>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
A 0

antenelles

Użytkownik
Podsumowanie dnia 15.08.09

Aalborg 1 - 0 Sonderjyske - 1,45
Bournemouth 1 - 0 Rotherham - 2,25
Kettering 1 - 2 Wimbledon - 2,05
Luton 2 - 1 Gateshead - 1,35
Nancy 4 - 0 Monaco - 2,25
Kecskemeti 5 - 1 Vasas - 1,65
Kilmarnock 3 - 0 Hamilton - 1,80
Arbroath 3 - 1 Dumbarton - 1,85

Jönköpings 1 - 5 Sirius - 1,75
Santo Andre 0 - 2 Internacional - 2,20
Portsmouth 0 - 1 Fulham - 2,55
Wycombe 0 - 1 Leeds - 1,85

Rochdale 1 - 0 Aldershot - 4,25
Partick 0 - 0 Ross County - 3,80
Clyde 0 - 1 Stirling - 1,85
Jagodina 0 - 3 CZ Beograd - 1,55

Typów 16
Trafionych 13​


typy oczywiście przeszły jeszcze korektę na podstawie mojej analizy
nie jest źle! jestem zawodolony troche kasy ugrałem​
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
a dla mnie jak kupony zapisuje to po wyłączeniu programu kupony się kasują nie wiem czemu. Może ktoś pomóc???
musisz to mi złosić na maila opisz dokładnie co robisz.
Czy jak tworzysz nowy kupon i zapisujesz go to nie ma go w panelu &quot;kupony&quot; ?
czy klikasz (po wybraniu meczu) &quot;Dodaj&quot; czy &quot;Dodaj i zapisz&quot;
 
A 0

antenelles

Użytkownik
Besiktas
Örebro

wczorajsze typy na plus ;) remisów nie ma co grać w tym programie bo algorytm jest do bani.
typy 1,2 owszem jak najbardziej

a dzisiaj angielska do boju ????
Barnsley-Preston - mecz 02 1,39
Ipswich-Cr.Palace - mecz 1 1,85
Peterborough-W.B.A. - mecz 02 1,32
Plymouth-Cardiff - mecz 02 1,35
Brentford-Norwich - mecz 10 1,35

Macclesfield-Port Vale - mecz 02 1,42
Darlington-Crewe - mecz 02 1,37
Forest Green-Luton - mecz 2 1,72


dla mnie jest ok ???? skutecznosc dobre typy
kto chce więcej to kupta program ????
 
E 0

emesel00

Użytkownik
Inter Zapresic - Sibenik 1 1.80


FC Dordrecht - FC Omniworld 1 1.50
Mantova - Triestina 1x 1.20
ako. 1.86

Altach - SKN St. Polten 1 1.45
Nantes - Istres 1 1.55
ako. 2.25


Typy wzięte z programu, zobaczymy jak pójdzie.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
mam prosbę do wszystkich osób które korzystają z programu.
proszę pisać na forum lub na maila co jeszcze przydało by się w programie!
Każda propozycja będzie rozpatrzona
 
vde 119

vde

Użytkownik
Trochę własnej inicjatywy a nie, myślicie że program wam pomoże w typowaniu hahaha ... może w kursach do 1.70 w piłce nożnej się udaje ;] Ja wolę sam analizować bo większe możliwości ma mój rozum niż ograniczony program ;) Pzdr ;)
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
wydałem kolejną poprawioną wersję 2.0.1.2
Poprawiłem te kosmiczne kursy oraz dodałem możliwość sortowania kuponów (wcześniej było zablokowane)
dodałem też rozpis (jak na razie) systemów 2z3 oraz 2z4 - narazie wygląda to niezbyt czytelnie ale w następnej wersji będzie już dopracowane.
Poprawnie działa już też automatyczne sprawdzanie kuponów.

http://www.4shared.com/file/125196011/5eb87356/Release.html
 
junior1000 0

junior1000

Użytkownik
Stabæk - Vålerenga typ 1
moja analiza plus program kurs 1,58
sciagnalem nową wersję, kursy poprawione przynajmniej te które na razie oglądałem
 
junior1000 0

junior1000

Użytkownik
taki kupon zrobiłem bez żadnej analizy tylko według wskazań programu, z czystej ciekawosci za drobne wszystkie mecze program podał jako mocne wskazanie na typy w tym kuponie, zobaczymy...


resztę typów w tym tygodniu oparte na mojej analizie i tym programie będę podawał na swojej stronie w dziale kupony, http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=27388
zapraszam do przeglądania i komentowania
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Wydałem kolejną wersję oznaczoną numerem: 2.0.1.7
Wraz z nową wersją zmieniłem nazwę programu z SoccerBet na ExploreBet.

Od dziś można również pisać maile na adres: [email protected]

Zmiany w wersji 2.0.1.7
- poprawiłem &#39;kosmiczne kursy&#39;
- zmieniłem format daty (osoby z UK miały problem z bazą danych)
- usunełem wyskakujące błędy związane z brakiem bazy danych.
- dodałem rozpis systemu 2z3 2z4 (kolejne będą wprowadzane)
- wprowadziłem dwie wersje programu w zależności od systemu x86 i x64 (nie procesora!)

W kolejnych wersjach planuję zmienić:
- sposób rejestracji oraz przypomnienie loginu i hasła
- przy każdym spotkaniu będzie informacja o składzie drużyny
(nazwa zawodnika, ile razy występował w meczach, strzelone bramki, kartki)
- kursy od wszystkich bukmacherów.

Najnowsze wersje można pobrać tutaj:
vista, xp system 32 bitowy
vista, xp system 64 bitowy
 
H 0

halbim

Użytkownik
Witam. Jeśli chodzi o skuteczność programu to jest zadowalająca powiedział bym nawet że bardzo dobra ale przy obstawianiu trzeba się jednak wykazać swoją analizą bo program jeśli dobrze rozumiem typuje z gołych statystyk. Jeśli chodzi o niespodzianki to wszystkich nie jest w stanie przewidzieć, zresztą chyba nikt nie jest w stanie tego przewidzieć przykładowo jak np. Barcelona gra z Espanyolem to wiadomo kto jest faworytem tego meczu. Ale może np. Valdes będzie miał słabszy dzień i zawali mecz, albo Messiego będzie bolała noga....
I mamy niespodziankę której nikt sie nie spodziewał bo nikt nawet nie dopuszczał że Barcelona nie wygra. I tutaj trzeba się wykazać swoją analiza. Wiadomo że ciężko żebyśmy sami przewidzieli taką niespodziankę ale może jakieś przeczucie i może się chociaż uda tego meczu nie postawić i nie zawalić sobie kuponów. Bo moim zdaniem obstawianie meczy składa sie z dwóch ,,banalnych&quot; rzeczy.... Do trafnego wytypowania niespodzianek albo ich ominięcia.... Tylko jak to zrobić??? A raczej nie ma takiego algorytmu żeby był wstanie przewidzieć niespodzianki... Nie zmienia to jednak faktu że program SoccerBet jest bardzo pomocny przy typowaniu i naprawdę dzięki niemu można zaoszczędzić sporo czasu. Tak jak pisałem wcześniej sprawdzalność typów bardzo dobra ale nie wolno stawiać na pałę drużyn o których się nic nie wie, przynajmniej nie za większe stawki...
Jeśli chodzi o zmiany to moim zdaniem można by było bardziej dopracować i rozbudować typy poniżej/powyżej 2.5 gola;1.5 gola; 3.5gola....
Fajnie by też było jak by program typował Czy obie drużyny strzelą gola...
Kursy na takie zdarzenie są dosyć spore, wiadomo to zależy od spotkania. Myślę że nie było by chyba większego problemu żeby napisać algorytm do czegoś takiego... Ktoś wcześniej pisał że przydał by się w programie jakiś Facelifting, mim zdanie lepiej skupić się nad poprawieniem jeszcze bardziej skuteczności i rozbudowaniem oferty typów niż wyglądem, chociaż nie ukrywam że milsze dla oka było by coś np. w stylu strony bwin jeśli chodzi o wygląd...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom