>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

byq86 9

byq86

Użytkownik
porewq
Oczekuje na aktywację

Dołączył: 02.04.2009
Posty: 0

www.....pl
Chcesz wygrać u buka?
Przychodzimy Ci z pomocą

www.....pl
Zarejestruj się i odbierz bon 2 EUR
ZAPRASZAMY

Najlepsze typy bukmacherskie w sieci!

Odkryj nowy świat zakładów bukmacherskich

Vader // BAN
47 private messages deleted
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
FeNio
Dołączył: 29.08.2007
Posty: 90

czesc
XXXXXXXX.XXXX.pl SUPER FIX JUZ NA DZIS!!!


tak długo z nami a taki pierdoły wysyła :jezora:
Vader // Aż dziw bierze... to musiał się pożegnać...
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Prywatna Wiadomość: 55 zł za darmo od BETCLIK!
Odbiorcy: browar112, brym, byq86, cbaaz, CHWO
Dzisiaj, 17:44
Tom3k7

Dołączył: 06.04.2009
Posty: 0

55 zł za darmo od BETCLIK!
Witam!
Zarejestruj się w BetClick, a oboje otrzymamy specjalny BONUS! Wpłać 70 zł postaw zakład za 55 zł i jak przegrasz oddadzą Ci te 55 zł, które będziesz mógł w każdej chwili wypłacić. Musisz tylko wpisać ............. w nazwie użytkownika polecającego w trakcie rejestracji. Zagraj BEZ ryzyka! Pozdrawiam!
Jareks89// załatwione, 129 PM-ów usuniętych chyba rekord ;)
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Private Message: Najlepsze typy w sieci !
Odbiorcy: cień, closet, Cole Trickle, Cypis78, czarodz1ej
Dzisiaj, 16:21
biggest

Zarejestrowany: 07.04.2009
Postów: 0 Najlepsze typy w sieci !
Chcesz wygrać u buka?
Przychodzimy Ci z pomocą

Wejdź w archiwum i sprawdź naszą skuteczność
w w w
ZAPRASZAMY
Odkryj nowy świat zakładów bukmacherskich
mchau / 86 private messages deleted
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Kolo7
Dołączył: 13.04.2009
Postów: 0
Witam. Rusza nowe Forum! A w nim Typy, Kupony, Dyskusje, Ligi Typerów, itp. Poszukujemy także Moderatorów. Zapraszam na strone www.xxxxxxxx.pl lub pod nr. GG XXXX
Vader // Ban
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Private Message: WEJDŹ I ZACZNIJ WYGRYWAĆ!!! Odbiorcy: krycha18, krzysiek5680, kukla, Kulas122, Kumek
Dzisiaj, 16:35 urliś

Dołączył: 11.04.2009
Postów: 0


WEJDŹ I ZACZNIJ WYGRYWAĆ!!!
Chcesz wygrać u buka ?
Przychodzimy Ci z pomocą !

TYLKO U NAS SKUTECZNOŚĆ PONAD 85 % PRZY KURSACH POWYŻEJ 2,00 !!!
Wejdź w archiwum i sprawdź naszą skuteczność!!!

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX (link ;) )

Mamy już ponad 50 zadowolonych Klientów
:grin:Dołącz do ich grona i ciesz się z ogrywania buka.:grin:
ODKRYJ NOWY ŚWIAT ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH
J89//banik
 
S 0

szmal

Użytkownik
wazne
Witam wszystkich użytkowników tego forum !
Na wstępie chciałbym powiedzieć , że nazywam się Michał. W Bukmacherce siedzę od 5 lat. Mam do zaoferowania jedne z najlepszych typów bukmacherskich jakie są na rynku za bardzo godziwe pieniądze.
Moje typy mają skuteczność od 75% wzwyż. Typy są płatne , ponieważ ja także muszę płacić za informacje z tak zwanymi fixami.
W mojej ofercie :

* 150 zł na miesiąc co najmniej + nawet do 1000.
* Jeżeli by się zdarzyło , że nie wygrasz w miesiąc tych 150 zł , oddaje Ci wpłacone mi pieniądze.
* Do typów które otrzymujesz 4 razy w tyg. dorzucam miesięcznie
2 fixy. Zdarzenia sprzedane z kursem ok. 4 !
Chcesz wygrywać ? lekkie koszty ,a wygrane duże ! Sam decydujesz czy jedziesz na taśmiecach czy an dobrze dobranych typach z analizą.

Na jutro typy bezpłatnie na sprawdzenie. Jeżeli wejdą kwestia 40 zł do uzgodnienia co gdzie jak na gg. Miłego wieczoru i owocnych plonów !
_________________
Typy płatne , 40 zł cały miesiąc + 2 fixy knorra z kursami ok 4.0 , jeżeli nie wygrasz 150 zł w miesiącu ze mną , oddaje 40 zł !

Jeżeli chcesz sie zapisac zarejestruj sie, 1 miesiac darmowe typy .
http://www.knorr.pl
kaakaaa222 mi to napisal

/zaszczelony ????
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Zapraszam do nowego forum. Aktualnie polecamy Ligę Typerów z okazji Pucharu Konfederacji. Oczywiście to nie wszystko. Zajrzyj i zarejestruj się. Pomożesz rozwijać się nam.
&gt;&gt;&gt; Vader &lt;&lt;&lt;:spokodfhgfh:
Alex7 - rozsylacz &quot; &quot;
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
UŻYTKOWNIK: OcT22

forum
xxxxx
Witam , bardzo fajne forum , zapraszam do rejestracji , oraz proszę o dalsze wysłanie chociaż 2 osobom , dziękuje.

P.S
Forum jest nowe , zarejestrowałem się , ale widać pełen profesjonalizm.
Vader // BAN.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik


Vader // BAN
Tyle czasu był na forum...
cygeiro ???? na maila też dostałem raport tego PW ;)


Wiem, wiem ale przemyslalem to.... i wymyslilem ze moze jak tu wkleje to niektorzy zaczna mnie omijac przy wysylaniu takich zaproszen.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
http://img191.imageshack.us/img191/3413/rhfsf.jpg
nie wiem jak to traktować :| post wysłany dosyć dawno, ale widzę że Typer coś więcej kombinuje.

trochę przypomnienia:
4. NIGDY nie przelewajcie nieznajomemu choćby 1 pln na konto. Nigdy bowiem nie wiecie na czyje konto wpłacacie i czy osoba z którą rozmawiacie jest jego właścicielem!
Jak widzicie nawet taki przelew jest niebezpieczny bo jest wykorzystywany jako weryfikacja ! Jak juz robicie przelewy to macie tam pole &quot;tytuł&quot;. W razie niepewności wystarczy w nim opisac cel takiego przelewu, np &quot;Marku, tak jak prosiłeś przesyłam ci 1 pln który brakował ci do kupienia książki&quot;. Wtedy jest pewność iz taki przelew nie zostanie wykorzystany jako weryfikacja oszusta.
5. NIDGY nie wierzcie jak ktoś mówi - &quot;na Twoje konto wpłynął omyłkowy przelew który miał iść do mnie. Prześlij pieniądze które ci wpływały, na moje konto&quot;.
Jeśli dostajecie obcy przelew i przesyłacie go dalej to wasze konto może być użyte jako konto tranzytowe. Ofiara wam wpłaca pieniądze w wy je przesyłacie do oszusta. Wszystkie podejrzenia i wina spadnie na was!
 
Do góry Bottom