>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
najpierw kliknij na ten lin co jest na 1 stronie tego tematu i tam wpisz email wtedy przyjdzie ci kod wejdziesz w Anzachlung/Gutschein i kliniesz w Voucher tam wpisz kod i bedzie grało!! Very Happy

tylko że mi nie o to chodzi. Zarejestrowałem się podałem kod do bonusa tylko że na poczte którą mam w portalu gazeta.pl nie chcą przesłać linku aktywacyjnego i nie moge zalogować się przez to na konto :/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mam pytanie stworzylem konto w kafejce internetowaj i bede gral na swoim necie na ktorym mam juz jedno kotno zablokuja mi jedno czy usunac to pierwsze.I jak sie usuwa konto u nich


graj tylko na jednym koncie i nie korzystaj z drugiego bonusa , to moze cie sie uda...
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
KuSiu A powiedz mi jeszcze podawałes swój dowód osobisty czy bez problemowo i czy jakies opłaty brali jak wypłacałes na polskie konto bankowe
 
D 0

dandi1

Użytkownik
KuSiu A powiedz mi jeszcze podawałes swój dowód osobisty czy bez problemowo i czy jakies opłaty brali jak wypłacałes na polskie konto bankowe
ja wyplacalem 25euro na konto w banku i na koncie pojawilo sie 96zl ????
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Nie pobieraja oplat, jedynie bank przelicza Ci te Euro na aktualny kurs zlotowki (ktory jest zazwyczaj nizszy niz ten z kantorow).

Co do dowodu, owszem, chca skan, jesli grasz z bonusow ????
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
A jezeli powiem tak zalogowałem sie na sobe dorosłą ale pomyliłem sie w dacie urodzin tzn miesiac i dzien ale rok jest poprawny beda sie tego mogli czepiać?
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Nie ... musi sie adres zgadzac, a kopie dowodu chca z dwoch stron oczywiscie (nowe dowody).

* Chyba ze jestes niepelnoletni :p
 
P 0

peter2903

Użytkownik
witam.dwie sprawy.
Pierwsza jest taka , czy chcą dowodu ZAWSZE? a teraz rada.Jeśli chcecie te 5 euro zołożyć np. na brata ciotecznego ???? to musicie po złożeniu wniosku o 1 konto(tzn. wklepaniu emaila) wyłączyć przeglądarke,zmienić IP, a następnie uruchowić program np. Ccleaner aby wyczyścić cache przeglądarki.Przy zakładaniu kont podobnie.(ta sama kolejność) .I pamiętajcie o ostrożności przy logowaniu i zmianie IP.TO PODSTAWA.Bo jak dużo frajerków się dorwie zablokują wcześniej promocje.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Uzbierałem bez problemu 20 euro :wink: jednak można dokonać wypłaty dopiero po 8 dniach od wpłaty depozytu ( w tym przypadku bonusa).
Można wysłać im skan paszportu, czy koniecznie dowód?
 
S 0

stoprocent

Użytkownik
Uzbierałem bez problemu 20 euro Wink jednak można dokonać wypłaty dopiero po 8 dniach od wpłaty depozytu ( w tym przypadku bonusa).
Można wysłać im skan paszportu, czy koniecznie dowód?
A czy mozna wyplate juz dzisiaj zglosic, bo 58 euro na moim koncie kusi mnie do dalszego obstawiania ;)
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
witam. mam pytanie
Te 5 euro trza obrocic 3 razy. jakie sa zasady tego obrotu ? mozna stawiac np single? czy musi byc jakis minimalny kurs i ilosc spotkan na kuponie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom