>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

luniu 20

luniu

Użytkownik
Manny

Dołączył: 03.07.2009
Postów: 0

Cześć,

Jestem administratorem i jednym z głównych twórców serwisu xxx.pl. To serwis z najbardziej profesjonalnymi artykułami na temat bukmacherki w sieci.

Naszym celem jest indywidualna pomoc każdemu użytkownikowi. Analizujemy systemy, które stosujesz i przedstawimy Ci najlepszą możliwą strategię dla Ciebie w zależności od Twoich oczekiwań i budżetu.

A teraz najlepsze - w najbliższym czasie z uwagi na rozpoczynanie pracy naszego portalu te usługi oferujemy zupełnie za darmo. Po prostu zarejestruj się na naszym forum, xxx.pl odwiedź sekcję support i zadawaj pytania.

Przeanalizujemy każdą strategię i jeśli będzie niesatysfakcjonująca - przedstawimy lepszą!

Daj sobie szansę! Przecież nic Cię to nie kosztuje

Zapraszamy Cię do rejestracji na forum xxxx.pl gdzie w sekcji &quot;support&quot; możesz przesdtawić swoją sytuację bukmacherską do przenalizowania.

Serdecznie pozdrawiam
xxxx.pl
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jeśli chcecie ograniczyć spam. To proponuję zrobić limit na zakaz pisania nowych postów (np. dopiero od 50-100posta) użytkowników do najpopularniejszych działów (konkursy - tutaj w ogóle pierwsi unserzy nie powinni brać udział w grze!).
Ograniczy to zdecydowanie spam. I oczywiście też zablokować pisanie privów!
Znam takie sposób z konkurencji i już nie ma spamu.
Daje mam taki krótki przykład jak to widzę. Spamerzy przecież nie będą specjalnie pisać analiz by później dostać bana za napisanie spamu!
 
P 1

premi

Użytkownik
Peter27
Cześć,
Jestem administratorem i jednym z głównych twórców najbardziej profesjonalnego serwisu
bukmacherskiego w sieci
U nas znajdziesz najsolidnien napisane artykuł na tematy bukmacherskie a także
niezależną ocenę bukmacherów. Sprawdź jaką ocenę dostał Twój bukmacher!
Zapraszamy Cię także do rejestracji na forum gdzie w sekcji
&quot;support&quot; możesz przesdtawić swoją sytuację bukmacherską do przenalizowania.
Serdecznie pozdrawiam
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Katt

Dołączył: 16.07.2009
Postów: 0

Świetny serwis - zobacz
Cześć
Tworzymy profesjonalne centrum bukmacherskie.
Chcesz tworzyć je z nami? Stawiamy na profesjonalizm, skuteczość i dobry kontakt między użytkownikami. Zobacz sam!
XXXXXXXXXXX

Takich ekspertów, artykułów i rzetelnej oceny bukmacherów nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprawdź jaką ocenę dostał Twój bukmacher.
Polecamy też sekcję supetypów (value). Jeden z administratorów ma bilans typów 10 do 1.
Pozdrawiamy,

Vader// 35 private messages deleted
User was banned
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Andy27

Dołączył: 17.07.2009
Postów: 0 Jedyny taki serwis w Polsce
Cześć

Tworzymy profesjonalne centrum bukmacherskie.

Chcesz tworzyć je z nami? Stawiamy na profesjonalizm, skuteczość i dobry kontakt między użytkownikami. Zobacz sam!

http://xxxxxx.pl/forum

http://xxxxxxxr.pl

Takich ekspertów, artykułów i rzetelnej oceny bukmacherów nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprawdź jaką ocenę dostał Twój bukmacher.

Polecamy też sekcję supetypów (value). Jeden z administratorów ma bilans typów 10 do 2.

Pozdrawiamy,
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Private Message: b****y.info
Dzisiaj, 21:58
zabek

Dołączył: 22.03.2009
Skąd: Przasnysz
Postów: 27

b****y.info
Moj znajomy organizuje konkurs, w ktorym podaje sie typy i najlepszy otrzymuje na zakonczenie miesiaca 50 zl.

nie wiem czy to spam ale to chyba zachecanie do innego forum czy cos takiego
michau/ ban
 
morthond 0

morthond

Użytkownik
Private Message: Propozycja
Dzisiaj, 13:05
boltimor

Dołączył: 28.08.2009
Postów: 0

Propozycja
Witaj,
jestem użytkownikiem tego forum już od jakiegoś czasu. Teraz dopiero się zarejestrowałem.
Subskrybuję dwa zagraniczne serwisy takie jak: http://rakxx-xxxxxxxx.com./ i http://www.romxxxxxxxxxx.com/ Płace za nie odpowiednio 130euro i 100euro na miesiąc. Jak widać są to duże kwoty. Chcę trochę odciążyć swój budżet, więc szukam chętnych do współpracy(mam już 1). Razem płace za typki 900zł.! Za skutecznosc i profesjonalizm się jednak placi. Ja jestem w stanie zaoferować Ci każdy z tych serwisow za 35zl/miesiąc. Razem wyszłoby tylko 70zł! Archiwa są w 100% prawdziwe. Dla weryfikacji wyślę Ci 1-2 typki przed meczami i pozniej zweryfikujesz to z archiwum. Jeżeli jesteś zainteresowany to odpowiedz na tą wiadomość. Wszystko Ci wtedy wytłumacze. Gwarantuje 100% satysfakcji.
Mamy specjalne forum do, którego dostęp mają tylko subskrybenci. Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz na [email protected]

Pozdrawiam
Boltimor

michau / User boltimor has been banned
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Spam - brak bana
Link usunięty
Nie ma na tym forum czegoś takiego jak ban? Jeśli można spamować do woli to też chętnie podam jakieś linki...
J89//ban
 
Do góry Bottom