>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
M 0

mosek

Użytkownik
Chłopaku, masz pięć napisanych postów, nie odnosisz się do meritum tego wątku, ani do tego, co w nim napisałem, więc wybacz, ale nie będę z tobą dyskutował.
Tym stwierdzeniem dowiodłeś o swojej wyższości i mądrości nad moją osobą &#39;chłopaku&#39;.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Jeżeli chcecie się wyzywać i kłócić to piszcie do siebie na PW.

A tobie momodzik już dziękujemy, wszyscy wiemy, że w internecie aż roi się od oszustów i dziękujemy ci, że wszystkich ostrzegasz :)
Nie moja wina że kupowałeś na stronach www jakieś super typy o kursach 1,1 (wnioskuje z twoich wypowiedzi) i teraz masz pretensje do całego świata.
Ja robię ten program min. dla samego siebie ponieważ nie mam czasu na analizowanie wszystkich meczy i właśnie zadaniem tego programu jest to zrobić za mnie.
Wpominałeś w jednej ze swoich wypowiedzi o trudzie i czasie jaki poświęca programista na zbudowanie takiego programu i tu masz rację jest to ogromna ilość godzin spędzonych przed komputerem i żmudne klepanie dziesiątek tysięcy linii kodu źródłowego sprawdzanie testowanie i dodawanie kolejnych funkcji (zainteresowanych odsyłam od pierwszego lepszego kursu C++ lub C# oraz SQL).

Możesz mi wierzyć lub nie (ale znając twoje sceptyczne podejście do otaczającego świata raczej to drugie) ale moim celem jest stworzenie naprawdę dobrego programu (nie mówię idealnego bo tego sie nie da zrobić)

Dla zainteresowanych - obecnie wprowadzam kupony od sierpnia 2007r. do dnia dzisiejszego wyniki opublikuje na forum.

Także momodzik swoje powiedziałeś i jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie udzielaj.
Jako terapię leczniczą na twoje lęki oraz pokutę za bezsensowne wypowiedzi proponuję tobie zrobić coś pożytecznego dla forum i forumowiczów.
(a jeżeli chcesz sie z kimś dogadywać to pisz na PW)
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Siemka jak tam skuteczność programu pokażcie jakieś dane. I jeszcze mam pytanko do autorów, jeśli wykupie abonament i zaktualizuje bazę danych to będzie ona obejmować ile czasu i czy na te wcześniejsze mecze np.sprzed roku można zobaczyć przewidywania, wynik i kursy? czyli taki komplecik do analizy
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Siemka jak tam skuteczność programu pokażcie jakieś dane. I jeszcze mam pytanko do autorów, jeśli wykupie abonament i zaktualizuje bazę danych to będzie ona obejmować ile czasu i czy na te wcześniejsze mecze np.sprzed roku można zobaczyć przewidywania, wynik i kursy? czyli taki komplecik do analizy
Skutecznośc programu można zobaczyć w wyżej wymienionych tematach.
Co do skuteczności nowej wersji to na razie ciężko mi cokolwiek powiedzieć ponieważ prace nad tą wersją dopiero trwają.
Baza danych służy jedynie do analizowania nowych meczy, jeżeli chcesz to mogę Ci udostępnić bazę kuponów z całego sezonu.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Bez problemu mogę Ci udostępnić bazę kuponów z całego sezonu - wszystkie mecze.
Bez abonamentu, bez żadnych opłat, wystarczy tylko napisać maila.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Możesz mi wierzyć lub nie (ale znając twoje sceptyczne podejście do otaczającego świata raczej to drugie) ale moim celem jest stworzenie naprawdę dobrego programu (nie mówię idealnego bo tego sie nie da zrobić)
Ależ ja tobie wierzę. Chcesz stworzyć jako tako działający program, który przyniesie zyski. Normalna rzecz.
Tylko stwórz go sobie we własnym studio i nie wykorzystuj naiwnych ludzi, tu na forum, do testowania twojego programu.
Jak już sam go przetestujesz, to podaj linka, skąd można będzie ściągnąć Twój program. OK?
Jako terapię leczniczą na twoje lęki oraz pokutę za bezsensowne wypowiedzi proponuję tobie zrobić coś pożytecznego dla forum i forumowiczów.
Właśnie to robię.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Pomiędzy 07-07-2009 a 15-07-2009 będzie przerwa w aktualizowaniu bazy danych.
(brak dostępu do internetu)
Użytkownicy, którzy mają wykupiony abonament przypadający na ten okres otrzymają dodatkowe przedłużenie abonamentu o 8 dni.
Za utrudnienia serdecznie przepraszam
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
to moze sie da wzucic na serwer przed ta przerwa baze danych na ten okres?
ostatnią bazę danych wrzucę wieczorem 06 lipca i można z niej korzystać do najbliższej kolejki, a kolejną bazę wyślę po przylocie czyli postaram się to zrobić 14 lipca wieczorem
 
M 1

momodzik

Użytkownik
ostatnią bazę danych wrzucę wieczorem 06 lipca i można z niej korzystać do najbliższej kolejki, a kolejną bazę wyślę po przylocie czyli postaram się to zrobić 14 lipca wieczorem
Hmykhykhyhy, poczekaj, bo się zakrztusiłem...
Czy ja dobrze rozumiem, że od szóstego lipca do piętnastego lipca (bieżącego roku) ludzie, którzy zakupili zakupili ów cudowny program, mają czekać na upgrade, bo ty se na wczasy wyjechałeś?
Chłopie, toż to ewidentne jaja są...
A jak ktoś chce skorzystać z tego programu po najbliższej kolejce? Bo np. progresją zagrał.
To musi poczekać do czternastego lipca wieczorem?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Proponuję do wszystkich osób z tego forum żeby po prostu nie dyskutować z kolesiem o nicku &quot;momodzik&quot; bo to jest bez sensu, czytając jego wypowiedzi nasuwa się na myśl wiele spostrzeżeń na temat tego kolesia ale tak jak podsumował &quot;Kolędnik&quot; z tym kolesiem jest coś nie tak. Nie wiem może jakieś problemy z dzieciństwa, może był molestowany przez ojca, a może po prostu koleś nie potrafi się odnaleźć w otaczającym go świecie i swoje żale i smutki wylewa na tym forum, żal mi takich ludzi. Podejrzewam że jest nieakceptowany przez otaczających go ludzi i pisząc na forum próbuje nawiązać z kimś kontakt, ale nie moim zadaniem jest rozpracowywać psychikę tego człowieka od tego są wykwalifikowani lekarze psychiatrii.

Także jeszcze raz apeluję do wszystkich, aby nie zwracać uwagi na tego kolesia niech sobie pisze, może to mu ulży w jego codziennych cierpieniach.
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
Apropo tego nie akceptowania przez otaczających ludzi to taki wniosek mi również do głowy przyszedł jako pierwszy.

takim ludziom najłatwiej jest zaistnieć w cyber świecie ... ale naprawdę szczerze żal mi się go robi... Szczerze...
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Apropo tego nie akceptowania przez otaczających ludzi to taki wniosek mi również do głowy przyszedł jako pierwszy.
takim ludziom najłatwiej jest zaistnieć w cyber świecie ... ale naprawdę szczerze żal mi się go robi... Szczerze...
Dziękuję za troskę, za szczerość i za... żal.
Niepotrzebny ten żal, bo ja sobie w życiu poradziłem :spokodfhgfh:
Po prostu przestałem grać.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Proponuję do wszystkich osób z tego forum żeby po prostu nie dyskutować z kolesiem o nicku &quot;momodzik&quot; bo to jest bez sensu, czytając jego wypowiedzi nasuwa się na myśl wiele spostrzeżeń na temat tego kolesia ale tak jak podsumował &quot;Kolędnik&quot; z tym kolesiem jest coś nie tak. Nie wiem może jakieś problemy z dzieciństwa, może był molestowany przez ojca, a może po prostu koleś nie potrafi się odnaleźć w otaczającym go świecie i swoje żale i smutki wylewa na tym forum, żal mi takich ludzi. Podejrzewam że jest nieakceptowany przez otaczających go ludzi i pisząc na forum próbuje nawiązać z kimś kontakt, ale nie moim zadaniem jest rozpracowywać psychikę tego człowieka od tego są wykwalifikowani lekarze psychiatrii.
Także jeszcze raz apeluję do wszystkich, aby nie zwracać uwagi na tego kolesia niech sobie pisze, może to mu ulży w jego codziennych cierpieniach.
Dawno się tak nie uśmiałem????????
Parafrazując:
Nie słuchajcie momodzika!
On guzik wie i nie zna się na systemach!
Ja dzięki mojemu systemowi wygrałem parę tysięcy dolarów, a on mi gada jakieś głupoty, że ja niby chcę zarobić na moim systemie...
Przecież ja ten system GRATIS (na okres próbny, jak przejebiecie, to trudno) Wam daję!
Jednym słowem DEBIL!
Nie dość że debil, to jeszcze pewnie na schizofrenię się leczy.
Żal mi go.
Ludzie, nie słuchajcie tego co ten człowiek pisze, bo pewnie był molestowany w dzieciństwie przez ojca, a może i matkę, więc teraz ma problemy &quot;egzystencjonalne&quot; i powinien iść się leczyć do jakiegoś psychiatryka, a nie mi tutaj interes psuć!
Wnoszę o zbanowanie tego człowieka!
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
żmudne klepanie dziesiątek tysięcy linii kodu źródłowego sprawdzanie testowanie i dodawanie kolejnych funkcji (zainteresowanych odsyłam od pierwszego lepszego kursu C++ lub C# oraz SQL).
przesadzasz z tą ilością linijek i w programowaniu obiektowym, a takie jest w C# to nie ma funkcji tylko są metody. Trochę podstawowe błędy wypisujesz jak na osobę, która chce stworzyć profesjonalny program. no ale good luck kto nie próbuje ten nic nie osiąga.
 
jazzman 0

jazzman

Użytkownik
Nie przesadzaj. Metody to inaczej funkcje składowe klas... Grębosz nawet zaleca używanie tej drugiej nazwy, ze względu na fakt, iż w standardzie rzekomo nie ma określenia methods. Nie można podważać umiejętności kogoś tylko dlatego, że używa innej terminologii lub ma braki w oczytaniu dokumentacji;) Poza tym, czy kolega pisał coś o POO? W C+ można spokojnie pisać klasycznie, o SQL nie wspomnę.
A ilość linijek? Kwestia umiejętności optymalizowania ????
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom