>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki narciarskie 2013/2014 - TCS (28.12 - 06.01.2013)

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Chyba niewiele jest osób które nie kibicują Kasaiemu,to chyba w ubiegłorocznym T4S była taka sytuacja,że w podczas rundy h2h padało i Gregorek nawet nie zaczekał na swojego konkurenta z pary tylko szybko uciekł, chwile potem stał Kasai - bez problemu zaczekał,ukłonił się nisko,pogratulował,uśmiechnął - klasa mistrza.
To właśnie sprawia,że Szliri cokolwiek by jeszcze nie wygrał już nigdy nie wpisze się w poczet wielkich mistrzów jak Kasai,Ammann,Schmitt i jeszcze kilku innych.
Głupawy uśmieszek,spojrzenie wyższości, foch gdy nie wygrywa,plus zawsze wyciagany przez sędziów,żeby wygrał o te 0,1 punktu.
Co do transmisji to w czasach &quot;przedmałyszowych&quot; TVP transmitowała tylko konkurs 4 skoczni i zawody (jeśli były w kalendarzu) w Zakopanem,akurat na ostatnim takim konkursie w 99 roku miałem okazję być (widzów coś koło 1000), a lista startowa bardzo podobna do tej z właśnie startującego turnieju 4S : Kasai,Okabe,Schmitt,Ahonen, tylko Adama brak ????
Japonczycy zawsze wracają z takich zgrupowań u siebie bardzo mocni,z tym,że teraz mieli jakieś problemy ze śniegiem bodajże,więc wiele nie potrenowali,ale zawsze zobaczyli się z rodzinami.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Czy tego chcesz czy nie, Gregor jest jednym z najwybitniejszych zawodników w historii tej pięknej dyscypliny. Choćbyś bardzo chciał, i wielu ziomków popierających Twoje teorie, nikt nie zmieni tego co osiągnął jak dotąd Schlierenzauer. Z całym szacunkiem dla Noriakiego, którego podziwiam już od ładnych kilku lat. Jednak czym są jego osiągnięcia przy osiągnięciach Gregora? Miejsca na podium 45-82, zwycięstwa w Pucharze Świata 15-52 i można by tak dalej i dalej. Najbardziej śmieszy mnie argument o sędziach, ale przyzwyczaiłem się, od dobrych 2-3 lat, że jeśli coś wygrywa Gregor Schliereznauer to nie przez to że jest wybitnym skoczkiem, tylko dzięki Miranowi Tepesowi i Hoferowi. ???? Co do charakteru, co kto woli. Jeden woli skromnego Małysza, drugi woli zwariowanego Austriaka. Kiedy w Polsce zabraknie tej nienawiści, i dziwnej zazdrości?
Ma chłopak charakter, charyzmę. Wolę to niż nijakość.
 
manuela 0

manuela

Użytkownik
@WładcoŚmieci, chyba poprzednik nie kierował się nienawiścią ???? może zwyczajnie wyraził tylko swoją opinie, bo nie lubi tego typu zachowania.
Każdy jakiś jest. Schlieri niewątpliwie ma przeogromny talent i jest też tytanem pracy. Osiągnięć , jakie popełnił też nie da się zamieść pod dywan, bo jest wybitnym skoczkiem. Ja natomiast z Austriaków wolę Morgiego , z jego uśmiechem, zębem i pogodą ducha.
Ale doceniam pracę, jaką wkładają, jeden, drugi, trzeci czy dziesiąty. Przecież oni zapewniają nam fantastyczne emocje i przeżycia.
Dla mnie trochę szkoda czasu na ocenę zachowań. Dają czadu i to jest fajne ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nie kierowałem ostatniego zdania tylko do użytkownika Adhemer, mówię ogólnie. Bo z każdej strony słyszę tylko o tym, że to sędziowie pomagają Gregorowi, poza fanami Schlierenzauera w naszym kraju, większość woli gadać o sędziach, o tej pseudo celowej pomocy. A niektórzy może niech zrozumieją że ten oto zawodnik w tak młodym wieku zdobył już tak wiele. Nie oczekuje tego że każdy, każdego będzie lubił. To jasne że każdy ma zawodników z którymi bardziej sympatyzuje, a z jednymi mniej. Ale klasę skoczka, jak również jego pracę o której wspomniałaś Maneula, oraz wyniki - trzeba doceniać.
I może na tym zakończmy, i wróćmy do Turnieju Czterech Skoczni.
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
W tym sezonie zauważamy lepszą postawe Janne AHONENA.(od dłuższego czasu gdy na koniec konkursu patrze na końcową klasyfikacje nie widzialem zawodnika z finlandi w pierwszej 10 czy 15)
Skacze w miare powtarzalnie, może nie jak za dawnych czasów , na najwyższym poziomie ale wg mnie około 10-15 miejsca się zakręci.

Ahonen J. -Vassiliev D. 1.42
Vassiliev i ogólnie rosjanie jak narazie slabo w tym sezonie , każdy kto ogląda ten wie.

Ahonen J.-Hilde T. 1.52
Norwega w tym sezosie zbyt wysoko nie oglądamy, zajmuje odległe miejsca , w formie nie jest więc obstawiam w tej parze też na ahonena.

milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Betsson wystawił już dość dużą ofertę na TCS więc można coś pobazgrać co do typów &quot;długoterminowych&quot;.
Bardal @ TOP 3 @ 2,75 Unibet, 2,50 Betsson
Norweg jest obok Kamila, najrówniej skaczącym zawodnikiem w Pucharze Świata. Tak jak pisałem w zapowiedzi by wywalczyć &quot;pudło&quot; trzeba oddać osiem równych i dalekich skoków. Takich zawodników jest na obecną chwilę może 4/5, a wśród nich jest właśnie Anders. Kamila nie gram bo mimo wszystko kurs 1,21 jest śmieszny jak na takie zdarzenie. Skoki to dyscyplina nie wdzięczna, gdzie każdy podmuch może wszystko pozmieniać w klasyfikacji generalnej TCS.
Zwycięzca konkursu w Innsbrucku? - Gregor Schlierenzauer @ 2,95 Betsson
Gdzie jak nie u siebie? Tutaj Austriak będzie głównym kandydatem do zwycięstwa, więc kursik pobieram już dziś. Może Gregor ostatnio nie błyszczał, ale to przecież ciągle klasa sama w sobie, która może w każdym momencie &quot;odpalić&quot; swoje. Rok temu Austriak wygrał zdecydowanie bo, aż blisko o 13pkt. Skacze u siebie, przed własną publicznością więc zakład dość rozsądny. Do tego dokładam jeszcze coś takiego:

Schlierenzauer TOP 3 w Innsbrucku @ 1,45 Betsson


Przy okazji zapraszam do konkursu TCS, który przygotowaliśmy razem z bukmacherem Sportingbet.
http://forum.bukmacherskie.com/f440/
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Daiki Ito -Jan Ziobro (Oberstdorf) ✅
Betsson : 1.87
Po swietnym wystepie Janka w Engelbergu buki docenily Polaka i wystawiaja go na rowni w parze z Ito.
Skocznia w Engelbergu jest podobna w budowie do skoczni w Zakopanem na ktorej Polacy sporo trenuja stad moim zdaniem swietny wystep Polaka w ostanich zawodach. Poczatek sezonu dla Ito udany oprocz 1 slabszego wystepu gdzie nie wszedl do 30.
Dlatego w zestawieniu takiej pary wybieram zdecydowanie Japonczyka , mimo rownych kursow jest dla mnie faworytem w tej parze.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Co do Ahonena warto dodać że ostatnie jego występy, między innymi w Engelbergu nie były chyba do końca miarodajne. Sam ostatnio przyznał że formę szykuję na Turniej Czterech Skoczni, jak również IO w Soczi. Jak sam mówił w ostatnim wywiadzie: &quot;W ostatnim czasie dużo eksperymentowałem, także jeśli chodzi o moje podejście do skoków. Przede wszystkim jednak zmieniłem narty i kostium.&quot; Zgadzam się że wydaje się być mocniejszym od Vassilieva który regularnie przegrywał z Janne.
Co do Gregora i trzeciego konkursu, warto dodać że Gregor na tej skoczni ma świetne wyniki praktycznie co roku, II zwycięstwa, zaś dwa razy był na 2 miejscu. Ten konkurs powinien należeć do niego, o ile odda dwa równe skoki. Z tym jak doskonale wiemy ostatnio miał problem. Kurs trochę mały...zważywszy na dyspozycję Stocha. Ale do Bergisel wiele może się zmienić.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to taka propozycja ode mnie na razie:
najlepszy w grupie &quot;młokosów&quot;: Andreas Wellinger @ 1,50 STS ✅
pozostali rywale: Murańka, Kraft, Hvala, Biegun
Świetny kurs i ja z przyjemnością pobieram ten typ. Co tu pisać dużo - Wellinger to bez wątpienia światowa czołówka, można nawet powiedzieć, że ścisła. Ostatnio wydawało się, że trochę forma uleciała, ale już 2 konkurs w Engelbergu znakomity i przegrana tylko z naszym Kamilem. To dobrze rokuje dla Niemca przed TCS i może okazać się, że to on, a nie Freund będzie liderem niemieckiej kadry. Wellinger powinien powalczyć nawet o podium całego turnieju, choć bez wątpienia będzie to bardzo trudne i może w tych 8 skokach jakimś jednym słabszym zaprzepaścić tą szansę, bo zdarzają mu się jeszcze wpadki.
Znacznie więcej zaliczają ich jednak jego rywale w tym zakładzie, którzy nie prezentują jakiś wybitnych form. Hvala z Kraftem mocno przeciętnie i może stać ich na pojedynczy lepszy występ, ale w kontekście generalki TCS? Żeby mieć szanse wygrać z Wellingerem prawdopodobnie będzie trzeba być w top10, a żadnego z nich nie widzę tam. Murańka ostatnio ładnie w Szwajcarii, ale też gdzie on miałby pod rząd 4 bardzo dobre konkursy zaliczyć. O Biegunie nie wspomnę. Dla nich sukcesem będzie jeżeli w każdym z konkursów będą mieć pewne miejsce w 30.
Do tego na dobitkę:
najlepszy Polak - K. Stoch @ 1,10 ✅
najlepszy Norweg - A. Bardal @ 1,10 ✅
Niskie kursy, ale come on - naprawdę nie widzę innej możliwości. Stoch i Bardal to najwięksi kandydaci do zwycięstwa w całym TSC, skaczą znakomicie i równo. Z Polaków raz może się zbliżyć Żyła, raz Ziobro czy Kot, ale w kontekście 4 konkursów? U Norwegów to już w ogóle reszta odstaje tak, że szok..

J.Ahonen 900 pts or more @ 1,85 Unibet ✅
Janne od początku w niezłej formie, mimo trafiania często niekorzystnych warunków. Tylko raz poza &quot;30&quot;, pechowo na 31 lokacie. W Neustedt świetny występ w 2 konkursie, tydzień temu ostudził emocje w Engelbergu, zajmując miejsca w 3 dyszce, ale myślę, że na TCS będzie w dobrej dyspozycji. Właściwie jest to zakład czy Fin znajdzie się we wszystkich konkursach w drugiej serii i ja stawiam, że tak. Jeżeli tak będzie to nie będzie miał problemu z przekroczeniem 900 pkt. Cudów od Janne nie oczekuję, ale jeżeli nie będziemy mieć jakiś jaj z warunkami, to Ahonen naprawdę powinien w każdym konkursie spokojnie gościć w &#39;30&#39;.
@down: szanuję twoje zdanie, ale jakie jest ryzyko, że nagle jakiś Johansson czy Hilde będą skakać na poziomie top5? - bo tak trzeba będzie, żeby przeskoczyć Bardala.
I fajnie, że oceniasz wszystkich typy, ale czekamy też na twoje własne ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Na tak długi turniej, chcesz obstawiać coś po tak śmiesznym kursie? - Chodzi mi o Stocha i Bardala.
Przecież to jest zdecydowanie nie opłacalne, względem ryzyka...
___
Fajnie że szanujesz moje zdanie, a nie od razu się obrażasz, bo w końcu jesteśmy tutaj po to by wymieniać swoje spostrzeżenia, i każdy ma prawo do swojego zdania. Wracając, pewnie że trudno w to uwierzyć, ale wcale nie tak trudno uwierzyć w to że podczas trzeciego, albo czwartego konkursu Bardal się wywraca i kurs 1.10 tym samym niszczy cały zakład. A o upadek nie trudno, przekonał się choćby o tym Morgi, czy Freund którzy są mocni w tym sezonie, a jednak upadli. O Simonie nie wspomnę. Ja po prostu uważam że taki kurs na taki długi turniej nie jest opłacalny. Co do Kamila tym bardziej, jest mocniejszy od Bardala, tylko że u nas wszyscy skaczą równo i dobrze. Co do moich typów - pojawią się już wkrótce, ale na zawody. Długoterminowych nie gram.
PS: Myślę że to że oceniam wszystkie typy, to nic złego. Zwłaszcza kiedy oceniam merytorycznie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Na tak długi turniej, chcesz obstawiać coś po tak śmiesznym kursie? - Chodzi mi o Stocha i Bardala.
Przecież to jest zdecydowanie nie opłacalne, względem ryzyka...
___
Fajnie że szanujesz moje zdanie, a nie od razu się obrażasz, bo w końcu jesteśmy tutaj po to by wymieniać swoje spostrzeżenia, i każdy ma prawo do swojego zdania. Wracając, pewnie że trudno w to uwierzyć, ale wcale nie tak trudno uwierzyć w to że podczas trzeciego, albo czwartego konkursu Bardal się wywraca i kurs 1.10 tym samym niszczy cały zakład. A o upadek nie trudno, przekonał się choćby o tym Morgi, czy Freund którzy są mocni w tym sezonie, a jednak upadli. O Simonie nie wspomnę. Ja po prostu uważam że taki kurs na taki długi turniej nie jest opłacalny. Co do Kamila tym bardziej, jest mocniejszy od Bardala, tylko że u nas wszyscy skaczą równi i dobrze. Co do moich typów - pojawią się już wkrótce, ale na zawody. Długoterminowych nie gram.
PS: Myślę że to że oceniam wszystkie typy, to nic złego. Zwłaszcza kiedy oceniam merytorycznie. Pozdrawiam.
spoko, ale upadek to max 30 pkt, a myślę, że tutaj oni będą mieć znacznie większe przewagi nad rodakami. W dodatku Stoch i Bardal skaczą tak znakomicie technicznie, że musieliby w jakiś lej po bombie wpaść, żeby się wywalić. Równa, znakomita forma powoduje mówi mi także, że żeby nie wejść do 2 serii musieliby naprawdę mega fatalne warunki trafić, ale nie zapominajmy, że jeżeli będą skakać w kwalach to będą w parach mieć zawodników słabiutkich, więc i tak pewnie z nimi wygrają. Kursy małe, ale serio argumentów za niespodziankami nie ma żadnych. I właśnie nie wiem dlaczego ciągle piszecie o długości konkursu, 8 skoków jako kontrargumentu na granie faworytów.. Przecież to foruje właśnie skoczków lepszych! Eliminuje przypadki.
Ps. Oczywiście, że nie. Chyba źle mnie zrozumiałeś - widać po prostu, że masz wiedzę o skokach i czekam na twoje typy z czystej ciekawości, bo może wyłapiesz coś fajnego do gry.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Fajnie, że jest dyskusja. To tylko oznacza, że dział &quot;żyje&quot; a o to przecież właśnie chodzi. ????
Co do kursów to może i znikome, ale to tak jak i w snookerze. Wiele osób je gra ( w tym ja) i żadko kiedy się na nich wywraca. Ja podtrzymuje to co napisał blaise. W Norwegii NIE MA na obecną chwilę zawodnika, który jest mocniejszy od Bardala. To samo ma się w przypadku Stocha, jednak tu kadra jest bardziej wyrównana, aniżeli w reprezentacji Norwegii.
H2H TCS
Jan Ziobro - Piotr Żyła @ 2 @ 1,60 STS

Ziobro miał kapitalny weekend w Engelbergu, ale wątpie by sukces powtórzył na TCS. Mimo wszystko Piotrek to zawodnik bardziej doświadczony, a właśnie doświadczenie a dokładniej umiejętność rozłożenia odpowiednio sił na te cztery konkursy, jest kluczem do sukcesu. Zawody będą rozgrywane co 2-3 dni + treningi, tak więc nogi zawodników dostaną solidnego wysiłku. Piotrek nogi zawsze miał mocne, tak więc liczę na to, że na koniec TCS znajdzie się wyżej od Janka.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@pestka

w Unibet masz zakład na to kto będzie najlepszy z Polaków poza Stochem i tam masz Żyłę @1,85.Jeśli zakładamy że ani Kot ani Murańka nie wyprzedzą Pitera to lepiej zagrać właśnie w Unibet gdzie masz kurs taki a nie 1,60 minus podatek

Co do grania kursów 1,10 u ziemniaków na cały turniej to dla mnie jest to skrajnie nieodpowiedzialne.A jak robi to ktoś kto uważa się za znawcę skoków i wie jak loteryjna potrafi być ta dyscyplina to nazwałbym to dosadniej ale ugryzę się w język.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja niczego z Ziobrą nie ruszam. Ani na niego, ani przeciwko. Po prostu zupełnie nie mam pojęcia czego się spodziewać po nim.. Z jednej strony mogła mu mocno przypasować skocznia, kiedyś tak wyskoczył w Engelbergu Mathias Hafele, który potem zginął, ale też Janek musiał osiągnąć naprawdę dobrą formę żeby robić takie skoki jakie prezentował w ostatni weekend.. Te w drugich seriach były naprawdę kosmiczne.
Z drugiej strony jednak też tak trochę &#39;z dupy&#39; wyskoczył z tą formę, gdzie tydzień wcześniej nie kwalifikował się do 30 nawet.. Zupełnie więc nie wiem czego się spodziewać. Nie będę zdziwiony ani jeżeli znowu będzie bardzo nieźle, ani jeżeli wróci do swojej dyspozycji przed Engelbergiem.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
w Unibet masz zakład na to kto będzie najlepszy z Polaków poza Stochem i tam masz Żyłę @1,85.Jeśli zakładamy że ani Kot ani Murańka nie wyprzedzą Pitera to lepiej zagrać właśnie w Unibet gdzie masz kurs taki a nie 1,60 minus podatek
I tu reputa dla Ciebie. Zakładu nie zauważyłem, a faktycznie wątpię by Maciek lub Klimek lepiej fruwali od Piotrka. Może w jakimś pojedyńczym skoku/konkursie się im uda, ale na dłuższą metę szczerze wątpię.

=levy42;4118217]Co do grania kursów 1,10 u ziemniaków na cały turniej to dla mnie jest to skrajnie nieodpowiedzialne
Przypomniało mi się jak kiedyś ktoś chyba właśnie w STS położył ponad kafla na Radwańską po kursie 1,12 (lub coś około tego) i wygrał chyba po odjęciu podatku ok 30 (mogę się mylić ) złotych. ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
No tak, dobrze że Levy napisał swój komentarz, bo nie zauważyłem jednego bardzo ważnego szczegółu, te kursy są z STS-a, więc kurs nawet nie jest 1.10 na to zdarzenie. Tym bardziej uważam to za zakład zdecydowanie nie opłacalny. Levy może trochę chamsko, ale dobitnie powiedział co o tym sądzi. I ja jestem wstanie się z nim zgodzić. Oczywiście poza tym zdaniem:
&quot;A jak to robi ktoś kto uważa się za znawce&quot; - bo nie wiem kto za kogo się uważa.
W dodatku Stoch i Bardal skaczą tak znakomicie technicznie...
Thomas Morgenstern, Severin Freund - Ci panowie też latają znakomicie technicznie. A jednak upadli. Dlaczego piszę jako argument długość turnieju? Bo szansa na mega fatalne warunki, nie będzie tylko w dwóch skokach, tylko będzie w aż ośmiu. To samo jeśli chodzi o upadek. A kurs powtarzam nie jest nawet 1.10, więc ryzyko nie adekwatne do zarobku.
Ja na tym kończę dyskusję na temat tamtych dwóch typów. Dla mnie nie opłacalne. Życzę jednak powodzenia. GL!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
No tak, dobrze że Levy napisał swój komentarz, bo nie zauważyłem jednego bardzo ważnego szczegółu, te kursy są z STS-a, więc kurs nawet nie jest 1.10 na to zdarzenie. Tym bardziej uważam to za zakład zdecydowanie nie opłacalny. Levy może trochę chamsko, ale dobitnie powiedział co o tym sądzi. I ja jestem wstanie się z nim zgodzić. Oczywiście poza tym zdaniem:
&quot;A jak to robi ktoś kto uważa się za znawce&quot; - bo nie wiem kto za kogo się uważa. Thomas Morgenstern, Severin Freund - Ci panowie też latają znakomicie technicznie. A jednak upadli. Dlaczego piszę jako argument długość turnieju? Bo szansa na mega fatalne warunki, nie będzie tylko w dwóch skokach, tylko będzie w aż ośmiu. To samo jeśli chodzi o upadek. A kurs powtarzam nie jest nawet 1.10, więc ryzyko nie adekwatne do zarobku.
Ja na tym kończę dyskusję na temat tamtych dwóch typów. Dla mnie nie opłacalne. Życzę jednak powodzenia. GL!
rozumiesz, że nie gram tego w singlach ani w dublu? Uznałem to za coś pewnego, co mi podbije kurs za Wellingera, bo granie go w singlu z podatkiem faktycznie mija się z celem. Dzięki temu mam 1,60 zamiast 1,30 na coś w mojej ocenie naprawdę wartego gry. Nie wiem co tu jest ciężkiego do zrozumienia. Rozliczajmy się po, a nie przed.
Dlatego właśnie gdy ktoś mi już teraz pisze, w dodatku w takim chamskim tonie to ciężko nie pocisnąć takiemu delikwentowi.
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Kolejny typ odemnie;
Najlepszy z japończyków :Taku Takeuchi 2.10 - Millenium
Japończycy dośc solidnie prezentują sie w tym sezonie. Myśle że dobrze zrobiła im ta przerwa tuż przed T4S. Jednak najlepiej z nich wg mnie prezentuje się zawsze Takeuchi.
Zawsze wysoko, często widzimy go wyżej w klasyfikacji od reszty japończyków , ogólnie dośc solidnie w tym sezonie.
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Anders Bardal- Thomas Morgenstern @ 1.50 unibet ✅
Anders Bardal, to solidny zawodnik, który jest powtarzalny i stabilny, a obecnie jest w świetnej formie i jest jednym z głównych kandydatów do wygrania TCS. Morgenstern sezon zaczął dość dobrze, ale jedynie raz udało mu się pokonać Bardala. Jak wiadomo Morgi miał upadek który go wyeliminował z kilku konkursów i na pewno na dobre mu to nie wyszło (zarówno psychicznie jak i fizycznie) i wątpliwe jest by po czymś takim od razu w pierwszym konkursie oddał jakieś mega skoki które pozwolą mu pokonać świetnie dysponowanego Norwega.
Kamil Stoch 1099.9 punktów lub mniej @ 1.50 unibet
W przeciągu dziesięciu lat dwóm zawodnikom udało się złamać granicę 1100 pkt. Jeden z nich to Schlierenzauer, który przekroczył ten próg o 0.2 pkt, czyli prawie jakby nie przekroczył ???? , a drugi to Loitzl, który osiągnął wynik 1123.7 pkt. Bardzo mało prawdopodobne jest by Kamil dokonał tego wyczynu.
Ja zagrałem te dwa zakłady w ako co dało ładny kurs 2.25 ;)
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Morgenstern - Takeuchi
Typ: Takeuchi
Kurs: 1.80 Buk:STS

Gram Japończyka ponieważ jest najlepszy z zawodników kwitnącej wiśni
W tym sezonie w 6 konkursach w których brał udział 5 razy był w pierwszej 10 , a najgorsze miejsce jakie zajął to miejsce 11 Neustadt , zaś najlepszy rezultat osiągnął w Lillehammer gdzie zajął 2 miejsce lecz była to skocznia normalna ale to nie zmienia faktu że Taku w tym sezonie prezentuje się naprawdę przyzwoicie
Z kolei Thomas po upadku w Neustadt odpoczywał i nie wystąpił w Szwajcarskim Engelbergu . Nie wiadomo jaka jest forma Morgiego bo w tym sezonie dobre występy przeplatał z fatalnymi potrafił wygrać zawody w 1 dniu w Neustadt ale i potrafił zepsuć zupełnie skok tak jak w Lillehammer gdzie nie awansował do drugiej serii .

Podsumowując stawiam na Japończyka który prezentuje bardziej stabilną formę oraz skłaniam się ku Japończykowi bo nie wiadomo w jakiej formie jest Thomas .

Wellinger - Ahonen
Typ: Wellinger
Kurs: 1.45 Buk: STS

Kolejny typ jaki wybrałem to starcie Młodego Niemca z jednym z najlepszych skoczków w historii skoków narciarskich jakim jest Ahonen .
Wellinger zajmuje 5 miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ z kolei Janne 17 i to odrazu pokazuje kto w jakiej jest formie.
Wielu może powiedzieć że Janne potrafi się spiąć na ważne imprezy ale nie tym razem . Moim zdaniem miejsce w 10 klasyfikacji generalnej TCS dla Janne będzie sukcesem .Z kolei Wellinger powinnien znaleźć się w 6 najlepszych zawodników TCS .

Podsumowując stawiam na Młodego Niemca bo jest on napewno faworytem tej rywalizacji startuje u siebie i tam napewno uzbiera wystarczającą liczbę pkt aby nie przegrać tego w Austrii i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego powinnien łatwo wygrać z Janne.

Vassiliev - Kornilov
Typ: Vassiliev
Kurs: 1.45 Buk: STS

Krótko bo nad tą parą nie ma co się rozpisywać Vassiliev jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i napewno coś tam skrobnie jakieś pkt w TCS , z kolei Kornilov może mieć problemy z zakwalifikowaniem się do drugich serii a nie jest powiedziane że przejdzie przez kwalifikacje.

Freitag - Kranjec
Typ: Freitag
Kurs: 1.40 Buk : STS

Freitag wystąpił tylko w 4 konkursach PŚ i zdobył w nich 128 pkt , z kolei Kranjec wystąpił w 8 konkursach zdobywając 176 pkt co pokazuje który zawodnik jest faworytem.
Wszyscy wiemy że Robert uwielbia skocznie mamucie i tam czuje się najlepiej lecz trzeba też skakać na innych skoczniach ale tam nie idzie mu już tak dobrze.
Freitag odpuścił zawody w Engelbergu i trenował przygotowując się do TCS i napewno rezultaty zobaczymy w turnieju.

Podsumowując faworytem jest Niemiec kurs może nie rozpieszcza ale do dubelka można dorzucić ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom