>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
mario22 15

mario22

Użytkownik
Wypełniam bazę danych, zastanawiam się tylko czy przydadzą się takie ligi jak:
Albania
Belarus
Bosnia and Herz.
Cyprus
Estonia
Iceland
Latvia
Lithuania
Montenegro
Northern Ireland
Serbia
to są ligi nad którymi się zastanawiam, prosze pisać czy któraś z tych lig przyda się komuś ?
 
M 1

momodzik

Użytkownik
przychylam się do tej prośby od jakiegoś czasu obserwuję wpisy &quot;momodzik&quot; i sądzę że to jest po prostu troll forumowy
Troll forumowy przegrał już kupę forsy na &quot;poradnikach&quot; i tym podobnych...
Troll forumowy chce tylko ostrzec naiwnych graczy przed tego typu programami.
Troll forumowy wie, że tego typu programy służą tylko i wyłącznie w celu wyciągnięcia kasy od naiwnych graczy.
pozdrawiam
Troll forumowy.
 
P 1

premi

Użytkownik
Trollu forumowy ja dużo kasy przegrałem na płatnych serwisach ale nie twierdzę w ciemno (tak ja Ty o tym programie) że wszystkie są do bani (obecnie korzystam z 2 +ten program). Gdyby był do bani nie korzystał bym z niego już dzisiaj a mam go od początku.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Trollu forumowy ja dużo kasy przegrałem na płatnych serwisach ale nie twierdzę w ciemno (tak ja Ty o tym programie) że wszystkie są do bani (obecnie korzystam z 2 +ten program). Gdyby był do bani nie korzystał bym z niego już dzisiaj a mam go od początku.
W dłuższym okresie czasu (sezon), wszystkie tego typu programy są do bani.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
W dłuższym okresie czasu (sezon), wszystkie tego typu programy są do bani.
Twoje zdanie na ten temat poznaliśmy już wielokrotnie. Więc bądź tak dobry i nie powielaj już postów z tą samą opinią ;)
Pozdrawiam
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Twoje zdanie na ten temat poznaliśmy już wielokrotnie. Więc bądź tak dobry i nie powielaj już postów z tą samą opinią ;)

Pozdrawiam
Ja tylko chcę przestrzec ludzi.

A posty będę pisał dopóty, dopóki mnie nie zbanują.
To źle, że chcę ludzi ostrzec?

Ano źle, bo nikt nie kupi programu.

pozdrawiam
Troll forumowy
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Obecnie dopiero pracuję nad wersją SoccerBet 2.0 - wersja ta będzie dostępna po wakacjach ponieważ potrzeba na to bardzo dużo czasu i pracy (napisanie aplikacji, testowanie programu przez beta testerów)

Nadal można pobierać wersję SoccerBet 1.0.0.6

W nowej wersji planuję dodatkowo zmienić oraz dodać:
- do jednego kuponu będzie można dodawać kilka zdarzeń
- program będzie rozpisywać kupony systemowo 4z7 2z3 itp. dzięki czemu będzie można w łatwy i szybki sposób sprawdzić czy opłaca się grać tym systemem.
- każda liga będzie miała wyświetlaną informację o skuteczności systemu (dzięki czemu ominiemy pułapki)
- planuję również zbierać informację z rozegranych meczy kto dostał żółtą a kto czerwoną kartkę (obecnie w internecie ciężko jest znaleźć kompletne zestawienie kartek i kontuzji)

Mam również pomysł nie wiem na ile realny:
- mam zestawienie pierwszych składów drużyn (kto ile razy grał, ile kto strzelił bramek)
- mogę mieć skład jaki grał w ostatnim meczu
- porównuję pełen skład oraz ten który grał ostatnio i wychwytuję kto w ostatnim meczu nie grał (chodzi mi tu o tych zawodników z pierwszego składu którzy grają na codzień i strzelają bramki) dzięki temu będzie wiadomo, że coś jest nie tak z tym zawodnikiem (kontuzja, kartki)
Co myślicie o tym pomyśle?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Testowaliście gdzieś publicznie ten programik? I ile kosztuje jego zakup? Koszt jednorazowy czy abonament?
Tak, program można powiedzieć ma już swoją historię na forum:

Pierwszy temat z 20-12-2007 Program wspomagający analizę - Analizator v1.0a

Drugi temat z 29-12-2008 Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

resztę pytań proszę na maila: [email protected]

ps. proszę nie cytować wypowiedzi &#39;mmodzik&#39; ponieważ jest to zbyt prostacki język i obniża poziom dyskusji.


a czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak ten program działa?
Odsyłam do wyżej wymienionych tematów jest tam opis działania, zdjęcia oraz opis funkcji programu
 
M 1

momodzik

Użytkownik
a czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak ten program działa?
Działa tak, jak dziesiątki innych programów.
Czyli opiera się na statystykach.
Do tego człowiek, który pisze ten program, ustala jakiś własny (najczęściej z kosmosu, albo z własnego widzimisię) algorytm, że jak drużyna A przez trzy sezony zanotowała 5 zwycięstw i dwa remisy z drużyną B, to prawdopodobnie drużyna A wygra, albo zremisuje następne spotkanie z drużyną B.
I to wszystko po kursie 1,64.
Ale jak drużyna B zmieni trenera, czy też zmieni się sponsor w drużynie B, to ten program możesz sobie wsadzić w.... zakładkę &quot;Ulubione&quot;.
ps.
Acha! Bo zapomniałbym o najważniejszym. W fazie testowej twórca programu daje go za darmo, a w wersji finalnej program jest płatny.
Z reguły są to &quot;grosze&quot; - czyli od 10zł do 30zł, ale to jest mały pikuś w stosunku do Twoich ewentualnych wygranych po zakupie programu. To jest po prostu opłata za czas i za trud jaki włozył twórca programu, abyś ty, kliencie, był zadowolony.
I pamiętaj, że ci co piszą tego typu programy, zawsze, ale to ZAWSZE działają dla dobra ogółu i służą poradami na forum. A to wszystko po to, żeby Bukmacher poszedł z walizkami.
Teraz rozumiesz na jakiej zasadzie to działa?
 
M 1

momodzik

Użytkownik
ale Ty koleś jesteś wal...... opanuj się troche ze swoimi wypowiedziami, jak przedszkolak normalnie
A może napiszesz coś bardziej merytorycznego, uzasadnisz swoją wypowiedź - za moich czasów to w podstawówce wymagali tego..
 
M 0

mosek

Użytkownik
A może napiszesz coś bardziej merytorycznego, uzasadnisz swoją wypowiedź - za moich czasów to w podstawówce wymagali tego..
widać, że na tym poprzestałeś swoją edukację, więc cokolwiek powiem więcej na Twój temat to i tak nic nie zrozumiesz ...
 
M 1

momodzik

Użytkownik
widać, że na tym poprzestałeś swoją edukację, więc cokolwiek powiem więcej na Twój temat to i tak nic nie zrozumiesz ...
Chłopaku, masz pięć napisanych postów, nie odnosisz się do meritum tego wątku, ani do tego, co w nim napisałem, więc wybacz, ale nie będę z tobą dyskutował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom