>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Stary temat zbiorowy o Betgun

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Hej mam pytanie bo moj kumpel poslal pieniadze na nr i dane te co sa w szablonie na stronie BetGun czyli tam San Jose itp i co sie stanie czy przelew dojdzie jakie beda konsekwencje ???
Pieniądze przepadną lub przyjdą spowrotem
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Wielki a nawet przeogromny plus dla BetGun,dzisiaj około 1 w nocy zleciłem wypłate wchodzę sobie na konto w mBanku żeby sprawdzic czy otrzymałem pewien przelew,godzina 15 dokładnie a tu patrze pieniądze z BetGun wpłynęły na konto.Aż niemożliwe wielki szacunek dla tego buka.POZDRO i polecam.
 
B 0

bartosx

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie.Jak chce zazadac wyplaty to pisze ze biore udzial w promocji i w tym momencie nie moge kiedy to bedzie mozliwe????
 
R 0

ra-v

Użytkownik
Czy jest możliwość wpłacić pieniądze niepłacąc żadnej prowizij, jeśli tak to w jaki sposób mam przeslać pieniądze ?
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Betgun&#39;a już nie lubię. Składam zakłady tam gdzie są większe kursy jedanak dzisiaj przy wypłacie troszeczke zbladłem...
korzytsam z Moneybookers i stamtąd dopiero wypłacam na konto bankowe (wiece PIS i jego prawo zakaz gry w sieci... itd.)
Dzisiaj chcę wypłacić z betgun&#39;a pieniądze na moneybookers a tu prowizja 2%. Więc sobie mysle: Wypłata z moneybookers to koszt 10 zł, wypłata z betgun to koszt 20 zł więc razem 30 zł. Więc do dupy z tkim bukmacherem, zeby pobierac prowzije z moneybookers, rozumiem oplata za wyplate np do 7 zł ale gdziesz to w procentach. Juz bym wolal dodac te 8% i zaplacic ten podatek.
Zawsze bylem z tego bukmachera zadowolony, kursy dobre (chyba najlepsze) jednak czasami sie to nie oplaca. Bukmacher dobrze mysli, pokryje ułamek z zawyzonego kursu prowizja od wyplaty.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Hej mam pytanie bo moj kumpel poslal pieniadze na nr i dane te co sa w szablonie na stronie BetGun czyli tam San Jose itp i co sie stanie czy przelew dojdzie jakie beda konsekwencje ???
To co w końcu wpisać w tych polach??
Nazwa posiadacza rachunku Adres posiadacza rachunku
EDIT: to chyba przelew zagranicę - nie ma żadnej extra opłaty?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Bardzo dobry buk moim zdaniem. Porównywalny do Expekta, lepszy od GB. To moje odczucia po kilku dniach spędzonych w Betgun ???? Polecam jak najbardziej ???? Jedyny minus to brak live (czy może gdzieś jest a ja nie widzę? ;) )
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Betgun&#39;a już nie lubię. Składam zakłady tam gdzie są większe kursy jedanak dzisiaj przy wypłacie troszeczke zbladłem...
korzytsam z Moneybookers i stamtąd dopiero wypłacam na konto bankowe (wiece PIS i jego prawo zakaz gry w sieci... itd.)
Dzisiaj chcę wypłacić z betgun&#39;a pieniądze na moneybookers a tu prowizja 2%. Więc sobie mysle: Wypłata z moneybookers to koszt 10 zł, wypłata z betgun to koszt 20 zł więc razem 30 zł. Więc do dupy z tkim bukmacherem, zeby pobierac prowzije z moneybookers, rozumiem oplata za wyplate np do 7 zł ale gdziesz to w procentach. Juz bym wolal dodac te 8% i zaplacic ten podatek.
Zawsze bylem z tego bukmachera zadowolony, kursy dobre (chyba najlepsze) jednak czasami sie to nie oplaca. Bukmacher dobrze mysli, pokryje ułamek z zawyzonego kursu prowizja od wyplaty.
Pierwsza wypłata w miesiącu zawsze jest darmowa. Wypłacaj raz w miesiącu i będzie ok. A te 2% to i tak niewiele w porównaniu z kursami (NAJLEPSZYMI NIE TYLKO W SIECI).

Ktoś tu pisze o przelewach. Przecież są szybkie przelewy za pomocą allpay, paymaker czy, każdemu dobrze znane Moneybookers.

Sawas masz dostęp internetowy do swojego konta w banku? W jakim banku masz konto??
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
No i proszę, prowizja z moneybookers znikneła. Widac że czytają forum.. ????

Buk znowu odzyskuje swoją pozycje w moich oczach. Najlepszy plus to obsługa klienta (no i kursy i oferta), tam się rozmawia z ludzmi a nie z robotami.
HOOAH!
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mnie troszke denerwuja te szybkie limity ogolnie maja duzy tych limitow, a to na dobe a to na dyscypline. po dwoch kuponach dali mi limit 20zl dzieki bardzo
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Ostatnio zmieniły się zasady na jakich przyjmowane są wpłaty i realizowane wypłaty:

Przede wszystkim od wpłat i wypłat robionych przez Moneybookers i PayMaker.eu oraz od wpłaty przelewem prowizja to 0%!!

I PRZEKAZ ELEKTRONICZNY - PayMaker.eu oraz Allpay.pl - wybiera sie jednego lub drugiego oraz kanalł płatności dostępny dla serwisu betgun.com następnie kwotę jaką chce sie wpłacić i gotowe. (min. wpłata to wciąż 16PLN)
Dla każdego kanału płatności określona jest stosowna prowizja zdefiniowana przez operatora. Wysokość prowizji to od 1% do 2,4% kwoty doładowania konta, która będzie doliczana do przekazywanej kwoty.
Szybkość zaksięgowania wpłaty via PayMaker.eu oraz allpay.pl zależy tylko i wyłącznie od systemu transakcyjnego banku klienta i operatora.W momencie otrzymania potwierdzenia od operatora płatności klient może mieć pewność, że środki znalazły się na jego koncie w betgun.com

II. Odnosnie wpłaty za pomocą przelwu bankowego nie nastąpiły zmiany.

III. WPŁATA KARTĄ KREDYTOWĄ/DEBETOWĄ - Allpay.pl oraz Moneybookers.com
Można dokonać wpłaty na konto gracza kartą kredytową oraz kartą debetową niektórych banków za pośrednictwem akceptantów płatności kartami Allpay.pl z prowizją 2% oraz moneybookers.com z prowizją w wysokości 2,8%.

IV. WPŁATA Z KONTA MONEYBOOKERS.COM oraz PAYMAKER.EU
Natychiastowego zasilenia swojego konta gracza można dokonać z konta moneybookers.com oraz paymaker.eu przy zerowej prowizji.
Takie wpłaty są najszybsze i najpeniwejsze ????

Najważniejsze zmiany są związane z zapisem:
NIE PROWADZIMY USŁUG POŚREDNICTWA FINANSOWEGO.
Środki wpłacone przelewem lub kartą nie będą wypłacane via moneybookers.com. Dodatkowo zwróć uwagę na punkty 2.8.1 oraz 2.8.2 regulaminu betgun.com

A punkty 2.8.1 i 2.8.2 brzmią natsępująco:

2.8.1
W przypadku chęci dokonania wypłaty po wcześniejszej wpłacie, a braku dokonania zakładów lub dokonaniu zakładów za znikomą część wpłaconych środków (mniej niż 65% kwoty), lub dokonania zakładów przeciwstawnych procedura stanowi:
a. w przypadku kart płatniczych/kredytowych: wypłata może nastąpić po min 10 dniach od dokonania wpłaty, klient zobowiązany jest dodatkowo dostarczyć skan dowodu tożsamości oraz oświadczenie dot. postępowania z bezcelową wpłatą do systemu betgun.com.
b. w przypadku wpłaty z MB: wypłata może nastąpić po 5 dniach od dokonania wpłaty
c. w przypadku przelewu: wypłata może nastąpić po 1 dniu od dokonania wpłaty
2.8.2
Od każdej transakcji wypłaty wycofania środków określonej w pkt. 2.8.1 z konta w betgun.com będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 10% wypłacanej kwoty nie mniej niż: 16 PLN/4 EUR/6 USD

WYPŁATY:

Możliwe są na konto bankowe, Moneybookers.com, PayMaker.eu.

Wypłata następuje po uprzedniej weryfikacji, dokonywana jest dwukrotnie w ciągu doby - ok. godziny 9 rano i wieczorem.
Wypłaty na konta bankowe wykonywane są raz dziennie od poniedziałku do piątku ok. godziny 9 rano.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom