>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Stary temat zbiorowy o Betgun

Status
Zamknięty.
kepil 14

kepil

Użytkownik
oferta nawet w miare choc tenisa bardzo mało ale ładne handi na NBA ale nie polecem tego bukmachera bo od kilku dni gdy na moim koncie wieszka kwota sie pojawiła zaczoł mi robic limity - kazdy kupon za wieksza kwote odrzucaja mi( po rozpoczeciu meczy) , albo zmieniejszaja do 10 zł Wiec nie polecam
 
kepil 14

kepil

Użytkownik
no Ostatnio mi nawet za kwote 100 zł nie pozwalaja zagrac jedengo ,dwóch meczów i albo tak jak pisałem odrzuca całkowicie albo zmniejsza kwote do 10 zł
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Chce dodać ze w ofercie Betgun bedzie można obstawiać F1 i MLB !
Potwierdzam także że buk wyplacalny bez żadnego skana.. wczoraj zlecilem po południu wypłate a kasa dziś jest ! Wielkie ???? dla tego buka :spokodfhgfh:


pozdro ;-)
 
S 0

serfer

Użytkownik
BetGun - Kilka słów o bukmacherze Internetowym
W Bet.Gun Dodatkowo dostajesz 30 % bonusu od pierwszej wpłaty

Firma Bet.Gun istnieje od początku 2006 roku. Bukmacher ten, umożliwia swoim klientom na szybkie, proste i wygodne obstawianie. Na stronie Bet.Gun znajdziemy szeroką ofertę, o wysokich kurach. Dzięki bardzo dobrym zarządzaniu finansami, pieniążki z i do Bet.Gun szybko trafiają na konto (najczęściej już na drugi dzień).
O każdym czasie, czy to w nocy, czy w dzień możesz obstawiać na Bet.Gun, bowiem serwis działa 24 godziny na dobę.

Bukmacher Bet.Gun posiada wiele zalet, które poniżej przedstawię:
- polski serwis
- konto w polskim banku
- obsługa klienta po polsku
- wysokie bezpieczeństwo
- prosty interfejs i nawigacja (łatwo znaleźć interesujące nas zdarzenie)
- brak podatku
- ZAKŁADY BLOKOWE - nie spotykane u bukmacherów online bo są bardzo skuteczne
- live czat
- wysokie kursy (jedne z najwyższych spośród znanych buków internetowych)
- szeroka oferta (zwłaszcza polskie zakłady)
- program partnerski
- szybkie wpłaty i wypłaty - nie żądają skanu dowodu osobistego czy prawa jazdy przy wpłacie i nie robią w ogóle żadnych problemów jak ktoś chcę kasę wypłacić. Pod tym względem to najszybszy bukmacher w sieci
- minimalna wpłata to tylko 16zł a nie jak u innych bukmacherów 40 zł i więcej.

Warto wspomnieć, że w Bet.Gun jest możliwość typowania multilotka i twojego szczęśliwego numerka - nie ma tego u innych bukmacherów !!!
Mam nadzieje, że komuś pomoże to w wyborze bukmachera internetowego. PoZdRo
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Wg mnie ofertę mają dobrą. Spoko kursy, rozbudowane handicapy, oferta na tenis też jest ok no i sporty amerykańskie na dobrym poziomie. Jeśli będziesz miał dosyć sportu może pobawić się w lotto i szczęśliwy nr. Potwierdzam również, że wypłaty są rzeczywiście b. szybkie.
Także wg mnie buk faktycznie godny polecenia. Ale najlepiej samemu wyrobić sobie zdanie.
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Jeśli Twoje konto jest w innym kraju niż nasz rachunek bankowy.
prowizja od wypłaty wg opcji:
a) 0,00 PLN - prowizję pobierze Twój bank
b) 65,00 PLN - prowizję pobierze bank obsługujący betgun.com
czas realizacji: 1-4 dni


Czy ktos moze sie orientuje oco chodzi ??Ja wnioskuje z ego to ze jesli niemam konta w costaryce to place 65 zł za przelewe??dobrze rozumiem??
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jeśli Twoje konto jest w innym kraju niż nasz rachunek bankowy.
prowizja od wypłaty wg opcji:
a) 0,00 PLN - prowizję pobierze Twój bank
b) 65,00 PLN - prowizję pobierze bank obsługujący BetGun.com
czas realizacji: 1-4 dni


Czy ktos moze sie orientuje oco chodzi ??Ja wnioskuje z ego to ze jesli niemam konta w costaryce to place 65 zł za przelewe??dobrze rozumiem??
Nie temat był już wałkowany jak się nie myle przed Numerami musisz PL wpisać i wtedy wszystko będzie OK
 
korona73 0

korona73

Użytkownik
&quot;wymagany „obrót” klient może dokonać na dowolnej liczbie zakładów, przy dowolnych stawkach, z minimum jednym zdarzeniem na kuponie z kursem 1,4 &quot; czy to znaczy, ze musze miec na kuponie jeno zdarzenei, które ma minimum kurs 1,4 czy ogolne AKO kuponu musi miec 1,4 ??? Prosze o szybka odpowiedz ;-) Jeszcze jedno pytanko jak dostalem bonus 30% czyli 30 zł na BetGun to zeby go obrucic 3 razy to musze grac za cale 30 zł czy np. 2x 15 zł = 1 obrocenie??
 
K 0

krecik2000

Użytkownik
1. minimum jedno zdarzenie musi mieć kurs 1.4
2. tak, możesz grać mniejszymi stawkami, &quot;obrócenie&quot; będzie liczone łącznie.

Od siebie chciałabym dodać, że grając małymi stawkami (2zł) na mecze NHL i ostatnio NBA dużo meczy mi powchodziło - obstawiałem prawie wszystkie mecze w danym dniu - wychodziłem na tym nieznacznie na plus. Z tej okazji betgun zablokował mi możliwość stawiania singli. Muszę teraz mieć na kuponie co najmniej dwa zdarzenia... :/
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Prosze o pomoc w ustawieniach :

Nazwa banku : Korzystan z BZWBK czyli mam wpisać WBK :?:
Kod SWIFT / BIC : WBKPPLPP dobry :?:
IBAN : Numer konta poprzefzony literami PL :?:
Kraj Polska raczej dobrze ;)
Nazwa posiadacza rachunku Imię i Nazwisko :?:
Adres posiadacza rachunku Numer rachunku czy adres domowy :?:


PS. Czy BetGun wysyłał kiedyś komuś jakieś listy pocztą do domu :?: Bo słyszałem że kiedyś jakiś bukmacher kilku osobą wysłał :;/:
 
J 0

joskor-16981

Użytkownik
Nie otrzymałem żadnego listu pocztą tradycyjną, również raczej betgun.pl takich listów nie wysyła.
Co do twojego danych banku, znalazłbyś informacje na oficjalnej stronie banku. Ja Ci w tym nie pomoge, bo sam nie wiem jaki jest KOd SWIFT.
Jedynie powiem Ci:
Adres posiadacza rachunku: ADRES ZAMIESZKANIA
Nazwa posiadacza rachunku Imię i Nazwisko
Kraj Polska
IBAN : Numer konta poprzefzony literami PL

cZYLI MUSISZ znaleźć nazwe banku jak i jego kod
 
korona73 0

korona73

Użytkownik
To co się dzisiaj dzieje ze stronka BetGun to jest poprostu paranoja, mamy weekend człowiek chce cos postawic a tu sie witryna nie ładuje...gadałem z supportem i mowia ze jest przeciazenie i walcza z tym ale widac bezskutecznie ...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mam pytanie do grających w tym buku .... Czy można tutaj obsatwiać rozgrywki WNBA jak się zaczną bo to dla mnie ważne ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
To co się dzisiaj dzieje ze stronka BetGun to jest poprostu paranoja, mamy weekend człowiek chce cos postawic a tu sie witryna nie ładuje...gadałem z supportem i mowia ze jest przeciazenie i walcza z tym ale widac bezskutecznie ...
hmm nie wiem , ja takich problemów nie mam .... może dlatego ze mam szybkiego neta...

ale według mnie buk kosmos ????

za te szybkie wypłaty ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
przez jakiś czas tak wolno stronka chodziła ale potem już było normalnie.
teraz czekam aż do nich kasa wpłynie. Wpłacał ktoś ostatnio do nich :?: Ile pieniążki szły przez przelew bankowy :?:
Dobrze że obrót jest &quot;mały&quot; ???? Nie trzeba wcale tak dużo nastawiać aby wypłacić ????
A ja poczekam bo teraz są święta. Tak liczę że do poniedziałku kasa dojdzie na konto ????


EDIT : Pieniądze wpłynęły bardzo szybko. Przelew zleciłem wieczorem w niedzielę a dzisiaj juz są pieniądze a wczoraj były święta jeszcze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom