>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
w każdym buku dane z konta u buka i z konta bankowego muszą się zgadzać, inaczej nawet nie masz co wypłacać
nie ma to znaczenia przeciez nieraz jak ktos mi przelewa to podaje mu tylko nr konta a nie swoje nazwisko czy imie!..
 
M 0

major0

Użytkownik
wszystko dziala ???? )) dostalem drugi kod i wplacili mi odrazu ???? I mam 10 euro na graniee :p. W tym 2 linku podejecie maila i wysylaja wam kod, a pozniej gdy sie zalogujecie wchodzicie w PAY in/vouter i tam wybieracie &quot;VOUTER&quot; i wpisujecie kod ktory wam przyslali ???? . Wszystko dziala pieknie, tylko obstawiac. POzdro i thx
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
no ok ale potem zeby sie nie okazalo ze mozna bylo skorzystac tylko z jednego bonu, a jak ktos skorzystal z dwoch to nie beda chcieli wyplacic kasy...
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
ja bym chciał sie dowiedzieć czy kod SWIFT do banku ING Bank Śląski to ten kod: INGBPLPW ? a IBAN bedzie wyglądał : PL+26licz nr konta tak ? bo zaraz chce zlecic wyplate ????
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
jeśli chodzi o te dwie promocje to na pewno nie można wpisać 2 kodów wygenerowanych z jednej. ja mam kody z obu zamienione na 10euro i w poniedziałek najdalej będę zlecał wypłatę. jeśli chcecie to poczekajcie do poniedziałku z tą drugą promocją - żeby nie było potem na mnie. jak kaska do mnie dojdzie to każdy wpłaci sobie jeszcze te drugie 5euro.
 
M 0

major0

Użytkownik
Voucher code offers
When redeeming voucher please take note of the participation conditions on personal and valid voucher codes:

* Haven’t you registered yet?
Click on ‘register’. Enter your details on the registration form and complete your new registration. Then go to ‘pay in’ in the menu and you can redeem your very own, valid voucher code.
* Have you already registered?
Click on ‘register’ and log in. Then go to ‘pay in’ in the menu and you can redeem your very own, valid voucher code.

The amount paid in - including the bonus accredited to your betting account - must be used for bets at least three times!
The amount paid in, including the bonus, must spend at least 7 days on your starbet account before a pay-out of the entire account balance can be conducted.

tutaj macie wszystko wyjasnione...wystarczy zmienic sobie na jezyk english i wszytko staje sie jasne. Nic nie pisze ze zamykaja ci konto jezli uzyjesz bonusowego kodu, jest to poprostu bonus tak samo dla nowego jak i stalego uzytkownika ???? A zeby wyplacic hajs musisz obrocic 3 razy i odczekac 7 dni od zalozenia konta.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
A czy jak już zleciłem wypłate i odjeli mi kase z konta to bede mógł już czekać na kase za pare dni czy msuze im jeszcze coś wysłać jakieś skany ?, bo kase już odjęli

bo jeżeli trzeba to moge im wysłać skan paszportu ?
 
G 2

grzela083

Użytkownik
ehh lipa bo se zalozylem 2gie konto z innego it a nie wiedzialem ze trzeba z tymi dowodami.... ale lipa bo mialem sproro ojro ugrane .... na jednym 20 a na 2gim koncie 35
 
guingamp 0

guingamp

Użytkownik
A probowal ktos juz zedytowac dowod w photoshopie czy jakos tak?? bo mam 80 euro i lipa, ???? przydało by sie troche kasy, a nie mam pelnej 18!!!
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
dobrze to niech mi ktos powie bo ugralem od piatku ponad 60euro i chyba juz to wyplace za tydzien i wplace na innego polskiego buka!
ale mam pytanie jak w dowodzie i na stronie starbet mam nazwisko Nieściór a na koncie bankowym widnieje Niescior to chyba nie bedzie problemu z wyplata??
 
D 0

dandi1

Użytkownik
dobrze to niech mi ktos powie bo ugralem od piatku ponad 60euro i chyba juz to wyplace za tydzien i wplace na innego polskiego buka!
ale mam pytanie jak w dowodzie i na stronie starbet mam nazwisko Nieściór a na koncie bankowym widnieje Niescior to chyba nie bedzie problemu z wyplata??
nie bedzie problemu
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
to spoko jesli tak zastanawiam sie czy wyplacac czy narazie ugrac jeszce pare groszy bo powiem ze mimo to ze stronka troche zamulona i czasami po kilka razy trzeba potwierdzac zawarcie kuponu to jednak kursy zachcaja do pogrania sa naprawde wysokie w porownaniu do np bwin
dandi1 dzieki za odpowiedz :mrgreen:
 
K 0

kaki

Użytkownik
Gdzie najlepiej musze zalozyc konto zeby wyplacic z starbetu pieniadze pomozscie.Mam miec karte kredytowa czy tylko konta w banku
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Guingamp, masz wala, nie wyplacisz ????

adi705, nie bedzie problemu. Oni nie patrza na to, bo mozesz nawet wyplacic to na inne konto ????

kaki, musisz miec konto w banku, a potem wyplacasz pieniadze w kasie, badz przez kaert debetowa. Polecam mBank, bo tez tam mam i jestem zadowolony.
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Mialem w starbet drugie konto , wczoraj probowalem wyplacic 50euro . Wpisalem numer konta kod bic i wyskoczyl komunikat po niemiecku ze moj numer konta byl juz uzyty do wyplaty z innego konta w starbet(pierwsze konto) . Napisalem maila ze problem , nie odpisali , dzisiaj zablokowali konto . Ale nie mam pretensji bo zrobilem drugie konto , odpisali mi dzisiaj ze moge spokojnie obstawiac na tym pierwszym koncie(prawidlowym) z ktorego juz wyplacalem kase i nie bedzie problemu . Zawalilem troche sprawe bo moglem wyplacic poprzez click2play i by udalo sie napewno , ale mowi sie trudno , pozdrawiam i polecam tego buka !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom