>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
solarek 0

solarek

Użytkownik
A jak sprawić, by pojawiły się herby klubowe? Pewnie samemu trzeba sobie wgrać na dysk do folderu, ale jak format i ile pikseli?

Mimo, że to można sobie sprawdzić w wielu miejscach, przydałyby się tabele w różnych postaciach. Wiele razy podkreślane było na forum (czytałem), że program ma wspomagać w samodzielnej analizie, więc niech &quot;wyrzuca&quot; informacje do samodzielnego przemyślenia ;)

Były tu już różne propozycje, ja dodam swoją - tabelę formy, w postaci przedstawionej na obrazku (to ze ś.p. Betting Geniusa) - z możliwością segregowania meczy na wyjeżdzie i w domu. Podobne rozwiązanie graficzne przydałoby się dla u/o.

Przydałaby się też chociaż skromna instrukcja ;)
podpinam się
i nie pracuj nad poprawieniem wyglądu bo to najmniej wazne, program powinien byc jak najbardziej wszechstronny, statystyki itd.
i kiedy w koncu będzie hokej? sezon juz się rozkręca!
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
co to za button &quot;oblicz&quot;? nie moge tego rozkminic...
a złapałeś mnie :) zapomniałem to usunąć - to testowałem kolejne rozwiązanie i nie należy brać go pod uwagę.

A jak sprawić, by pojawiły się herby klubowe? Pewnie samemu trzeba sobie wgrać na dysk do folderu, ale jak format i ile pikseli?

Przydałaby się też chociaż skromna instrukcja ;)
odnośnie instrukcji to jest na firmowej stronie linku nie podaję oczywiście bo nie mogę :) a co dokładnie by Ciebie interesowało to zrobię do tego kurs

ok to jest link paczki z logami drużyn pobierz
folder należy rozpakować i umieścić w katalogu głównym programu

teraz tak logo musi mieć rozmiar około 150x150 pikseli oraz rozszerzenie .gif nazwa musi być identyczna jak ta wyświetlana w programie, nazwa katalogu oznacza liczbę porządkową jaka występuje w programie np 1 liga polska ma nr. 49
Jak ktoś ma czas może zebrać kilka lig i wrzucić na forum

kolejna edycja:
jest nowa wersja programu 2.0.2.0 dodałem w niej składy drużyn oraz informacje ile razy zawodnik grał ile strzelił bramek oraz ile ma żółtych i czerwonych kartek jak na razie baza zawiera ligi do litery E bazę będę systematycznie uzupełniać o nowe ligii.
Trochę ciężko znaleźć w internecie informacje o kontuzjach i kartkach jedynie udało mi się umieścić informację o zawodnikach.
 
C 0

cropp

Użytkownik
Siema, jestem nowym użytkownikiem tego forum i przychodzę z zapytaniem czy można zostać jeszcze testerem tego moim zdaniem bardzo dobrego programu.
 
jazzman 0

jazzman

Użytkownik
Siema, jestem nowym użytkownikiem tego forum i przychodzę z zapytaniem czy można zostać jeszcze testerem tego moim zdaniem bardzo dobrego programu.
No nieźle. Masz już osąd na temat programu, a chcesz zostać testerem:spokodfhgfh:
 
U 0

uther

Użytkownik
Po części moje wątpliwości zostały już rozwiane, funkcja &quot;oblicz&quot; ;)
Ale mam następujące zapytanie: jest algorytm 1 i 3, czy 2 został usunięty, czy tez jest to ten główny proponowany wynik? Tym samym jak mam traktować proponowany wynik jako średnią z algorytmów 1 i 3, czy też jest to jeszcze zupełnie inny przelicznik? No i czy istniej jakaś hierarchia tych algorytmów, tj. gdy nie zgadzałbym się z proponowanym wynikiem, to w nastepnej kolejności prawdopodobniejszy jest 1 czy 3?
 
solarek 0

solarek

Użytkownik
Po części moje wątpliwości zostały już rozwiane, funkcja &quot;oblicz&quot; ;)
Ale mam następujące zapytanie: jest algorytm 1 i 3, czy 2 został usunięty, czy tez jest to ten główny proponowany wynik? Tym samym jak mam traktować proponowany wynik jako średnią z algorytmów 1 i 3, czy też jest to jeszcze zupełnie inny przelicznik? No i czy istniej jakaś hierarchia tych algorytmów, tj. gdy nie zgadzałbym się z proponowanym wynikiem, to w nastepnej kolejności prawdopodobniejszy jest 1 czy 3?
na oficjalnej stronie jest to ladnie przedstawione
http://explorebet.com/index.php?option=com_content&amp;amp;view=category&amp;amp;id=2&amp;amp;Itemid=6
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
1 i 3 to są dwa różne algorytmy jeżeli wyniki obliczeń są różne to oznacza że wynik może być niespodzianką, jeżeli są takie same to oznacza większe prawdopodobieństwo takiego wyniku gdyż otrzymaliśmy go z dwóch całkowicie różnych obliczeń.
Algorytm 2 był słaby i wyrzuciłem go natomiast 1 i 3 mają różną siłę w zależności od ligi dla tego najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie ich dwóch.
Typ główny jest wynikiem obliczeń algorytmu 1 i 3

A jak się Wam podoba nowa funkcja - składy drużyn (występy, bramki, kartki) !!
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Szukam osoby która poprowadziłaby stronę internetową programu ExploreBet
do dyspozycji oddaję:
- domenę internetową
- miejsce na serwerze
- darmową aktualizację bazy danych.

Oczekuję:
- dobrych pomysłów :)
- zaangażowania

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się na maila [email protected]
 
C 0

ciokum

Użytkownik
Czy ktoś korzysta z tego Programy ?
jeżeli tak proszę o napisanie na Forum czy poprzez program utrzymują się trafione typy na poziomie 70-80%?
Ppzdrawiam
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Czy ktoś korzysta z tego Programy ?
jeżeli tak proszę o napisanie na Forum czy poprzez program utrzymują się trafione typy na poziomie 70-80%?
Ppzdrawiam
Ciokum.
Weź się zastanów nad swoim pytaniem.
Wystarczy 55% trafień, żebyś wyszedł na spory plus, a ty pytasz o 80%?
 
B 0

bakarikone

Użytkownik
witam.Chciałbym zabrac głos w sprawie programu.Byłem juz wcześniej ,,testerem&quot; tego programu i jego poprzedników.Niestety muszE przyznac racje ,,momodzikowi&quot;.Pamietam że program podawał typy na niskie kursy i w dodatku one często nie wchodziły.Na dodatek autor programu nakazywał jeszcze aby sprawdzac na jakiejs stronie internetowej ( która podaje słabe typy)czy dany typ programu zgadza sie z typem na tej stronie.Chwale autora za to że tworzy kolejną wersje swojego programu ale niestety jest on skazany na porazke.Dlaczego??????A no dlatego ze program bierze pod uwage forme druzyn i jestem przekonany ze ta forma opiera sie na formie z ostatnich np.5 meczy (co tą informacje można za darmo sprawdzic na innych stronach).Założmy ze Inter gra z Milanem.Inter strzelił w 5 ostatnich meczach 10 bramek i stracił 2 a Milan strzelił 5 bramek i stracił 4.Inter wygrał załózmy 4 mecze i 1 zremisował a Milan wygrał 2 i 3 przegrał.Program w tym przypadku napewno poda jako faworyta Inter-program nie weźmie pod uwage tzw.mentalności piłkarzy (tzn.wygrali ostatnie 4 mecze to nie czują presij wygrania nasteponego-nic się nie stanie jeśli nie wygrają.A Milan czuje presje bo przegrywa , media nie są po ich stronie itp.)Taki program moze jedynie opierac sie na statystyce.Nie ździwiłbym sie gdyby sie okazało ze te 2 algorytmy programu nie są skomplikowane i 1 opiera sie na liczbie bramek u siebje a 2 na liczbie bramek na wyjeździe.Wcale nie mówie ze tak jest -chce tylko wam zobrazowac ze kupujecie algorytmy ,,proste&quot; który każdy mogłby wymyslic.Jeżeli program ma wysoka skutecznosc tak jak piszą inni &lt;,70-80%&#39; to i tak jest to za mało.Dlaczego????dlatego ze aby cos wygrac trzeba albo postawic duza kase albo zagrac 3-4 mecze za nizsza stawke.Jeżeli zagramy singla za typ z programu i załóżmy ze wejdzie-to użytkownik pomysli super w końcu sie wzbogace i bedzie grał single po 100zł po kursie 1,5-az tu nadchodzi czarny dzien -porażka-gracz traci 100zł-ktore wcześniej wygrał po np. 2 trafnych typach-albo przegrywa odrazu.Jeżeli gracz wybierze 2 opcje czyli zagra za niższą stawke ale 3-4 typy (aby cos sensowanego wygrac a nie np.2 zł)to i tak ma małą szanse na wygraną .Dlaczego?ano dlatego ze program ma 70-80% skutecznosci-rachunek jest prosty z 4 typów 1 lub 2 nie wchodzi.Może sie zdarzyc raz ze wejdą wszystkie ale nie da sie tak cały czas .Chce wszystkim pokazac i autorowi programu ze dobry program bukmacherski nie stworzy osoba na zwykłym kompie pisząca sobje jakies tam proste algorytmy.(jezeli wogole ktos to zrobi)Nie chce nikogo obrazac.Jezeli ktos chce zrobic taki program powinien sie zastanowic-bo same liczby nic tu nie dadzą.Na wynik meczu składa sie szereg czynników , a do dobrych informacij my prości ludzie nie mamy dostepu.Nie chce aby po mojej wypowiedzi ktoś czuł sie obrażony i nie chce aby mnie ktoś obrażał-to jest moje prywatne zdanie.kto bedzie chciał to kupi ten program.pOZDRAWIAM
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
po pierwsze nie zgodzę się z tym że program podaje tylko typy z niskimi kursami, wręcz przeciwnie program podaje mecze z pełnym zakresem kursów od 1,01 do 6.
Granie niskich kursów mija się z celem, nawet w swoich statystykach odnośnie skuteczności programu zwracałem szczególną uwagę na kursy w okolicach od 1,9 do 2,5
W dodatku nie można grać ślepo wszystkich typów jakie podaje program - na mojej stronie udostępniłem dokładne statystyki w jakich ligach i przy jakich kursach program ma najwyższą skuteczność do tego na ilu meczach to osiągnął.

Tak program opiera się na statystykach i obecnej formie - to jest tylko maszyna której celem jest wybór najlepszych spotkań, a użytkownik powinien jeszcze sprawdzić kartki i kontuzje oraz nastroje w drużynach - niestety chyba jak na razie nie da się tego uwzględnić w tego typu programach.

Tak jak wspomniałem we wcześniejszych postach - to jest dopiero początek i nie należy oczekiwać cudów to jest tylko program który zbiera statystyki i oblicza prawdopodobieństwo do tego należy dołączyć też własną analizę

a co do stawek które podałeś każdy decyduje sam jak gra i za jakie stawki i nierozsądnie jest grać za 50% swojego budżetu lepiej 5-10%

I ostatnie zdanie - nawet najlepsi typerzy nie mają powyżej 90% skuteczności, zawsze trafi się niespodzianka to jest piłka.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
ze zwględu na brak dostępu do internetu w dniu 29.11.2009 oraz 30.11.2009 nie mogłem wysłać aktualizacji bazy danych na serwer.
Następna aktualizacja odbędzie się 01.12.2009 - za utrudnienia przepraszam.
Każdy abonament będzie przedłużony o 2 dni.

p.s tą wiadomość piszę z telefonu
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Rozpoczełem pracę nad nową wersją programu:
Wprowadziłem następujące zmiany oraz nowości:
- dyscypliny: piłka nożna, hokej, koszykówka
- Under/Over - 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 dla piłki nożnej oraz dla hokeja 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5
- oraz najciekawszy pomysł:
program oblicza prawdopodobieństwo wyniku dla pierwszej oraz drugiej połowy meczu
oraz wynik under/over dla pierwszej oraz drugiej połowy meczu.
(te zmiany oraz nowości już mam zrobione - teraz testuję aplikację)

Myślę że po nowym roku udostępnie pierwszą nową wersję
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom