>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sporting CP - Legia Warszawa [wtorek, 27.09.2016 r.]

Status
Zamknięty.
aman 139

aman

Użytkownik
A jeszcze odnośnie tych co plują w twarz Rzeźniczakowi. Pamiętam dokładnie to samo było z Pazdanem na Euro. Pieprzenie że jak Pazdan zagra to nam Niemcy 3-4 strzelą a on zagrał jak profesor. To samo będzie dzisiaj z Rzeźniczakiem.
Teraz wszyscy mają Pazdana za Boga i jak nie gra to stawiają handicapy na przeciwne drużyny
Śmiech na sali....


PS : zauważyliście że Langil jest chyba ślepy ? Już od kilku spotkań widzę jak dziwnie mruży oczy ... ????




Gratuluję trafnych typów , nie wiem czemu usunałeś stawki , tzn &quot;wysoka stawka&quot; , &quot;średnia stawka&quot;
Widzę, że zaczęło się pastwienie nad typami. Hmm, no tak bo Legia zagrała genialne zawody i bohatersko wywiozła 0:2 w plecy z Lizbony. Niestety nie. Sporting dostosował się do ślimaczego tempa meczu, bo zauważył jak bardzo Legii się nie chce. Magiera? Ja bardziej przeżywałem ten mecz siedząc przy telewizorze. Z tego co wiem, jeśli drużyna jest słabsza technicznie i taktycznie to musi nadrabiać zaangażowaniem i wybieganiem. Sporting zrobił więcej kilometrów, mimo korzystnego wyniku. Jeśli tak mają wyglądać mecze polskich drużyn w Lidze Mistrzów (przyjechaliśmy tu zgarnąć hajs i spadamy) to ja nie chcę ich widzieć przez kolejne 20 lat. Rzadko się zdarza, żebym oglądał mecz towarzyski w CL. Dziś tak było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
w 2 polowie sporting robił wszystko zeby nie strzelic 3 gola. Ich gra zenujaca
Wiemy już, jakie podejście ma Sporting. Tych bramek może im zabraknąć na koniec, chociaż raczej Real i Borussia nie są w ich zasięgu i być może zdają sobie z tego sprawę. Typowe &quot;dowiezienie&quot; wyniku do końca najmniejszym nakładem sił i trochę śmieszne te komentarze w studiu, że to Legia grała dobrze i dlatego Sporting wygrał tak nisko. Nie położyli się na murawie i to wystarczyło.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Sporting zagrał nie na swoim poziomie szkoda mi tylko straconych pieniążków bo o ile w becie będę miał zwrot to fortunie remis w handicapie oznacza wtopę . Gdyby nie ta poprzeczka w pierwszej połowie to spokojnie handicap byłby pokryty .Bólu dupy nie ma bo w kolejnej kolejce jest Real na Bernabeu posypią się bramki ciekawi mnie jakie kursy ustawią bukmacherzy z pewnością będą niskie.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Mnie tylko ciekawi co by było gdyby Radović miał nieco większy mózg i trafił na 2:1
Czy Sporting by ruszył po 3. gola czy olałby sprawę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom