>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info SPAM - wpisujecie tutaj kto spamuje

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Private Message: Typy Odbiorcy: jako47, Jareks89, jemjogurt, UncleVictor, zicoo
Dzisiaj, 14:23 vice versa
Typer

Typy
Witam,
ze względu na ograniczone możliwości czasowe, nie jestem już w stanie podawać typów, prowadzić tematu, czy statystyk. Dla chętnych mogę zaoferować jedynie pakiet 7-10 kuponów po AKO min. 2.00 na miesiąc po niskiej cenie 35zł.
Kontakt GG: XXX
pzdr.

------
moze i dobry typer, ale spam to spam.. no chyba ze krecenie lodow na boku nie jest zabrionione ? :]
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
http://www.xxxxxxxxxx.com

Priorytetem dla naszego forum jest, aby utworzyć jedną z większych grup typerskich w Polsce.
Stworzone są działy, aby każdy z Was mógł dzielić się własnymi typami oraz informacjami o meczach, a dobra skuteczność będzie nagradzana dostępem do działu Strefa Zamknięta. Strefa Zamknięta już funkcjonuje, w której swoje typy podają dobrzy typerzy oraz osoby z dobrymi informacjami o meczach. Zapraszamy.
&quot;Wszystko w jednym miejscu, wszystko dla Was, wszystko dla wygranych&quot;.
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=1290154#post1290154
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
AIG

Dołączył: 24.11.2009
Postów: 0 Witam
Witam. Mam wam do zaproponowania świetną stronę z profesjonalnymi typami, znajdziecie tam również typy z bardzo dobrymi informacjami, które nie są dostępne dla wszystkich. Zysk za listopad wynosi aż 2182zł!!! Wszystkie typy i statystyki za ten miesiąc dostępne są w odpowiednim dziale. Wgląd do typów możliwy do puki nie pojawi się kolejny typ. W razie jakiś niejasności, pytań proszę kierować się do Admina, kontakt podany na stronie. Serdecznie zapraszam na stronę bo na prawdę warto. Pozdrawiam.
www.xxxxxx.xxx.pl

Edit : Banned ;)
Doberman
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
bartek_22

Dołączył: 25.11.2009
Postów: 0
Witaj !
Nie traktuj tego jako spam. To jest tylko Twój wybór. Chciałbym ci przedstawić moją stronę z typami.
XXXX

Przedstawiam na niej moje przemyślane typy bukmacherskie. Pewnie Cię to zniechęci ale pobieram drobną opłatę za abonament. Jeżeli jestes zainteresowany to wszystkiego się dowiesz na stronie. Zainwestowane pieniądze zwrócą ci sie po 2-3 dniach. Do każdego typu podaję screen dla wiarygodności (Betgun,Expekt,Betathome). Myślę, że zainteresuje Cię moja strona i będziemy ze sobą współpracować. Pozdrawiam
XXX
Graj z Nami !

Typowy spamer...

Vader// 49 private messages deleted
User was banned
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
mirandes

Dołączył: 28.11.2009
Postów: 0 Forum
--------------------------------------------------------------------------------
Witaj !
Czy męczy Cię monotonne przegrywanie u buka ? Czy nie chciałbyś tego zmienić ? Jeśli tak to... MY CI W TYM POMOŻEMY !
KLIKNIJ TUTAJ
Nasza ekipa składa się z kilku osób która zajmuję się poszczególnymi sportami.Na 22 podanych typów aż 18 weszło ! Kursy nie spadają poza granice 1,75 ! Nie czekaj ! Graj z nami !
KLIKNIJ TUTAJ
Do każdego podanego typu dodajemy screen tak abyśmy byli wiarygodni. Ludzie którzy nam zaufali są bardzo zadowoleni. Jeśli chcesz wygrywać graj z nami !
KLIKNIJ TUTAJ

Kontakt:
GG: 174.....
E-mail: [email protected]

ted /ban
 
half 4

half

Użytkownik
damian921013
Dołączył: 01.11.2009
Tekst Wiadomości:
Chciałbym się was zapytać o jedno rzecz, bo nie wiem czy dobrze to rozumiem. Jeśli stawiam w Bet-at-home zakład systemowy np. &quot;Zakład systemowy 3 z 5 (10 rzędów)&quot; to oznacza ze z postawionych 5 zakładów mogę 2 przegrać i zgarnę wygraną? Dobrze rozumiem?? Jestem nowy i niewiem za bardzo jeszcze o co chodzi.
 
Do góry Bottom