>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sporting CP - Legia Warszawa [wtorek, 27.09.2016 r.]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Jeśli naprawdę zagra Rzeźniczak, jeszcze w meczu Ligi Mistrzów, na tak ruchliwych i dobrych ofensywnych graczy Sportingu to wydaję mi się,że pogrom jest tutaj bardzo możliwy. Gol przed 25 minutą gry jak najbardziej do gry za 1,83. To jest Liga Mistrzów, Sporting na pewno zaatakuje od początku, strzelić bramkę lub dwie i kontrolować mecz nie widzę innego scenariusza. Powyżej 2,5 i obydwie nie strzelą za 3,60 też wygląda sympatycznie, tylko czy Legia nie strzeli? Bo o 3 bramki Sportingu jestem jakoś dziwnie spokojny.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
2 ostatnie ligowe wyniki Sportingu niepokojące:
- oklep w Vila do Conde 1-3
- wygrana z Estoril 4-2
5 bramek straconych w 2 meczach w odstępie 5 dni.
Szkoda, że nie gra Pazdan. Można byłoby spokojnie grać over korków.
 
G 965

gugu

Użytkownik
gracie wszyscy te handi -2/-2,5 w stronę Sportingu w całym meczu po kursach ~2,5, a wisi moim zdaniem dużo bardziej opłacalny zakład na Sporting w I połowie -1 po kursie np. w BAH 3,44, w innych bukach pewnie jeszcze wyżej i to bym grał.
tak jak piszecie - Sporting na pewno ruszy z kopyta, będą chcieli wygrać i szybko sobie zapewnić spokojne granie, Legia z Rzeźniczakiem na środku pewnie znowu przestraszona że dostaną kilka bramek.. jeśli Legia ma kiedyś coś zrobić/strzelić to podobnie jak w meczu z BVB - dopiero jak opanują nerwy i jak Sporting odpuści po zdobyciu kilku bramek, czyli w II połowie. podsumowując - moim zdaniem bardziej możliwe jest jakieś 3:1 (2-0) niż 4:0 (1:0), a kurs do tego większy.
Sporting (-1) I połowa @3.44 BAH
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Występ Pazdana chyba nie jest do końca taki niepewny, najpierw coś mówią o poważnej kontuzji, potem że to jedynie mocne stłuczenie i do Lizbony go biorą.Decyzja ma zapaść przed meczem (chyba że coś się zmieniło)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Kurs na Sporting znowu @1,25
Kurs na Sporting -1 skoczył z @1,5333 na @1,6666
Bet365
Kurs Sporting U19 skoczył z @1,12 na @1,20
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Myślę nad tym meczem intensywnie, wszystko już chyba zostało napisane, chciałem grać wysokie handi, ale chyba lepiej pograć zachowawczo na over, bo jak Legia włoży przypadkiem to będzie nieciekawie.

Najbardziej prawdopodobne wydają mi się:

Sporting I połowa HA -1 @ 2,425 płasko ✅

Spojrzałem na mecze Sportingu u siebie i w każdym z ostatnich meczów (!) cisnęli już w pierwszej połowie, więc dlaczego tutaj miałoby być inaczej?

Dodatkowo dołożę

Sporting over 2,5 gola @ 2,10 mocniej ⛔ zamknąłem w 2. połowie z minimalnym zyskiem 5℅

bet365

Rzezniczak kartka # 2,40 # Betsson
Rzuta Karny - Tak # 3,20 # Betsson
Chyba znowu lepiej pograć w bet365 na Sporting wykorzysta rzut karny? Tak @ 5,00

a tak btw. to na 2+ gole Dosta w bet365 już kurs spadł mocno z 6,50 na 4,75
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Generalnie różne kursy rosną
Wynik do przerwy/na koniec: Sporting/Sporting skok z @1,61 na @1,66
Czy to związane z pogłoskami że ma zagrać Michał Pazdan?
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Generalnie różne kursy rosną
Wynik do przerwy/na koniec: Sporting/Sporting skok z @1,61 na @1,66

Czy to związane z pogłoskami że ma zagrać Michał Pazdan?
Tak mogło by się wydawać, bo innej opcji nie widzę. Pytanie zasadnicze: czy to robi w ogóle jakąkolwiek różnicę? ???? Raczej jeden Pazdan Legii nie uratuje.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Może to głupie co powiem ale dzisiejszy mecz to będzie mecz o trzecie miejsce w grupie.
Trzeba ustawić autobus i wywieźć remis.
Nie takie niespodzianki się zdarzały , Sporting to nie Borussia czy Real.
Wszyscy graja handicapy i overy w stronę Portugalczyków.
Przecież to by było zbyt piękne i łatwe żeby było prawdziwe.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Może to głupie co powiem ale dzisiejszy mecz to będzie mecz o trzecie miejsce w grupie.
Trzeba ustawić autobus i wywieźć remis.
Nie takie niespodzianki się zdarzały , Sporting to nie Borussia czy Real.
Wszyscy graja handicapy i overy w stronę Portugalczyków.
Przecież to by było zbyt piękne i łatwe żeby było prawdziwe.
Rozumiem, że wypowiedź kierowana sercem ???? ale jako legioniście pozostaje Ci nadzieja ????
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Może to głupie co powiem ale dzisiejszy mecz to będzie mecz o trzecie miejsce w grupie.
Trzeba ustawić autobus i wywieźć remis.
Nie takie niespodzianki się zdarzały , Sporting to nie Borussia czy Real.
Wszyscy graja handicapy i overy w stronę Portugalczyków.
Przecież to by było zbyt piękne i łatwe żeby było prawdziwe.
???

Kurs nawet @ 16,00 na zwycięstwo Legii mówi sam za siebie.

Oczywiście wszystko się może zdarzyć, ale wygrana Legii na wyjeździe byłaby chyba największą sensacją tej edycji LM i wydarzeniem z kategorii cudu. Dodatkowo mega kompromitacją dla gospodarzy. Nie widzę tego.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Może to głupie co powiem ale dzisiejszy mecz to będzie mecz o trzecie miejsce w grupie.
Trzeba ustawić autobus i wywieźć remis.
Nie takie niespodzianki się zdarzały , Sporting to nie Borussia czy Real.
Wszyscy graja handicapy i overy w stronę Portugalczyków.
Przecież to by było zbyt piękne i łatwe żeby było prawdziwe.
Jaki mecz o 3 miejsce? Jak ugramy1-2 punkty w tej edycji to będzie sukces...

Drużyna fizycznie i mentalnie zapuszczona...

Dziś przegrana 4:0 nie będzie złym wynikiem...
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
widzę podobna dysputa jak na meczu z BvB ????
w co którymś poście znów widzę zapytania o polskiego Paolo Maldiniego od którego występu co poniektórzy uzależniają wynik rywalizacji - w mojej ocenie absolutnie błędnie. W Legii mogłoby i być 4 Pazdanów, a wynik niewiele będzie się różnić od tego bez ani jednego ????
Liga a Liga mistrzów to zupełnie coś innego - padł taki argument, i że na LM zespoły motywują się na 200% i często mają zupełnie inne oblicze niż te ligowe. Ogólnie jestem skłonny się z tym zgodzić, natomiast nie ma to żadnego przełożenia na aktualna sytuacja Legii. O jakim zaangażowaniu czy ambicji mowa ? Chyba większość z was widziała mecz z BvB. Nie mówię nawet o wyniku, ale o samej grze.
-1,5 Sporting w okolicy 1.6 - 1.7 trzeba zagrać
e: śnie
informacja że być może Pazdan zagra, a ktoś tam pyta czy to dlatego kurs urósł o 0.1 ? ???? HAHA nie wiem czy takie wahania miałby miejsce w przypadku zagra/nie zagra Messi, a co dopiero Michał ???? haha dajcie spokój ludzie ????
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Może to głupie co powiem ale dzisiejszy mecz to będzie mecz o trzecie miejsce w grupie.
Trzeba ustawić autobus i wywieźć remis.
Nie takie niespodzianki się zdarzały , Sporting to nie Borussia czy Real.
Wszyscy graja handicapy i overy w stronę Portugalczyków.
Przecież to by było zbyt piękne i łatwe żeby było prawdziwe.
Zejdź na ziemię, nie oddając żadnego strzału na bramkę Wisły w ostatnim meczu ligowym w 1. połowie, Ty dalej masz nadzieję, że Legia jest w stanie cokolwiek ugrać ?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
kazdy widzi dzis wysokie zwyciestwo sportingu. A jesli ktos cos postawi na legie, to jest odrazu wysmiewany i najezdza sie na niego. Panowie troche pokory ;) to tylko sport i nie takie cuda się zdarzaja. Pamietam jak typowalem tu mecz IFk Geteborg - Pist gliwice x2 chciano mnie poprostu ukrzyzowac. A jak sie okazalo po meczu to trafiłem. Tak samo jest z legia. Dacie sobie obciac dzis rece ze sporting wygra? na pewno nie ???? Legia tez nie moze wiecznie przegrywac, zmiana trenera w 80% przypadkach przynosi pozytywny espekt zazwyczaj w 2 meczu. Sporting jest dzis mocnym faworytem i nic wiecej. A handi w ich strone wyglada najpewniej z dzisiejszych meczy. No ale nie dopisujcie sportingowi juz 3 pkt, poczekajcie na rozegranie meczu ????
nie trzeba byc wrózką, zeby wiedziec ze na Sporting poszły grube miliony. A nie jest wielką tajemnica, ze własciciele klubów piłkarskich czy buków bardzo czesto maja udziały tu i tu
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
Pokory? Nie mowimy o mistrzu (przykladowo) Chorwacji, ktorego mecze garstka osob typujacych czy znajacy biezaca sytuacje w klubie. Mowimy o druzynie, ktorej sytuacja jest znana wiekszosci. My (Polacy) wiemy, ze np defensywa z Rzezniczakiem to strata sporej ilosci goli (ostatnio dorzucil do repertuaru karne), ze Legia ma problemy ze skladna gra (w piatek juz bez Hasiego nie zachwycili, a Magiera cudow w kilka dni nie zrobi).
Mowiac hasla &quot;Legia nie moze wiecznie przegrywac&quot; sa trafne, ale wedlug mnie do polskiej ligi. Tu jest roznica poziomow pilkarskich, wyszkolenia technicznego.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
kazdy widzi dzis wysokie zwyciestwo sportingu. A jesli ktos cos postawi na legie, to jest odrazu wysmiewany i najezdza sie na niego.
Problem polega na tym, że ktoś coś tam napisze, ale nikt nie podał konkretnego typu na Legię, a jak... znajdzie się taki odważny niech poda typ i bardzo proszę o stawkę jaką gra w stronę Legii. Ja nie będę się śmiać.
poczekajcie na rozegranie meczu ????
nie trzeba byc wrózką, zeby wiedziec ze na Sporting poszły grube miliony. A nie jest wielką tajemnica, ze własciciele klubów piłkarskich czy buków bardzo czesto maja udziały tu i tu
Ja już wiele razy pisałem na tym etapie LM nie ma takich rzeczy bo to po prostu się nie opłaca. Każde zwycięstwo jest premiowane nie mówiąc już po prostu o walce o awans z grupy i olbrzymie pieniądze. O kwestiach wizerunkowych, sportowych itd nawet nie będę wspominał. To nie są eliminacje klubów bałkańskich do LE albo 3 liga serbska. I co niby sugerujesz - przyjdzie do szatni szef Sportingu i powie żeby przegrali. ???? ???? ???? A może do Legii przyjdzie szef Legii i powie żeby przegrała.... No wtedy to raczej by odpowiedzieli, że specjalnie to nie musieli by się o to starać ???? ???? ????
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
kazdy widzi dzis wysokie zwyciestwo sportingu. A jesli ktos cos postawi na legie, to jest odrazu wysmiewany i najezdza sie na niego. Panowie troche pokory ;) to tylko sport i nie takie cuda się zdarzaja. Pamietam jak typowalem tu mecz IFk Geteborg - Pist gliwice x2 chciano mnie poprostu ukrzyzowac. A jak sie okazalo po meczu to trafiłem. Tak samo jest z legia. Dacie sobie obciac dzis rece ze sporting wygra? na pewno nie ???? Legia tez nie moze wiecznie przegrywac, zmiana trenera w 80% przypadkach przynosi pozytywny espekt zazwyczaj w 2 meczu. Sporting jest dzis mocnym faworytem i nic wiecej. A handi w ich strone wyglada najpewniej z dzisiejszych meczy. No ale nie dopisujcie sportingowi juz 3 pkt, poczekajcie na rozegranie meczu ????
nie trzeba byc wrózką, zeby wiedziec ze na Sporting poszły grube miliony. A nie jest wielką tajemnica, ze własciciele klubów piłkarskich czy buków bardzo czesto maja udziały tu i tu
????????????
Jakieś dane, statystyki na temat tego fragmentu,które mogłyby tę jakże śmiałą tezę potwierdzić? Na jakiej podstawie twierdzisz, że zmiana trenera przynosi pozytywny efekt akurat w 2 meczu:grin:? Dla mnie to dzisiaj Legia nie ma czego szukać w tym meczu, aczkolwiek na jakis wielki pogrom tez bym się nie nastawiał. No chyba że obrońcy Legii będą nadal popełniać szkolne błędy, jak w pierwszych 15 minutach meczu z BVB, to wtedy i nawet powtórka z 1 kolejki mozliwa. Jeśli choć trochę się jednak ogarną to myślę, że będzie ich stać na to by choć fragmentami się przeciwstawić gospodarzom. Jakieś 3-0/3-1 mi się tutaj widzi, jeśli juz miałbym coś grać to over goli Sportingu, kurs na over 2,5 gospodarzy w okolicach ~ 2.00.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom