>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

P 771

Pirania

Użytkownik
50% rynku to chyba w mokrych snach Juroszka, po pierwsze nie są w niczym lepsi od konkurencji a nawet powiem że odstają pod wieloma względami, po drugie ostatnie 2 lata to bodajże 10% rynku utracili i cały czas tracą
Jeszcze jakiś czas temu, było więcej ofert promocyjnych, innowacji jak na „lidera” to nie wyróżniają się niczym szczególnym. Również uważam , że będą tracić z czasem klientów. Puszczę czasem stacjonarny kupon tylko dlatego, że mam blisko.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
w sts to sie grało stacjonarnie ale 15 lat temu , teraz online bukmacher ktorego unikam, raz ze layout straszny ten kolor itd to czionka itd, nie wiem kto robil badania friendly user itd ale dla mnie dramat :) i nie gram tam to jest dla januszy bukmacher z mocnym marketingiem, dla ludzi co graja sobie po 20/30 zl weekendowo dla emocji ;)
 
P 771

Pirania

Użytkownik
w sts to sie grało stacjonarnie ale 15 lat temu , teraz online bukmacher ktorego unikam, raz ze layout straszny ten kolor itd to czionka itd, nie wiem kto robil badania friendly user itd ale dla mnie dramat :) i nie gram tam to jest dla januszy bukmacher z mocnym marketingiem, dla ludzi co graja sobie po 20/30 zl weekendowo dla emocji ;)
Kwestie wyglądu strony są sprawa indywidualną, jeżeli tak bardzo nie podoba Ci się layout STS to co powiesz na totolotka? Tak z ciekawości pytam o gusta. Dla Januszy to jest każdy bukmacher w tym kraju, bo trzeba to traktować jak zabawę. Podatek niszczy to całkowicie i stawia nas na straconej pozycji. Oczywiście raz na jakiś czas możemy trafić jakaś taśmę. Chyba nie grasz za więcej niż 100zł u legalnych , bo jeśli grasz to Ty jesteś Januszem.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
o totolotku zapomniałem bo w totomixie grałem x lat temu , oczywiscie ze nie gram , jestem graczem typowo rekreacyjnym , wykorzystuje bonusy itd , i nie mam spiny jak nie zagram, nazwałbym siebie łowcą promocji , a jak chce w nd sobie puscic kupon to najczesciej totalbet za 50 zł w weekend bo tam czesto grałem graczy PLK , a na Unibet tego nie ma ot cała tajemnica ;)
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Rozumiem potęgę sts, trafili w dobry okres i mają ogromną bazę klientów grających tam z przyzwyczajenia. Zastanawia mnie czy ktokolwiek kto spróbował założyć konto i zagrać chociażby na fortunie czy superbecie jeszcze do sts wrócił. Wydaje mi się, że do tego trzeba być ekstremalnym masochista.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
To zawsze był najbardziej dziadowski buk - kroczek jedynie przed tymi, którzy bankrutowali, typu Milenium, schyłkowy Totomix czy teraz ten cały bestbet czy jak im tam. Psie kursy, brak promocji gra bez podatku. Pozycję dało im wejście na rynek w optymalnym momencie i fakt, że w bardzo wielu miasteczkach nie było konkurencji. Jak chciało się puścić kupon, to trzeba było wejść do STS. Ewentualnie był STS i Profesjonał (Fortuna). Potem z przyzwyczajenia wielu ludzi nadal grało u nich. Przez jakiś czas plusem była u nich szerokość oferty, tzn. zatrudniali chyba najwięcej analityków (może nawet tak jest nadal) i dzięki temu mieli jako pierwsi w ofercie, albo nawet jedyni, niszowe zawody, typu mityngi lekkoatletyczne, niemal wszystkie występy Polaków na IO, z saneczkarstwem włącznie, jakieś Puchary Kontynentalne w skokach albo żużel z Argentyny (nawet w ostatnią niedzielę mieli). Przy czym to też są mało grywalne oferty. Najlepiej dać same pary, gdzie jest fifty-fifty, do tego coś po 1.18 - i niech grają. Jak ktoś będzie wygrywał, to przecież i tak się go wykluczy albo zlimituje do 5 PLN.
Ludzie wolą teraz skorzystać sobie z promocyjnych ofert u innych, patrzą też na kursy, a STS nawet jeśli obecnie stara się poprawić, to długie lata miał marżę złodziejską nawet poniżej 1.8-1.8. Mnóstwo osób to zapamiętało. Trend już raczej jest nie do zatrzymania - tracą rynek na rzecz Superbetu, Betclica i innych i będą tracić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież taki Totolotek czy Profesjonal (obecna Fortuna) zawsze mieli lepszą ofertę i kursy.Ich fenomen polegał na tym że zalewali konkurencje swoimi punktami, ktoś kto cisnął taśmy po parę zeta nie patrzył na kursy tylko gdzie bliżej do buka.
 
Ostatnia edycja:
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Osłabia mnie psychicznie to ich żałosne zmienianie kursów w momencie kiedy chcę postawić zakład -- jeśli to taka metoda na złapanie jelenia to ze mną się to nie udaje bo zwyczajnie nie gram.

Juz kilka razy było tak że odświeżam stronę kilka razy przed zagraniem żeby się upewnić co do kursu ale kiedy już wpisze stawkę i klikam zagraj to nagle widzę, ze nastąpiła zmiana kursu akurat dopiero wtedy-- ok , raz może się zdarzyć ale nie tyle razy z rzędu...
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Osłabia mnie psychicznie to ich żałosne zmienianie kursów w momencie kiedy chcę postawić zakład -- jeśli to taka metoda na złapanie jelenia to ze mną się to nie udaje bo zwyczajnie nie gram.

Juz kilka razy było tak że odświeżam stronę kilka razy przed zagraniem żeby się upewnić co do kursu ale kiedy już wpisze stawkę i klikam zagraj to nagle widzę, ze nastąpiła zmiana kursu akurat dopiero wtedy-- ok , raz może się zdarzyć ale nie tyle razy z rzędu...
Kiedyś zrobiłem test
Zrobiłem ekupon by postawić stacjonarnie. Zatwierdziło i elegancko. Następnie zalogowałem się w aplikacji ustawiłem ten sam kupon (kursy się zgadzaly) postawiłem i ... zmiana kursów. Zatwierdziłem zmianę i kupon poszedł. Następnie z ustawionym ekuponem wybrałem się do punktu i tam go puściłem z taką samą stawką jak w w apce i kupon poszedl niezmieniony a wiec taki jak byl pierwotnie. Kupon z apki po zalogowaniu byl z mniejszą wygraną skolei kupon z punktu (bez karty klienta) byl z większą wygraną.
Wnioski wysnujcie sobie sami jak to wygląda
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
No ale o czym tu w ogóle gadać? Ich reklamy mówią wszystko o tym ścierwie. Te przekazy podprogowe o tym, że musisz grać, wygrywać, krzyki w każdej reklamie. To ma działać na zmysły w najbardziej chamski sposób i Cię wręcz zaprogramować do działania. To samo robi fortuna. Próbują Ci wmówić, że przepierdając u nich kasę jesteś fancy i jakiś elitarny. Konta zamknięte tu i tu dawno. Współczuję każdemu, kto wciąż gra w sts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
No ale o czym tu w ogóle gadać? Ich reklamy mówią wszystko o tym ścierwie. Te przekazy podprogowe o tym, że musisz grać, wygrywać, krzyki w każdej reklamie. To ma działać na zmysły w najbardziej chamski sposób i Cię wręcz zaprogramować do działania. To samo robi fortuna. Próbują Ci wmówić, że przepierdając u nich kasę jesteś fancy i jakiś elitarny. Konta zamknięte tu i tu dawno. Współczuję każdemu, kto wciąż gra w sts.
No to nieźle cię musiała zdenerwować skoro z powodu reklamy zamknąłeś konto :D No ale chyba to jest zadanie każdej reklamy (buka czy obojętnie jakiego produktu) czyli trafienie do klientów, także nie wiem co w tym dziwnego jeśli to faktycznie tak działa na niektórych. Chociaż dla mnie to jednak dziwne że tylko z powodu reklamy ktoś się decyduje na grę w jednym buku, no ale każdy ma swoje preferencje
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Hej, mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy ode mnie. Ostatnio usłyszałem że obstawiając w punkcie naziemnym fortuny jak wygrywasz powyżej 2280 zł to spisują dane z dowodu przed wypłatą z kuponu. Czy w punktach STS też jest taka praktyka? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Spisują gdy wybiera się jednorazowo kwotę powyżej 2000 euro (lub chyba 8000 jak to ma sts, superbet np przelicza 2000e na aktualną kwotę w pln. Powyżej 2280 wygrana na kuponie to dodatkowe 10% podatku od wygranej, wtedy się nie spisuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Spisują gdy wybiera się jednorazowo kwotę powyżej 2000 euro (lub chyba 8000 jak to ma sts, superbet np przelicza 2000e na aktualną kwotę w pln. Powyżej 2280 wygrana na kuponie to dodatkowe 10% podatku od wygranej, wtedy się nie spisuje.
Piszę o tym bo kumpel obstawił dwa kupony w Fortunie każdy po 2200 do wypłaty i jeden z nich zrealizował w innym punkcie. Kiedy przyszedł do tego pierwszego punktu w którym stawiał oba, babeczka do niego mówi że fajnie że wypłacił w innym miejscu jeden kupon bo zaoszczędził jej roboty, bo każda wypłata powyżej 2280 i ona musi wypełniać formularz i spisywać z dowodu... Stąd moje pytanie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Piszę o tym bo kumpel obstawił dwa kupony w Fortunie każdy po 2200 do wypłaty i jeden z nich zrealizował w innym punkcie. Kiedy przyszedł do tego pierwszego punktu w którym stawiał oba, babeczka do niego mówi że fajnie że wypłacił w innym miejscu jeden kupon bo zaoszczędził jej roboty, bo każda wypłata powyżej 2280 i ona musi wypełniać formularz i spisywać z dowodu... Stąd moje pytanie.
Pewnie chodzi o to, że... wszystkie wygrane poniżej 2280 nie są opodatkowane (jeszcze są wygrane do 760 chyba, nie zagłębiałem się w temat) i my patrzymy na to przez pryzmat bukmacherki a nie ogólnie... i bukmacherzy muszą się rozliczać z tych 10% dodatkowych. Dla nas to dodatkowy podatek a prawda jest taka, że powyżej tej kwoty 2280 (to jest kwota wolna od podatku) wszystko jest opodatkowane 10% stawką a nie jest to ekstra stawka ;)

edit:

Jeśli zaś kwota planowanej wygranej na kuponie przekracza wspomniane 2280 zł, wtedy jest ona pomniejszana o kwotę 10%, którą stanowi podatek dochodowy. Ale znowu — klient nie musi podejmować żadnych działań. To na bukmacherach w Polsce spoczywa obowiązek odprowadzenia kwoty podatku od wygranej do urzędu skarbowego.

edit2:


Gracz obstawia zakłady za kwotę 10 zł. Od tej kwoty jest pobierany tzw. podatek od wkładu w wysokości 12% — a więc na etapie typowania wyników gracz płaci 1.20 zł w omawianym przypadku. Zwróćmy uwagę na to, że ten podatek nie jest podatkiem od wygranej — płaci go każda osoba, która typuje kupon u bukmachera online — bez względu na rezultat obstawionych spotkań.



Jeśli uda się szczęśliwie wytypować wszystkie wyniki, a kwota do wygrania nie przekroczy progu 2280 zł, wtedy gracz nie musi się martwić o podatek dochodowy od wygranej. Sumy poniżej tej granicy są zwolnione z odprowadzania podatku.



Jeśli zaś kwota planowanej wygranej na kuponie przekracza wspomniane 2280 zł, wtedy jest ona pomniejszana o kwotę 10%, którą stanowi podatek dochodowy. Ale znowu — klient nie musi podejmować żadnych działań. To na bukmacherach w Polsce spoczywa obowiązek odprowadzenia kwoty podatku od wygranej do urzędu skarbowego.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Do góry Bottom