>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
G 2

grzela083

Użytkownik
to powiedzcie mi szczerze/// jak mam zalozone falszywe konto na jacka kowalskiego ktory nie istnieje... i takiego adresu tez nie ma to nie wyplace kasy??????? czy jest jakis sposob na to ze sie uda ??
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
ciagle mam problem ze strona na starbecie, jest jakis blad na stronie i da sie obstawiac, na pasku wychodzi blad na stronie, ze jakiegos cookies nie ma czy cos...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
ciagle mam problem ze strona na starbecie, jest jakis blad na stronie i da sie obstawiac, na pasku wychodzi blad na stronie, ze jakiegos cookies nie ma czy cos...
To raczej coś u Ciebie a konkretniej prawdopodobni nie masz włączonej obsługi ciasteczek w przeglądarce. Problem powinien zniknąć kiedy je włączysz.
 
M 0

mikolaj

Użytkownik
obstawiłem wczoraj mecz na tym buku i wygrałem tylko kasy do tej pory mi niedoliczono do stanu konta u was też tak długo trzeba było czekać ? (mecz skończył sie około 19 wczoraj )
 
M 0

manycom86

Użytkownik
u mnie zawsze wyniki sie pojawiaja niedlugo po zakonczeniu meczu i odrazu wygrana kwota jest doliczana do stanu konta ????

a co z tym drugim bonusem w koncu?? to dziala i nie gryzie sie z pierwszym?? nie ma potem problemow np z wyplata jesli skorzysta sie z obu bonusow?
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Mnie wyniki przychodzą różnie raz po zakończeniu spotkania a drugi raz na następny dzień. Już mam ugrane 65E i teraz LM dobije do 100E i wypłacam ????
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ten kod na 5 euro oni przysylaja mailem po wpisaniu maila na ich stronie i pozniej przy rejestracji mam go wpisac tak ?
te 2 linki jak otworze z bonusami otwieraja mi sie 2 identyczne strony
po wpisaniu maila wyskakuje mi
&quot;Leider ist ein Fehler bei der Auslieferung des Gutscheincodes aufgetreten. Bitte wenden Sie sich an unsere Kundenberater.&quot;
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Kiedyś można było skorzystać z tych dwóch linków które są na 10 stronie w tym temacie. Ostatnio jednak słyszałem, że są jakieś problemy przy próbie wysłania kodu z tego linka /442
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
właśnie wypłacił ktoś ja zleciłem wypłate 78.20 euro dostałem takiego meila chyba chco skan dowodu ????
Your pay-out request for 78.20 Euro has been received. In the interests of security we require a copy of your valid ID, passport or driving license before we can go ahead with the first pay-out. If you intend to send us a copy of your ID or driving licence, please remember to send us a copy of all the relevant pages. If your pay-in to your starbet account is to be carried out by credit card, please send us a copy of your credit card.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom