherskimi. Ja już mam polimitowane konta u wszystkich polskich i zagranicznych buków w których można u nas grać. Zacząłem trochę przez brokera sportmarket ale mi ich oferta nie podchodzi
Chcesz udostępnienie Ci swoje konta bez żadnych limitów 😁
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
35 000 do podziału w tym gów.... za przeproszeniem a potem 3-krotny obrót po kursie 1,91 i liczą sie do obrotu wygrane kupony!!!!!
tylko złodzieje robią takie promocje
 
M 0

michalqqq

Użytkownik
Cóż mogę powiedzieć - zawiodłem się. Pomimo dość długiej przygody z bukmacherka, konto w STS założyłem dopiero 3 dni temu. Dlaczego się zawiodłem?
1. Aplikacja mobilna to jakiś koszmar. Odświeżanie czy też kwestia sprawdzenia swoich zakładów, przez duży okres czasu wymaga ciągłego klikania i liczenia na farta - anoz teraz się uda zobaczyć swoje kupony
2. Dziwna praktyka w kwestii spotkań. Zauważyłem, że wiele spotkań dostępnych przed meczem jest wyłączona z sekcji live - przykład to dzisiejszy mecz Milanu. Oczywiście było takich przypadków znacznie więcej
3. Wypłata pieniędzy na konto okazuje się nie być tak prosta czynnością jak mogłoby się wydawać. Pomimo, że na koncie widnieje kwota, która rzekomo możesz wypłacić (tak, wymagany był ode mnie obrót kwota depozytu - nie mylić z bonusem) i tak nie możesz jej wypłacić. Support argumentuje to punktem w regulaminie, w którym faktycznie jest to opisane. Oczywiście błąd leży również po mojej stronie - nie przeczytałem całego regulaminu. Sama praktyka wydaje się być jednak dość "krzywa". Pomimo wygranej, nie jesteś w stanie jej wypłacić, bo musisz obrócić środkami, które nie są bonusem? Przepraszam bardzo, dla mnie jest to przesada. Moja wypłata nie przeszła pozytywnie weryfikacji.
4. Wypłata trwa długo. W dzisiejszych czasach zdążyłem przyzwyczaić się do pojawienia się środków na koncie maksymalnie w godzinę - mówię u konkurencji. W wypadku STS po 3h jeszcze nie mam pieniążków
5. Jak to bywa u naszych cudownych bukmacherów funkcja cashout dostępna jest jedynie w wybranych przypadkach, o znacznie obniżonej kwocie. Ahhh gdzie jesteś becie365, tak dobrze Cię wspominam..

Podsumowując - zawiodłem się i to ogromnie. Jedyne co mogę pochwalić to szybkość z jaką moje konto zostało zweryfikowane. Sam kontakt również stoi na dość wysokim poziomie, kontakt na czacie z konsultantem był ok, nie musiałem czekać. Komunikacja mailowa również przebiegła sprawnie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
U mnie bywało tak że wpłacałem depozyt po czym rezygnowałem z grania jakiegoś meczu i zlecałem wypłatę. Robiłem to wiele razy i nigdy nie dostałem wiadomości że muszę obrócić depozytem jak to ma miejsce w wielu innych bukach. Nigdy też nie czekałem dłużej niż godzinę na kasę. Z reguły było to kilkanaście minut.
 
M 28

mich123as

Użytkownik
Mieliście sytuacje ze wpadacie do akceptacji przez bukmachera w punkcie? Online limity nałożone ale ze poszedłem do punktu i nagle kasjerka telefon, to się nie spotkałem jeszcze.
 
Do góry Bottom