>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stary temat zbiorowy o Betgun

Status
Zamknięty.
T 0

terro

Użytkownik
mnie troszke denerwuja te szybkie limity ogolnie maja duzy tych limitow, a to na dobe a to na dyscypline. po dwoch kuponach dali mi limit 20zl dzieki bardzo
Bukmacher bardzo mi się podobał. Właśnie, podobał. Do czasu kiedy nie nadziałem się na te limity. Limity stawiają ograniczenia w swobodnej grze. Chyba uciekam od BetGun&#39;a. A co do supportu, to rzeczywiście, plusik trzeba przyznać.
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
ja pieniądze wpłaciłem wczoraj przed 12.00 i dziś już mam na koncie.Dobrze zacząłem współpracę z tym bukiem.Polecam
 
R 0

rybacki

Użytkownik
może komuś sie przyda ... jak wpłaciliście pieniądze przelewem bankowym i przez jakieś 2-3 dni nie zobaczylście jeszcze kasy na koncie to wystarczy napisać do nich w tej sprawie na Live Czacie. Ja tak zrobiłem i w trakcie rozmowy miałem już pieniądze na koncie ???? pozdrawiam
 
A 0

arczimodo

Użytkownik
może komuś sie przyda ... jak wpłaciliście pieniądze przelewem bankowym i przez jakieś 2-3 dni nie zobaczylście jeszcze kasy na koncie to wystarczy napisać do nich w tej sprawie na Live Czacie. Ja tak zrobiłem i w trakcie rozmowy miałem już pieniądze na koncie ???? pozdrawiam
Rybacki problem w tym, ze ja wlasnie gadalem tam z gosciem, i napisal ze u nich jeszcze nie ma takiej wplaty, czyli wniosek ze kasa jeszcze nie doszla... :kwasny4565:

EDIT:

Moja sprawa juz rozwiązana ;)
 
laner 92

laner

Użytkownik
Mieliście kiedyś kase z powodu bledu betguna? ja niedawno z niczego dostalem 30 ZL na konto i nie wiem co robic, nie chcialbym dostac bana.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hmmm nie martw się nic Ci nie grozi . Ich system często zawodzi i nie ma z tego konsekwencji . Najwyżej odbiorą Ci kasę w co wątpię , bo ja miałem kiedyś podobną sytuację z tym że na niekorzyść dla mnie i nic nie zrobili .
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Jeśli to było 23,50 to też to dostałem, kumpel także się ucieszył z darmowej kasy - pytałem sie o to na czacie - powiedzieli że allpay narobił im zamieszanie i poprzyznawał dokładnie taka kwotę na konta. U mnie już wczoraj sprawę wyjaśnili i kasa została cofnięta. Jeśli u Ciebie wciąż jest to radziłbym to zgłosić, bo z tego co mi mowili to kupony postawione za tą kasę zostaną cofnięte.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zacząłem grac w BetGun i musze powiedziec że stronka fajna, bardzo czytelna wszystko ładnie poukładane. Idealne miejsce dla nowych typerów którzy dopiero wkraczają w świat typowanie. Jestem tam dwa dni a już mi przypadł do gustu ten bukmacher ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Bardzo dobra firma.Szybkie wpłaty i wypłaty bez dowodu.Przejrzysta szata graficzna i ciekawe typy na najważniejsze mecze.Jeszcze do nich wrócę ????
 
makaveli23 589K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Jezeli wplacilem kase w piatek (28.12) do Betguna przez poczte to jest jakas szansa ze dzisiaj juz dojdzie ta kasa??? Manowa w poczcie mi mowila ze dzisiaj &quot;robia&quot; przelewy to powinno dojsc, many na live czacie tez mowil ze dzisiaj powinno dojsc, ale jeszcze nie zaksiegowano to nie wiem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom