>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czemu chciałem. Pierwszy set był wyrównany w momencie gdy obstawiałem. Przy graniu do dwóch setów każdy do 25 po prostu grałem że nie będzie przewag.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
I tu chodzi też to że usuwają zapis i wg nich jest ok. Gdyby to było w druga stronę i pkt wystawione na mecz trzysetowy a skończyłoby się po dwóch to byłyby zwroty
Post automatycznie złączony:

daj spokój, u74,5 pod max 3sety na faworytów uważasz za dobrze wystawioną linie po takim kursie?
A under 74.5 na faworytki widziałeś kiedyś gdziekolwiek?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
I tu chodzi też to że usuwają zapis i wg nich jest ok. Gdyby to było w druga stronę i pkt wystawione na mecz trzysetowy a skończyłoby się po dwóch to byłyby zwroty
Post automatycznie złączony:



A under 74.5 na faworytki widziałeś kiedyś gdziekolwiek?
Nie. Dlatego napisałem że chciałeś wykorzystać błąd i dostaleś rykoszetem. Jedyna opcja to zwrot ale STS może się wypiąć na Ciebie
 
P 2,7K

Pawe240

Użytkownik
Chyba najgorszy syf jaki jest.
Pomimo tylu lat gry, kolejnych wpłat i w ogóle nigdy w zamian nie dają żadnych bonusów indywidualnych.
Non stop ta sama gadka !!! Nie przyznają takich bonusów
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Chyba najgorszy syf jaki jest.
Pomimo tylu lat gry, kolejnych wpłat i w ogóle nigdy w zamian nie dają żadnych bonusów indywidualnych.
Non stop ta sama gadka !!! Nie przyznają takich bonusów
Pod względem bonusów pewnie nie są nawet w czołówce. Ale coś mi tu nie gra. Nigdy nie dostałeś bonusu i dopiero po kilku latach zrozumiałeś że jednak ci go nie dadzą?
 
P 2,7K

Pawe240

Użytkownik
Pod względem bonusów pewnie nie są nawet w czołówce. Ale coś mi tu nie gra. Nigdy nie dostałeś bonusu i dopiero po kilku latach zrozumiałeś że jednak ci go nie dadzą?
Nie nie teraz
Raz na jakiś czas o to ich się pytam i zawsze jest ta sama odpowiedź
Tylko odsyłają do tych żałosnych zapisów do konkursów
 
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Czy jest tu przedstawiciel sts ?
Gracze zostali zrobieni w konia i to w bardzo fajny sposób .
Ich regułki że dostarczycielem live jest inna firma jest poniżej pasa .
268323880377758404

Stawiam gdy jest 17 minut do końca ,po 6 minutach zamykają mecz .Gracze pytają co to jest ...spotkanie usuwają ,reklamacji nie przyjmują .
Tak postępuje niby najlepszy bukmacher ,który jest bez honoru ...
Stanowczo odradzam u nich grę

Proszę o interwencję
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czy ktoś ma ostatnio problemy z stsem? Od kilku dni nie przyjmuja ode mnie zakladow. Każdy zaklad nawet za 2zl jest odrzucany. Podejrzewam że po wygranych w wyborach parlamentarnych zablokowali mi możliwość obstawiania. Najgorsze że mam wplacone 400zl których nie mogę obrocic a wymagają obrotu 50% przed wypłata. Nikt z supportu nie jest w stanie mi pomóc. Wklejanie ciągle tego samego na czacie i mailu że konto mam aktywne i żeby probowac zagrac pozniej. Screenshot_20231028-132624_STS.jpg Screenshot_20231028-133040_STS.jpg
 

Załączniki

ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Limit to mało powiedziane. Całkowity zakaz gry. Nawet Realu Madryt za 2zl na singla nie przyjeli. Tylko co zrobić skoro support wymaga obrotu 50% depozytem przed możliwością wyplaty?
Mialem tak samo. Nawet za 2 zeta odrzucali. Limit dostales, konto do smieci. Napisz do nich zeby ci warunkowo pozwolili wyplacic bez obrotu skoro jest taka sytuacja. Tylko niech to przekaza do dzialu reklamacji a nie, ze ci pionek z czatu pisze, ze masz zrobic obrot bo oni tam nic nie moga.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mialem tak samo. Nawet za 2 zeta odrzucali. Limit dostales, konto do smieci. Napisz do nich zeby ci warunkowo pozwolili wyplacic bez obrotu skoro jest taka sytuacja. Tylko niech to przekaza do dzialu reklamacji a nie, ze ci pionek z czatu pisze, ze masz zrobic obrot bo oni tam nic nie moga.
Juz pisałem gościowi żeby dla mi namiary na kogoś z kim rozwiąże sprawę wyplaty. Dostałem odpowiedz że każdy z supportu udzieli mi takich samych odpowiedzi jak on i żeby probowac do bólu az uda się postawić 50% depozytu:) bede walil mailowo az ktos rozsądny w końcu odpisze i pomoże
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Aż sam sprawdzę z ciekawości, bo od wyborów nic tam nie wpłacałem i niezmiennie to wszystkim odradzam. Obok GO+ chyba najgorszy możliwy buk.
Natomiast co do wypłaty - próbuj, nawet tego na siłę nie obstawiaj skoro masz limity. Napisz do nich maila tak jak kolega napisał wyżej o warunkowe zezwolenie, wspomnij o tym, że obrót jest niemożliwy z powodów technicznych i o informacji do UOKiKu w razie braku zrealizowania wypłaty. Generalnie regulaminowo mogą się wybronić z wielu rzeczy, ale z takiej akurat nie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Aż sam sprawdzę z ciekawości, bo od wyborów nic tam nie wpłacałem i niezmiennie to wszystkim odradzam. Obok GO+ chyba najgorszy możliwy buk.
Natomiast co do wypłaty - próbuj, nawet tego na siłę nie obstawiaj skoro masz limity. Napisz do nich maila tak jak kolega napisał wyżej o warunkowe zezwolenie, wspomnij o tym, że obrót jest niemożliwy z powodów technicznych i o informacji do UOKiKu w razie braku zrealizowania wypłaty. Generalnie regulaminowo mogą się wybronić z wielu rzeczy, ale z takiej akurat nie.
Wczoraj napisalem juz maila. Wymagaja i tak obrotu od depozytu mimo iż od 5dni nie mogę zagrac żadnego zakladu. Czekam na dalsze maile w tej sprawie.
Edit : najwięcej mialem wlozone w over frekwencji i myślę że od tego pojawił się problem bo przestrzelili z liniami
 
Do góry Bottom