>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
M 1

momodzik

Użytkownik
przy obstawianiu trzeba się jednak wykazać swoją analizą bo program jeśli dobrze rozumiem typuje z gołych statystyk.
Dobrze rozumiesz.
Jeśli chodzi o niespodzianki to wszystkich nie jest w stanie przewidzieć, zresztą chyba nikt nie jest w stanie tego przewidzieć przykładowo jak np. Barcelona gra z Espanyolem to wiadomo kto jest faworytem tego meczu. Ale może np. Valdes będzie miał słabszy dzień i zawali mecz, albo Messiego będzie bolała noga....
O to to, jeszcze lepiej rozumujesz.
I mamy niespodziankę której nikt sie nie spodziewał bo nikt nawet nie dopuszczał że Barcelona nie wygra. I tutaj trzeba się wykazać swoją analiza.
No patrz no ty... Zaczynasz dobrze analizować...
Bo moim zdaniem obstawianie meczy składa sie z dwóch ,,banalnych&quot; rzeczy.... Do trafnego wytypowania niespodzianek albo ich ominięcia.... Tylko jak to zrobić??? A raczej nie ma takiego algorytmu żeby był wstanie przewidzieć niespodzianki...
I tutaj już prawie doszedłeś do sedna sprawy, ale... czytamy dalej:

Nie zmienia to jednak faktu że program SoccerBet jest bardzo pomocny przy typowaniu i naprawdę dzięki niemu można zaoszczędzić sporo czasu.
No w sumie tak. Przez ten czas można z dzieckiem wyjść na spacer, albo żonę bzyknąć. Tutaj masz rację!
Tak jak pisałem wcześniej sprawdzalność typów bardzo dobra ale nie wolno stawiać na pałę drużyn o których się nic nie wie, przynajmniej nie za większe stawki...
W takich typach poniżej 1,70 to ja miałem kiedyś 70% skuteczności.
Wojtek Kowalczyk lepiej typuje na weszlo.com niż ten cały program. I to za darmo!
Jeśli chodzi o zmiany to moim zdaniem można by było bardziej dopracować i rozbudować typy poniżej/powyżej 2.5 gola;1.5 gola; 3.5gola....
Fajnie by też było jak by program typował Czy obie drużyny strzelą gola...
Kursy na takie zdarzenie są dosyć spore, wiadomo to zależy od spotkania. Myślę że nie było by chyba większego problemu żeby napisać algorytm do czegoś takiego...
Proszę Cię...
 
pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Wszystkie tego typu programy analizują kursy ...
A czy nie można stworzyć programu który by obliczał np. co by było gdybyśmy stawiali na drużynę która 3 mecze z rzędu przegrała u siebie i gra z drużyna która wygrała ostatnie 2 mecze... ??

Pytam się... a może już taki program jest ??
 
F 0

firebet

Użytkownik
Wszystkie tego typu programy analizują kursy ...
A czy nie można stworzyć programu który by obliczał np. co by było gdybyśmy stawiali na drużynę która 3 mecze z rzędu przegrała u siebie i gra z drużyna która wygrała ostatnie 2 mecze... ??

Pytam się... a może już taki program jest ??
W zasadzie to programy nie analizują kursów, tylko obliczają bieżącą formę drużyny i wystawiają % szans.

Jeżeli chodzi o Twoje pytanie - wszystko da się zrobić
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
ok wszystko da się zrobić napisz tylko na maila jak to dokładnie widzisz, czy tylko te parametry które podałeś czy może masz jeszcze jakiś pomysł
 
M 1

momodzik

Użytkownik
A czy nie można stworzyć programu który by obliczał np. co by było gdybyśmy stawiali na drużynę która 3 mecze z rzędu przegrała u siebie i gra z drużyna która wygrała ostatnie 2 mecze... ??
Pytam się... a może już taki program jest ??
To może ja ci odpowiem, bo Twoi koledzy w wypowiedziach poniżej, jaja sobie robią.
Marna prowokacja.
Ale już wyjaśniam, a mianowicie:
Jeżeli drużyna, która przegrała trzy mecze z rzędu, spotyka się z drużyną, która wygrała 2 mecze (nie sprecyzowałeś, czy &quot;u siebie&quot;), to ta drużyna, która przegrała nie koniecznie musi wygrać, ale też nie może przegrać.

I teraz nie wiemy, co mamy obstawiać, prawda?
No bo skąd...

Ale tutaj z pomocą przychodzi nam cudowny program made in mario22, który to typuje nam czyste zwycięstwo drużyny, która wygrała dwa ostatnie mecze! I to po kursie 1.85!
No to stawiamy dwie paczki, bo statystyki są po naszej stronie!
Po pierwszej połowie typ się sprawdza, bo &quot;nasi&quot; prowadzą 1:0 i kontrolują grę. Druga połowa jest wyrównana, ale przecież nie ma obaw, oni muszą wygrać! 76minuta drugiej połowy i... jest remis :-(
Koniec meczu - jesteśmy w tyłek dwie stówy, ale co tam, jutro się odegramy, bo skorzystamy z najnowszego programu by &quot;Firebet&quot;! Walić frajerów, ten program jest zajebisty!
Statystki wskazują na to, że Polska wygra ze Słowenią. No to zabezpieczamy się x2. To jest pewniak!
Ale trzeba dołożyć po śmiesznym kursie 1,14, że Polska bramkę strzeli. Ako 1,9 stawiamy za pińcet i... jedziemy z frajerami!!!

.
..
...
....
....

Poniedziałek rano, na kacu:
Przeje.._ba...łem 700zł, żona/rodzice mnie z domu wygonią. Muszę się odegrać. Muszę znaleźć jakiś dobry system...
 
V 256

vernix

Użytkownik
Betexplorer.com + Betinf.com + oficjalne strony zespołów + olej w głowie = SoccerBet, FireBet...

... z tą małą różnicą, że te strony są darmowe.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Betexplorer.com + Betinf.com + oficjalne strony zespołów + olej w głowie = SoccerBet, FireBet...

... z tą małą różnicą, że te strony są darmowe.
zgadza się tylko zapomniałeś jeszcze dodać &quot;czas poświęcony na analizę&quot;
wzór powinien wyglądać tak :)

Betexplorer.com + Betinf.com + oficjalne strony zespołów + olej w głowie + czas poświęcony na analizę = SoccerBet, FireBet...
 
V 256

vernix

Użytkownik
zgadza się tylko zapomniałeś jeszcze dodać &quot;czas poświęcony na analizę&quot;
wzór powinien wyglądać tak :)

Betexplorer.com + Betinf.com + oficjalne strony zespołów + olej w głowie + czas poświęcony na analizę = SoccerBet, FireBet...
Przecież te programy mają wspomagać analizę, a nie ją zastępować. Co z tego, że użyję programu skoro i tak muszę jeszcze własną selekcję przeprowadzić opierając się o... statystyki. Wracamy do punktu wyjścia...
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Przecież te programy mają wspomagać analizę, a nie ją zastępować. Co z tego, że użyję programu skoro i tak muszę jeszcze własną selekcję przeprowadzić opierając się o... statystyki. Wracamy do punktu wyjścia...
Program wybiera spośród kilkuset meczy te najlepsze, dzięki temu swoją analizę ograniczasz do kilkudzisięciu meczy (oszczędzasz czas) następnie musisz sprawdzić kontuzje oraz kartki dowiedzieć się czegoś więcej na temat drużyny (może zmienił się trener).
Tego jeszcze na razie program nie uwzględnia ale pracuję nad tym, w kolejnej wersji dodałem składy drużyn (występny, bramki, kartki) postaram się wydać tą wersję jeszcze w tym tygodniu.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
chyba znasz to z własnego życia
Pewnie że znam.
I nie chcę, żeby inni, łatwowierni , czegoś takiego doznali.
Bo żaden, ale to ŻADEN głupi program nie zwiększy ich szansy na wygraną, choćby o 1%.
Rozumiesz?
Ty pewnie rozumiesz. I to wiesz. Ale inni tego nie wiedzą.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Program wybiera spośród kilkuset meczy te najlepsze,
Ale jakie kurna najlepsze!!!?
W czym najlepsze?
Najlepszy mecz to jest który?
To może odpowiem:
Najlepsze po najlepszych kursach.
Bo niby jak inaczej?
Najlepszy mecz wg tego programu tj. Barcelona vs Cośtam.
Po śmiesznie niskim kursie.
Bo STATYSTYKI są po stronie Barcy/Wisły itd... co tam pan se życzy...
dzięki temu swoją analizę ograniczasz do kilkudzisięciu meczy (oszczędzasz czas) następnie musisz sprawdzić kontuzje oraz kartki dowiedzieć się czegoś więcej na temat drużyny (może zmienił się trener).
Może się zmienił, a może ktoś na treningu doznał kontuzji.
Może dany zespół grał w tygodniu mecz o puchar i są bardziej zmęczeni, a może nie grał.
Może trener przed ważnym meczem w Lidze Mistrzów wystawi rezerwowy skład, a może nie wystawi...
Użytkowniku, sprawdź se sam!
... ech, szkoda dalej pisać.
 
B 0

bmwmn

Użytkownik
Moze najpierw CI najbardziej gadatliwi powinni sprawdzic program zanim sie go krytykuje - jak mozna pisac moraly na temat o ktorym nie macie pojecia.
Sam go jeszcze nie wykupilem i tez nie dane mi ani go chwalic ani krytykowac.. Najwazniejsze ze autor robi dobra robote a nie siedzi jak wiekszosc z was na d... i patrzy czy w dziale typy ktos cos ciekawego podal..

Statystyki to piekna sprawa i kazdy type sie na nich opiera czy majac program Trefik czy jakies inne strony.. Logiczne ze uzywajac programow tego typu musi kazdy z osobna wybrac odpowiedni sprawdzajac detale i nie liczcie ze powstanie kiedys idealny symulator ktory wszystko zrobi za was...
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Moze najpierw CI najbardziej gadatliwi powinni sprawdzic program zanim sie go krytykuje - jak mozna pisac moraly na temat o ktorym nie macie pojecia.
Toteż ja właśnie wypróbowałem co najmniej pięć takich programów i morał jest taki, że te programy dają dużo, duuużo nieprzetworzonych informacji, a najwięcej zysku dają na koncie autora takiego programu.
Dziękuję za możliwość wyrażenia opinii, bo ja akurat mam pojęcie na jakiej zasadzie to działa.
 
U 0

uther

Użytkownik
A jak sprawić, by pojawiły się herby klubowe? Pewnie samemu trzeba sobie wgrać na dysk do folderu, ale jak format i ile pikseli?
Mimo, że to można sobie sprawdzić w wielu miejscach, przydałyby się tabele w różnych postaciach. Wiele razy podkreślane było na forum (czytałem), że program ma wspomagać w samodzielnej analizie, więc niech &quot;wyrzuca&quot; informacje do samodzielnego przemyślenia ;)
Były tu już różne propozycje, ja dodam swoją - tabelę formy, w postaci przedstawionej na obrazku (to ze ś.p. Betting Geniusa) - z możliwością segregowania meczy na wyjeżdzie i w domu. Podobne rozwiązanie graficzne przydałoby się dla u/o.
Przydałaby się też chociaż skromna instrukcja ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom