>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
plina w sparingach tez gral wlodarczykiem w pierwszym skladzie el graoui jest zdrowy i moze normalnie grac.
No ok, ale dzisiaj w składzie go w ogóle nie ma. Myślę że jednak jak będzie dostępny to on będzie wychodził w 6, bo w ubiegłym sezonie był pewnym ogniwem Nysy.
Co do Włodiego to jestem w szoku jak fizycznie dobrze wygląda. W porównaniu do poprzedniego sezonu to jakby na spidzie jechał😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +206
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
faktycznie masz racje w ogole go nie bylo w szerokim skladzie

dzisiaj pare godzin wczesniej pisalem ze bedzin jest o wiele nizej niz cuprum i kato, to mnie kato wyjasnilo ze tam gra na skrzydle jeden kisiliuk a reszta to jakby ich wszystkie zdobycze punktowe zsumowac czyli domgala+gomulka+berger to w dalszym ciagu kisiliuk wiecej oczek ma nastukanych nie mowiac o tym ile pkt naoddawali bledami. ka ta stro fa tzn no domagala+gomulka+berger zdobyli 14 czyli tyle co jeden kisiliuk
 
pinio1111 168,7K

pinio1111

Użytkownik
faktycznie masz racje w ogole go nie bylo w szerokim skladzie

dzisiaj pare godzin wczesniej pisalem ze bedzin jest o wiele nizej niz cuprum i kato, to mnie kato wyjasnilo ze tam gra na skrzydle jeden kisiliuk a reszta to jakby ich wszystkie zdobycze punktowe zsumowac czyli domgala+gomulka+berger to w dalszym ciagu kisiliuk wiecej oczek ma nastukanych nie mowiac o tym ile pkt naoddawali bledami. ka ta stro fa tzn no domagala+gomulka+berger zdobyli 14 czyli tyle co jeden kisiliuk
Tam tylko Usowicz z Kisilukiem są do gry. Domagała z Gomułką to już pisałem wcześniej, że strzał w kolano.
Berger ani odbioru, ani ataku. Już lepiej gdyby dawał Tunezyjczykowi szansę od początku, bo mimo wszystko od Austriaka potencjał ma większy, no i z 10 lat młodszy.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
serbski klaunie dobrze ze sobie wziales tego swojego kochasia kaczmarka na io kosztem butryna albo boladzia hehe klaunie zasrany zmarnowales najwieksza szanse polskiej siatkowki na zloto majac amse swietnych zawodnikow. zalosne serbskie zero
 
Do góry Bottom