>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STAWKA 1000ZŁ + Zimna głowa = Zysk!!!

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
O ile wcześniej pokazaleś jaki poziom typera reprezentujesz o tyle teraz skutecznie pokazałeś poziom jako człowieka. Nic tylko pogratulować. Pewnie w gimnazjum będziesz mógł się pochwalić kolegom jak takiemu jednemu nawrzucałeś. Cieszę się że mogłem pomóc.

Co do samego typu to faktycznie mój błąd bo napisane było Napoli over 3.5, rzuty rożne wciąż były trudne to trafienia ale faktycznie popełniłem błąd.

Jak dorośniesz to może się nauczysz kulturalnie dochodzić swoich racji a w wypadku pomyłki przyznać się do błędu, ale nie ukrywam że kurs na to jest baaaardzo wysoki ;)
Powodzenia
 
F 3

fcb2005

Użytkownik
przeczytałem ten temat i muszę stwierdzić że ludzie są naprawdę idiotami...tyle bólu dupy w jednym miejscu dawno nie widziałem.Zjechali chłopaka za to że gra takimi stawkami i nie chce im udowodnić że gra haha a z jakiej paki wy mu do portfela zaglądacie??a tłumaczenia niektórych użytkowników że max kłamie,że gra na zapałki a inni przez to tracą kasę są naprawdę żałosne.A kto wam k.... każe grać bezmyślnie te typy??ja nawet jak korzystam z typów najlepszych typerów z forum i stawiam ten typ za 5 zł to i tak sam go analizuje i nie raz rezygnuję z tego niby dobrego typu.Miejcie swój mózg i tyle,niech max sobie stawia dom nawet na typ,wy nie musicie ślepo iść za nim,macie swój rozum i analizujcie te typy sami.Ja skorzystałem nie raz z tematu maxa i nie obchodzi mnie czy gra na zapałki czy na złotówki,bo jego temat jest jedynie dla mnie pomocą,dodatkiem
 
pawel031 15

pawel031

Użytkownik
Nie wiem po co autor tego tematu miałby wklejać typy meczy, które już się odbyły. Może autor niech pokaże niedowiarkowi foto z zawartego zakładu i będzie po sprawie ????
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Widać że są na tym forum też normalni ludzie, co bardzo mnie cieszy. Nie wiem jaką miałbym czerpać korzyść z podawania typów po czasie albo zawyżać kursy? Ludzie jesteście normalni? Żaden z moich typów nie był podany po czasie ani z zawyżonym kursem. I tak jak napisał biedaczek Hank wyszedł na głupka jak nie jedna osoba w tym temacie. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi to proszę je pisać na pv! Mój temat to nie czat! Pozdrawiam normalnych i zachęcam do zaglądania
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
215.
Phoenix Suns - San Antonio Spurs over 202 1,9✅
AKO: 1,9
Stawka: 1000
Buk: Bet365
✅900
216.

Phoenix Suns - San Antonio Spurs over 51 I kwarta 1,9✅
AKO: 1,9
Stawka: 1000
Buk: Bet365
✅900
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
218.
Golden State Warriors - San Antonio Spurs over 196,5 1,61✅

AKO:
1,61
Stawka: 1000

Buk:
Bet365
✅610
219.
Utah - Texas State Utah -13,5 1,76✅

AKO:
1,76
Stawka: 1000
Buk: Bet365
✅760
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Przepraszam że zaśmiecam, ale muszę to napisać ..
Jesteś wielki dzięki Tobie odbiłęm się i wyszedłem na plus jakieś 6k , dzięki

lecą propsy
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Z ciekawości czy na forum jest dalej tyle zawistnych ludzi.
220.
TNS - Bala Town TNS -1,5 1,68⛔
AKO: 1,68
Stawka: 1000
Buk: Bet365
⛔1000
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 40

mazda

Użytkownik
własnie zacząłem tutaj zagladać, spróbuje pograć co nie co z Toba, narazie troszkę ostrożniej. Mam nadziej ze peche nie przyniosę ???? pozdrawiam (i sory za spam)
 
Do góry Bottom