>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
plina w sparingach tez gral wlodarczykiem w pierwszym skladzie el graoui jest zdrowy i moze normalnie grac.
No ok, ale dzisiaj w składzie go w ogóle nie ma. Myślę że jednak jak będzie dostępny to on będzie wychodził w 6, bo w ubiegłym sezonie był pewnym ogniwem Nysy.
Co do Włodiego to jestem w szoku jak fizycznie dobrze wygląda. W porównaniu do poprzedniego sezonu to jakby na spidzie jechał😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +206
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
faktycznie masz racje w ogole go nie bylo w szerokim skladzie

dzisiaj pare godzin wczesniej pisalem ze bedzin jest o wiele nizej niz cuprum i kato, to mnie kato wyjasnilo ze tam gra na skrzydle jeden kisiliuk a reszta to jakby ich wszystkie zdobycze punktowe zsumowac czyli domgala+gomulka+berger to w dalszym ciagu kisiliuk wiecej oczek ma nastukanych nie mowiac o tym ile pkt naoddawali bledami. ka ta stro fa tzn no domagala+gomulka+berger zdobyli 14 czyli tyle co jeden kisiliuk
 
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
faktycznie masz racje w ogole go nie bylo w szerokim skladzie

dzisiaj pare godzin wczesniej pisalem ze bedzin jest o wiele nizej niz cuprum i kato, to mnie kato wyjasnilo ze tam gra na skrzydle jeden kisiliuk a reszta to jakby ich wszystkie zdobycze punktowe zsumowac czyli domgala+gomulka+berger to w dalszym ciagu kisiliuk wiecej oczek ma nastukanych nie mowiac o tym ile pkt naoddawali bledami. ka ta stro fa tzn no domagala+gomulka+berger zdobyli 14 czyli tyle co jeden kisiliuk
Tam tylko Usowicz z Kisilukiem są do gry. Domagała z Gomułką to już pisałem wcześniej, że strzał w kolano.
Berger ani odbioru, ani ataku. Już lepiej gdyby dawał Tunezyjczykowi szansę od początku, bo mimo wszystko od Austriaka potencjał ma większy, no i z 10 lat młodszy.
 
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
serbski klaunie dobrze ze sobie wziales tego swojego kochasia kaczmarka na io kosztem butryna albo boladzia hehe klaunie zasrany zmarnowales najwieksza szanse polskiej siatkowki na zloto majac amse swietnych zawodnikow. zalosne serbskie zero
 
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
rzeszowska kompromitacja nie jest w stanie nawet u siebie wygrac przeciwko jednemu raselowi, ta druzyna to gigantyczny żart xD

nie ma perrego, nie ma butryna, bienka nie ma ale co tam, dla rzeszowa nie robi to roznicy
 
pinio1111 176,8K

pinio1111

Użytkownik
No mam nadzieję że w trzecim secie Rzeszów się nie obudzi bo mam pograny dokładny wynik 1:3😁
Post automatycznie złączony:

W drugim meczu chyba czwarty over Usowicza będzie, bo 7+ plus powinien nabić. Trochę mnie linia zdziwiła
 
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
ogladam tych kretynow tyle lat ale i tak w dalszym ciagu mnie to zaskakuje ze da sie grac taki absolutny syf i kompromitowac sie coraz bardziej i bardziej, gdzie wydaje sie ze pewnych granic nie da sie przekroczyc.

chociaz oni w sumie swego czasu w pucharze polski u siebie przegrali pierwszego seta przeciwko zawierciu gdy na sypie byl kowacewicz, to czego ja oczekuje od nich. tu nie ma granic

o albo jak rok temu z zaksa grali a zaksa odpuscila caly mecz i grala na przyjeicu trenerem przygotowania fizycznego na drugim oh gosc co gra w drugiej lidze w zaksie stzrelce opolskie i cala paletą pokemonow, takwam na bombie i inne takie, ale rzeszow byl bardzo zaangazowany 3rd seta to na przewagi pograli
 
Do góry Bottom