>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
mario22 15

mario22

Użytkownik
przesadzasz z tą ilością linijek i w programowaniu obiektowym, a takie jest w C# to nie ma funkcji tylko są metody
No może trochę przesadziłem z tymi dziesiątkami tysięcy :-D w sumie to nawet nie liczyłem ile tego jest.

Oczywiście w C# nie ma funkcji tylko metody - ale to jest tylko różnica nazewnictwa. Od dziś poprawię się i będę używać słowa &#39;metoda&#39;
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
To chyba złe miejsce na tego typu komentarze. To jest temat o programie bukmacherskim na poważnym forum a nagle ktoś sobie wyjeżdża z reklamą. Zróbcie z tym porządek, bo nie może być tak że chce sie coś poczytać a wszędzie bałagan takie sytuacje są często. Moderatorzy jesteście tam?
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Również uważam, że na największym polskim forum bukmacherskim nie powinno być przyzwolenia na darmową reklamę.
Jak ktoś chce koniecznie sprzedać swój cudowny system, to niech sobie wykupi banner na stronie głównej. To przynajmniej będzie z pożytkiem dla forum.
Dopóty, dopóki ktoś chce dać za darmo system i sprawdzić, to nie ma problemu.
Problem zaczyna się wtedy, kiedy stado klonów + paru użytkowników wypowie się pozytywnie nt. sukcesów i zaczynają się posty o &quot;drobnych opłatach&quot; za rzekomo &quot;prawie sprawdzony&quot; system, w którym tylko parę szczegółów wymaga dopracowania...
Wiecie ilu jest takich użytkowników, którzy czytają to forum, przepierdzielili kasę i wierzą, że dzięki systemowi się odegrają?
Nie wiecie? To wam powiem:
W ch*j!!!
Teraz wystarczy te w ch*j pomnożyć x 10zł i wychodzą z tego niezłe wczasy w opcji All Inclusive.
Dociera to do kogoś?
ps.
zresztą jeden z twórców systemu napisał, że uaktualni system, jak ze wczasów wróci
hehehe
pozdro
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Postanowiłem że dam za darmo do testowania najnowszą wersję programu dla 10 osób które zgłoszą się do testów, jedyny warunek to należy napisać coś o sobie i wysłać do nas maila na adres: [email protected]

Temat: zgłoszenie do testów SoccerBet 2.0
- wiek
- jak długo grasz
- czy jesteś na + czy na -
- gdzie przeczytałeś o moim programie
- czy korzystałeś kiedyś z poprzedniej wersji jeżeli tak to co o niej sądzisz
- Twój ulubiony sposób gry
- czego spodziewasz się po programie


Proszę tylko nie umieszczać na forum odpowiedzi typu &quot;ja też&quot; &quot;dla mnie też&quot; :jezora:

Liczę tylko na konkretne zgłoszenia. W nowym temacie umieszczę listę osób które się zgłosiły.

Zgłoszenia przyjmuję od 01-08-2009 do 14-08-2009
Ogłoszenie wyników 15-08-2009
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
ok tak jak obiecałem lista 10 osób które zostały wytypowane do darmowych testów:
1 xxkrzysiekxx19
2 pacibum.cpp
3 grzesioo
4 halbi
5 emesel00
6 damian134
7 tomeks99
8 lordt1
9 maratereurus
10 antenelles

i jeden rezerwowy jakby ktoś z wyżej wymienionych osób zrezygnował:
11 krzychuu

osoby te moga korzystać z program od dnia 14-08-2009 do 31-08-2009
 
F 0

fruwak

Użytkownik
A ja mam pytanko a mianowicie - czym rozni sie &quot;Typ 1&quot; od &quot;Typ 3&quot; ? ???? Bo zauwazylem ze czasami sa tu rozne typy. I mozna wiedziec co oznaczaja poszczegolne pkt w tych 2 sekcjach + na podstawie czego sa przyznawane? ????

I gdzie moge znalesc typ na U/O ?
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Ahhh moj blad normalnie sa pokazane ale podczas wyszukiwania konkretnych meczy np 1 X badz tez 2 nie ma pokazanych U/O jest tylko puste pole.

Nadal czekam i prosze o wyjasnienie co znacza oba typy (wiem ze to sa typy ale czemu sa 2 i na jakiej podstawie sa wyliczanepunkty) ^_^

Z gory dziekuje
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
za dużo tych pytań proszę pisać bezpośrednio na maila postaram się jak najszybciej odpowiedzieć [email protected]
mail aktywacyjny dostaniecie po rejestracji - każdy kto był wcześniej zarejestrowany automatycznie dostał maila z taką informacją, a jeżeli ktoś się jeszcze nie zarejestrował to musi to zrobić jak najszybciej (jak mam wysłać maila z informacją skoro nie mam danych w programie!) po rejestracji proszę również wysłać do mnie stosowną informację.

typ 1 oraz typ 3 to są dwa oddzielne algorytmy jeżeli jest zgodność 1 i 1 lub 2 i 2 to wybieramy u góry 1 lub 2 później zrobię to automatycznie także typ będzie dobierany do tych dwóch algorytmów.
Punkty są obliczane i przydzielane w każdym algorytmie osobno im więcej tym lepiej (obok masz procentowy wskaźnik)

Under over działają tylko w przypadku ręcznego wyboru ligi a następnie interesującego nas spotkania, przy autowyszukiwaniu program wyszukuje tylko to co mu wskażemy albo 1 albo 2 albo X (więc dla tego nie pokazuje under over w autowyszukiwaniu)

pacibum - jestem pod wrażeniem (duży pozytyw za Twoją wypowiedź)

komu jeszcze nie doszedł mail aktywacyjny niech pisze na maila
 
A 0

antenelles

Użytkownik
program podaje czasami błędne kursy
np. na Man City jest ponad 7.00 :p
dużo błędów z kursami jest ...
Arsenal 2.32 ...
Liverpool 4,10
wybrałem kilkadziesiąt meczy na dzień dzisiejszy
w których program obliczył szanse w 2 algorytmach na jednym 100% a na drugim minimum 80%
zobaczymy ile prawdy ;) w tym będzie
 
F 0

fruwak

Użytkownik
No ja wybralem wszystkie wyskakujace po wyszukiwaniu + kilka z kursem 3+ a nawet wiecej.


Btw te z autowyszukiwania to sa jakby najpewniejsze?

+ uwazam ze fajnymi bajerami bylby wynik do przerwy i mozliwosc sortowania wg godziny startu meczu o.0

Jaka jest skutecznosc dla remisow? Oraz dla U/O?

@Kupony
Albo cos zle robie albo nie dziala opcja usywania zdarzen z kuponow + opcja sortowania w kuponach bylaby mila teraz przy probie posortowania np wg stanu (nie/zakonczony) wyskakuje jakies okienko w stylu &quot;12788432&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom