>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Skoki narciarskie 2013/2014 - TCS (28.12 - 06.01.2013)

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
I konkurs za nami. tutaj full wyniki: http://data.fis-ski.com/pdf/2014/JP/3838/2014JP3838RL.pdf

Można sobie zobaczyć kto jaki miał wiatr i widzimy, że to właśnie ten czynnik odegrał kluczową rolę. Stawkę zamykają skoczkowie ze zdecydowanie najgorszymi warunkami w obu seriach, zaś po przeciwnej stronie zwycięzcy. Widzimy też, że Kamil z czołówki miał po prostu MEGA najtrudniejsze warunki i oczywiście Stoch jest skromny i nie będzie zwalał na wiatr i mówił tak samo jak Kruczek, że popełnił błąd i zestresował się, ale przecież było widać jak na dłoni, że prócz tego wiatru w plecy w 1 serii dostał także boczne podmuchy, które nim zakołysały. Skok może nie byłby jakiś super, ale przecież Polak ledwo ledwo wygrał z rywalem w KO.. W 2 serii znowu silny wiatr w plecy i w mojej ocenie naprawdę super skok. Punktowo dopiero 6, bo pod koniec mieli znacznie lepsze warunki (z niższej belki), ale możliwe, że był to najlepszy skok finałowej serii obok Morgensterna.

Ja mam kolejną propozycję z STS, bo ten bukmacher raczy nas najszerszą ofertą na skoki:

Generalka TCS na koniec:

M. Kot - K. Biegun @ 1,50✅ Wiedziałem, że w końcu farcik opuści Krzysia i nawet nie zakwalifikuje się. Stało się to w Innsbrucku. Dodatkowo w Bischoschofen zastępuje go Żyła, więc typ jest już wygrany ;)

Pobieram z przyjemnością ten kurs. Maciek może ostatnio nie jest w super formie, ale on nie schodzi poniżej pewnego poziomu i powinien w każdym konkursie TCS wchodzić do 2 serii. Wczoraj ciężkie warunki, więc przy tej niespecjalnej formie nie szło odlecieć. Warto nadmienić, że rok temu Kot zajął 50 msc w Oberstdorfie, więc być może nie przepada tez za tą skocznią, a potem już kończył wszystkie kolejne konkursy turnieju w top10.
Biegun dla mnie wczoraj trochę zaskoczenie, że wygrał z Deschwandenem, w serii próbnej jeszcze przegrywając z nim o blisko 15 pkt. On też miał trudne warunki i poradził sobie teoretycznie lepiej od Kota, ale nie wierzę, żeby Biegun coś tu zmajstrował na tym turnieju. Wg mnie jest obecnie w dosyć przeciętnej formie i nie prezentuje poziomu choćby top30, mimo iż wczoraj tam się znalazł. Naprawdę nie zdziwiłbym się jakby już nie zapunktował do końca. Kluczowy będzie konkurs w GaPa - po tym najsłabszego z naszych zmieni Kubacki. W mojej ocenie jest to właśnie Krzyś Biegun.

+

najlepszy z grupy &quot;dziadków&quot;

N. Kasai @ 1,30

Kurs znacznie słabszy niż przed 1 konkursem, ale mamy już jasną sytuację. Kasai pewnie trochę rozczarowany po wczorajszym konkursie, gdzie dla wielu był głównym faworytem, ale tak czy siak zrobił nad większością rywali z tej grupy masę pkt. Ponad 20 nad Neumayerem, nie mówiąc już o Loitzlu czy Ahonenie. Japończyk ma naprawdę super formie, powinien walczyć o podium TCS i tą przewagę może tylko powiększać.

ako @ 1,72 po odjęciu podatku, więc znośne całkiem, a dubel wg mnie mocny.



Jeszcze chciałbym się odnieść do mojego typu na Wellingera w grupie &quot;młokosów&quot; sprzed konkursu.
Andreas naprawdę fatalnie wczoraj skakał, oczywiście wiele zrobiły warunki, ale nie można się tylko tym zasłaniać. Nie wiem co jest grane, ale nie wierzę, żeby tak skakał do końca TCS. Myślę, że będzie teraz mega zmobilizowany na kolejne konkursy. Obecnie kurs na niego to już 2,25 i myślę, że można pobierać. Kto się uchował z jego rywali? Biegun i Murańka. O Krzyśku pisałem - dla mnie jest pierwszym kandydatem do zamiany po turnieju w GaPa, a nawet jeśli nie on, to myślę, że jeszcze z max. 1 raz zapunktuje. Pozostaje więc Klimek. Świetny pierwszy skok wczoraj, ale powiało mu pod narty bosko trzeba przyznać. Drugi skok już słaby. 25 pkt ich dzieli. Myślę, że to wcale nie jest jakoś bardzo dużo. Murańka ma niezłą formę, ale też mi się wydaje, że w jakimś konkursie nie wejdzie nawet do finału. Wellinger myślę, że najsłabszy konkurs ma za sobą i teraz powinno być zdecydowanie lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hristo 585

hristo

Użytkownik
@Richi, moim zdaniem nie masz się co stresować ;-) Stoch w top 6 to bardzo (nadal) pewne zdarzenie.
STS faktycznie wyskoczył z ciekawymi zestawami na TCS, sam poczułem się jak dziecko w sklepie z zabawkami i za grubszą kasę puściłem pare pozycji. Swietną inwestycją okazało się postawienie na Prevca jako najlepszego Słoweńca (kurs.2.25) teraz kurs to 1.05 i zdarzenie (jak na skoki) pewne.
Podobnie Freund jako najlepszy Niemiec po kursie 2.1 (Kraus nie utrzyma aktualnej pozycji,bardziej obawiałem się Freitaga czy Wellingera).
Zgadzam się z kolegą @blaise co do grupy młokosów - sam postawiłem na Welingera i jedynie Klimek coś postanowił podskoczyć, ale jakoś nie wierzę aby 4xwchodził do 30tki, a właśnie oddanie 8 skoków w tej grupie będzie kluczowe.
Na chwilę obecną, mając wiedzę oraz dane z pierwszych zawodów proponuję zagrać na następujące zdarzenia w STS:
- Schlierenzauer - Bardal 2 1.57. Chciałem dać Bardal w top 3, ale kurs tylko 1.45. Przede wszystkim to bardzo równy zawodnik, takiego typujący lubią najbardziej;-), bardzo dużo miejsc 1-6, rzadko zdarzaja mu się wpadki. Nawet przed 2 laty gdy wygrał generalkę, to udało mu się to bardziej przez częste zajmowanie miejsc w czołówce niż wielokrotne zwycięstwa w zawodach. Ale do rzeczy - Schlieri bez błysku, skończy gdzieś około 6 miejsca w generalce, Bardal jak dla mnie będzie 1-2, jest zbyt równy, a do tego już po 1 zawodach przewaga nad Austriakiem.
Kot - Biegun 1 1.5 - Tak jak opisane u kolegi wyżej. Podpisuję się obiema rękami.
Takeuchi - Wank 1 1.27 - Japończycy w formie, brakuje im tylko czwartego do brydża, wtedy byliby faworytem do złota na IO. Pierwszy konkurs dla TT nie był jakiś super udany, 12 miejsce, gorzej już nie powinno być. Wank natomiast po niezłym skoku w drugiej serii wdrapał się na 15 lokatę, nie jest to jednak stabilny zawodnik, w którymś z 3 kolejnych konkursów dostanie kogoś trudniejszego w parze niż Janek Matura i nie wejdzie do 30tki.
Freund - Kraus 1 1.5 lub Freund najlepszy z Niemców 1.8 - W tym drugim przypadku musimy pamiętać jeszcze o Neumayerze. Freitag i Wellinger już nie powinni mu zagrozić. Kraus dopiero w tym sezonie pokazał się szerszej publiczności, 8 skoków na wysokim poziomie? Nie wierzę (Jeśli w ogóle 8 skoków będzie mu dane oddać).
Neumayer, stary wyjadacz, dość równy zawodnik, mocny punkt drużyny, ale chyba nie ma tego błysku aby podskoczyć poziom wyżej. Poziom, na którym znajduje się Freund, myślę że Severin zaatakuje jeszcze TOP 6 jeśli tylko nie zdarzy mu się głupia wpadka.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Najlepszy z niemcow S. Freund ⛔ - nie wszedl do 2 serii w ga-pa
sts 1.85
Kto moze realnie po 1 konkursie zagrozic Freundowi : Kraus , Wank i Neumayer
Neumayer mial najlepsze warunki w 1 konkursie a i tak nizej sie uplasowal niz Freud. Kolejnym czynnikiem faworyzujacym Freunda sa noty jak wiadomo ladowanie Nemayera pozostawia wiele do zyczenia.
Kraus mlody skoczek rowniez trafil na lepsze warunki od Freuda , tak jak kolega wyzej watpie zeby Kraus oddal 8 rownych skokow a takich potrzeba zeby wygrac z Freudem .
Ostatni jest Wank jego miejsce jest w 2 dziesiatce , przy wyrownanej parze moze nawet nie wejsc do 2 serii w jednym z konkursow.
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
Raczej na luzie... ostatnia para to taki 50/50 ale to skoki i nie ma co ze stawkami szalec ...ale warto Welingera z finem po kursie 2.35 w sts do tego Bardal-SILI-1 kurs 1.57
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Raczej na luzie... ostatnia para to taki 50/50 ale to skoki i nie ma co ze stawkami szalec ...ale warto Welingera z finem po kursie 2.35 w sts do tego Bardal-SILI-1 kurs 1.57
Dołączam się do pytania, według mnie kurs na Wellingera(2.35) z Ahonenem jest mocno przesadzany, ale czy mógłby się ktoś wyrazić z większą wiedzą na temat skoków niż ja?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja bym chyba poczekał chociaż do treningów jutrzejszych. Powinien ten typ wrócić najwyżej z drobnymi zmianami. Wellinger wydawał się dobrze przygotowany do TCS, a tu wczoraj totalna klapa. Warunków nie miał, ale te skoki były słabe po prostu. Z tego pierwszego mógł zdecydowanie więcej wyciągnąć, bo nie wiało aż tak mocno w plecy. Pytanie czy to wypadek przy pracy czy nagły spadek formy. Myślę, że odpowiedz dadzą nam jutrzejsze treningi i kwale.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Dołączam się do pytania, według mnie kurs na Wellingera(2.35) z Ahonenem jest mocno przesadzany, ale czy mógłby się ktoś wyrazić z większą wiedzą na temat skoków niż ja?
Kursy są lekko zawyżone, powinno być 1,8-1,8, ALE:
nie zapominajmy, że turniej 4 skoczni to &quot;turniej Ahonena&quot; - zawsze dobrze mu się tutaj skakało, stać go na dobre rezultaty. Nawet podczas pierwszego powrotu z emerytury, gdy sezon miał przeciętny na TCS był w ścisłej czołówce.
Wellinger to młody skoczek, wciąż nabiera doświadczenia, jest nierówny, mogą mu się zdarzyć słabsze występy. Dla mnie ta para to NO BET.
Jeśli mogę coś Ci polecić to granie na Bardala, Morgiego np. przeciwko Schlieriemu.
Uważałbym na Ammana - sam przyznał, że ma problem z szybką regeneracją, a to jednak ciężki turniej.Stwierdził, że wygrana jest dla niego zaskoczeniem,bo nie jest w szczytowej formie, TCS jeszcze nie wygrał, więc motywacje ma, ale jest jednak za mało stabilny. Dodatkowo jak to Simmi....szykuje się na olimpiadę bardziej. Zdarzają mu się też wpadki i słabsze skoki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kielek1301 6

kielek1301

Użytkownik
Jeden konkurs za nami, w którym figle płatał wiatr.
Słabo, pewnie przez złe warunki poszło Kamilowi, ale
mam nadzieję, że to tylko raz na tym Turnieju.
Wszyscy grali na zwycięstwo Polaka po śmiesznych kursach,
ja zaczekałem pare dni i gram na jego podium

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI
PODIUM : Kamil Stoch
Buk : EXPEKT
Kurs 2,75

GRAMY !
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Best polish jumper GaPa: Kamil Stoch @ 1,47 Marathonbe✅ no izi

Powiem tyle: WOW. Typ bardziej dla informacji, bo analizy to ja wam nie napiszę, bo co tu analizować? ???? Jeszcze tydzień temu na podium Kamila było tyle, a teraz na to, że będzie najlepszy z Polaków..
W formie naprawdę wysoko mogliby być tylko Żyła i Kot, ale oni akurat bez formy tu. Ziobro solidnie, ale drugi Engelberg się nie wydarzy. Jeżeli nie będzie jakiś jaj z warunkami (albo będą - ale NIE dla Kamila, bo naprawdę chłopak już w tym sezonie dostał za cały rok) to jest to tak zwana lokata ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kot - Biegun @ 1 @ 1,86 Betsson ( kwalifikacje ) a szkoda słów.. może i warunki miał gorsze od Krzysia, ale forma jednak szwankuje.
Betsson wystawił fajną parę na jutrzejsze kwalifikacje. To, że Maciek zaprezentował się mizernie w Engelbergu i Obersdorfie można zrzucić na to,że te skocznie nigdy mu &quot;nie leżały&quot; Zupełnie inaczej sytuacja będzie wyglądała w Ga-Pa. Maciek sam przyznaje, że skocznia Große Olympiaschanze należy do jego ulubionych więc dlaczego by nie pograć na Kota? Praktycznie nigdy nie typuję kwalifikacji, ale sprawa ma się inna co do TCS. Tu jak wiadomo każdy bije się o jak najlepsze miejsce by mieć teoretycznie łatwiejszego przeciwnika w konkursie głównym. Krzysiu obecnie prezentuję najsłabszą formę z naszych reprezentantów i podejrzewam, że to właśnie jego zastąpi w austriackiej części TCS Dawid Kubacki. Kursik bardzo przyjemny, więc można grać.
Ps. Jako ciekawostkę dodam fakt, że w ostatnim konkursie na Große Olympiaschanze Maciek po skokach na odległość 134,5m i 135m uplasował się na 5 miejscu w konkursie, a do trzeciego Bardala stracił zaledwie 1,5 punktu
// Lekko można też spróbować TOP 3 kwalifikacji na Maćka po 8,25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kwale:
Kot vs Kranjec |1| kurs:1,57⛔
Podobnie jak @pestka7 uważam,że Maciek w Ga-Pa zaprezentuje się lepiej.Lubi tą skocznie,w tamtym sezonie był tu piąty więc o czymś to świadczy.Buk wystawił jako jego rywala w parze na kwale Słoweńca,który skacze bardzo przeciętnie.Dla porównania w pierwszym konkursie zajął 41 miejsce,a rok temu na tej skoczni w Ga-Pa był 13.Robert nie ma ustabilizowanej formy.Maciek nie błyszczy ale poniżej określonego poziomu nie schodzi.Według mnie wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
Velta vs Vassiliev |2| kurs:3,40⛔
Jak dla mnie value.Jak można wystawiać kurs na Ruska z Veltą w wysokości 3,40?Rozumiem Dima w bardzo słabej formie itd. ale raz,że ta skocznia mu odpowiada,bo potrafił w poprzednim roku być tutaj szósty,a dwa lata temu spokojnie zapunktować kończąc na 23 miejscu.Norweg również nie potrafił awansować nawet do konkursu w Oberstdorfie,ostatnio nie punktował w Pucharze Świata.Nie ma więc wcale lepszej formy od Ruska.Skocznia raczej do ulubionych Velty nie należy.Liczę,że po treningach kursy polecą w dół.Zaufam Dimie,bo uważam,że tu w Ga-Pa trochę odżyje.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Przed nami kwalifikację ciężko jest tak obstawiać bez treningów ale coś trzeba spróbować .

Schlierenzauer - Ammann
Typ: Ammann
Kurs: 1.90 Buk: STS
✅

Stawiam na zwycięzcę pierwszego konkursu ponieważ uważam że Gregor nie będzie dawał z siebie dziś max i woli powalczyć w konkursie niż w kwalifikacjach . Simon napewno podbudowany zwycięstwem ciężka para do grania no ale kto nie ryzykuje nie wygrywa .

Neumayer - Wank
Typ: Neumayer
Kurs : 1.70 Buk: STS
⛔

Stawiam na starszego z Niemców ponieważ uważam że doświadczenie zaprocentuje w dzisiejszych kwalifikacjach . W Oberstdorfie w konkursie lepsze miejsce zajął Neumayer i dziś też powinnien być lepszy od Wanka .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Po kwalifikacjach buki wystawiają ofertę na główny konkurs?
Konkurs główny:
Kot-Żyła @ 2.00 bet365✅ Jestem mile zaskoczony, że zakład rozliczony jako wygrany, a spodziewałem się zwrotu ????
Jak już koledzy wyżej napisali, Maćkowi ta skocznia leży, a Żyła prezentuje się ostatnio średnio. W tym sezonie Kot z Żyłą niejednokrotnie już wygrywał, a jak przegrywał to nie było aż tak wielkiej różnicy między nimi i myślę, że w tym konkursie Maciek będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i spokojnie może przeskoczyć Żyłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Garmisch-Partenkirchen HS140 H2H

Prevc - Kofler
Typ: Prevc
Kurs: 1.45 Buk: Unibet ⛔


Mój pierwszy typ może nie powala kursem ale chyba trochę przesadzili w Unibecie .
Dla mnie zwycięzca może być tylko jeden . Słoweniec skacze bardzo dobrze owszem Kofler też prezentuje się dobrze ale nie da rady ze Słoweńcem który jest według mnie jednym z głównych faworytów do wygrania jutrzejszego konkursu.
Kofler w treningach skakał bardzo przyzwoicie w których zajął kolejno 4 i 6 miejsce , natomiast Prevc był kolejno 6 i 7 owszem lepiej w treningach skakał Austriak ale to tylko treningi . W kwalifikacjach Kofler zajął 23 miejsce natomiast Prevc zajął 4 miejsce i wszystko wróciło na właściwe tory.

Podsumowując stawiam na Słoweńca który prezentuje lepszą formę i jest jednym z faworytów jutrzejszego konkursu .

Wank - Biegun
Typ: Wank
Kurs: 1.50 Buk : Unibet ✅


Drugą parę jaką biorę na warsztat jest pojedynek Polsko - Niemiecki .

Zdecydowanym faworytem jest Niemiec jednak Unibet wystawił taki kurs ponieważ większe szansę na awans do 2 serii ma Biegun który w systemie KO zmierzy się z Naglicem , natomiast Niemiec musi walczyć z nieobliczalnym Deschwandenem . Jednak ja uważam że nawet jeśli Wank przegrał by w systemie KO to znajdzie się w LL . Jednak jest to mało realne ponieważ Wank w dzisiejszym dniu skakał bardzo przyzwoicie w treningach zajął 13 i 3 miejsce może gorzej poszło mu w kwalifikacjach w których zajął 19 miejsce . Natomiast Krzysiu skakał w treningach bardzo słabo 43 i 57 miejsce napewno nie są to dobre wyniki , w kwalifikacjach było już lepiej i Biegun był 20 .

Podsumowując stawiam na Niemca bo prezentuje lepszą formę i jest po prostu lepszym zawodnikiem . Dla ciekawostki w pierwszym konkursie w Oberstdorfie Wank był 15 natomiast Biegun 27

Kofler - Kranjec
Typ: Kofler
Kurs: 1.75 Buk: Unibet ✅


Tak przeglądam ofertę no i nie mogę przegapić takiej okazji takiego kursu 1.75 na Koflera z Kranjcem to aż żal nie pobrać .
Kofler w treningach 4 i 6 owszem w kwalifikacjach gorzej bo dopiero 23 miejsce , jednak Kranjec w treningach 33 i 43 miejsce , no może w kwalifikacjach zaskoczył i zajął 5 miejsce ale to nie zmienia faktu że Unibet przesadził . W pierwszym konkursie w Oberstdorfie Kofler zajął 15 miejsce natomiast Kranjec nawet nie awansował do najlepszej 30 .

Podsumowując gram Koflera bo poprostu obok takiego kursu nie można przejść obojętnie ;)

Dorzucę jeszcze jeden typ z KO

Matura - Hvala
Typ : Matura
Kurs: 1.55 Buk: Unibet ✅


Gram na Czecha bo widzę po treningach i kwalifikacjach że jest w lepszej formie i lepiej czuję się na skoczni niż Słoweniec . Matura bardzo równa forma dziś w treningach 17 i 16 a potem w kwalifikacjach powtórzył wynik z pierwszego treningu i znowu był 17 . Natomiast Hvala w treningach słabo 50 i 31 miejsce w kwalifikacjach też słabo bo 34 miejsce dlatego nie rozumiem dlaczego taki kurs na Maturę ale to nie mój problem ja biorę i gram
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kto lepszy w systemie(KO) 1seria
Hvala - Matura 2 1,55 Unibet ✅
W każdym z trzech dzisiejszych skoków Czech lepszy. Widać ze skocznia Mu leży za każdym razem ponad 130m widać powtarzalność. Hvala ani razu nie dolecial do 130m. Gramy!
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Petardka na jutro:
Prevc - Kofler 1
Schlierenzauer - Jacobsen 1
AKO - 2,32; Unibet
Prevc po niemrawym początku sezonu zaczyna wchodzić na właściwe tory, Kofler to cień dawnego zawodnika;
Kompletnie nie rozumiem zestawienia Schlierenzauer z Norwegiem - owszem, Austriak ma ostatnio spadek formy (w jego przypadku spadek formy to miejsca pod koniec pierwszej 10.), ale nadal jest groźny i w każdej chwili może odpalić, do tego dochodzi oczywisty fakt faworyzowania przez sędziów, Jacobsem mimo całego swojego bycia sympatycznym jest po prostu za słaby by jutro być wyżej
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Takeuchi - Freund 1 1,60 Betsson ✅ peffka peffunia✅
Mega para mega kurs Betsson zafundował Nam petarde;) Patrząc na dzisiejsze skoki Niemca to jestem bardzo zaskoczony ale w sensie negatywnym bo skakał co tu dużo mówić bardzo słabo. Na drugiej stronie bieguna jest Takeuchi który po słabym pierwszym skoku kolejne dwa oddał świetne( 133,5 oraz 135m). Freund o takich odleglosciach może tylko pomarzyć sobie. Jutro w I serii skaczą w parze i tu już będzie pewnie wszystko załatwione. Gramy!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Garmisch-Partenkirchen HS140 H2H

STS coś tam wystawił to trzeba spróbować coś wyłapać .

Schlierenzauer - Stoch
Typ: Stoch
Kurs: 1.57 Buk: STS ✅


Miałem nie grać Kamila bo jest nieobliczalny może wygrać zawody a może kompletnie zawalić .
Jednak jak patrzę na formę Gregora to nie mogę przejść obok tego typu.
Schliri w treningach 12 i 17 natomiast Kamil 9 i 5 . W kwalifikacjach lepszy Kamil który był 2 , Gregor zdecydowanie poniżej oczekiwań i dopiero 15 miejsce .

Nie wiem co można więcej napisać o tych dwóch zawodnikach którzy przed TCS uważani byli za głównych faworytów do zwycięstwa jednak narazie obaj zawodzą , jutro przekonamy się który z nich może stracić szansę na triumf w TCS .
Stawiam na Kamila a co tam nowy rok to zrobi może Polakom jakiś fajny noworoczny prezent .

Murańka - Biegun
Typ: Murańka
Kurs: 1.50 Buk: STS ✅


Nie rozumiem takiego kursu na Klimka przecież Bieguna powinnien on połknąć bardzo łatwo. Owszem Klimek w pierwszym treningu bardzo słabo i tylko 54 miejsce ale już w drugim treningu było znacznie lepiej i 14 miejsce , natomiast Biegun w treningach bardzo słabo 43 i 57 miejsce . Owszem w kwalifikacjach obaj zawodnicy byli w pierwszej 20 . Biegun zajął 20 miejsce z kolei Murańka zajął 13 miejsce . Ale dawać jakiekolwiek szansę Krzyśkowi z Klimkiem przesada.

I jeszcze jeden typ z KO

Takeuchi - Freund
Typ: Takeuchi
Kurs: 1.50 Buk: STS ✅


Stawiam na Japończyka bo Freund dzisiaj skakał beznadziejnie w treningach 30 i 39 miejsce natomiast Taku na pierwszym treningu 35 miejsce , na drugim 4 . W kwalifikacjach znowu wyżej był Japończyk i to sporo Freund znowu słaby skok i dopiero 41 miejsce , zaś Takeuchi 10 miejsce .

Podsumowując gram Japończyka bo po tym co wyprawiał dziś Freund typ na Taku wydaję się bardzo prawdopodobny do wejścia .
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Diethart - Stoch 2 2,00 bet365
Zaryzykuję w tym pojedynku stawiając na Stocha. Austriak co prawda skacze bardzo dobrze w Ga-Pa i potwierdza swoją dobrą formę w TCS, jednak Kamil po nieudanym starcie w Oberstdorfie na pewno będzie chciał się pokazać ze swojej lepszej strony, a młodego Austriaka według mnie zje presja, którą na pewno ma po wygraniu dwóch treningów oraz kwalifikacji. Typ ryzykowny, ale bez ryzyka nie ma grania ???? .
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Niemcy to nie złapali jakiegoś wirusa drużynowo? Dzisiaj skakali TRAGICZNIE. Wszyscy bez wyjątku - Freund, Wellinger, Kraus, Neumayer, Gaiger... U siebie tak się prezentować to dla mnie szok. Nie trafili z formą? Można dużo fajnych betow połapać przeciwko Severinowi na czołówkę, ale ja chyba odpuszczę, bo nie wierzę żeby jutro znowu tak słabo skakali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom