>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
T 0

tomi_space

Użytkownik
kolega wyzej nie napisal ze minimalna wyplata wynosi 20 euro,, wyplacasz normalnie bez dokonywania wplaty,, klikasz na payout i tyle,, poźniej napisza ci e-maila zebys zeskanowal dowód lub prawko i przyslal im,, i do dwóch dni kasa na koncie ???? ???? ???? , pozdro
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
no to pojawił sie problem z dowodem poniewaz do 18 brakuje kilku miesiecy a postawiłem 25 euro na polske po kursie 2.90 wyjełem z tego 72.50 euro = 276.12zł

edit:
co wpisac w IBAN i tez w BIC/ SWIFT
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
no to pojawił sie problem z dowodem poniewaz do 18 brakuje kilku miesiecy a postawiłem 25 euro na polske po kursie 2.90 wyjełem z tego 72.50 euro = 276.12zł

edit:
co wpisac w IBAN i tez w BIC/ SWIFT
To jak sie zarejestrowales wpisales zla date urodzin ? Ja do 18 brakuje mi 15 dni i gdygym chcial wpisac poprawna date urodzin to wyskakuje ze trzeba miec ukonczone 18 lat to nie wiem jak sie zarejestrowales z zla data to teraz bedzie mial problem z wyplata nawet jak poczekasz az bedzie mial dowod bo sie nie bede zgadzac daty ....
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Co do IBAN to jest twój numer konta poprzedzony znakami PL XXXXXXXXXXXXXXXXX (gdzie XXx to twój 26 cyfrowy numer konta) Co do Swiftu to zależy z usług jakiego banku korzystasz, nie pytaj mnie o to na PW, wpisz w google i tyle np: Swift BPH (jak wpiszesz PKO to będą jazdy :mrgreen: )

Odnośnie stawiania na zwycięstwo drużyny obcykaj sobie Interface bo ten buk jest nieco nie halo z tym ale kursy daje super ???? jak klikniesz np BUNDESLIGA to te propozyjce poniżej są do typowania, tylko ta 1 to jest kto zostanie mistrzem (taaa, czekaj do czerwca na kase :jezora: ) poszukaj polookaj i znajdziesz ;)


Pozdro ????


/Edit mnie o szwbów zostało mniej na koncie a w nocy mnie hokej dobił niesamowicie, mam 1 Euro ale jakoś się na weekenda coś dobrego puści i będzie może ze 3 Ojro ;)
 
S 0

setman

Użytkownik
mam pytanie. Pytam bo konto na mbanku mi nie działa. Imie i nazwisko posiadacza konta na starbet.com musi być takie samo co posiadacza konta w banku ?

za odp dziekuje
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
zarejstrowałem sie i wyskoczyło mi takie cos co mam zrobic dalej ?
1. Your registration details were sent to you via e-mail and / or SMS.
Before you log in for the first time you have to activate your account. Please use the activation link in the confirmation e-mail. If you provided your mobile phone number, you will have received a 4-digit PIN. Enter this 4-digit PIN the first time you log in to activate the account. Every further time you log in, please use the password you selected.
&gt;&gt; At http://www.starbet.com you can submit bets at any time.
2. Once you have activated your account you can log in with your log in name and password at any time. Log-in is at the top right hand corner of the page. Please use your user name and password every time you log in online. Once you have logged in successfully you can cash in a voucher or pay money onto your starbet account.
 
S 0

setman

Użytkownik
antykac:
• musisz aktywowac konto linkiem ktory Ci wysłali na maila.

Rangiz:
• na bet-at-home wypłacałem spokojnie na konto bankowe nie pod moje nazwisko, ale na germanie mi zabrali hajs i nigdy nie doszedl... dlatego pytam.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
najlepiej sobie załóż konto bankowe. Po co masz sie martwić czy dojdzie kasa czy nie. Przecież w obecnych czasach to nic nie kosztuje
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
z pierwszego linka mam zalozone konto, to jak wejde z drugiego to tez moge sobie wygenerowac kod i dostane bonus wpisujac go w koncie, ktore zalozylem wczesniej?
bo wogole nawetr jak wejde teraz w pierwszy link to dalej mozna wygenerwoac kod bonusowy i ciekawe czy jak bym drugi raz wpisal to czy by dzialalo? nie chcial bym zeby mi konto zablokowali za jakies walki, dlatego pytam, pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom