>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 19,6K

tadzin

Użytkownik
zawiercie wpadlo w czarna dziure, tavares pare syp totalnie z dupy, a bucki wszedl i bije ile ma sily i obija

Ale Kwolo od momentu przyjścia Russella to pogubiony całkowicie, no nie ma gościa
on to a pewnym momencie w wawce zaczal wygladac jakby z niego zycie wyssalo, po przyjsciu do zaweircia czasem cos tam pogral ze widac bylo ochote, szczegolnie w playoffach w zeszlym seoznie tam byla moc, a tak to wyglada jakby mu sie nie chcialo i gral sobie w trybie energooszczednym
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
butryn zaczal mecz od 2 autow pod rzad i w trzecim ataku latwo wybroniony i winiar go posadzil.

fajnie sie oglada jak doswiadczeni gracze przychodza do resovii i zapominaja jak sie w siatkowke gra, klos dogrywa freblla niemal na druga strone w stylu juniora
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czemu jaja? Obie drużyny beznadziejne, obie drużyny będą bić się o utrzymanie. Obie drużyny nie będą potrafiły zagrać 3 setów na odpowiednim poziomie. Jaja by były gdyby jedna bądź druga drużyna grała składem/kadrą z poprzedniego sezonu a tak to... walka trwa :)
 
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Jaja patrzac na wyniki setow odpowiednio.
Chemik nie potrafi przyjac pilki przez piwrwsze 2 sety zdobywajac lacznie 29pkt.
Kolejne 2 wygrywaja i zaczyna sie tiebreak
 
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Niezle. Ciekawe czy ktos byl , kto odwazyl sie zagrac po 2 pierwszych setach na Chemik :D
Ja probowalem za skromne @3 pod koniec 4 seta
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
nie bralem karliczka pod uwage wiec nie wiem. ale nie widzi mi sie zeby po przerwie mial od razu na start zrobic jakies show.

w teorii olsztyn normlanym skaldem a zaksa jesli dalej bez kurka to "w teorii" to dla nich szansa jakas, ale w teorii bo na ich gre to sie nie dalo za bardzo patrzec. a na zakse tak, choc wiadomo poczatek sezonu sporo niewiadomych, cuprum np zaskoczylo i gralo juz siatkowke, moze pora na olsztyn zeby cos tam zafukncjonowalo? chociaz ci srodkowi tragedia, tervaporti z duza liczba pomylek na sypie spoor problemow tam jest i to ciezkich do rozwiazania w krotkim czasie
 
pinio1111 178,6K

pinio1111

Użytkownik
nie bralem karliczka pod uwage wiec nie wiem. ale nie widzi mi sie zeby po przerwie mial od razu na start zrobic jakies show.

w teorii olsztyn normlanym skaldem a zaksa jesli dalej bez kurka to "w teorii" to dla nich szansa jakas, ale w teorii bo na ich gre to sie nie dalo za bardzo patrzec. a na zakse tak, choc wiadomo poczatek sezonu sporo niewiadomych, cuprum np zaskoczylo i gralo juz siatkowke, moze pora na olsztyn zeby cos tam zafukncjonowalo? chociaz ci srodkowi tragedia, tervaporti z duza liczba pomylek na sypie spoor problemow tam jest i to ciezkich do rozwiazania w krotkim czasie
No Stilonek z perspektywy trybun widziałem i fajnie to wyglądało.
Nawet fotkę z Chizo sobie strzeliłem😉
Ja dziś odpuszczam typowanie bo nie widzę za bardzo czegoś w miarę pewnego.
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
obecnosc karliczka na razie nic nie zmienila jesli chodzi o obraz olsztyna. to samo co wczesniej.
Post automatycznie złączony:

karliczek 0/7 ale 3 czapy zebral tak wiec niby 0% ale jednak punkty jakies zdobyl co prawda dla zaksy ale to tam mniej istotne

idzie dalej juz 0/9

tervaporti to jest XD XD XD
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom