>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - opinie

K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Pewnie chodzi o to, że... wszystkie wygrane poniżej 2280 nie są opodatkowane (jeszcze są wygrane do 760 chyba, nie zagłębiałem się w temat) i my patrzymy na to przez pryzmat bukmacherki a nie ogólnie... i bukmacherzy muszą się rozliczać z tych 10% dodatkowych. Dla nas to dodatkowy podatek a prawda jest taka, że powyżej tej kwoty 2280 (to jest kwota wolna od podatku) wszystko jest opodatkowane 10% stawką a nie jest to ekstra stawka ;)

edit:

Jeśli zaś kwota planowanej wygranej na kuponie przekracza wspomniane 2280 zł, wtedy jest ona pomniejszana o kwotę 10%, którą stanowi podatek dochodowy. Ale znowu — klient nie musi podejmować żadnych działań. To na bukmacherach w Polsce spoczywa obowiązek odprowadzenia kwoty podatku od wygranej do urzędu skarbowego.

edit2:


Gracz obstawia zakłady za kwotę 10 zł. Od tej kwoty jest pobierany tzw. podatek od wkładu w wysokości 12% — a więc na etapie typowania wyników gracz płaci 1.20 zł w omawianym przypadku. Zwróćmy uwagę na to, że ten podatek nie jest podatkiem od wygranej — płaci go każda osoba, która typuje kupon u bukmachera online — bez względu na rezultat obstawionych spotkań.



Jeśli uda się szczęśliwie wytypować wszystkie wyniki, a kwota do wygrania nie przekroczy progu 2280 zł, wtedy gracz nie musi się martwić o podatek dochodowy od wygranej. Sumy poniżej tej granicy są zwolnione z odprowadzania podatku.



Jeśli zaś kwota planowanej wygranej na kuponie przekracza wspomniane 2280 zł, wtedy jest ona pomniejszana o kwotę 10%, którą stanowi podatek dochodowy. Ale znowu — klient nie musi podejmować żadnych działań. To na bukmacherach w Polsce spoczywa obowiązek odprowadzenia kwoty podatku od wygranej do urzędu skarbowego.


Dzięki za odpowiedź, wszystko rozumiem. Tyle że w opisywanym przeze mnie przypadku oba kuponu były do kwoty 2280 zł czyli nie było tu tych ekstra 10% a pracownica fortuny powiedziała że wypłata takiej kwoty czyli tych ponad 4 tysięcy z kasy wymaga spisania z dowodu - i dlatego mnie to zdziwiło. Ale odnośnie mojego początkowego pytania rozumiem że w STS tak nie ma...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, wszystko rozumiem. Tyle że w opisywanym przeze mnie przypadku oba kuponu były do kwoty 2280 zł czyli nie było tu tych ekstra 10% a pracownica fortuny powiedziała że wypłata takiej kwoty czyli tych ponad 4 tysięcy z kasy wymaga spisania z dowodu - i dlatego mnie to zdziwiło. Ale odnośnie mojego początkowego pytania rozumiem że w STS tak nie ma...
Nie mam pojęcia na jakiej podstawie prawnej fortuna spisuje dane z dowodu wypłacając taką kwotę. Jeśli spotka Ciebie lub jakiegoś Twojego kolegę taka sytuacja to zapytaj się o podstawę prawną. Nie wiem czy w ogóle mogą to robić 🤷‍♂️
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Nie mam pojęcia na jakiej podstawie prawnej fortuna spisuje dane z dowodu wypłacając taką kwotę. Jeśli spotka Ciebie lub jakiegoś Twojego kolegę taka sytuacja to zapytaj się o podstawę prawną. Nie wiem czy w ogóle mogą to robić 🤷‍♂️
Też mnie to bardzo zdziwiło i zaniepokoiło dlatego poruszyłem ten temat. Tak jak pisałem, ostatecznie do spisywania nie doszło ale zapadła mi ta sytuacja w pamięci - osobiście na pewno bym na to nie pozwolił bez większego rozeznania w temacie.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Dokładnie masz rację, niedawno chciałem tam coś pograć. Chyba z sentymentu, niestety to jest przepaść w porównaniu do takiego Superbet. Nie wytrzymałem długo, tem bukmacher kompletnie się nie rozwija.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Uważajcie na ten pseudo-buk !!!!!!!!!!!
Przedstawiam wam moją historię ,jakie złodziejskie praktyki robi ten bukmacher .Niedawno zagrałem remis w meczu szachowym ,kurs był 2,75 u konkurencji 1,75 .Wydało mi się to bardzo atrakcyjne i pograłem za 100 zł .Do meczu było około 3 godzin i sts zdjął ten pojedynek co wydawać się mogło nieco dziwne.Pozostałe 4 mecze tej rundy dalej były w ofercie .Więc domyśliłem się ,że dostanę zwrot za ten kupon .Kupon były cały czas jednak aktywny ,aż do zakończenia meczu .Czyli rozumiem ,że jak trafiłbym ten kupon to miałbym zrobiony zwrot ,natomiast jeśli bym przegrał to będę miał przegrany kupon.Kupon nie wszedł i oczywiście mam przegrany kupon.
Nic w tym nie ma nadzwyczajnego ,gdyby tylko inna osoba ( kolega ) ,która zagrała identyczny mecz zareklamowała go ,żądając zwrot ( wiem ,że to bezczelne trochę ) i ku mojemu zdziwieniu sts po jednym dniu uznał tej osobie zwroty .Poniżej treść odpowiedzi do reklamacji :

Dzień dobry,

po ponownej weryfikacji zdarzenia Aronian L. - Praggnanandhaa R., które zawarł Pan na kuponach ... oraz ....., Dział Analiz potwierdził, że kursy w ofercie były nieprawidłowe.

W związku z tym postanowiliśmy przyznać Panu zwroty stawek za ww. kupony. Łączna kwota zwrotu za obydwa kupony wynosi 200 PLN. Po odbiór tej kwoty może Pan udać się do lokalu stacjonarnego x, pod adresem ....


Prosimy zabrać ze sobą oryginały kuponów. Zwrot stawki odbędzie się na podstawie okazanych kuponów, które są jedynym dowodem wymaganym przy odbiorze środków.



Pozdrawiamy
Dział Reklamacji STS


Skoro STS zrobiły zwrot za ten mecz przyznając się do błędu ,to byłem pewny ,że mogę udać się do punktu stacjonarnego ze swoim kuponem i też otrzymam zwrot .Nic bardziej mylnego .Mój kupon jest przegrany!!! pytam dlaczego skoro inna osoba ma zwroty za ten samą pozycję.Po dłuższej rozmowie z konsultantem dostałem odpowiedź ,że muszę napisać reklamację ,żeby ubiegać się o zwrot stawki za ten mecz.
Czy ten pseudo-buk ma prawo tak postępować ???
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Witam. Dostał ktoś już cashback zwrot z poniedziałkowej promocji (cashback do 100 zł - 50 proc) ? Mieli dopisać dziś do 18 a jeszcze nie ma.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
STS na poziomie. Pierwszy depozyt i kupon od kilku lat, tylko dlatego żeby skorzystać z tej oferty z cashbackiem.To jakaś pizda będzie mi zarzucać że udział był wzięty godzinę po zawartym zakładzie 🤬Znając życie żeby umyć łapy zaraz będzie zawieszenie mojego konta w tym burdelu
 

Załączniki

O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
STS na poziomie. Pierwszy depozyt i kupon od kilku lat, tylko dlatego żeby skorzystać z tej oferty z cashbackiem.To jakaś pizda będzie mi zarzucać że udział był wzięty godzinę po zawartym zakładzie 🤬Znając życie żeby umyć łapy zaraz będzie zawieszenie mojego konta w tym burdelu
Nie spełniłeś warunków promocji, to w czym problem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
H 4,5K

hynio

Użytkownik
STS nie wypłacił mi jeszcze należnego bonusu z tytułu udziału i spełnienia warunków w promocji "100 za tenis" czy coś takiego sprzed trzech tygodni! Najpierw zawiódł automat, który nie dał mi bonusa bezpośrednio po spełnieniu warunków, co już było dla mnie sygnałem ostrzegawczym. Na czacie oczywiście wyjebka totalna na to i kazali czekać do regulaminowego okresu na przyznanie bonusa. Tak jak przypuszczałem - niczego to nie zmieniło, bonusa nadal brak, choć od tego momentu minął już tydzień. Zgłoszenie złożone, ale oczywiście echo. Na zapytania co w mojej sprawie - stale to samo kopiuj/wklej, że "nie ma jeszcze odpowiedzi z działu promocji". Błąd oczywisty, sprawa do rozwiązania prosta jak konstrukcja cepa, ale mają klienta w dup..e. Taka prawda. Ku przestrodze napalania się na STS-owe bonusiki. Nadmieniam, że to już druga podobna sytuacja w ostatnim czasie. Wcześniej w skutecznym wyegzekwowaniu bonusa pomógł mi dopiero forumowy Admin.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie wiem czym podpadł STS, że nie można go wybierać przy typowaniu w Typach Dnia, ale wiem tu od kogoś, że za lojalkę wypłacają bonusy i freebety. Czy ktoś może mi powiedzieć z doświadczenia, czy trzeba naprzegrywać, czy niekoniecznie?
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
nie trzeba naprzegrywać. Swoją drogą zauważyłem, że bonusy najczęściej mi dają jak wpłacę, wygram i wypłacę, to w tym momencie dają bonus za kolejny depozyt (najczęściej 50% do 200 PLN albo 100% do 200 PLN).
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
M 0

Mike9966

Użytkownik
Kurła kiedy się UOKiK i MF zajmie polskimi firmami bukmacherskimi. Ja dzisiaj piszę oficjalną skargę. Mam dość. Oni jawnie robią wały i oszukują klientów. Rano i w nocy STS wystawia dzikie ligi na które ciężko znaleźć livescore poza STS. Wczoraj mieli w ofercie tajlandzką ligę uniwersytecką haha. Coś mnie podkusiło i dałem 1 drużyna powyżej 3.5 gola za 16 zeta. Mecz po 13 min zamrożony przy wyniku 1:1 i zablokowany. Według STSu był to mecz

Bangkok Thonburi University - Dhurakij Pundit University

Tymczasem jednyna strona która miała livescore tej ligi pokazywała jako przeciwnika zupełnie inną drużynę: https://azscore.pl/football/game/ba...y-christian-university-of-thailand-2023-06-13

STS i jego dostawca wyników ewidentnie się pomylili z drugim zespołem stąd pewnie blok na to wydarzenie w 13 min. Czy dali zwrot stawki za ten zakład albo rozliczyli moją wygraną (drużyna 1 strzeliła więcej niż 3.5)? NIE. STS w swoim nachalnym złodziejstwie rozliczył mecz jako przegraną podając wynik 2:1 który był taki ale do połowy tylko i to z innym przeciwnikiem. Po walce na livechacie dopiero uznali mi zwrot stawki chociaż za swoje błędy powinni mi wypłacić wygraną. Pies ich jbł ale gdybym sam nie sprawdził dobrze to by mnie okradli. I tak właśnie działają... Liczą że ktoś machnie ręką, bo wyniki w dzikich ligach ciężko samemu zweryfikować. Co za uje!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Rusek miał live do tego meczu. 3
Kurła kiedy się UOKiK i MF zajmie polskimi firmami bukmacherskimi. Ja dzisiaj piszę oficjalną skargę. Mam dość. Oni jawnie robią wały i oszukują klientów. Rano i w nocy STS wystawia dzikie ligi na które ciężko znaleźć livescore poza STS. Wczoraj mieli w ofercie tajlandzką ligę uniwersytecką haha. Coś mnie podkusiło i dałem 1 drużyna powyżej 3.5 gola za 16 zeta. Mecz po 13 min zamrożony przy wyniku 1:1 i zablokowany. Według STSu był to mecz

Bangkok Thonburi University - Dhurakij Pundit University

Tymczasem jednyna strona która miała livescore tej ligi pokazywała jako przeciwnika zupełnie inną drużynę: https://azscore.pl/football/game/ba...y-christian-university-of-thailand-2023-06-13

STS i jego dostawca wyników ewidentnie się pomylili z drugim zespołem stąd pewnie blok na to wydarzenie w 13 min. Czy dali zwrot stawki za ten zakład albo rozliczyli moją wygraną (drużyna 1 strzeliła więcej niż 3.5)? NIE. STS w swoim nachalnym złodziejstwie rozliczył mecz jako przegraną podając wynik 2:1 który był taki ale do połowy tylko i to z innym przeciwnikiem. Po walce na livechacie dopiero uznali mi zwrot stawki chociaż za swoje błędy powinni mi wypłacić wygraną. Pies ich jbł ale gdybym sam nie sprawdził dobrze to by mnie okradli. I tak właśnie działają... Liczą że ktoś machnie ręką, bo wyniki w dzikich ligach ciężko samemu zweryfikować. Co za uje!
Rusek miał na żywo ten mecz. Jakbyś miał wątpliwości to Rusek z tych tajlandzkich wynalazków ma live ze statystykami ;) digitain soft też miał live. Do przerwy 3-0, w przerwie kursy na gola gości spadały. Potem 3-1 i pod koniec bramka na 4-1. POomylili się, bo nazwy tych drużyn czasem są podobne. Sam się dziwiłem w zeszłym roku, bo czasami dają skróty nazw i wyglądają podobnie, porównuje dwa softy, różne kursy ten sam mecz a mecz inny xd 22bet - ja staty od nich biorę do tych meczów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
ale sie wkopali :D ja to pamietam bwin jeszcze chyba z 14 lat temu jak można było u nich grać i te bonusy :) kiedys to było :) ciekawe czy wrzuca swój soft i co zrobią dalej :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak wynika z informacji, Juroszkowie chcą zainwestować w Entain CEE i objąć 10 proc. udziałów konsorcjum. 67,5 proc. pozostanie w rękach Entain, a 22,5 zatrzymają Czesi z EMMA Capital.

Entain kupuje STS
STS Holding jest w 70 proc. w rękach rodziny Juroszków. W rankingu 100 najbogatszych Polaków „Wprost” Jerzy i Mateusz Juroszkowie z majątkiem szacowanym na 5 miliardów złotych zajmują siódme miejsce. Rok wcześniej byli o jedną pozycję niżej. Okazuje się, że już niebawem wzbogacą się jeszcze bardziej.

Entain CEE, czyli europejskie joint venture globalnego giganta rynku bukmacherskiego wraz z czeskim funduszem inwestycyjnym EMMA Capital, ogłosiło właśnie wezwanie na sprzedaż akcji STS Holding. Jak wynika z informacji „Rzeczpospolitej”, rodzina Juroszków posiadająca pakiet kontrolny, postanowiła odpowiedzieć na wezwanie i sprzedać posiadane przez siebie akcje.

bwin już jest w Polsce... totolotek, teraz sts i jeszcze sami mają licencje na zakłady w Polsce pod nazwą bwin. Nie wiem czy się wkopali jak sts przynosił zyski regularnie a Juroszki chcą zainwestować w Entain.
 
Przy próbie zmiany nr konta bankowego otrzymałem komunikat że nr konta jest już w użyciu. Napisałem na czacie gość kazał mi zrobić przelew 1 gr. Po chwili zapytałem jak mogę zmienić nr telefonu gdyż jest nieaktualny to pan poprosił mnie o nr on mi zmieni, podałem mu numer i okazało się że równiez jest w użyciu w bazie danych sts, niemożliwe jest to aby ja go podawał ze względu na to że w sts nie grałem od bardzo dawna a nr telefonu mam zaledwie od paru miesięcy... Ktoś się spotkał z taką sytuacją?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak. To prawda. STS to złodzieje i zrobili się strasznie zachłanni. Ale ja sprawy im nie odpuszczę, mieszanie w zapisach zakładu to już jawne oszustwo

Wszedłem rano na live i zagrałem za resztki z konta zakład live. Wyszczególnili że mecz juniorek w siatkówkę będzie do dwóch setów więc kurs na faworytki under 74,5 wydał mi się atrakcyjny. Po czym rozpoczął się set trzeci przy stanie 2:0 więc piszę na czacie że coś nie halo. A oni mi odpisują że błąd w zapisie nastąpił i mecz jest tradycyjnie do trzech setów. I nie trafiają do nich argumenty że jest różnica przy graniu undera między meczem do dwóch a meczem do trzech setów. Błędny zapis, zakład ważny bo linie były wystawione prawidłowo. Więc tłumacze że nie ma czegoś takiego jak linia under 74,5 na faworyta. A babka do mnie że u mnie na zakładzie nie ma czegoś takiego jak mecz do dwóch setów. Kurcze wiem co grałem i dobrze że wiedzac o ich kombinacjach zrobilem zrzuty z ekranu. Usunęli zapis z zakładu że mecz do dwóch setów i strugana durnia Screenshot_2023-07-09-10-29-46-067_cz.greep.sts.jpg Screenshot_2023-07-09-09-53-29-076_cz.greep.sts.jpg Screenshot_2023-07-09-10-31-24-224_cz.greep.sts.jpg
Screenshot_2023-07-09-10-31-58-564_cz.greep.sts.jpg
 
Do góry Bottom