>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sporting CP - Legia Warszawa [wtorek, 27.09.2016 r.]

Status
Zamknięty.
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Problem polega na tym, że ktoś coś tam napisze, ale nikt nie podał konkretnego typu na Legię, a jak... znajdzie się taki odważny niech poda typ i bardzo proszę o stawkę jaką gra w stronę Legii. Ja nie będę się śmiać.
Ja zagrałem tak :
Legia wykorzysta rzut karny 19,00 za 2,50 Ł
Legia wygra 15,00 za 6Ł
remis lub Legia 4,00 za 10Ł

i jak chcesz to się śmiej ???? ale zachęcam do przeczytania tego artykułu :

&quot;....Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie!
Tak, z samych siebie się śmiejcie. Widziałem wpisy kibiców z Poznania, Krakowa, Białegostoku i wielu innych miast naszego kraju. Najzabawniejsze były wpisy kibiców Cracovii. Śmiechu z ich strony było co niemiara. Czy wy zapomnieliście, że przed chwilą dostaliście wpierdol od amatorów z 349. miejsca w rankingu UEFA? Czy zapomnieliście, że w XXI wieku nie osiągnęliście nic? A nie, przepraszam zdobyliście vice-mistrzostwo juniorów, ukłony. Jeśli ktoś skompromitował nasz kraj w pucharach na arenie międzynarodowej w tym sezonie, to byliście to wy. Głosy z Białegostoku też padały, wy pewnie również zapomnieliście o tym, że całkiem niedawno odpadaliście z potęgą futbolu z Nikozji. Waszych dobrych występów w międzynarodowych rozgrywkach nie przypominam sobie. Poznań? W Poznaniu też zapomnieli jak „ich” Amica Wronki dostawała w fazie grupowej Pucharu UEFA? To może przypomnimy wyniki z 2004/2005, kiedy w grupie z Rangers, Auxerre, Grazer AK wykręcili bajeczny bilans 3-16. Nie pasują wam wspomnienia z Amica? Spokojnie. O 3:0 z AIK Solna też pamiętam. Tak można wymieniać każdej drużynie, kolejno z Piastem Gliwice, Wisłą i tak dalej.
Nie mam zamiaru tego robić. Poziom wariactwa osiągnął maksymalną wartość. Fakty są takie, że przyjechała jedna z najlepszych drużyn świata, ograła naszego mistrza jak chciała, nic nadzwyczajnego. Jesteśmy krajem trzeciego świata, jeśli chodzi o futbol klubowy. Pasujemy do Ligi Mistrzów, jak Jacek Gnój (pozdrawiam Cię, przyjacielu) do występu w Top Model. Tymczasem wszyscy ogłosili „kompromitację”. Legia swój cel osiągnęła, weszła do Ligi Mistrzów. Zgarnęła niebotyczną kasę, teraz może zgodnie z planem dostać wszystkie mecze po 0-6, wy się znowu pośmiejecie, a oni za chwilę za tę kasę wyciągną waszego najlepszego zawodnika z zespołu.
Na drugi raz, kiedy znowu zaczniesz się śmiać, że twój znienawidzony klub z Warszawy przegrywa z drużyną, która tyle samo, a może nawet więcej ograłaby was. Zastanów się drogi kibicu, nad tym co osiągnął twój klub w porównaniu z Legia w ostatnich latach w rozgrywkach ligowych, jak zaprezentował się Ttwój klub w rozgrywkach międzynarodowych (o ile w ogóle mieliście okazję ku temu), a na samym końcu spójrz na wasz bilans ostatnich pięciu spotkań właśnie z Legia.... &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
comendador 428

comendador

Użytkownik
Można grać w stronę Legii oczywiście, ale niech ktoś poda rzeczowe argumenty dlaczego ? Tylko nic z rzeczy :

To masówka, one nie wchodzą
Nowy trener
Muszą w końcu zagrać dobry mecz

Może to głupie co powiem ale dzisiejszy mecz to będzie mecz o trzecie miejsce w grupie.
To nie jest mecz o 3 miejsce, Sporting spokojnie może powalczyć o II miejsce, Sporting nie zagra jak BVB, które grało sobie spokojnie gierkę treningową, oni wiedzą, że na 100% muszą ten mecz wygrać, będą wjeżdżać w obronę Legii jak masło. Zagrali jak równy z równym z Realem, dobrze Real bez formy ktoś powie, ale nadal tam gra Bale/Ronaldo/Morata/Kross/Modric, oni bez formy to nadal bardzo dobra drużyna. Spokojna gra z ich strony, będzie przy wyniku 3:0+, a stać ich na to. Obrona Legi nie jest zgrana, mało tego nie wiadomo czy Pazdan zagra czy nie, ale tak na prawdę nie oczekujmy od niego 100% formy, przy takim wyniku zdarzeń. Jeśli zagra Rzeźniczak, to już w ogóle, ten chłopak jest całkowicie bez formy.


Argument, że Legia postawi autobus pod bramką, powtarzam to po raz kolejny Legia nie jest drużyną która potrafi się tak bronić, no nie po prostu, kto ogląda jej mecze to wie, no proszę was Götze strzelał bramkę z główki.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
efekt nowej miotły ????
ja nie robię naciąganych analiz jak 95% tego forum
Nie panowie, teraz to faktycznie, ja jednak zmieniam zdanie, kolega podał jeden rzeczowy argument, nie podważalny, idę w stronę Legii, wygrają to bezproblemowo moim zdaniem. Oni czekali na to, aż przyjdzie trener i teraz na pewno odpalą i oczywiście nie sugerujmy się avatarem kolegi, na pewno nie jest zagorzałym fanem Legii
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ludzie, Legia jest w strasznym dołku w lidze i na prawdę to co miała zrobić już zrobiła, to znaczy zarobiła mnóstwo kasy i wie, że nie ma najmniejszych szans na cokolwiek więc skupiają się na Ekstraklasie po to by za rok móc także tutaj wystąpić i zarobić kasę. Pucharu Polski już nie ma teraz czas odrabiać ekstraklasę. Grają na wyjeździe, grają o nic, nikt na nich nie stawia czasem to daję efekty no ale nie dziś. Sporting jest napalony na zwycięstwo, widać było po meczu z Realem, że są mega przygotowani. Wygrana to jest dla mnie po prostu lokata, nie powiem tego o jakimś większym handi ale -1 to także bardzo pewny zakład. Nie widzi mi się, żeby drużyna która chcę zająć drugie miejsce mogła tutaj sobie odpuścić. To jest must win. Wiadomo zawodnicy na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, po to przecież Nikolić tutaj zostawał żeby grać w LM więc jest mega zmotywowany ale gdy szefostwo samo mówi o tym, że plan już został wykonany i trzeba się skupić na odrabianiu strat w lidze to trzeba grać po prostu na Sporting.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Sporting Lizbona - Legia Warszawa
Już dzisiaj kolejne spotkanie Legii w ramach Ligi Mistrzów. Jak będzie w Portugalii, gdzie zmierzą się ze Sportingiem Lizbona :?: Czy będą w stanie strzelić choćby jedną bramkę :?: Jak spiszą się zawodnicy po przejęciu zespołu przez Jacka Magierę? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już dziś wieczorem. Do Portugalii Magiera nie mógł zabrać Kucharczyka, natomiast z zespołem pojechał lekko kontuzjowany Pazdan, jednakże decyzję o jego występie sztab podejmie już na miejscu. Gospodarze liczą na łatwe 3pkt, ale czy słusznie? Naszym zdaniem padnie więcej niż 3,5 gola.
▶ Over 3,5 gola
▶ Kurs: 2.25
▶ Otobet
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Jeśli ktoś jeszcze nie czytał to podrzucam ciekawy artykuł o efekcie nowej miotły :
https://www.pinnacle.com/pl/betting-articles/soccer/the-myth-of-the-new-manager-effect
Co do ludzi którzy grają w stronę Legii. Nikt tego nie zabrania, ja również czasami gram coś w stronę drużyn spisywanych od razu na starty i czasami się udaje, jednak tego typu bety czasami da się poprzeć jakimś argumentem, nawet najmniejszymi, a czasami ma się po prostu to przeczucie. Jednak do czego zmierzam? Stawiając na dane zdarzenie nie kierujemy się przecież sercem (no dobra, bardzo bardzo rzadko ale się zdarza ;p), czy tym czego byśmy chcieli i sobie życzyli, tylko obiektywnymi ( na tyle na ile jesteśmy w stanie je obiektywnie ocenić) argumentami. Jak wygląda obrona zespołu?, środek, atak. Czy tracą dużo bramek?, czy dużo strzelają, grają z kontry i czekają na błędu przeciwnika czy raczej dłużej są przy piłce i próbują wypracować sobie sytuacje bramkowe. Potrafią wykorzystywać stałe fragmenty gry czy nie bardzo, jaka jest atmosfera w klubie, jakie są cele drużyny na obecny sezon, na czym się skupiają bardziej a na czym mniej, jakim składem zagrają, kontuzje i cała masa innych rzeczy.
Nigdy nie kierujemy się kursami na dane zdarzenie bo te są często zaniżane lub zawyżane aby wywrzeć odpowiedni efekt na typerze, ale to chyba wszyscy wiemy...
Na podstawie takiej analizy i wniosków które z niej płyną wyłaniają się ARGUMENTY, w oparciu o które stawia się dany zakład. Stwierdzenia że jest nowy trener czy że kiedyś w końcu trzeba wygrać, że nie będą chcieli znów wysoko przegrać są po prostu śmieszne. Chcieć a móc to różnica. Nie piszę tego akurat w odniesieniu do Legii ale akurat wszystkich zespołów.
Weźmy taki West Ham. Stracili 14 bramek w ostatnich czterech spotkaniach. Przed meczem z Southamptonem tez można było spekulować że się poprawią, wyciągną wnioski i nie będą znów chcieli stracić tylu goli a już na pewnie postarają się wygrać. Jednak tak jak pisałem, chcieć a móc... Jednak w tym przypadku, zaryzykuję można jeszcze takie przypuszczenia &quot;przełknąć&quot; ponieważ mówimy o drużynach Topowych. A nasza liga jak ktoś ładnie wcześniej napisał to liga &quot;trzeciego świata piłkarskiego&quot;
Przepraszam za offtop jednak w tym spotkaniu najzwyczajniej nie ma żadnych argumentów, nawet najmniejszych które przemawiały by za Legią, jej zwycięstwem czy chodź by remisem. Zgadzam się z kolegami że być może nie będzie tu takiego pogromu ale o nawet 1pkt będzie kosmicznie trudno. Podkreślę jednak aby wszyscy zrozumieli, wszystko przemawia za Sportingiem (ARGUMENTY!) jednak Legia również może wygrać, nie takie rzeczy się zdarzały, chodź próżno szukać na taka tezę czegoś na poparcie i o to właśnie chodzi... ARGUMENTY, ARGUMENTY I JESZCZE RAZ ARGUMENTY.
Piszę to bez żadnej spinki bo przecież nie o to tutaj chodzi.
Po prostu wyrażam swoje zdanie i tyle.
Jesli ktoś ma inne to spoko, wolny kraj. Ale argumenty na jego popraciem trzeba podać ! hehe :razz:
Życzę wysokich wygranych ;)
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sporting - Legia
Typ: 1/+2,5
Kurs: 1,70
Kolejny mecz Legii Warszawa w lidze mistrzów i liczymy, że lepiej się będą prezentować i nie chodzi tutaj o wynik tylko o samą grę. W Warszawie Legia się po prostu skompromitowała i nie mówię tutaj o wyniku tylko o samej grze, grali fatalnie, bez zaangażowania, bez jakiejkolwiek ambicji...
W Legii nie zagra kolejny raz najlepszy obrońca Legii M. Pazdan a za niego ma wejść J. Rzeźniczak i to jest zła informacja dla Legii.
W Sportingu nie zagra M. Zeegelaar oraz L. Spalvis więc nie są to osłabienie - cały trzon drużyny zdrowy.
Sporting w pierwszym meczu w lidze mistrzów pokazał się ze świetnej strony grał jak równy z równym z Realem w Hiszpanii i o mały włos nie wywiózł by 1 punktu a nawet i 3 punktów.
Sporting jeśli zagra na poważnie są w stanie strzelić tutaj sporo goli Legii, a może Legia pod wodzą nowego już trenera strzeli pierwszą historyczną bramkę? Kto wie, dlatego stawiam na zwycięstwo Sportingu i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Skład Legii :

Malarz - Hlousek - Czerwiński - Rzeźniczak !!!! - Bereszyński - Jodłowiec - Moulin - Guilherme - Radovic - Langil - Nickolic


Jest nasz AS obrony, nie no szanuje Kubę, ale formy to chłopak niema, w lidze może tak, jako rezerwowy, ale w LM. Duet środkowych obrońców grał ze sobą z Termalicą, plus ostatnie 15 minut z Wisłą. Oglądałem ten pierwszy mecz oni nie mieli dużo pracy, a i tak dwa karne były w tym meczu dla gospodarzy. Ojojojoj HA będą pokryte coś czuje dzisiaj grubo, 3:0 to według mnie będzie dobry wynik
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Popieram granie w goli Sportingu , z taką obroną to będzie jak w masło, pytanie tylko czy Portugalczycy zadowolą się po pierwszej połowie jak Borussia czy jednak będą ładować. W każdym razie ja próbuje za drobne Jodłowiec żółta kartka + jego zespół przegra- Unibet 6.50 kurs. Dużo razy będą mu uciekać w środku pola jest szansa na żółtą a przegrana Legii to raczej pewniak.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
srednia stawka , wysoka stawka , skoro brak Pazdana skłania Cie do grania takich betów to musisz go traktować co najmniej na poziomie Boatenga albo Ramosa ????
może podasz kwoty w PLN-ach ile stawiasz a jak nie podajesz to nie podaj też &quot;średnia stawka&quot; , &quot;wysoka stawka&quot; bo i tak nikt nie wie ile to jest.
Ja do swoich typów dodałem jeszcze over 3,5 rożnego Legii po kursie 2,20 zagrane z innymi meczami za 50 Ł
Brak Pazdana, powoduje w składzie pojawienie się Kuby Rzeźniczaka, który nie gra regularnie to raz, jest w bardzo bardzo słabej formie, do tego dodajmy presję, bo jakby nie patrzeć to będzie mecz w LM, to daje nam spokojnie 3 bramki stracone przez Legię, więcej to zależy od Sportingu, który zobaczymy jak się zachowa, będzie chciał wprawić w euforię swoich kibiców, czy jednak zagra spokojnie, bo najważniejsze będą 3 punkty.

Dodatkowo dodaję jeszcze kartki w stronę :
Bereszyński # 2,25 # Betsson - Kurs już mniejszy niż w ostatnim meczu tam był 3+, no ale myślę, że znowu Bereś może dostać kartkę
Jodłowiec # 5,00 # Betsson - Mniejsza stawka myślę, bo Jodłowiec rzadko kartkuje, ale kurs wysoki, warto spróbować.

Szkoda, że niema kartki na Guilerhme znowu, bo jak dla mnie to byłby najpewniejszy typ, no i oczywiście kartka dla Kuby Rzezniczaka.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie wiadomo co grać, tyle opcji. ???? Jak Legia nie dostanie tutaj kilku bramek to będzie mega sensacja. Rzeźniczak? Dobry żart.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W związku z brakiem Pazdana dołożyłem jeszcze następujące bety. Może Pazdan to nie Ramos, ale może zrobić różnicę czy będzie 3:0 czy 8:0. Wszędzie jest tutaj &quot;value&quot; ponieważ szansa na wejście pow 3,5 goli to 50/50 - zależy od motywacji i chęci Sportingu, a kursy są bardzo wysokie. Co do wcześniejszego wpisu (skasowanego) z określeniem stawek tak jak pisałem mam je w swoim temacie i mi się przekopiowało. Sorry. W każdym razie polecam jeszcze rzutem na taśmę poniższe bety.

Sporting CP - Legia Warszawa Sporting powyżej 2,5 goli kurs: 2,10 buk: forBet ⛔
Sporting CP - Legia Warszawa powyżej 4,5 goli kurs: 4,45 buk: forBet ⛔
Sporting CP - Legia Warszawa powyżej 5,5 goli kurs: 7,75 buk: forBet ⛔
Sporting CP - Legia Warszawa powyżej 3,5 goli kurs: 2,55 buk: forBet ⛔
Gratuluję trafnych typów , nie wiem czemu usunałeś stawki , tzn &quot;wysoka stawka&quot; , &quot;średnia stawka&quot;
Człowieczku o co ci chodzi z tymi stawkami ? Stawki podaję w swoim temacie. Tam jest wytłumaczone. Tu nie będę podawał bo nie podaje się zazwyczaj stawek w działach tematycznych, a poprosiłem tylko ogólnie o podanie stawek ludzi którzy grają w stronę Legii żeby było wiadomo na ile finansowo ktoś w to wierzy. I to była tylko prośba, a potem całe zamieszanie. I co mi niby gratulujesz ? Nawet ci się nie chciało poczytać całego wątku. Mocno pograłem EH:-1, które weszło. Grałem też, że Sporting wygra do 0 i mocno gram dubelek z Man City. Te typy podane tuż przed meczem, przyznaję nie do końca przemyślane, nie weszły.
Prawda jest taka, że jak by tak zagrała Barcelona, Bayern albo nawet BVB u siebie to jutro prasa mimo 2:0 by ich zmiotła no ale jak mogliśmy zapomnieć, że szkoła portugalska to jest takie granie. I te komentarze jak to Legia grała. Gra się na ile przeciwnik pozwala, a Sportingowi się nie chciało w II połowie absolutnie nic. Z taką grą i takim podejściem już wiem jak grać w następnych ich meczach z BVB i Realem.
Ja zagrałem tak :
Legia wykorzysta rzut karny 19,00 za 2,50 Ł
Legia wygra 15,00 za 6Ł
remis lub Legia 4,00 za 10Ł
I ja też gratuluję wyrzucenia do śmieci 18,50 Ł. Lepiej było dać na biedne dzieci.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Jeśli dzisiaj miałby być jakikolwiek wałek to sporting zrobi czerwoną kartkę i zmorduje 1 bramką
Innej opcji nie widzę
11 na 11 to będzie gwałt
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
A jeszcze odnośnie tych co plują w twarz Rzeźniczakowi. Pamiętam dokładnie to samo było z Pazdanem na Euro. Pieprzenie że jak Pazdan zagra to nam Niemcy 3-4 strzelą a on zagrał jak profesor. To samo będzie dzisiaj z Rzeźniczakiem.
Teraz wszyscy mają Pazdana za Boga i jak nie gra to stawiają handicapy na przeciwne drużyny
Śmiech na sali....

PS : zauważyliście że Langil jest chyba ślepy ? Już od kilku spotkań widzę jak dziwnie mruży oczy ... ????

Sporting CP - Legia Warszawa Sporting powyżej 2,5 goli kurs: 2,10 buk: forBet
Sporting CP - Legia Warszawa powyżej 4,5 goli kurs: 4,45 buk: forBet
Sporting CP - Legia Warszawa powyżej 5,5 goli kurs: 7,75 buk: forBet
Sporting CP - Legia Warszawa powyżej 3,5 goli kurs: 2,55 buk: forBet
Gratuluję trafnych typów , nie wiem czemu usunałeś stawki , tzn &quot;wysoka stawka&quot; , &quot;średnia stawka&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom