>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STAWKA 1000ZŁ + Zimna głowa = Zysk!!!

juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
No to może i ja się wypowiem.
Czy dla normalnego Polaka 1000zł czy 2000zł to kwota która jest nierealna? Odpowiedź brzmi nie nie i jeszcze raz nie. Dla każdego zwykłego Polaka taka kwota to normalny pieniądz. A co z gimbazą? No właśnie dla nich 100zł to już majątek a 1000zł to trzeba być nie wiadomo jak bogaty a ***** prawda. Ci co chcą skanów to dla mnie czyste małolaty a to że maxiu wyciąga zyski to zamiast mu pogratulować to na niego jedziecie.
Pozdro maxiu i normalni a gimbaza do książek!
Neutralna wypowiedź nowego usera:
Co rozumiesz pod pojęciem normalnego Polaka ? Jak widzę nazywasz innych gimbazą, a poziom intelektualny Twojego postu sugeruje, że zaliczasz się do grupy wiekowej, którą tak wyszydzasz.
Łatwo można wywnioskować z Twojej wypowiedzi, że jesteś kumplem max-a lub co śmieszniejsze jego drugim accountem.
Problem polega na tym, że max się zapiera o granie tak wysokimi stawkami, co może sugerować &quot;normalnym Polakom&quot;, że są to pewne typy bo któż by ryzykował &quot;tak małe w Twoim przekonaniu&quot; pieniądze...
Całą sytuację można rozwiązać w bardzo prosty sposób - dając ss-a postawionego kuponu z przeszłości z taką stawką. Jednak nie chce tego problemu rozwiązać, bo nie chce się przyznać, że gra na tzw. zapałki lub za dużo niższe stawki niż sugeruje jego temat.
Podsumowując całą sytuację to właśnie max zachowuje się jak określona przez Ciebie gimbaza z tego prostego względu, że potrzebuje skupić na sobie uwagę użytkowników forum wpisując kwoty, których możliwe, że na oczy jeszcze nie widział a co dopiero rodzice pozwolili mu obstawiać u bukmachera.
Zakończmy ten spór i pozwólmy dalej bawić się gimbazie w typowanie za urojone kwoty.
A jeśli chcesz zobaczyć rzetelny i dobrze prosperujący temat proponuję zajrzeć do tematu Adiego..
Pozdrawiam
Juan
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Człowieku - stać cię to stawiasz - nie stać cię to nie
A załóż ty sobie swój temat, wklejaj skany, pokazuj typy i rób wszystko tak jak uważasz. Po co kręcisz się tu gdzie ci się nic nie podoba?
A jak i za ile kto gra to już wybacz.. nie ty dajesz na to granie nikomu więc i nikogo z niczego nie rozliczaj
Ramp, przyjacielu drogi, między innymi ja i inni ludzie z forum zwrócili uwagę autorowi tego wątku, aby przyznał się, czy stawia za realną kasę czy nie. Wiesz dlaczego? W sumie to ch*j nas to obchodzi. Ale tacy jak Ty widzę korzystają z typów maxa21 i idą za nim ślepo. A co jeśli max21 gra fikcyjnie i Ty któregoś dnia powiesz sobie: &quot;o łał, emejzin postawił teraz 2 tauzeny chyba też pójdę do stsomixa i jebne kupona, heheszki 500 na czystko XD&quot;. I co jeśli max21 zagra zły typ? Nic nie straci a Ty przyjacielu tak...
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
Ramp, przyjacielu drogi, między innymi ja i inni ludzie z forum zwrócili uwagę autorowi tego wątku, aby przyznał się, czy stawia za realną kasę czy nie. Wiesz dlaczego? W sumie to ch*j nas to obchodzi. Ale tacy jak Ty widzę korzystają z typów maxa21 i idą za nim ślepo. A co jeśli max21 gra fikcyjnie i Ty któregoś dnia powiesz sobie: &quot;o łał, emejzin postawił teraz 2 tauzeny chyba też pójdę do stsomixa i jebne kupona, heheszki 500 na czystko XD&quot;. I co jeśli max21 zagra zły typ? Nic nie straci a Ty przyjacielu tak...
Ty to święty Franciszek i opiekujesz się z troską innymi? Po co zaglądasz do jego tematu? Policja typerów jesteś? Każdy robi to co uważa i ze swoimi pieniędzmi i nie rób innym dobrze na siłę. Masz swój temat w tym dziale? Chętnie zobaczę.
 
juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
A ty jesteś tym starszym ????


Pracujący a nie siedzący na dupie i czekanie aż MOPS mu coś przyniesie (jeśli wiesz co to za instytucja)

No to doje*** do pieca ????

A po co żeby zadowolić takich jak ty?

Rozumiesz że to jest twój temat lub kolegi?
Jeśli chodzi o pracę to zeskanować Ci moją umowę ? Tylko będzie po niemiecku bo aktualnie tam mieszkam i pracuję, ale wątpię abyście w gimnazjum już przerabiali taki poziom języka niemieckiego aby cokolwiek zrozumieć.
Nie musi mnie niczym zadowalać, powinien po prostu bronić swojego słowa, jeśli dla niego coś ono znaczy.
Adi nie jest moim kolegom, nie znam go. Śledzę jego typowania i kilkakrotnie nawet z nich skorzystałem, podobnie jak typy Obserwatora czy Fanatyka. Warto zaglądać to zaglądam.
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
Ramp: ja gram na pieniądze i chcąc zarobić pieniądze a nie punkty reputacji.
no to wklejaj skany, dziel się typami - zrób solidny temat - no przecież tego chcesz od maxa więc zacznij od siebie - czekam na Twój temat w tym dziale - pomagaj innym skoro potrafisz mieć &quot;nosa&quot; do typów - czemu nie?
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
no to wklejaj skany, dziel się typami - zrób solidny temat - no przecież tego chcesz od maxa więc zacznij od siebie - czekam na Twój temat w tym dziale - pomagaj innym skoro potrafisz mieć &quot;nosa&quot; do typów - czemu nie?
Nie wiem, czy dokładnie wszystko śledzisz, co cu napisałem ja i inni. Chyba nie. W pierwszym moim poście, pierwsze chyba zdanie mówi, że wogóle mnie to nie obchodzi co się tu dzieje w tym temacie, a zwróciłem uwagę (nie wjebałem się jak dziki na nikogo na pewno, tylko grzecznie), aby max21 wszystko wyjaśnił dla dobra osób korzystających z tego tematu. Max21 odpowiedział. Było ok. A rozmowa i pienienie się ciągle trwa...
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
Nie wiem, czy dokładnie wszystko śledzisz, co cu napisałem ja i inni. Chyba nie. W pierwszym moim poście, pierwsze chyba zdanie mówi, że wogóle mnie to nie obchodzi co się tu dzieje w tym temacie, a zwróciłem uwagę (nie wjebałem się jak dziki na nikogo na pewno, tylko grzecznie), aby max21 wszystko wyjaśnił dla dobra osób korzystających z tego tematu. Max21 odpowiedział. Było ok. A rozmowa i pienienie się ciągle trwa...
Zabierasz głos, masz swoje zdanie i ocenę jego tematu no to zaistniej w tym temacie sam.
Pokaż jak powinno być - wesprzyj innych typerów skoro idzie Ci nieźle - wszyscy tutaj z wypowiadających się chętnie skorzystają - a i tyczy się to także wszystkich innych krytyków maxa
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Zabierasz głos, masz swoje zdanie i ocenę jego tematu no to zaistniej w tym temacie sam.
Pokaż jak powinno być - wesprzyj innych typerów skoro idzie Ci nieźle - wszyscy tutaj z wypowiadających się chętnie skorzystają - a i tyczy się to także wszystkich innych krytyków maxa
Nie no nie wierzę. Napisałem post do maxa21 (jeden z niewielu grzecznych i wyjaśniających czemu powinien powiedzieć jak jest naprawdę). Max21 odpisał, że na początku grał za fikcyjne, teraz gra już normalną kasą, bo dobrze szło. OK, super. Napisałem mu, że o to wszystkim chodziło i że życzę mu powodzenia. Typy ma dobre i mu idzie, więc nie mam nic do tego aspektu. Zakończmy dyskusję, i tak zaraz wszystkie te posty zostaną usunięte.
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
Nie no nie wierzę. Napisałem post do maxa21 (jeden z niewielu grzecznych i wyjaśniających czemu powinien powiedzieć jak jest naprawdę). Max21 odpisał, że na początku grał za fikcyjne, teraz gra już normalną kasą, bo dobrze szło. OK, super. Napisałem mu, że o to wszystkim chodziło i że życzę mu powodzenia. Typy ma dobre i mu idzie, więc nie mam nic do tego aspektu. Zakończmy dyskusję, i tak zaraz wszystkie te posty zostaną usunięte.
Skoro nie odnosisz się merytorycznie do moich słów tylko ciągle piszesz wymijająco to nie ma podstaw do dalszej dyskusji.
Ja już skończyłem temat.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Ja wygrasz kiedyś coś z twojej taśmy to polecam zainwestować w dobrego lekarza bo będzie ci potrzebny! Ostatni wpis w tym temacie bo nie będę się zniżał do tak niskiego poziomu jaki prezentujesz o ile nawet to można nawet nazwać poziomem! Cwaniak przed monitorem...
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Ja wygrasz kiedyś coś z twojej taśmy to polecam zainwestować w dobrego lekarza bo będzie ci potrzebny! Ostatni wpis w tym temacie bo nie będę się zniżał do tak niskiego poziomu jaki prezentujesz o ile nawet to można nawet nazwać poziomem! Cwaniak przed monitorem...

A jednak głupek zgrywający cwaniaka.
He he he. Nie panujesz nad sobą, hmm, a to już kiepsko.
Myśle, ze forum jakoś da radę bez twojej zapałczanej gry.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
A jednak głupek zgrywający cwaniaka.
He he he. Nie panujesz nad sobą, hmm, a to już kiepsko.
Myśle, ze forum jakoś da radę bez twojej zapałczanej gry.
Co cie tak boli w tych jego stawkach? niech sobie gra i za te zapałki, jeśli tak to przeżywasz to chyba masz naprawdę problemy, ewentualnie jakieś kompleksy.
Co was to boli ludzie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie skończcie już ten cyrk chłopak jest na plusie nie traci a co Was to obchodzi za co gra?Co ma pokazać skany?A co jeszcze komuny Wam mało?
Ogarnijcie się Borowcy bo to śmieszne się robi niech jakiś moderator zacznie coś z tym robić i z każdym takim komentarzem zacznie rozdawać żółte kartki.
Gdyby jeszcze nie trafiał to ja rozumiem że pretensje by były bo paru takich na forum jest co gra za 1000 i lipa nie trafia jednego drugiego a za dwa dni pisze że zaczyna z nowym tysiącem który dostał od taty posiadacza fabryki czekolady i najlepsze że znowu nie trafia i tak w kółko.
Max ma skuteczność i tyle odwalcie się od niego policjanci ukryci.
 
M 9

maye

Użytkownik
Jak dla mnie max, robisz kawal dobrej roboty a ty hejtujacych w temacie obejszczaj ???? sam czasem zagram za 1000 wiec to nie takie trudne ale zazdrosc ze ich tasmy z 10 meczow za 2 zł i z EW 20000 nie wchodza boli ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak dla mnie max, robisz kawal dobrej roboty a ty hejtujacych w temacie obejszczaj sam czasem zagram za 1000 wiec to nie takie trudne ale zazdrosc ze ich tasmy z 10 meczow za 2 zł i z EW 20000 nie wchodza boli
ty akurat leszczu powinieneś zamilknac ???? bo sobie wliczasz screeny do statystyk i świecisz ????
Prawda jest taka, ze poczatkowo przyznal gosc, ze gral za zapalki. Chyba kazdy tzrezwo myslacy czlowiek przyzna, ze inaczej jest zagrac za zapalke a rzeczywiscie postawic 1000 realnie u buka. 40 razy wiecej przemyslenia nad danym typem i nie mowcie ze nie ma roznicy za 10 czy za 1000 bo to jest po prostu głupie. Gosc poczatkowo sam przyznal ze gral za zapalki a ktos mogl pomyslec ze gra naprawde i mogl tez stawiac swoje duze pieniadze kiedy kolega stawial zapalki. Tyczy sie to szczegolnie nowych userow, bo kto dluzej na forum jest ten potrafi rozpoznac ktore tematy sa grane realnie a ktore wirtualnie. Osobiscie mam szacunek do pieniedzy i tu poniekad chodzi o ochrone nowych userow ktorzy moga w latwy sposob stracic swoje pieniadze. Moga i wygrac, ale tak jak pisalem inaczej sie stawia zapalki inaczej realnie 1000.
Z początku tematu tysiak wirtualny fakt bo zacząłem prowadzić ten temat z ciekawości co z tego będzie a z czasem jak widziałem że może być z tego zysk zmieniałem zapałki na złotóweczki. Ale to moja sprawa... Jest to mój ostatni post w tej sprawie więcej nie chce mi się tego kontynuować.
Te słowa autora tematu nalezałoby zostawić, reszta out i niech sobie dalej gra.
 
Do góry Bottom