>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
Chemik Police dzis 0:3 w superpucharze? Tam ostatnio sie duzo dzialo
Raczej pewne 3 sety, w Chemiku zgliszcza zostały po ubiegłorocznej ekipie.
Można spróbować under 136,5pkt
Post automatycznie złączony:

Wie ktoś co z Kovalovem w Barkomie?
Zagra dzisiaj?
 
K 1,1K

KubaGdz

Użytkownik
Pewnie, że nie ja, ale sam wiesz jak gra się w Zawierciu przy niskiej hali. Ja próbuje dziś JSW i Perugia over 3,5 seta
 
T 28,6K

trynek85

Użytkownik
Raczej pewne 3 sety, w Chemiku zgliszcza zostały po ubiegłorocznej ekipie.
Można spróbować under 136,5pkt
Post automatycznie złączony:

Wie ktoś co z Kovalovem w Barkomie?
Zagra dzisiaj?
W betfanie jest linia 140,5 a kurs podobny, Chemik w jednym z setów może powalczyć, ale wszystko w rękach Bielszczanek
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
rzeszow jak zwykle dostarcza najlepeszej rozrywki na swiecie, nie ma absolutnie nic bardziej zabawnego niz ogladanie ich w akcji i tak od jakichs 7-8 sezonów bez wzgledu kto na trenerce i kto w skladzie, w kolo macieju to samo
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
rzeszow jak zwykle dostarcza najlepeszej rozrywki na swiecie, nie ma absolutnie nic bardziej zabawnego niz ogladanie ich w akcji i tak od jakichs 7-8 sezonów bez wzgledu kto na trenerce i kto w skladzie, w kolo macieju to sa
Post automatycznie złączony:

Nie masz wrażenia,że oni reżyserują mecze,przecież tutaj biorą ewidentne auty jakby grali umyślnie na przegraną
 
R 53,2K

Rosolski91

Użytkownik
rzeszow jak zwykle dostarcza najlepeszej rozrywki na swiecie, nie ma absolutnie nic bardziej zabawnego niz ogladanie ich w akcji i tak od jakichs 7-8 sezonów bez wzgledu kto na trenerce i kto w skladzie, w kolo macieju to samo
Mam de javu xdd z tym że widziałem że ten mecz wygra Resovia 🫣😂
 
K 1,1K

KubaGdz

Użytkownik
Śmiech na sali, a takie piękne ako miałem z overem. Po pierwszym secie wiedziałem, że już z tego nic nie będzie
 
K 1,1K

KubaGdz

Użytkownik
A ja się wlasnie zastanawiałem, między czystym i pewniejszy wydawał mi się over… może dlatego że od lat jestem kibicem JSW
 
Do góry Bottom