>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 14,2K

tadzin

Użytkownik
jak turasy inie pograja tb to zdaze obejrzec powtorke zanim serby z japkami wysatrtuja, ale od kiedy nimira dal piazza na boisko to kebsy probley gigantyczne, wiec znajac zycie pograja tego taja i nie uda mi sie obejrzec
 
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
jak turasy inie pograja tb to zdaze obejrzec powtorke zanim serby z japkami wysatrtuja, ale od kiedy nimira dal piazza na boisko to kebsy probley gigantyczne, wiec znajac zycie pograja tego taja i nie uda mi sie obejrzec
To tam już mam ... bo punkty powyzej i sety zagrane więc weszło
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Dla mnie Serbia dziś wygrywa. Mają o co grać i są tutal full składem. W pierwszym meczu było solidnie.
Japonia osłabiona i pierwszy mecz kabaret ze strony Argentyny która nie wiem czy przetrenowana czy wstali lewą nogą ale to oni przegrali mecz niż japonia go wygrała. Serbia siła razy ramie i jedzie po wygraną dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
K 1,2K

kax26

Użytkownik
Coraz bardziej przekonuję się do Japonii. Grają bardzo niewygodną siatkówkę dla przeciwnika. Ich tempo rozgrywania akcji, funkcjonowanie linii blok - obrona robi wrażenie. Mimo że są bez dwóch nominalanych grajków, nieźle sobie poradzili na Argentynę. Według mnie, wezmą dziś mecz. Osobiście nawet pograłem dla lepszego oglądania dokładny wynik 3-0 dla Japonii.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
obejrzlaem tych calych serbow z iranem i o wiele blizej mi do grania w strone japonii na pewno nie w serbow tak to widze w tej chwili
 
pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Też na Serbię dziś złamanego grosza nie postawię. Widzę tu bardziej over pkt., ale kursy słabe. Kitajce ich zamęczą wyblokiem i obroną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
kowacewicz to niech idzie do jakichs zjednoczonych emiratow arabskich grac, juz tylko am sie nadaje, ale bedzie smiech z tego klauna w nastepnym sezonie w piacenzie
 
K 1,2K

kax26

Użytkownik
Coraz bardziej przekonuję się do Japonii. Grają bardzo niewygodną siatkówkę dla przeciwnika. Ich tempo rozgrywania akcji, funkcjonowanie linii blok - obrona robi wrażenie. Mimo że są bez dwóch nominalanych grajków, nieźle sobie poradzili na Argentynę. Według mnie, wezmą dziś mecz. Osobiście nawet pograłem dla lepszego oglądania dokładny wynik 3-0 dla Japonii.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +175
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
Słabszym składem wyszliśmy na Holendrów ...

1:0 dla nas ale ... holendrzy widać, że dziś dużo słabiej ale u nas ci co grają też odstają formą od tych co u nas dziś na ławce. Powinień być set miazga a było ledwo i nerwowo. Jeżeli nasi sami nie przegrają tutaj to powinno być łatwo dalej.

Holandia dziś bardzo słaba.
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Panowie od siatkówki między innymi pinio1111 pinio1111 robicie świetną robotą z analizami ( ja jestem laikiem w tej dziedzinie sportu) ,ale ta liga narodów świeci się na zielono jak na razie. Takie pytanie czy możecie coś pokierować w co iść w meczach Japonia -Włochy i Argentyna -Niemcy? Bo do wcześniejszych spotkań już coś jest a myślę nad jakimś ako większym na dzisiaj .
 
pinio1111 133,7K

pinio1111

Użytkownik
Panowie od siatkówki między innymi pinio1111 pinio1111 robicie świetną robotą z analizami ( ja jestem laikiem w tej dziedzinie sportu) ,ale ta liga narodów świeci się na zielono jak na razie. Takie pytanie czy możecie coś pokierować w co iść w meczach Japonia -Włochy i Argentyna -Niemcy? Bo do wcześniejszych spotkań już coś jest a myślę nad jakimś ako większym na dzisiaj .

Argentynę z Niemcami już dorzuciłem, a w meczu Włochów z Japońcami to ja widzę jednak zwycięstwo makaronów. Są tu najmocniejszym składem i chcą sobie zapewnić jak najszybciej awans na IO. Ich gra wygląda naprawdę dobrze i nie sądzę by Japonię było stać na więcej niż urwanie seta Włochom.
A co do ako, to nie łącz za dużo zdarzeń bo to sport, a nikt z nas wyrocznią nie jest i prędzej czy później ta zieleń zamieni się w czerwień😉
 
Do góry Bottom