>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sporting CP - Legia Warszawa [wtorek, 27.09.2016 r.]

Status
Zamknięty.
magucio 174

magucio

Użytkownik
Spytam żartobliwie. Jak analitycy zamierzają przygotować zespół na mecz z Legią, jak tam wystarczy powiedzieć jedno zdanie. Grajcie swoją piłkę i wygrana kilku bramkowa jest nasza.
Mimo wszystko przestrzegam przed graniem, że Sporting wygra do zera gdyż przy prowadzeniu 3-0 różne dzieją się rzeczy.
To jest nieunikniony fakt... ale z całym szacunkiem dla obu drużyn. Kto ma niby w Legii strzelić tą bramkę jak oni nawet z Termliką zagrali na 2-1
Swoją drogą dlaczego tak wiele osób podkreśla to, że kolejne rezultaty Legii to ciągła wina Hasiego? Mam rozumieć, że piłkarze sami z siebie nie chcą wygrywać i w przyszłym sezonie znów grac w europejskich pucharach? Zgadzam się, ze Legia ma w składzie trochę ogórków, ale nawet oni patrząc na polskie warunki powinni być wystarczający na zdobycie mistrzostwa, a jak na ten moment będą chyba walczyć o utrzymanie.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Pierwszy typ, można spokojnie swoją podstawową stawką grać, drugi trochę mniej, ale kurs bardzo wysoki a szansa według mnie duża.
Bas Dost over 0,5 # 1,90 # Betsson
Bas Dost over 1,5 # 4,80 # Betsson
W bet365 są lepsze kursy - Dost strzeli 2 lub więcej @ 6,50, a że strzeli kiedykolwiek @ 2,10, więc zdecydowanie polecałbym pograć gdzieś indziej niż podałeś.

A tak się zastanawiam, co myślicie o pograniu na RR w stronę Legii? W meczu z BVB zadziwiająco sporo ich nabili.
Legia +3,5 RR AH @ 1,90 bet365
 
G 6

gelko

Użytkownik
Dzien dobry wszystkim!
Jezeli chodzi o spotkanie Legii ze Sportingiem to mysle ze bedzie to niestety kolejna wysoka porazka mistrzow polski. W lidze nie pokazuja niczego dobrego i to raczej nie dlatego ze koncentruja sie na lidze mistrzow. W zasadzie to czekalem na pierwszy mecz z Borussia zeby zobaczyc konfrontacje ekstaraklasy z dobra liga zachodnia i wynik chyba mowi sam za siebie (i to u siebie!). Sporting po meczu z Realem uswiadomil sobie ze moze powalczyc o 2 miejsce w grupie dlatego mecze z Legia bedzie sie staral rozstrzygnac na swoja korzysc. Mysle ze 2:0 to minimum a 4 czy 5:0 to nie bedzie niespodzianka. Przy takim zalozeniu mysle ze mozna grac Sporting z handicapem.

Bukmacher- bet at home

Sporting (-1)- 1,60
Sporting (-2)- 2,51


Pozdrawiam
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Wszystko zrozumiałe. Ale co innego mnie trapi. Chyba wszyscy przewidują ostre lanie od Sportingu... no właśnie wszyscy oprócz buków. Byly dobre kursy na mecz z BVB (handicapy)- bukmacherzy mocno wtopili. A teraz powtórka i kursy z tego co widze nie maleją... o co kaman?
Być może buki biorą pod uwagę H2H, o którym nikt chyba jeszcze nie wspomniał. Sporting już grał z legią dwumecz w LE, miało to miejsce w lutym 2012. Co ciekawe, w Warszawie padło 2:2 (2:1 do 88 minuty), później Sporting strzelił u siebie jeszcze na 1:0.
ponad 4 lata, inna sytuacja, inne składy ale jednak takie coś miało miejsce.
 
P 9

pawik123

Użytkownik
Sporting (-1,5)- 1,65 i spada w BET365. Dla mnie Legia nie ma żadnych argumentów aby zagrozić świetnie grającemu w obronie Sportingowi. Ostani mecz Legi w lidze z Wisłą która również nie gra nic specjalnego i 0 strzałów na bramkę... Najprawdopodobniej Legia bez Pazdana . Pewnie zagra Czerwinski z Rzeźniczakiem , takie zestawienie oborony przy świetnie wyszkolonych technicznie Portugalczykch może świadczyć tylko jedno: dużo bramek. Ja gram mocno właśnie handi -1,5 na Sporting . Nieco lżej można grać wyższe handi które powinny wejść bez problemu ????
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
W bet365 są lepsze kursy - Dost strzeli 2 lub więcej @ 6,50, a że strzeli kiedykolwiek @ 2,10, więc zdecydowanie polecałbym pograć gdzieś indziej niż podałeś.

A tak się zastanawiam, co myślicie o pograniu na RR w stronę Legii? W meczu z BVB zadziwiająco sporo ich nabili.
Legia +3,5 RR AH @ 1,90 bet365
Ja myślę, że w rzuty rożne są mocno uwarunkowane wynikiem... Im dłużej w Lizbonie utrzyma się 0:0 tym mniejsza szansa powodzenia. Dortmund już w pierwszej połowie zrobił swoje więc nie było sensu grać na 110% możliwości. Jak dla mnie kurs do spółki z linią wystawione adekwatnie do ryzyka. Typ 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5567 719

5567

Użytkownik
Granie rzutów rożnych w kierunku Legii w tym meczu uważam za samobójstwo. Co innego gra u siebie, co innego wyjazd. Sporting gra u siebie i nawet jak szybko zalatwi sprawę to z pewnością nie odda inicjatywy, tylko pewnie w troche wolniejszym tempie będzie sobie kontrolować spotkanie. Poza tym, jak juz kilka osób wspomniało wyżej, gra Sportingu to częste, szybkie ataki skrzydłami, a co się z tym wiąże chyba nie muszę tłumaczyć.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
W bet365 są lepsze kursy - Dost strzeli 2 lub więcej @ 6,50, a że strzeli kiedykolwiek @ 2,10, więc zdecydowanie polecałbym pograć gdzieś indziej niż podałeś.


A tak się zastanawiam, co myślicie o pograniu na RR w stronę Legii? W meczu z BVB zadziwiająco sporo ich nabili.

Legia +3,5 RR AH @ 1,90 bet365
Ok dzięki ja akurat gram tam, ale jak ktoś chciałby pograć to faktycznie na bet365 lepsze kursy.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Witam, Unibet wystawił już kartki na zawodników. Co mnie zaskoczyło 5.25 na Jodłowca to wydaję mi się okazja. Nawet przy frustracji jakiś głupi faul, czy przerwana groźna akcja Sportingu jest możliwa a kurs naprawdę zachęcający tak samo jak na Brozia 3.20 z którego mocni skrzydłowi Sportingu będą robić wiatrak oraz mocno niepewnego Czerwińskiego po 3.65 ????
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Wydaje mi się, że Legia za wszelką cenę będzie dążyła do strzelenia bramki. Po wypowiedziach piłkarzy widać &quot;jakiś&quot; promyk nadziei..... nie na zwycięstwo ale na strzelenie gola. Wciąż podkreślają, że Sporting zazwyczaj traci choćby jednego gola, że upatrują szanse w ich niepewnej defensywie.
Posiadanie piłki zapewne będzie wyglądać 70%-30%, ale szybkie przejęcie i kontra? Kto wie. Oczywiście nie mam tutaj na myśli wygranej Legii, ale jakieś 4-1?
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Moim zdaniem Legia w Lizbonie nie będzie miała czego szukać. 3-0 to będzie najniższy wymiar kary. Jeśli Sporting straci punkty z Legią, to straci szansę na walkę o miejsce 1-2.
Szybka piłka od pierwszej minuty i Legia nie będzie miała czego szukać.
Mimo wszystko przestrzegam przed graniem, że Sporting wygra do zera gdyż przy prowadzeniu 3-0 różne dzieją się rzeczy. Sam gram -2,5 oraz Sporting i over 2,5.
Jeśli dla kogoś argumentem przemawiającym za Legią jest fakt, że Sporting przegrał ligowy mecz z Rio Ave, to jest to żaden argument. Równie dobrze możemy grać przeciwko Barcelonie, która przegrała niedawno z Alaves.... Pewnie dopadł ich kryzys ????

Sporting - Legia 2-0
Typ: Pierwsze 10 minut- rzuty rożne- over 0,5 1,57 Bet365

Popieram. Jak zapewne wielu z was, chciałbym aby Legia wygrała, aby powalczyli, tak podpowiada serce. Wiemy jednak jakie są realia, a przy obstawianiu trzeba kierować się chłodna głową, dlatego też liczę na to że Sporting przyciśnie od pierwszych minut aby jak najszybciej zdobyć bramkę która wprowadzi zamieszanie w szeregach Legii by następnie to wykorzystać i strzelić drugą, może trzecią. Potem już można spokojnie zwolnić tępo i kontrolować przebieg spotkania licząc na jakiś błąd przeciwnika i być może dzięki temu dorzucenie kolejnego gola. Jeśli przewidywania się sprawdzą i gospodarze zaatakują ostro od początku, rzut rożny do 10 minuty nie powinien stanowić problemu.
Na deser dorzucam typ który gram za parę groszy. Uważam że można zaryzykować. Myślę że warto również postawić over 0,5 bramki w pierwsze 10 minut w 2-3 innych spotkaniach, również po fajnych kursach w okolicach 4/6.
Przemyślę to i jeśli się zdecyduję podam typy w innym temacie.
Póki co:
Pierwsze 10 minut- wynik- Sporting 4,75 Bet365 ⛔
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Legia to bardzo niebezpieczna drużyna, jest agresywna. Ma wielu zawodników na wysokim poziomie - mówi trener Sportingu Lizbona.

Sporting -1 @1,615 Bet365
(złapane 1,7272 na minutę przed meczem)
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 277

stepinski

Użytkownik
Przewidywalny skład Legii według przeglądu sportowego:
Malarz- Bereszyński, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Moulin, Langil- Radović - Nikolics.

Jeżeli skład się potwierdzi to jest masakra w środku obrony. Kuba Rzeźniczak nie ma ostatnio dobrej passy i zapewne będzie bardzo elektryczny na boisku. Czerwiński to również nie ten poziom niestety. Co tu dużo pisać:
Sporting - Legia (handicap 0:2) typ: Sporting kurs: 2,35 iforbet ⛔
 
T 0

themrsiedlo123

Użytkownik
Jak wiemy Legia nie jest w formie. To nie drużyn na miarę europejskich rozgrywek. Niestety. Sporting mimo iż w lekkim spadku formy w lidze u Siebie pozostaje bardzo silną drużyną. W zeszłej kolejce w meczu z Realem pokazali że potrafią wykorzystać każdą sytuację na wyłapanie punktów na swoją korzyść. Na pewno nie odpuszczą meczu z Legią co więcej uważam że mogą odnieść podobne zwycięstwo jak Dortmund by pokazać że też są bardzo silni w tej grupie i chcą walczyć o wyjście z niej.
W związku z tym gram bardzo pewnie typ:
Handicap: -2 Sporting kurs: 2.50
Mam nadzieję że nie będę rozczarowany, jako ako za drobne można zagrać do tego wygraną Monaco które na pewno na swojej ziemi nie odpuści punktów na rzecz drużyny z Bawarii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przewidywalny skład Legii według przeglądu sportowego:
Malarz- Bereszyński, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Moulin, Langil- Radović - Nikolics.
To widać, że rzeczywiście będą chcieli coś strzelić a to oznacza..., że nie będzie autobusu..., a to oznacza, że... droga do bramki Legii będzie otwarta jak A2...
To oznacza, że lepiej grać na ilość bramek dla Sportingu, na handi dla Sportingu, ilość bramek w całym meczu niż brak BTSu co nie oznacza oczywiście, że Legii uda się strzelić. Ja tego nie widzę, pamiętając jak Sporting grał z Realem.
I tak na marginesie gdybym ja był trenerem Legii to każdy mecz w LM kazał bym ustawić autobus i tyle. To jedyna szansa dla Legii żeby nie przegrywać wysoko lub nawet zdobyć 1pkt. Ale co ja się tam znam...
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Przewidywalny skład Legii według przeglądu sportowego:
Malarz- Bereszyński, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Moulin, Langil- Radović - Nikolics.
Jeżeli skład się potwierdzi to jest masakra w środku obrony. Kuba Rzeźniczak nie ma ostatnio dobrej passy i zapewne będzie bardzo elektryczny na boisku. Czerwiński to również nie ten poziom niestety. Co tu dużo pisać:
Sporting - Legia (handicap 0:2) typ: Sporting kurs: 2,35 iforbet
Okej jeżeli taki skład wychodzi, to środek obrony zagra ze sobą drugi raz od początku, pierwszy mecz z Termalicą, dwa karne, ostatnio mecz z Wisłą, Rzeźniczak wchodzi za Pazdana w 78 minucie, karny w 83 minucie.
Więc ja proponuje, kurs mały, ale jeżeli Kuba zagra od początku, to jak dla mnie szansa wejścia na 99%, on potrafi się zagotować, to będzie dla niego bardzo ważny mecz, może chcieć za bardzo. Drugi typ na karnego, obrona nie będzie pewna, Sporting raz za raz będzie atakował i wjeżdżał w pole karne, duża szansa na karnego.
Rzezniczak kartka # 2,40 # Betsson
Rzuta Karny - Tak # 3,20 # Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Drugi mecz LM w wykonaniu polskiej drużyny, Legia po sromotnej porażce 0-6 wybiera się na trudny teren do Lizbony gdzie miejscowy Sporting będzie chciał się odkuć za pechowo przegrany mecz w Madrycie w którym prowadzili do 89&#39;
Legia po swojej stronie ma mało argumentów, nie potrafią wygrać spotkania nawet w polskiej ekstraklasie, ich gra po prostu jest mętna bez ikry.Legioniści co prawda zatrudniła nowego trenera, Jacka Magierę czyli osobę związaną z tym klubem, jednak czy coś zdoła odmienić w warszawskiej ekipie? Nie sądzę, wcześniej prowadząc Zagłębie Sosnowiec gór nie poruszył, i nie ruszy ich w Legii, choć całkiem możliwe że wymiar kary w tym meczu będzie odrobinę mniejszy.Magiera na konferencjach sprawia wrażenie bardzo pewnego, przesadnie gloryfikuje klubu Legia Warszawa.Wiara w możliwości to jedno, jednak im wyżej stawia się stopę tym można boleśniej upaść.Zobaczymy czy Legia zagra rozsądnie na miarę możliwości, czy pozorując lepsze wrażenie po raz kolejny dostaną lekcję pokory.
Sporting -2 @2.5 betno
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Drugi mecz LM w wykonaniu polskiej drużyny, Legia po sromotnej porażce 0-6 wybiera się na trudny teren do Lizbony gdzie miejscowy Sporting będzie chciał się odkuć za pechowo przegrany mecz w Madrycie w którym prowadzili do 89&#39;
o
Dokładnie to remisowali ???? , ale oczywiście cała argumentacja jest słuszna.
To trochę przerażające, że chyba nikt nic nie gra w stronę Legii. To jest mega masówka. Jak Legia ugra pkt to będzie rozpacz..., ale po prostu nie ma żadnego argumentu na Legię no może tylko to, że będą chcieli zmazać plamę po BVB, ale to argument wyłącznie pozasportowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom