>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Sporting CP - Legia Warszawa [wtorek, 27.09.2016 r.]

Status
Zamknięty.
comendador 428

comendador

Użytkownik
Sporting - Legia Warszawa
Tyle opcji, tyle możliwości na to spotkanie. Pazdan Out, najprawdopodobniej, osłabienie mocne, chociaż i tak to jeszcze nie funkcjonowało najlepiej. Kolejny mecz najprawdopodobniej Dąbrowski-Czerwiński, lub może Kuba Rzeźniczak, ciężko stwierdzić, pamiętam minę Dąbrowskiego w pierwszym meczu z BVB, to było bezcenne, mina typu &quot;co ja tu kur** robię&quot; ;), jedno jest pewne nie ważne jaka linia obrony wyjdzie, to i tak będzie słabo. Najbezpieczniejszy typ według mnie Sporting over 2,5, spokojnie do ugrania. Będą grać u siebie, powrót do LM po roku przerwy, dobrze rozpoczęli od naprawdę dobrego spotkania z Realem, Real tam rzutem na taśmę zdobył 3 punkty, po tym meczu jestem pewien, że oni powalczą o tą drugą bądź nawet pierwszą lokatę w grupie, Real jeszcze nie jest w najwyższej formie, BVB natomiast na razie z trudnym rywalem się jeszcze nie mierzyła. No cóż powrót Legi do LM, na pewno jest fajną sprawą, ale nie ukrywajmy będą zbierać ostre baty. Sporting natomiast, widać, że ta porażka w lidze, to zwykła wpadka, można śmiało stwierdzić, że po prostu odbił się na nich ciężki mecz z Królewskimi.
Wiadomo, można do poniższych typów grać jeszcze wiele innych, ale jak dla mnie te są najlepsze pod względem kursów i szansą wejścia. Szczerze to ciężko powiedzieć co grać ;), oferta jest po prostu tak duża.
Sporting over 2,5 # 1,91 # Betsson
Sporting over 3,5 # 3,45 # Betsson


Oferta jeszcze nie jest pełna w Betssonie, ale czekam na kartki, zobaczę jakim składem wyjdą nasi, ale spokojnie kartka w stronę obrońców, na pewno Guilherme. Plus jakieś połączone typy, typu Sporting win + over 2,5/3,5.
Po prostu każdy znajdzie na pewno coś dla siebie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ze względu, że zastanawiają się co niektórzy, jak do meczu podejdzie Sporting, powiem nieco o sytuacji w klubie.
Mianowicie, mimo ogólnego kryzysu portugalskiej piłki (ogólnie w kraju również, jak ktoś uważa, że u nas jest źle to niech pojedzie do pięknej Portugalii) wielka trójka szasta kasą, a Sportingowi zasilanemu przez kapitał rosyjski wyjątkowo zebrało się na wydawanie. Czując lepszy czas dla siebie i chcąc wybić się ponad Porto i Benficę wyłożono grubą kasę jak na tamtejsze warunki i zatrudniono rok temu kontrowersyjnego trenera Jorge Jesusa. Chyba nikomu przedstawiać go nie trzeba, człowiek w sześć lat zdobył 10 trofeów z Benficą, która grała ultraofensywny futbol. Nie wiem jak Wam, ale mi Benfica regularnie dawała zarobić goląc słabiaków i średniaków. Obecnie coraz bardziej tamtą Benficę przypomina Sporting. Pewni możemy być prowadzenia gry i kombinacyjnych zmasowanych ataków. Czy w obronie czy w ataku obejrzymy dyscyplinę taktyczną. Drużyna przy prowadzeniu 1:0 nie cofnie się tylko dobije Legie tak, żeby nie wstała z kolan.
Handi -1,5 biorę choćby Legia była w dobrej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Sporting:Legia typ:Sporting(-2),Kurs:2,02
Szczeże myślałem że po meczu z BVB kursy na handicap pójdą w dół jednak dalej widzę że są wysokie -3 można wyhaczyć po 3,9 :eek: .Za (L) nic nie przemawia nawet zmiana trenera może nic nie dać Sporting minimalnie przegrał na Bernabeu w koncówce to o czymś świadczy moim zdaniem wynik do zera jest jak najbardziej prawdopodobny 3-0 na miękko powinno wejść .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hej,
Czy jest może osoba, która oglądała cały mecz Realu ze Sportingiem, lub ostatni ligowy mecz Sportingu i może powiedzieć jak ta drużyna konkretnie wygląda w poszczególnych formacjach? Oglądałem jedynie skróty i mam wrażenie, że Sporting świetnie się bronił, ale mam wątpliwość czy równie często tworzyli sytuacje bramkowe/ strzały?
Nie oglądałem wprawdzie całego meczu z Realem tylko II połowę i bronili się znakomicie, ale też nawet przy prowadzeniu 1:0 stwarzali sobie sytuacje w polu karnym Realu. To nie była na pewno &quot;obrona Częstochowy&quot;. Real przypuścił zmasowany atak, ale nic z tego nie wychodziło, a Sporting się odgryzał dobrymi kontrami. Może pod koniec siadała im trochę kondycja, ale to tak po 75 min. Gdyby nie cudowny gol Krystyny mogli dowieźć to 1:0. Pamiętam, że pierwsza myśl jaka mi wtedy przyszła na myśl jak oglądałem Sporting to była taka, że zmiotą Legię z powierzchni ziemi i pamiętajmy jeszcze jeden argument na korzyść Sportingu nie poruszany dotąd. Argument okołosportowy. Dla takiego Realu czy Bayernu gromienie słabiaków w LM to normalka, ale dla takiego Sportingu wygrana w LM w stylu 8:0 jak Real czy BVB to coś nadzwyczajnego dlatego myślę, że będą mieli lepszą motywację do handi niż jak będzie grał Real.
 
H 164

hector

Użytkownik
Jest jeszcze jedna zasadnicza kwestia - jak Legia miałaby zatrzymać i zneutralizować zawodników Sportingu,którzy bardzo często grają na pełnej szybkości?W meczu z Estoril nie dość,że w środku pola znakomicie grali podaniami i robili sobie przestrzeń to jeszcze wchodząc ze skrzydła na pełnej prędkości z piłką potrafili celnie zacentrować/podać do środka.Nie widzę w chwili obecnej nikogo w Legii kto byłby w stanie upilnować Gelsona i przeszkodzić mu w szalenie niebezpiecznych rajdach prawą stroną.Na dodatek w polu karnym na podania Gelsona czeka Bas Dost i taka kombinacja nie wróży nic dobrego dla mistrza Polski,który bardzo mizernie poczyna sobie w naszej marnej lidze.
Na chwile obecną nie ma żadnych racjonalnych argumentów żeby grać w stronę Legii.Nie da się naprawić tego co &quot;stworzył&quot; Hasi i jego pomagierzy w tak krótkim czasie.W najlepszym możliwym scenariuszu poprawa będzie widoczna za miesiąc - mówimy oczywiście o lepszej grze w Ekstraklasie.Warto też pamiętać o tym co zostało ogłoszone priorytetem Legii w bieżącym sezonie.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości to może spokojnie obstawić Sporting (-1) po bardzo dobrym kursie 1.61 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 27

rafit

Użytkownik
sporting -1 po kursie 1,65 w sts

biore to w ciemno. nawet jesli legia zagra jakims cudem swietny mecz, to i tak nie wskocza na wyzszy poziom na ktorym od dawna znajduje sie sporting. roznica klas na korzysc portugalczykow no i atut wlasnego boiska.

warto tez zagrac typ, ze legia nie zdobedzie gola po 1,8
nie sadze aby legia w tej edycji lm zdobyla jakas bramke. trafila do bardzo silnej grupy w ktorej bedzie chlopcem do bicia
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Hej,
Czy jest może osoba, która oglądała cały mecz Realu ze Sportingiem, lub ostatni ligowy mecz Sportingu i może powiedzieć jak ta drużyna konkretnie wygląda w poszczególnych formacjach? Oglądałem jedynie skróty i mam wrażenie, że Sporting świetnie się bronił, ale mam wątpliwość czy równie często tworzyli sytuacje bramkowe/ strzały?
Widziałem momenty meczu z Estoril i akurat zahaczyłem o 2 bramki. Wniosek jest taki, że mają niezłe stale fragmenty, szybką kontrę i potrafią dobrze grac w ataku pozycyjnym. Zdecydowanie najlepiej wyglądająca w ataku drużyna z Portugalii, a widziałem już wszystkie w tym sezonie. Biorąc pod uwagę jak żałosna jest Legia przy obronie stałych fragmentów i to, że w formie jest Dost, czyli typowy snajper, to ze 3 bramki to formalność. Jeśli nie zagra Pazdan to tym bardziej.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Wszystko zrozumiałe. Ale co innego mnie trapi. Chyba wszyscy przewidują ostre lanie od Sportingu... no właśnie wszyscy oprócz buków. Byly dobre kursy na mecz z BVB (handicapy)- bukmacherzy mocno wtopili. A teraz powtórka i kursy z tego co widze nie maleją... o co kaman?
Sądzę, że działa tu myślenie w stylu: &quot;To LM, tu nie ma słabych drużyn! Nawet jeśli wtopili u siebie 0-6 z BVB, to nie może powtórzyć się drugi raz z rzędu&quot; Otóż może, i zapewne powtórzy. Stąd prawdopodobnie brak zmiany kursów na wysokie handi przeciwko Legii. Nie wierzę w cuda, a niewątpliwie za taki można byłoby uznać nawiązanie jakiejkolwiek wyrównanej rywalizacji.

Sporting -4
@9,5 (Betclic)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wszystko zrozumiałe. Ale co innego mnie trapi. Chyba wszyscy przewidują ostre lanie od Sportingu... no właśnie wszyscy oprócz buków. Byly dobre kursy na mecz z BVB (handicapy)- bukmacherzy mocno wtopili. A teraz powtórka i kursy z tego co widze nie maleją... o co kaman?
Też szczerze mówiąc się nad tym zastanawiałem. Nawet sprawdziłem na odsportal wahania kursów i na czystą jedynkę między 1,20 - 1,30 na handi EH:-1 od 1,5 do 1,70. Obecnie są na poziomie ok 1,25 i 1,62.
Myślę, że buki mają do analizy setki tyś wydarzeń dziennie i mają też swoich analityków, ale im mniej znana /egzotyczna liga/spotkanie tym gorzej. Gdzieś wyczytałem, że dobrzy typerzy grają właśnie takie egzotyczne ligi bo tam jest często &quot;value&quot;. Idąc tym tropem znajomość gry Legii nie jest na takim poziomie jak Barcelony. Czytałem też, że kursy ustalane są w jakimś jednym miejscu, a wszyscy biorą z tego przykład i dlatego np zauważmy, że pomiędzy bukami nie ma drastycznych różnic kursów. Dużo też daje giełda zakładów, na której wzorują się buki. Z kolei polskie buki mogą mieć większą wiedzę na temat Legii, ale i tak idą z prądem jak reszta. Oczywiście jak jest jakiś ogromny przypływ kapitału kursy spadają, ale tak często dzieje się tuż przed spotkaniem. Na BVB było długo 1,40 żeby tuż przed meczem spaść na 1,30.
Ja uważam, że my właśnie tu w Polsce grając polskie drużyny mamy pewien handicap w stosunku do buków i należy to wykorzystać. Np. zadziwiające jest, że kiedy było wiadomo, że Pazdan jest niepewny kursy nie spadły. Tak jak pisałem dziennie są tysiące wydarzeń i każdego z nich buki nie mogą rozłożyć na czynniki pierwsze bo po co. I tak na końcu wygrywają w bilansie rocznym bo 90% graczy przegrywa.
Tak więc oczywiście wahania kursów mogą nam coś podpowiedzieć i należy to brać pod uwagę przy analizie, ale to bardziej do jakiś egzotycznych bałkańskich czy wschodnich klimatów gdzie są wałki czy w sytuacji gdy sami nie mamy mocnych podstaw czysto sportowych do analizy. Nic takiego nie ma miejsca tutaj. Ja myślę, że zakładają po prostu, że Sporting nie jest tak silny, a Legia tak słaba. A i tak jest postęp bo na BVB, które jest silniejsze od Sportingu (przynajmniej na papierze) było 1,40 co było value, a na Sporting jest 1,22. Myślę, że gdyby pierwszy mecz był właśnie jak teraz to na Sporting na czystą jedynkę było by 1,60, może nawet 1,70 a nie na handi.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Warto też będzie pograć na bramkę Dosty, nowy nabytek Sportingu. Rozegrał jak na razie 4 spotkania dla Sportingu i zdobył 4 bramki, jedynie z Realem nie udało mu się trafić, na STS teraz na jego bramkę 1,65, na to że strzeli i Sporting wygra 1,90. Bardzo fajny kurs, bo widać, że się wkomponował w zespół. Na betssonie jeszcze nie ma kursów na bramki zawodników, ale jak gdzie indziej są to warto pograć, np w dublu z Aguero gol + City wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Celtic Glasgow - Manchester City + Sporting CP - Legia Warszawa kurs AKU: 1,58 buk: forBet bardzo wysoka stawka
To jest co prawda temat dotyczący tylko Legii i Sportingu, ale podam typ na dubelek, który zagrałem dosyć mocno i wydaje mi się najpewniejszy w tej kolejce. O meczu Legii napisałem już wiele wcześniej co do City to generalnie nie ufam angielskim zespołom, ale ufam Guardioli ???? no i Celtic obecnie to nie jest to co kiedyś kiedy postawili się Barcelonie. Nie oglądałem meczu z Barceloną, ale wynik mówi sam za siebie. Oprócz Rostowa to Legia i Celtic wydają się najsłabszymi klubami w tej edycji LM i myślę, że można tu mocniej grać przeciwko nim.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Moim zdaniem Legia w Lizbonie nie będzie miała czego szukać. 3-0 to będzie najniższy wymiar kary. Jeśli Sporting straci punkty z Legią, to straci szansę na walkę o miejsce 1-2.
Szybka piłka od pierwszej minuty i Legia nie będzie miała czego szukać.
Mimo wszystko przestrzegam przed graniem, że Sporting wygra do zera gdyż przy prowadzeniu 3-0 różne dzieją się rzeczy. Sam gram -2,5 oraz Sporting i over 2,5.
Jeśli dla kogoś argumentem przemawiającym za Legią jest fakt, że Sporting przegrał ligowy mecz z Rio Ave, to jest to żaden argument. Równie dobrze możemy grać przeciwko Barcelonie, która przegrała niedawno z Alaves.... Pewnie dopadł ich kryzys ????
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Obejrzałem sobie kilka skrótów spotkań Sportingu. Większość bramek pada po dośrodkowaniach czy to z rzutu rożnego czy ze skrzydeł. Coś mi się wydaje, że na lewej i prawej stronie będzie przeciąg, a obrona nie będzie wiedziała co się dzieje. Wystarczy spojrzeć jakie bramki strzeliło Zagłębie. Pazdan niby jest składzie, ale jak dla mnie to nic nie zmienia. W sobotę czeka ich ciężki mecz z Lechią (czy będą ryzykować i wystawią go do skłau ? ) Legia w pucharach słabiutko na wyjazdach. W ostatniej edycji LE Napoli nastukało im pięć bramek, a gra Legii wtedy była nieporównywalnie inna.
Szukam jakiegoś punktu zaczepienie, argumentu dla którego Sporting nie wygra różnicą 2/3 bramek i niestety nic.
- Sporting gra u siebie
- ostatnio pechowo przegrali z Realem więc ambicję są podrażnione
- to jest LM motywacja na 200 %
jak dla mnie nie odpuszczą, będą ich tłukli do końca. Przypuszczam, że Legia postawi autobus i będzie czekała na końcowy gwizdek.
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
Hej,
Czy jest może osoba, która oglądała cały mecz Realu ze Sportingiem, lub ostatni ligowy mecz Sportingu i może powiedzieć jak ta drużyna konkretnie wygląda w poszczególnych formacjach? Oglądałem jedynie skróty i mam wrażenie, że Sporting świetnie się bronił, ale mam wątpliwość czy równie często tworzyli sytuacje bramkowe/ strzały?
Tak, mialem przyjemnosc ogladac Real ze Sportingiem w calosci i Real bil glowa w mur, Sporting gral bardzo madrze, ale kolo 75 minuty opadli z sil i oddali pole Realowi, co i tak skonczylo sie minimalna, absolutnie niezasluzona porazka patrzac na przebieg meczu.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Obejrzałem sobie kilka skrótów spotkań Sportingu. Większość bramek pada po dośrodkowaniach czy to z rzutu rożnego czy ze skrzydeł. Coś mi się wydaje, że na lewej i prawej stronie będzie przeciąg, a obrona nie będzie wiedziała co się dzieje. Wystarczy spojrzeć jakie bramki strzeliło Zagłębie. Pazdan niby jest składzie, ale jak dla mnie to nic nie zmienia. W sobotę czeka ich ciężki mecz z Lechią (czy będą ryzykować i wystawią go do skłau ? ) Legia w pucharach słabiutko na wyjazdach. W ostatniej edycji LE Napoli nastukało im pięć bramek, a gra Legii wtedy była nieporównywalnie inna.
Szukam jakiegoś punktu zaczepienie, argumentu dla którego Sporting nie wygra różnicą 2/3 bramek i niestety nic.
- Sporting gra u siebie
- ostatnio pechowo przegrali z Realem więc ambicję są podrażnione
- to jest LM motywacja na 200 %
jak dla mnie nie odpuszczą, będą ich tłukli do końca. Przypuszczam, że Legia postawi autobus i będzie czekała na końcowy gwizdek.
Tak jak tutaj kolega wyżej wspomniał, niedługo mecz z Lechią, rozpędzoną, a co do tego autobusu, to Legia nie potrafi się tak bronić, to nie jest zespół który potrafi bronić się całym zespołem, im to ciężko wychodzi, widać chaos w tej drużynie, obrona nie jest jeszcze zgrana.

Wcześniej już wspominałem o tym typie, więc tylko zacytuje, bo kurs się pojawił w buku gdzie gram :
Warto też będzie pograć na bramkę Dosty, nowy nabytek Sportingu. Rozegrał jak na razie 4 spotkania dla Sportingu i zdobył 4 bramki, jedynie z Realem nie udało mu się trafić, na STS teraz na jego bramkę 1,65, na to że strzeli i Sporting wygra 1,90. Bardzo fajny kurs, bo widać, że się wkomponował w zespół. Na betssonie jeszcze nie ma kursów na bramki zawodników, ale jak gdzie indziej są to warto pograć, np w dublu z Aguero gol + City wygra.
Pierwszy typ, można spokojnie swoją podstawową stawką grać, drugi trochę mniej, ale kurs bardzo wysoki a szansa według mnie duża.
Bas Dost over 0,5 # 1,90 # Betsson
Bas Dost over 1,5 # 4,80 # Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom