>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

STAWKA 1000ZŁ + Zimna głowa = Zysk!!!

guernica 584

guernica

Użytkownik
Zazdrość przemawia przez frajerów... A pewnie do tematu zaglądają żeby pobierać typy. Zapałki to są na waszych kontach bo na moim na pewno nie! Czytać nie umiecie? Zakaz komentowania w tym temacie! Przeczytałem wasze posty na forum i jak się okazuje to tylko sama spina i krytyka a typów 0? Może podzielicie się waszą 100% skutecznością a nie tylko wymądrzaniem i zaśmiecaniem tematów żałosnymi tekstami? Na ale co zrobić zawsze znajdzie się jakiś margines który wylewa swój żałosny poziom na tym forum. Myślicie że gram za zapałki? to się mylicie... Zresztą komu i poco będę się tłumaczył! Żegnam



No comments intelektualisto-wyjadaczu.
Pokaż skany to zwrócę honor.
Jak na razie jesteś dla mnie zwykłym pajacem. Każdy może tu prowadzić temat więc korzystasz z tego i tyle.
Zero konkretów. Ot zwykła zapałkowa zabawa. Chociaż gotów jestem się pokajać jeśli się mylę. Ale wątpię.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Nie mam zamiarów nic udowadniać takiemu debilowi jak ty... Nie ważne jaki typ ważna jest skuteczność i zysk pajacu. Haha rozbawiłeś mnie, pewnie zwiedzam każdy temat i wyciągam typy. Może ty tak robisz ale to nie znaczy że ja też tak muszę. Zawiść przez ciebie przemawia bo pewnie nigdy w życiu nic nie wygrałeś! No i nie wygrasz...
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Nie mam zamiarów nic udowadniać takiemu debilowi jak ty... Nie ważne jaki typ ważna jest skuteczność i zysk pajacu. Haha rozbawiłeś mnie, pewnie zwiedzam każdy temat i wyciągam typy. Może ty tak robisz ale to nie znaczy że ja też tak muszę. Zawiść przez ciebie przemawia bo pewnie nigdy w życiu nic nie wygrałeś! No i nie wygrasz...

He, he, he. I do tego jasnowidz.
Słuchaj frajerze. Mam gdzieś ciebie i twoje zapałczane zabawy. Chodzi tylko o to, że zgrywasz nie wiadomo jakiego kozaka a tak naprawdę jesteś małym, śmiesznym pajacykiem, któremu wydaje się nie wiadomo co. Poczytaj sobie temat prowadzony przez Adiego. Tam nie ma zgrywania się. Jest jasno powiedziane, kiedy gra za wirtual cash a kiedy na serio.W porównaniu z nim jesteś małym robaczkiem. Gość bije cie na głowę pod każdym względem. Kończę. Nie mam zamiaru zajmować się więcej takim kretonem jak ty. Bywaj zdrów i zbieraj swoje wirtualne zapałki. Amen.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Hmm w życiu nie widziałem takiego prymitywa jak ty! Ja sie zgrywam? A to ciekawe... Ja nie wypisuje ułomnych i zawistnych komentarzy w innych tematach jak ty, gdyby twój post w tym temacie nie było by żadnej rozmowy i twoje marne zarzuty że się zgrywam kierujesz chyba wyłącznie tylko do siebie. Jeżeli on jest dla mnie robaczkiem to dla ciebie kim jest? Chyba brakuje mi określenia żeby nazwać takiego głąba! Ja siebie nie uważam za boga i w żadnym poście tego nie napisałem więc koleś nie wiem do czego brniesz ale chyba się tracisz? Zastanawiam się co to da że umieszczę tutaj ss? Zmieni to coś? Chyba tylko dupę ci rozerwie że gram to za prawdziwą kase! Cwaniak tylko kozaczy na forum a jest totalnym 0 a nawet gorzej... Nigdy nie spotkałem takiego prymitywnego dupka jak ty pajacu! jest gdzieś zapis na forum że jeżeli się gra za wysokie stawki to muszą byś ss-y? Czemu się nie spinasz w temacie i nie oczekujesz tego gdzie unser gra za 5,10zł? Ja wiem czemu bo żal dupę Ci ściska że ktoś gra za takie stawki i czerpie na tym zysk którego ty nigdy nie osiągniesz! Pozdrawiam normalnych użytkowników forum
 
M 0

multimulti

Użytkownik
Cytat:
Napisał max212121 -&gt;
Wirtualny tysiak i gram glownie over 0,5 zobaczymy co z tego wyjdzie.
Przecież pisałeś, że grasz na zapałki[/quote]

również pamiętam jak gimbus sam pisał, że gra za zapałki a teraz się tego wypiera jak własnej matki ????
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy to mnie nie interesuje zupełnie co tu się dzieje w tym temacie, ale muszę Ci max21 powiedzieć, że pisząc, że grasz za 1000zł na zakład rozbudzasz ciekawość ludzi na forum. Na fb wchodzą ludzie, żeby np poszukać dobrego typu na dany dzień i chcą korzystać z typów wymyślonych przez ludzi znających się na rzeczy. Człowiek stawiający 1000zł na dany zakład to z całą pewnością ktoś, kto wie co robi. Dlatego tak ważne jest to, żeby ludzie wiedzieli, czy grasz na serio i na serio zarabiasz/tracisz, czy po prostu sobie robisz jaja a nieświadomi ludzie wierzą.
Edit: Nawet, gdybyś stawiał wirtualne tysiące, nie było by w tym niczego złego. W końcu byś to robił po to, żeby być może najpierw sprawdzić swoje typy na sucho itd. Pokazałbyś nam, że potrafisz zarabiać na bukmacherce i wszyscy byliby zadowoleni.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dlatego tak ważne jest to, żeby ludzie wiedzieli, czy grasz na serio i na serio zarabiasz/tracisz, czy po prostu sobie robisz jaja a nieświadomi ludzie wierzą.
Jaj to może sobie nie robi, bo sktecznośc i typy widac są dobre, ale stawka 1000 zł tak jak mówisz działa na wyobraźnię i co poniektórzy moga to stawiać w ciemno, kiedy np kolega stawia 10 zł na te typy, a wpisuje 1000 zł. Zresztą coraz więcej tematów ze stawką 1000. Czekam aż będą stawki podawane w milionach i czy będzie na to jakaś reakcja czy nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
max212121 140

max212121

Użytkownik
Z początku tematu tysiak wirtualny fakt bo zacząłem prowadzić ten temat z ciekawości co z tego będzie a z czasem jak widziałem że może być z tego zysk zmieniałem zapałki na złotóweczki. Ale to moja sprawa... Jest to mój ostatni post w tej sprawie więcej nie chce mi się tego kontynuować.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Jest dokładnie tak jak napisał Nafael Radal.
A te twoje bluzgi świadczą tylko o tym, że niestety mam rację co do twojego grania. Jeśli dobrze się z tym czujesz to żyj sobie dalej w swojej wirualnej rzeczywistości. Czasem trzeba mieć odwagę żeby powiedzieć prawdę a nie udawać kogoś kim się nie jest.
Nie będę więcej z tobą polemizował i mam prośbę, tak na forum publicznym, nie wypisuj do mnie więcej tych bredni na priva i nie zaśmiecaj mi skrzynki.
Żegnam. Krzyż ci na drogę.
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Ja nie bede prochu wymyslal bo kazdy normalny wie ze chodzi o to co Rafa napisał a raczej Nafa :) . Nikt nie ma nic przeciwko takim typom bo sam sie im przygladam i jak sie tu zalogowałem pół nocy zajeło mi czytanie Twojego tematu zeby sprawdzic jak Ci idzie ale ilosc pisanych postów zeby moderatorzy usuneli smietnik utwierdziła mnie w tym ze rozpetałes niezła wojne :) .
Ja gram od ponad 15 lat i dla mnie rzecza oczywista jesli chce sie poklasku grajac za taka kase ( bo raczej grasz dla sławy a nie tej kasy niby na koncie) to powinienes pokazac jakikolwiek skan wczesniejszych kuponów . Lata spedziłem na forum ******** i znalismy sie tam jak łyse konie i jak ktokolwiek ze znajomych na chacie napisał ze zagrał jakis mecz za 1000zł czy nawet wiecej albo w jakims poscie to nikt nie chciał od niego skanów a ludzie czesto sami je wrzucali. Na tipovani.cz u pepików czy na tenisportal.cz to tez jest norma ze skoro chcesz zeby ktos z Ciebie brał przykład i brał odpowiedzialnosc za swoj tysiac czy wiecej to Ty pokaz ze jestes za ten typ odpowiedzialny i naprawde poswiecasz na niego kase . Ja tez potrafie sobie pol dnia siedziec na livebetach i grac po 1000zł na błache typy po 1.2 czy 1.3 kursy bo to zawsze 200 czy 300zł do przodu ale zakładanie tematu z WIELKIM BANNEREM 1000ZŁ!!!! jest przesada . Moze z czasem po wiekszej ilosci lat spedzonych na graniu i rozmowie z innymi Ci to przyjdzie .
p.s. Acha i co najwazniejsze POKORA I JESZCZE RAZ POKORA . Nie wiesz chyba co to jest .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Ja też nie rozumiem czego ludzie się spinają w tym temacie a wszystko przez GŁUPIE 1000 ZŁ czy tak na prawdę w tym wszystkim kwota jest najważniejsza? Przecież w typach bukmacherskich nie liczy się stawka lecz TRAFIONY TYP i SKUTECZNOŚĆ TYPÓW a to czy ktoś gra ten typ za 1000zł czy za 100zł czy za MILION to jest inna bajka. Jeśli ktoś bierze typy od niego, nie musi postawić 1000 zł tak jak w tym temacie ale może zagrać za 100zł lub za 10 zł itd chyba kwoty za jakie gracie nikt wam nie narzuca, a czy są to złotówki czy fikcyjne kwoty mało mnie interesuje, dla mnie liczą się typy i ich skuteczność i sam sobie odpowiednio dobiorę stawkę do kuponu jeśli będę miał taką ochotę.
Tyle w temacie
@Autora
Trzymaj dalej taką skuteczność i wszystko dalej będzie ok ;)
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Fonfe, z tego co pamietam założyłeś temat, w którym pokazałeś jak z pożyczonego tysiaka zrobić pieniądz. OK, zrobiłeś. Dziwi mnie Twoje zachowanie, bo sam w tym poście piszesz jak gimbus. Trochę pokory i szacunku dla pieniądza. Skoro mówisz, że dla normalnego Polaka 2000zł na zakłady to kwota realna, to chyba jeszcze nie zacząłeś pracować. Ja także gram za trochę większe pieniądze, ale jestem świadomy ich wartości i potrafię je szanować, nawet posiadając je na koncie u buka.
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
Ja też nie rozumiem czego ludzie się spinają w tym temacie a wszystko przez GŁUPIE 1000 ZŁ czy tak na prawdę w tym wszystkim kwota jest najważniejsza? Przecież w typach bukmacherskich nie liczy się stawka lecz TRAFIONY TYP i SKUTECZNOŚĆ TYPÓW a to czy ktoś gra ten typ za 1000zł czy za 100zł czy za MILION to jest inna bajka. Jeśli ktoś bierze typy od niego, nie musi postawić 1000 zł tak jak w tym temacie ale może zagrać za 100zł lub za 10 zł itd chyba kwoty za jakie gracie nikt wam nie narzuca, a czy są to złotówki czy fikcyjne kwoty mało mnie interesuje, dla mnie liczą się typy i ich skuteczność i sam sobie odpowiednio dobiorę stawkę do kuponu jeśli będę miał taką ochotę.
Tyle w temacie
@Autora
Trzymaj dalej taką skuteczność i wszystko dalej będzie ok ;)
Greeey - i to jest sedno sprawy co napisałeś Popieram!
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Fonfe, z tego co pamietam założyłeś temat, w którym pokazałeś jak z pożyczonego tysiaka zrobić pieniądz. OK, zrobiłeś. Dziwi mnie Twoje zachowanie, bo sam w tym poście piszesz jak gimbus. Trochę pokory i szacunku dla pieniądza. Skoro mówisz, że dla normalnego Polaka 2000zł na zakłady to kwota realna, to chyba jeszcze nie zacząłeś pracować. Ja także gram za trochę większe pieniądze, ale jestem świadomy ich wartości i potrafię je szanować, nawet posiadając je na koncie u buka.


Nafael Radal dokładnie jak mama daje nie czuje sie szacunku do pieniadza.

Jesli ktos uwaza ze 2000zł to realna kwota dla Polaka na granie u buka to niewiele wie o realiach tego kraju.

Ja gram bo dodatkowo sędziuje mecze i wygrywam wiec mam za co grac z wyplaty na pewno bym nie gral za takie pieniadze.
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
Fonfe, z tego co pamietam założyłeś temat, w którym pokazałeś jak z pożyczonego tysiaka zrobić pieniądz. OK, zrobiłeś. Dziwi mnie Twoje zachowanie, bo sam w tym poście piszesz jak gimbus. Trochę pokory i szacunku dla pieniądza. Skoro mówisz, że dla normalnego Polaka 2000zł na zakłady to kwota realna, to chyba jeszcze nie zacząłeś pracować. Ja także gram za trochę większe pieniądze, ale jestem świadomy ich wartości i potrafię je szanować, nawet posiadając je na koncie u buka.
Człowieku - stać cię to stawiasz - nie stać cię to nie
A załóż ty sobie swój temat, wklejaj skany, pokazuj typy i rób wszystko tak jak uważasz. Po co kręcisz się tu gdzie ci się nic nie podoba?
A jak i za ile kto gra to już wybacz.. nie ty dajesz na to granie nikomu więc i nikogo z niczego nie rozliczaj
 
Do góry Bottom